Pilkington.

Sandomierz

Opinie o Pilkington.

Lukas 2016-09-29 13:58
Jakie IT? Ludzi którzy mają rzeczywiście techniczne wykształcenie IT jest może kilku. Reszta na narybek po filologiach/emigracjach. Nie licz, że nauczysz się tam czegokolwiek po za naciskaniem buttonów od zakładanych ticketów. Statystyki muszą się zgadzać, więc klepią jakieś bzdurne problemy. Jeśli chcesz pomagać jak włączyć drukarkę albo dodać załącznik do maila to praca ok. Jeśli chcesz naprawdę rozwijać się w IT i masz wykształcenie/doświadczenie to omijaj to miejsce szerokim łukiem.
Szamanislaw 2016-09-30 10:17
Jest tak jak mówisz jeśli trafisz na Front Desk. Chcesz sie rozwijać? Pokazujesz ze ogarniasz i możesz więcej? Idziesz dalej - proste. Masz Wintela, Security, CCoE, Commsow, ECM, PMO czy SAP Dev. Oferta rekrutacji wewnętrznej pojawia się co jakiś czas. Trzeba jednak ogarniać coś więcej niż klikanie ticketów na odblokowanie konta. Warto "dać się zauważyć" np poprzez udział w projektach. Są osoby które siedzą po kilka lat na FD, a są takie które zmieniają dział gdy tylko nadarzy się okazja. Jeśli chodzi o kase to zawsze będzie gorzej niż w dużych miastach. Nie oszukujmy się, dopuki w okolicy nie pojawi się podobne centrum IT/IS nie ma co liczyć na poprawę. Widać że HRy wolą zatrudniać i szkolić non stop nowe osoby niż dać choć trochę więcej kasy by zatrzymać pracownika.
in 2016-10-08 16:13
Hej czy to prawda że pracują u was Ukraińcy ?
operator 2016-10-09 11:32
Najlepiej na APBL badź WDM, nigdy na BOX 2 tam jest tupowa ciężka praca fizyczna. Setki szyb do samochodów ciężarowych przenosisz ręcznie jak epoce kamienia łupanego, zero postepu technologicznego., kręgosłup stracisz w rok. bardzo złe traktowanie ze strony przełożonych, ciągłe przyspieszanie maszyn( tam nikt nie patrzy na twoję zdrowie i życie zero bhp, ciągłe dokładanie pracy itp, np na stanowisku gdzie powinno być 3 osoby pracuję dwie pomimo że w papierach jest 3 ten trzeci jest ganiany do innej pracy zeby było więcej, nie wiem tylko czy takie skracanie cyklu produkcyjnego na 2 i 3 zmianach wpływa korzystnie na jakość szyby) żeby zrobić podan normę żeby zrobic więcej bo wiadomo premie za uzysk tylko że do kieszeni przełozonych. Jak będziesz właził w tyłek donosił na innych to może ze 100zł na kwartał do premii ci dożucą, podpisujesz setki szkoleń, instrukcji obchodzenia z substancjami niebezpiecznymi w ciemno bez zerowego zapoznania cię z czym kolwiek. a jak ci się coś stanie to i tak twoja wina bo nie stosowałeś się do przepisów dzwigałeś ponad swoje siły itp, a wszystko to pod naciskiem przełożonego który w razie w ma na wszysko papier
Hejohoho 2016-10-11 23:28
Rekrutacja wewnętrzna?? Widziałam same oferty ale przez firmę zewnętrzną organizowane. Jak wiedzieć i skąd do biura będą potrzebowali??
Hola Hop 2016-10-12 10:37
tam w większości zostawiają stazystów a niektóym mówią dowidzenia, Jest rekrutacja wewnetrzna i zewnętrzna
Szamanislaw 2016-10-12 15:23
Generalnie każdy wakat któy się pojawia jest wysyłany mailem, natomiast osoby nie posiadające konta mailowego powinny mieć taką ofertę do wglądu na tablicy ogłoszeń. Nie mam pojęcia czy ktoś żeczywiście umieszcza takie ogłoszenia.
ecuw work 2016-10-15 06:33
Znajomosc jezykow obcych w ecuw Pilkington jest na wyjatkowo niskim poziomie. Srednio 1 osoba na 10 potrafi przyzwoicie komunikowac w obcym jezyku. Kadra zarzadzajaca boi sie inteligentnych i kreatywnych ludzi. Zasada "jaki input (osiagniecie) taki output (placa)" kompletnie nie znajduje zastosowania w tej organizacji. Lenie i pracusie sa traktowani na rowni a czasem nawet lenie lepiej. To glowny mankament polityki tej firmy.
