Opinie o Pilkington. w Sandomierz Portowa 24

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Pilkington.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Pilkington. o rekrutacji.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pilkington. w Sandomierz Portowa 24

Jasnowidz Jackowski

Miałem sen ! Zaraza dopada pilkington. Wszyscy ewakuowani na pustynię Błędowską. Jankesi bombardują pilkington nalotem dywanowym a następnie całą wìochę Chmielów. Potem wkraczają Ukraińcy i orają cały ten bajzel. Wyrasta dżungla a małpy opanują całą tą wìochę. Pracownicy niestety na bezrobocie bo w tym kraju z ich wykształceniem pracy nie ma i nie będzie. O to cały mój wizjonerski sen. !

Pop

Lecę sobie dziś po robocie z szatni w maseczce,a tu leci ziomek też po robocie wydziarany no szyję aż te tatuaże na twarz mu wchodziły... Jak na filmach z hameryki te mexiko boy takie wydziarane... widać że już bida z ludźmi i łapią kogo mogą...Ukraince za tą kasę to mają w czterech literach taką robotę...wolą na zachód jechać... źle się dzieje w tej firmie,i japończyk chyba nie jest tego świadomy...

łysy
@Pop

Przecież tam goscie z ZK w Chmielowie robią może to jeden z nich.

Dejw

Nikt strajku nie zrobi, bo ludzie się boją stracić pracę, wszyscy leją w gacie...A będzie tylko i wyłącznie gorzej, dyktatura pełną parą.

Hehehe
@Dejw

Leją w gacie bo stracą pracę? Haha jak im ludzi brakuje do roboty hahaaha

@Hehehe

A Ty pierwszy lejesz w gacie jak się nie boiszt zaprotestuj w dyrekcji a nie na forach tyle na ten temat!!!!!

a kierowca busa do niemiec który Cię wiózł na truskawki zaczął bić brawo ?

Pop

Kiedyś było mówione jak Ci nie pasuje to na Twoje miejsce jest 20...teraz udają i mówią że jest 10 (usunięte przez administratora)

On

Podwyżki nie ma. Premii nie ma. Przelew za wczasy pod gruszą opóźniony na Maxa. (usunięte przez administratora) zaspała "żałosne". Jak w tej firmie ma być dobrze skoro z podwyżek to tylko normy i wymagania. Jak tu dalej żyć. Czy ktoś coś z tym zrobi? Przecież to do tv się nadaje. Wszędzie się słyszy o podwyżkach a zwłaszcza w sklepach produkty użytku codziennego.

Sebek
@On

Słyszałem od zmianowego że mają być podwyżki...

W rozmowie uczestniczyła "Pani" Dyrektor oraz jakiś mężczyzna, od samego początku dając mi do zrozumienia, że przyszli zrobić sobie kpiny z kandydata. Wszystkie pyta były NIEPROFESJONALNE i miałam wrażenie, że tylko chcieli zniechęcić do pracy tutaj. Na to jak powiedziałam, że szukam pracy w której chciałabym się rozwijać, Pani pseudo dyrektor zaśmiała się i powiedziała " Hehe to takie ma Pani wysokie ambicje, no dobrze " ... Oczywiście padało więcej tego typu odzywek nieprofesjonalnych i również pytania wchodzące już na prywatne sprawy... Bardzo źle wspominam tą rozmowę gdzie PRZECZY ona temu jak również działa u nich HR. Współczuję każdemu pracownikowi, który musi pracować z tą Panią, która na każda moja odpowiedź spoglądała na mężczyznę który również był na tej rozmowie i się szyderczo uśmiechała. Cała ta rozmowa to był jakiś żart, żałuję, że w połowie nie wyszłam i nie podziękowałam..

