Opinie o Pilkington. w Sandomierz Portowa 24

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Pilkington.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Pilkington. o rekrutacji.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pilkington. w Sandomierz Portowa 24

Czarny Wacek

Firma porażka, zarobki słabe, podwyżki jeżeli są to uzależnione od ocen rocznych w skali od 4 do 6 poniżej 4 nie ma podwyżki . Stada Dyrektorów i kierowników na których trzeba pracować a nic nie potrafią. Premie kwartalne uzależnione od wypracowania planu i normy oraz obecności w pracy w granicach 500 zł. Specjaliści Proces Improvement z łapanki z ledwo skończonym licencjatem lub nawet bez , nie mają pojęcia o procesach produkcji. Na tak zwanej Białorusi monitorowanie pracy przez kamery, zwolnił kilka osób za L4

Robert
@Aneta k

Za mojej kadencji też tak było że jedni chodzili z 1 operatorem i zmianowym co 15 minut na fajke a ja jako że nie paliłem to musiałem (usunięte przez administratora) przez 8 h i pytać sie za każdym razem czy moge isc do kibla

Piotrek

Chciałbym uprzedzić wszystkie pytania o zarobki w pilkingtonie i proszę nie zadawać takich pytań bo tylko zaśmiecają to forum. Otóż: PIlkingotn Polska powstał 1997 roku i płaci ZAWSZE w KAZDYM roku od kiedy istnieje ZAWSZE najniższą krajową!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Japko
@on

Powyżej 30 dni mogą cie skontrolować z zusu

Olek

Czego w Sandomierzu teraz dostali podwyżki ci co mieli mniej niż 24 i operatorzy a w Chmielowie tylko operatorzy dostali co to inni ludzie czy co bo nie rozumiem potem płacz bo nie ma kto robić a to sprawka związków i prezesa i kierownictwa Jak by japończyk wiedział co odwalacie to będziecie zbierać truskawki za grosze

Ewelina

Ciekawe ile rzucą na święta czy tyle samo co rok temu czy więcej

Nelka Nowy wpis

Dzień dobry. interesuje mnie praca w dziale jakości. Teraz właśnie widzę, że dziś dodano ofertę dla samego kierownika do niego. czy znane są powody tych naborów? i czy dużo może to zmienić na samym dziale odnośnie warunków pracy?

Dusia Nowy wpis

Cześć, szukają właśnie specjalisty ds. controllingu. Mam już doświadczenie z pracy na tym stanowisku i to ponad 3 letnie (wymagają min 2). Możecie mi powiedzieć od jakiej podstawy się teraz zaczyna? I czy ten staż jakoś może ją zwiększyć?

NoYes Nowy wpis
@Dusia

Dostaniesz tyle ile wynegocjujesz na rozmowie i jak wypadniesz na tle konkurencji. Doświadczenie to tylko cyfra, liczy się wiedza i umiejętności

kierownicy

czy kierownicy/managerowie mają auta służbowe?

NoName Nowy wpis
@kierownicy

Ogólnie mówiąc Kierownicy nie mają.

gbs
Użytkownicy czekają na odpowiedź 33 dni.

jak się pracuje w GBS?

W rozmowie uczestniczyła "Pani" Dyrektor oraz jakiś mężczyzna, od samego początku dając mi do zrozumienia, że przyszli zrobić sobie kpiny z kandydata. Wszystkie pyta były NIEPROFESJONALNE i miałam wrażenie, że tylko chcieli zniechęcić do pracy tutaj. Na to jak powiedziałam, że szukam pracy w której chciałabym się rozwijać, Pani pseudo dyrektor zaśmiała się i powiedziała " Hehe to takie ma Pani wysokie ambicje, no dobrze " ... Oczywiście padało więcej tego typu odzywek nieprofesjonalnych i również pytania wchodzące już na prywatne sprawy... Bardzo źle wspominam tą rozmowę gdzie PRZECZY ona temu jak również działa u nich HR. Współczuję każdemu pracownikowi, który musi pracować z tą Panią, która na każda moja odpowiedź spoglądała na mężczyznę który również był na tej rozmowie i się szyderczo uśmiechała. Cała ta rozmowa to był jakiś żart, żałuję, że w połowie nie wyszłam i nie podziękowałam..

Moje doświadczenia związane z HR, co wiem na temat firmy pilkington, moje sposoby na mniejszą rotacje pracowników, jakie metody bym użyła na znalezienie pracownika na stanowisko, które jest deficytowe.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Cześć, brani są tu jeszcze może konsultanci IT? kiedyś gdy szukali do siebie to wiem, że pracowało się na 1 zmanię oraz priorytetem był angielski oraz ogarnianie Windowsa. Do teraz jakie jeszcze są szczególne wymogi?

Witam Chciałbym zapytać czy może już są znane stawki podwyżki na przyszły rok???