Bardzo pozytywny jest czas pracy, zawsze 8 godzin, o nadgodzinach nie ma mowy, czlowiek ma mnostwo czasu dla siebie i rodziny. Jest to praca, ktorej nie zabiera sie do domu wiec glowa jest wolna od spraw sluzbowych. Wielkim plusem sa wyjazdy sluzbowe i wycieczki pracownicze - mogloby byc ich wiecej!
łysy 2016-10-15 22:25
Już nawet przez OHP tam szukają robotników bo z PUP nie chcą harować za 1350 zł i użerać się z tzw.liderami.
snd 2016-10-23 19:43
Kiedyś to no e do pomyślenia bo podań na robotnika liniowego było pełno więccałkiem możliwe.
bobas 2016-10-30 12:48
przyjolem sie niedawno i na start to 12 zl . co do pracy to brdzo ciezko duzo szkla z ktorym trzeba uwazac i tonaze do przezucenia niesamowite nieradze tam isc to katownia...
byly11 2016-10-30 13:13
ja pracowałem na produkcji prawie 1,5 roku na reke brałem 1800zl czasem wiecej czasem mniej ale przewaznie te 1800 bylo. co do pracy na produkcji to naprawde ciezko mimo ze mam wysze techniczne wyksztalcenie kazdy miał to w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i niema mowy o awansie . ogolnie nie polecam tej firmy jest ciezko a lidezy i zmianiowi to debile i poganiacze bydla czesto ze soba pokrewnieni..
ABC 2016-11-03 01:18
Na 10 chętnych, 12 ucieknie a 1 zostanie bo nie ma innej możliwości.

Lubicie obgadywać, wyzywać, śmierdzieć jak kibel lub pracować w stresie za psie pieniądze?
Gratulacje znaleźliście miejsce dla siebie!

A tak naprawdę to odradzam. Wyróbcie sobie uprawnienia na C+E, spawacza, albo wózki widłowe (specjalizowane) ewentualnie koparki i będziecie mieć lepszą pracę jeśli nie możecie wyjechać z kraju.
W przeciwnym wypadku więcej zarobicie czyszcząc kible za granicą. Więcej niż kierownictwo tego burdelu.
Hommer 2016-11-06 20:18
tak pracują
Nimzo 2016-12-02 23:35
Ten glupi tekst ze 10 czeka na twoje miejsce juz dawno minelo tam juz nikt nie chce pracowac to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zero szacunku sam mobbing i podpierdzielanie sie na potege
Nick 2016-12-03 00:24
Co tu duzo mowic tam sie nie pracuje tam sie zapierdziela to delikatnie powiedziane, pracownik traktowany jak pies,liderzy zmianowi po znajomosci wszystko jednym slowem nepotyzm! Kierownictwo na wydzialach sami idioci liczy sie norma i norma nie zrobisz to zaraz jest dlaczego nie zrobiona itp. Cwaniaczki bez wyksztalcenia liderzy a zabrama spierdzielaja aby tylko w pierdziel nie dostac potrafia mobing wprowadzać, po pracy tchorze. Zarobki marne 1500 zl na start a szyb przerzucisz pare ton na zmiane jednym slowem [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z kierownictwem debilnym na wydzialach zero profesjonalizmu utrudnianie pracy i wymyslanie aby wiecej i wiecej i wiecej normy. Pracujesz na siebie i tych darmozjadow z biura co nic nie potrafia, same lamusy piznajomosciach ciotkach wujkach itp. To jest gowniana firma pilkington a kazdy sie podnieca jaki to prestiz hahaha dno nie firma, konfidenci i podpierdzielanie na porządku dziennym. Ps. Czasami to mam ochote przywalic tak jednemu z liderow w ten glupi łeb takie dumne przydupasy
daniel 2016-12-15 13:46
Ja pracuje w sandomierzu praca jest jak dla mnie wporzadku zmianowy i lider rowniez mimo ze inni narzekaja tylko jedyne co w tej firmie mnie blokuje to agencja pracy manpower przez ktora musze przepracowac 18 miesiecy bez skladek socjalnych i innych to jest duzy bol dla mlodego pracownika i ktos z kadry firmy pilkington powinien sie temu przyjrzec.
apollo 2016-12-19 14:27
Jest tam taki co pracuje na laminowaniu od 3-4 lat, uważać na niego to konfident!!!!!