Moje doświadczenia związane z HR, co wiem na temat firmy pilkington, moje sposoby na mniejszą rotacje pracowników, jakie metody bym użyła na znalezienie pracownika na stanowisko, które jest deficytowe.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Rasputinos

Firma rewelacja, Pilkington w Chmielowie i Sandomierzu to przyszłość! Super maszyny, niesamowicie produktywny piec, super atmosfera, mili ludzie, Dyrektor produkcji kompetentny kulturalny i baaaardzo za ludzmi, czeste podwyzki motywuja coraz bardziej. Spieszcie sie poki są miejsca i nie ma Ukrainców(usunięte przez administratora)

Były

Najgorsza firma . Jest mobbing i kolesiostwo . Masz rodzinę wyżej , to będzie ok. A najgorzej jest na wrh2 Sandomierz, jeszcze jak trafisz do rodzonej siostry kierowniczki wydziału to masz przerąbane . .Nie masz pleców to jadą po tobie na maxa. Odradzam pracę w tej niby firmie , chyba że ktoś chce zostać niewolnikiem

?
@Były

To tam jedna osoba ma covid ?

Na hartowni w Chmielowie pracuje dwóch zarażonych koroną. Przełożeni o tym dobrze wiedzą ale nic z tym nie robią bo się boją o liczby. Gdzie jest telewizja i media. To trzeba nagłośnić!

an

możesz jaśniej?

Emeryt

No i co są zwolnienia. Adzie związki zawodowe czemu o nas nie walczą.

tyyu
@Emeryt

gdzie są zwolnienia?mozesz jaśniej?

Falosław
@tyyu

Najpierw nie przedłużają umów jak ktoś ma czas nieokreślony jak na moim wydziale ciekawe tylko po co dyrektorek sciemniał w tv że nie będzie zwolnień przecież nic tu się nie ukryje.

dad
@Falosław

zastanów się co piszesz. W ogóle wiesz co to czas określony i nie określony ? Zwolnień nie ma i nie będzie jedyne co mogą to przenosić pracowników na wydziały gdzie jest większe zapotrzebowanie na ludzi. Warunkiem Tarczy antykryzysowej jest NIE ZWALNIANIE pracownika inaczej zakład będzie musiał oddać pieniążki zaciągnięte od państwa i to z procentem. I nauczcie się pisać po POLSKU !

Robol
@dad

Ty wiesz ile osób ma umowy na czas nieokreślony ? Nie muszą dawać nikomu wypowiedzenia wystarczy nie przedłużać umowy i tyle działa to podobnie jak u mnie na wydziale a tarcza nie chroni przed nie przedłużeniem pracownikowi umowy.

dad
@Robol

jak masz na czas nieokreślony to muszą Ci dać wypowiedzenie co nie jest im na rękę.(usunięte przez administratora)

Hehehe
@tyyu

Jakie zwolnienia jak firma poszukuje operatorów laminowania widocznie zamówień jest od groma a to wszystko jedna wielka ściema żeby nie dać podwyżek a wy dajecie się nabierac

Prawda
@Hehehe

To jest proste i oczywiste skoro jest na Lini jest 4 i pracują a za dwa dni jest trzech i też dają radę a za kilka 2 i też dają więc po co jest 4 ludzi potrzebnych jak może być trzech

Ahaha

W dodatku biurowi są nośnikiem korona wirusa pozamykali się w biurach a murzynom podwyższają norme

PROMUJĄideologię

Uwaga. Ta firma jest sygnatariuszem karty różnorodności, która ma niewiele wspólnego z tolerancja i równouprawnieniem. Pod pięknymi nazwami promuje to ideologizacje życia zawodowego i postaw LGBT. Wyobraźcie sobie, że nie możecie nazwać jakieś postawy grzechem, albo złodziejstwa złodziejstwem, bo ktoś to uważa za różnorodność, a co gorsze uważa to za dobre i normalne.

Rucha cz w du p e

Dlaczego?

Eehehe

To jest najlepszy lider nie ma lepszego.(usunięte przez administratora)

Biurowy dyrektor

No to zabiorą wam wczasy pod grusza i premie a wy dalej róbcie za te marne grosze (usunięte przez administratora) jesteście jeszcze się boicie nas biurowych a my się smiejemy haha

Dorota
@Biurowy dyrektor

Ci z biur powinni zarabiać min. krajową. Nawet na to nie zasługują... kompetencji zero. W dodatku donoszą na siebie jedna na drugą. Wielkie pracownice z pensją 2.5k, to już wiecej na Podlasiu zarabiają haha