A co słyszałeś na ten temat, gadają coś? Ja wiem tyle, że od nowego roku minimalna rośnie do 4,242 brutto i wiele firm podwyższa nawet tym, co zarabiają więcej, żeby nie mieli wrażenia, że ich najniższa krajowa dościga:) A jak tutaj to zobaczymy. A ile teraz się zarabia tak w ogóle?

Boss

Najniższa krajowa plus dodatki nocne i świąteczne

Ktoś się pytał jeszcze na początku roku, czy szukają tu chętnych na staż, nie ma jeszcze odpowiedzi a ja przy tym zastanawiam się na jaki jego zakres można sobie pozwolić - jakie kierunki można teraz wybrać i czy w ogóle warto? Są tu byli lub aktualni stażyści?

Wystąpiło nawiązanie do protestu? A takie wewnętrzne kiedykolwiek występowały? Widziałem te dawniejsze komentarze dotyczące Związków i ciekaw jestem co takiego w ostatnim czasie udało się wprowadzić? Macie w ogóle jakieś większe zmiany w warunkach zatrudnienia?

Tati

Cześć, opiszcie mi sytuacje Analityka IT. wczoraj dodano ofertę z oznaczeniem, że potrzebny jest ktoś od zaraz piszą, że to umowa o zastępstwo. Wiec jeśli się podejmę to wiadomo gdzie alternatywnie mnie później przydziela? Współpraca mimo wszystko będzie stała?

Wiecie może, czy w Pilkington. szukają chętnych na staż?

Może czas pomyśleć o powiększeniu parkingu. Busy są w większości zlikwidowane, więcej pracowników dojeżdża swoimi autami. Nie ma ich gdzie parkować, szczególnie na 2 zmianę. Miejsc szuka się już na osiedlu.

Jasna odpowiedź co do podwyżek jeszcze nie została udzielona ale chce się dowiedzieć czy ktoś już z was może reflektował albo szedł teraz na rozmowę na tego technika utrzymania ruchu? Na takim portalu ogłoszenie pojawiło się stosunkowo niedawno, przypuszczałem, że jeszcze jakieś opinie się tu może nazbierają odnośnie niego. Cokolwiek się zmieniło?

Olek

aleksandra
@Olek

było ogłoszenie dla nianki do dziecka za 30 zł,godz,wy tak na powaznie 24 zł macie?znajoma pracuje w fabryce ma 34 zł na godz,okolice wrocka

jacek
@Olek

ja dostałem sporo ,bo aż 4 złote ,robie dopiero 1,5 roku ,wogóle nie narzekam na robotę ,ale współtowarzysze pracy 0 i jeszcze raz zero ,tak jak ktoś pisał wsioki ,bo wsiok zawsze będzie wsiokiem ,nawet w adidaskach ,pozdrawiam hartownie brygadę d

madej
@jacek

owszem praca niezła ,dziecko dałoby radę,ale współtowarzysze pracy faktycznie buraki ,pozdrawiam pana Jacka 1 operatora

Pracu
@madej

Gdzie lepiej pracować BOX1 czy BOX2, gdzie lepsi kierownicy, atmosfera, zarobki?

Seba
@Pracu

Trafisz tam gdzie są braki kadrowe a nie gdzie sobie wybierzesz

Natalia
@Seba

i tu się mylisz,jak masz język w buzi to trzeba się odezwać coś,a nie brać co popadnie ,ja i moi znajomi sami sobie wybierali stanowiska!to samo dotyczy stawek!

Seba
@Natalia

Sama się mylisz przyszła do nas ukrainka a po kilku dniach stwierdziła że praca jest dla niej za ciężka i ruki ją bolą na koniec zmiany poszła do lidera i przenieśli ją na inny wydział

Z tym przenoszeniem to faktycznie takie proste? Wystarczy powiedzieć, że cię coś boli i po temacie? Nie wiem tez o co chodziło z ta dyspozycją, wyjaśnisz? I ostatecznie masz większy wpływ na to ile zarabiasz czy to zależy od szczęścia?

Ewelina

Ciekawe ile rzucą na święta czy tyle samo co rok temu czy więcej

sandomierz

orientuje sie ktos czy potrzebuja teraz ludzi? chcialbym sie zatrudnic na okres zimowy 3-4 miesiące :D

łysy z lini
@sandomierz

Przyjmują na bieżąco codziennie widze nowe twarze

Na takim portalu teraz nie widziałam oferty na Sandomierz a ktoś cos pisał jakiś czas temu o tym ze normy maja tam być jakoś podkręcane, czy to się zgadza? i czy w razie czego w biurze tak nie ma? po prostu szukają teraz asystent ds. sprzedaży projektów myślę czy by się nie zgłosić. Co sadzicie? I jak oceniacie ścieżkę kariery?