Janusz 2016-12-22 20:45
Tam większość kadry to wieśmaki a oni to wiadomo: kto,z kim i gdzie interesują sie wszystkim tylko nie swoją robotą więc najlepiej tam sie nie spoufalać z nikim,nie chwalić się stawką godzinową bo wielu to za bardzo interesuje poza tym w pracy nie ma kolegów.
Nikoś 2016-12-29 14:46
Kalafior dalej jest zmianowym na boxie 2 lamino w Chmielowie? Taka mial kiedys ksywe. Typ zza wisly. Mysli ze da sie zrobic jeszcze wiecej i wiecej. Nie jest to taka cudowna praca jak wiekszosc wychwala. Codziennie trzeba sie stresowac i denerwowac. A najlepsze jest to ze ci z nizszym wyksztalceniem maja najwiecej do powiedzenia i niby najlepiej sie znaja...
Paweł 2017-01-04 19:57
Witam. Pracuje obecnie w Chmielowie. Prace rozpocząłem w Sandomierzu 6lat temu. Ale mniejsza z tym. Są pracownicy który mają staż 12 lat i stawkę 17-18 zł/h ja po 6 latach mam 13.50. A osoby które przeszły już z Man Power po 15 miesiącach mają po około 13-14zł. Więc czegoś tu nie rozumie. Więc ja już nie dogonie kolegów z tym wyższym stażem Ale za to mnie przegonili ludzie z rocznym stażem i którzy praktycznie nic nie potrafią. Jedynie lepić pianki na szybach. Czy ktoś się za to kur.. weźmie? Związki mają to w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Jednemu zostało 2 lata do emerytury to się nie wychyla. Dokąd tak będzie ludzie? To sa jakieś kpiny.
Rozwiązanie. Przyjąć się do Man Power. Dostanę 13zł i I po roku będzie 16zł
daniel 2017-01-09 19:59
Masz 13.50 na godzine i premie oraz reszte swiadczen ktore pracownikom man power nie przysluguje oraz stala prace i tez nie zgodze sie z tym ze lepimy tylko pianki ja pracuje 6 miesiecy w sandomierzu i wszystko szybko podlapalem program oraz obsluge stanowiska mlody pracownik to najlepsza inwestycja dla takiego zakladu pracy bo wszystkiego szybko sie uczy ty tez pewnie kiedys zaczynales pozdrawiam
Młody pracownik 2017-01-11 12:49
A na jakim stanowisku pracujesz że w 6 miesięcy opanowałeś proces produkcji? Oprócz klejenia pianek pewnie jeszcze przekładasz szyby ?
daniel 2017-01-11 20:18
Pracuje na roznych stanowiskach. A ty moze nie przekladasz szyb w tej pracy to nie uniknione samo sie nie zrobi pozdrawiam
Młody pracownik 2017-01-11 22:30
No to jesteś super spec jak pracujesz na wielu stanowiskach,ja też przekładam szyby i jeszcze umiem zamiatać .
daniel 2017-01-16 14:52
Chyba to ostatnie najlepiej ci wychodzi zazdrosc ci dupe sciska ze mlody sie rozwija a ty stoisz w miejscu szkoda czasu na ten portal wchodza tu ludzie ktorymi kieruje zazdrosc jeden drugiego za 10 gr by zniszczyl kto chce to pracuje stawki sa jakie sa i jak kazdy widzi nie brakuje hamow spekulantow i innych tzw.hien.i na koniec dodam nie pasuje komus praca nikt nikogo na sile nie trzyma zazdroscicie pracownikom man powera zatrudnij sie przez man powera bedziesz mial taka super stawke i umowe tymczasowa super po prostu jest czego zazdroscic.pozdrawiam
porterot 2017-01-26 11:01
Komu deje się wypowiedzenie? liderowi ?