Estra

Niech zabierają, pracuję bo mi się nudzi a w sądach narazie pracy nie mam, będzie praca pójdę na zwolnienie zrobię swoje i wrócę, nie tylko Ty tutaj pracujesz i masz sady hehe, może mam i marne 2 a może i więcej, pojęcia nie masz gdzie mogę pracować, nie wszyscy wpisując tutaj posty pracują na produkcji, dla Twojej wiadomości są i tacy ludzie co w biurach pracują a swouch na produkcji mają, świat jest mały, dziś jedzie, na wozie hmm jutro leżysz pod nim, jałowy paja.. U, hahaha ha ha Haha, wszystko się skończy dla takich jak Ty też, dobrze że sady mamy, może na giełdzie się spotkamy hehe cy.. U

@Biurowy dyrektor

Typowy wpis lydera co mu się stołek pali hehe, podobny lis i Ciebie spotka, nie ma produkcji, nie ma wypłaty dla nikogo, tarcza też wiecznie nie może trwać, marny du.. Niu

SU

KTO CI TAKICH GŁUPOT NAGADAŁ?GRATULUJE ROZUMKU

@SU

Wyobraźnia go ponosi po samym nicku widać, gdzie by się chciało pracować, ale za wysokie progi jak widać, pozostaje tylko wyniosły nick wpisać, żeby sobie ego podnieść hehe biurowy dyrektor he.. He.. He takich Huta potrzebuje he

Bóg wojny Kratos
@Estra

(usunięte przez administratora)I uwierz są ludzie którzy kochają ta pracę wielbią ja i dlatego donoszą. Tutaj większość którzy pracują to ludzie bez własnego zdania wystraszeni pare osob moze sie odezwać ale to nic nie da. Nie rozumiem dlaczego wszyscy się nie zbiorą i nie zrobią strajku!!

@Bóg wojny Kratos

To jest jak wojna z wiatrakami według mnie lepiej mieć swój honor i odejść, strajku nikt nie zrobi bo to nie ta Liga, dla nich i tak jesteśmy białymi (usunięte przez administratora), nikt produkcji nie traktuje poważnie to najniższy szczebel tej hucianej hierarchii, dlatego nie jeździmy mercami hehe

Bóg wojny
@Estra

Mercami nie ale powinniśmy zarabiać 4.5 tys żeby nas było stać na nowego Golfa z salonu przynajmniej. No jak tutaj robi dużo za przeproszeniem wieśniaków i nie mówię tu o kimś kto jest że wsi bo sam jestem że wsi ale o wiesniackim zachowaniu myśleniu prymitywnym. (usunięte przez administratora)

@Bóg wojny

Co to za miasto?? To większa wieś, gdybyś pracował w mieście miał byś 4,5 tys a tutaj każdy pracuje w większej wsi, dlatego zarabia ile zarabia i się tego trzyma, kto inaczej myśli hutę już dawno opuścił, zostają ludzie słabi, bo wiedzą że to ich ostatnia deska ratunku na tej wsi, sandomierskie mieszczuchy to kupa (usunięte przez administratora) w i (usunięte przez administratora) czy to kobiety czy mężczyźni udają, że są nie wiadomo kim a to tylko marny sandomierz hehe, ludzie ze wsi mają więcej obycia i kultury niż to wielkie miasto pracujące na hucie hehe. To czego się spodziewasz pensji?? Komu mają płacić w tysiącach, żeby godnie żyć?? (usunięte przez administratora)Masz honor uciekaj nie masz jaj pracuj i płacz nad swoim losem, przykre ale prawdziwe. Wybór należy do Ciebie

pracownik za wisly
@Biurowy dyrektor

Mnie nic nie zabioro bo mam prawie 15 hektara gruszki to mi to wisi i powiewa.

Estra

Na wszystko jest kasa i na normalne pensje i na premie i na wczasy, zamówień mnóstwo, ale tarcza musi zrobić swoje, bo kary by były płacone, wszyscy to wiedzą, śmieją się tylko z tych ludzi zastaraszonych co pracują na produkcji, takie robienie z ludzi gł..,ch, powodzie były wszystko zostalo6to wirus ma coś zmienić?? Zmieni, że ludzie nie dostaną kasy. Biednym i bezbronnym łatwiej jest rządzić, straszyć wtedy jest wydajniejszy i więcej robi a przecież o to chodzi na tej hucie

@Biurowy dyrektor

Masz Facet serce?? chyba nie masz żeby w taki sposób pisać o ludziach którzy robią na Wasze pensje. Jakby nie ludzi którzy mają coś oleju w głowie to by ta firma dawno upadła. Szacunek się im należy.