Pomysł że zrównywaniem stawek nowych i starych pracowników przy podwyżkach jest absurdalny. Doświadczone osoby pracujące kilka lat mają zarabiać tyle co nowoprzyjęte bez doświadczenia. Jedynym wyjściem jest stażowe. Może niech pani dyrektor wyrówna swoją wypłatę z pozostałymi pracownikami, będzie więcej pieniędzy do podziału jak ich brakuje. Związki na garnuszku dyrekcji miejcie trochę oleju w głowie i nie podpisujcie takich podwyżek!!!!

Piszesz, że jedynym wyjściem jest stażowe czy to oznacza, że mimo wszystko w ostatecznym rozrachunku zarabiają więcej? zastanawiam się także o których stanowiskach mowa? liczona na nich jest praktyczna efektywność i to wynik tej sytuacji?

Chodzi o stanowiska a robotnicze. Nowi pracownicy zrownali sie stawka z osobami które pracują po 20 lat. Niech będzie jedna stawka dla wszystkich plus stażowe np procentowe od stażu pracy. Pracownik po przepraciwaniu 20 lat ma stawkę ok 22 zł, nowi dostają na start ok 18zl + trzy podwyżki. Czyli nawet nas wyprzedza.

Łysy

Stawka to tylko na papierze ważne jest żeby kablować komu trzeba i chodzić co 15 minut na papierosa wtedy dostaniesz podwyżke

@Łysy

O robotniczych stanowiskach piszesz w tym przypadku? co z biurem? Tam w jaki sposób może skapnąć coś więcej i po jakim zazwyczaj czasie? :) rok musiałabym popracować pewnie czy więcej? często tam rotują?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Pilkington.?

No kiedyś pisały, że atmosfera jest mila ale potem ktoś pisał w jakimś wątku o jakichś „parasolach”, o co chodziło z tym stwierdzeniem? Jest jeszcze więcej określeń które warto znać podczas pracy? Chyba, że do tej efektywności się odnosiłeś? Jaką teraz macie?

Aga

Czytałam, że jest to dobre miejsce, żeby zaczepić się na początek, popróbować pracy w międzynarodowej firmie i zdobyć doświadczenie, ale że potem pensje okazują się średnie. Możecie rozjaśnić sprawę początkowych zarobków młodszego specjalisty ds. księgowości ze znajomością języków? Ogłoszenia (z niemieckim i francuskim) są wyczerpujące, ale jednak widełek brak :/

Czarny Wacek

Byly

Sama prawda

Hmmm
@Czarny Wacek

Cóż, jaki zakład, taka kadra.

Czarny olek
@Czarny Wacek

Po co marnować zdrowie i życie na siedzenie w firmie bez przyszłości która już się zsuwa po równi pochyłej. Jest tyle ofert pracy w okolicy a teraz jest najlepszy czas na zmianę pracy.

Aneta k
@Czarny Wacek

Na WRH2 też mamy kamery, wybrnę ludzie pracują a wybrane stoją i się śmieją ot taka to praca tam jest nie dla wszystkich równa

łysy
@Czarny Wacek

Dokładnie. NSG powinno dawać na start 3000 na ręke tak jak mają wózkowi w NZ a nie obiecują nam podwyżki od kilku lat i nawet tego nie odczujemy przez inflacje i podwyżki w sklepach.

Zmianowy
@Czarny olek

Taka hołota tu robi że nawet drzwi w kiblu nie uszanują były rozwalone a teraz w ogóle ich nie ma.

Robert
@Aneta k

Piotrek

Natalia
@Piotrek

Serio?? Na każdym stanowisku? Nie chce mi się w to wierzyć...

Byly
@Natalia

To sie zatrudnij to uwierzysz i będziesz szybciej szla z wypowiedzeniem niż z cv ????

Adrian
@Byly

Nadgodziny też robi się w ramach najniższej krajowej czy jednak jest wyższa stawka żeby dorobić? Bo nie chce mi się wierzyć że tak wszyscy robią nie mając żadnych perspektyw na lepszy zarobek.

liniakoncowa
@Piotrek

Zauważyłem że ludzie tu przychodzą na parę miesięcy i szukają innej roboty a jak ktoś umie kombinować to pójdzie na L4 a potem sam się zwolni albo go zwolnią jak wróci z chorobowego i tak to się kręci

ghost
@Adrian

To uwierz bo właśnie tak jest.

on
@liniakoncowa

Ll4 wydaje lekarz,a weryfikuje zus,wiec nie jest to takie proste jak piszesz

Japko
@on

Powyżej 30 dni mogą cie skontrolować z zusu

Zostaw merytoryczną opinię o Pilkington. - Sandomierz

• Jak się pracuje w Pilkington.?

Zobacz opinie na temat firmy Pilkington. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 124.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pilkington.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 12 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 43 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pilkington.?

Kandydaci do pracy w Pilkington. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pilkington.