Paweł 2017-01-26 22:42
Daniel. Ja nie zazdroszczę nikomu. Zarabiaj jak najwięcej. Każdemu kasa jest potrzebna. Nie wiem co robisz i na jakim wydziale ale uwierz mi że za rok lub dwa i Ty będziesz miał takiej sytuacji dość bo ktoś Ciebie przegoni. Może i jesteś inteligentny i chcesz zrobić karierę Ale niektórzy zatrudnieni przez pośrednika mają wyjeb... I trzeba robić za nich. A przełożeni nic z tym nie robią. Mniejsza o to . Ale podwyżki jakie są co roku dane to jak księdzu na tacę. W Gorzycach 320zł brutto w Gliwicach 350zł brutto do wypłaty. To sa podwyżki A nie 50gr brutto do godziny. Nawet się tego nie czuje. Potrzebny jest strajk. Czas działać. Wystarczy jeden dzień i straty są kosmiczne
Adam 2017-01-26 23:44
Ale za 15 miesięcy przejdziesz do firmy i skończą się podwyżki wraz z umową. A premie dostajemy za 3 miesiące niecałe 400 na rękę. To według Ciebie dużo? Mówisz dobra inwestycja w młodych pracowników bez doświadczenia? To kiepska inwestycja. Pożyjesz zobaczysz. STRAJK STRAJK
Adam 2017-01-26 23:50
Opanować to może sikanie do pisuara. Przekłada pewnie szyby papierem na hurtowni
Adam 2017-01-26 23:50
Pracownik 2017-01-30 09:48
Hahaha pracownik produkcji po 6miesiacach 2300zl netto? Człowieku pracuje w tym szambie na wydziale obróbki o-60 3 lata a podstawy mam ledwo 2200zl brutto...
ABC 2017-02-08 09:33
Na moje miejsce było 10 chętnych więc odszedłem żeby mogli skorzystać. Teraz zostanie tylko 9 [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a w końcu nikt.
Krzysiek 2017-02-16 09:05
Szkoda zdrowia na fabryki. Większość to hołota po ohp. To gadaja ile to drzewa urzneli na week, a to o rybach albo jaki nawòz stosują. Żeby po 2 latach nie mieć 2 tysia to żal sie fascynować ta praca.
pap chmielów 2017-02-20 15:23
Dużo fajnych babek i facetów tu pracuje więc jak ktoś szuka drugiej połowy to powininien znaleźć a w pilkingtonie z tego co wiem romanse były są i będą więc zapraszam do pracy.
Rafał 2017-02-21 17:55
A czy pracują u was też geye? mniam
Pap chmielów 2017-02-21 18:53
Wszędzie są geje więc jak szukasz partnera to uderzaj do pilkingtona.
Andrzej 2017-02-24 11:13
Jak tam zarobki w pilkingtonie na stanowisku pracownik produkcyjny ? Podwyżki będą ?
Kalafiorek 2017-02-24 14:20
Na jakim wydziale ?
KOLEŻANKA 2017-02-26 14:01
WIEM ŻE LIDEROWI
GOŚĆ 2017-03-02 10:42
Nędza nędza nędza a w szczególności Box2 Chmielów
TOmEk 2017-03-07 18:06
Proces Blondi na boxie 2 nadal wygląda kusząco ?
Robol z pilkingtona 2017-03-08 20:52
Mija trzeci miesiąc mojej harówy w pap chmielów i ledwo tysionc pincet na rękę.
Chyba trza szukać innej roboty bo po tygodniu nic z tej wypłaty nie zostaje.
Jak żyć panie prezesie Jania ?
Nico 2017-03-09 09:06
Lepiej uciekać z tego obozu. Ja po e latach ledwo co mialem 2 tysia na reke. Zaczynalem 4 lata temu. Norma co raz wieksza a podwyzki 40 gr.
Jania 2017-03-09 11:38
Krótko, nie zapomnij o obiegówce.
Robol z pilkingtona 2017-03-16 21:37
Jaka obiegówka? Przecież te zielone drelichy to do wyrzucenia są bo całe poharatane od szkła jak moje rence.
Mar 2017-03-17 21:09
Jak wygląda praca w utrzymaniu ruchu?
Parasol 2017-03-19 14:41
Normalnie
Zostaw swoją opinię o Pilkington. - Sandomierz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pilkington.