Maniek
@Bóg wojny

Tyle nawet kierownik nie zarabia a ty chcesz mieć tyle jako robol fizyczny z linii. Ogarnij się!

To się zwolnij zamiast płakać. Nikt cię tu na siłe nie trzyma

Haha

O następny włazi (usunięte przez administratora) pewnie liżesz każdemu od brygadzisty wzwyż :D Ta firma powinna się zająć jakaś inspekcja.

@Haha

Będzie inspekcja. Będzie sprawdzać czy parasole które są na zwolnieniu lekarskim są w łóżku czy w sadzie

Sebek
@Haha

Nie liżesz,nie donosisz i nie stawiasz komu trzeba to nie jedziesz taka jest tu zasada ja już się otym przekonałem

Jakby nie Parasole to ta firma by dawno upadła Proszę Pana

Hahahah

Chyba Ty galonie weź się do roboty bo Cie wszy zjedzą oj Boże trzeba płakać na takich ludzi którzy mają rozum dziecka

janek

wie ktos kiedy wypłacają wczasy socjal bo juz jestem 7 dzien na urlopie i niemam za co na wczasy jechac?

Rysia
@janek

Dostaniesz jak skończysz urlop. Taka polityka firmy.

janek
@Rysia

to jak pojadę na wczasy jak trzeba do pracy wrócić?

Marchewka z Targu

A jak się ma dział IT w Sandomierzu?

Na którym wydziale

ZŁY mało powiedziane.

Własnie dostaliśmy info że z wydziału wrh2 cześć produkcji ma być przeniesiona do innego kraju. Co za tym idzie połowa do zwolnienia. A najgorsze jest to ze to częściowo nasza wina normalnie mnie trafia na tych z biura. A le propaganda była tarcza,związki,solidarność,bony wakacyjne i ta cała ściema. I na sam koniec nas skroili z kasy bo walczymy o utrzymanie zakładu A tak poza tym zastanawiam się jak teraz garstka osób utrzyma tych wszystkich urzędasów .

On
@ZŁY mało powiedziane.

Tu nie rząd jest winny tylko ten ktoś kto firma zarządza

Emeryt

Tak jestem i pracujcie w Chmielowie. Jak praca wygląda tak samo jak w Sandomierzu. Jest jedno ale szyby są produkowane do samochodów ciężarowych. Jak tu czy tam jest norma tylko nie ma tak zwanego wyścigu szczurów. Ale bat i presję czuć wiecie roboty was pilnują i poganiają. Dozo ludzi się zwalnia z pracy z powodu obecnej stawki co została skrojona i te dojazdy. Czyli po miesiącu zostanie(usunięte przez administratora)

Rysia

Z tego co dziś mówili pracownicy to premii nie będzie. W piśmie, które trafiło do wybranych jest mowa o tym że były postoje i dlatego nie bedzie premii. Ciekawe jest to, że od powrotu w maju pracy jest wiecej niż przed Covidem. Cały czas pracujemy i to ciężej niż wcześniej. Coraz krótsze kampanie, ciągłe przezbrojenia, a teraz upały.Czy ktoś to doceni? Czy kolejny rok bedziemy pracować bez premii, bez dodatków, bez podwyżek... Niezła motywacja do PRACY

@Rysia

To prawda. Nie widze zeby bylo mniej pracy a wręcz przeciwnie. W tej firmie nikt Cię nie doceni, najwyżej podniosą normę. Motywacja do pracy sa chyba poprzednie wypłaty srednio po ok 2 tys. Ciekawe ilu dyrektorów, kierownikow ma obniżone wynagrodzenie. Tam szukajcie oszczednosci a nie u zwyklych pracownikow.

Emeryt

Tak zostałem oddelegowany do Tarnobrzega. Mówią ze to czarny albo wilczy bilet.Czas pokaże. Dziwi mnie ze na Chmielowe nikt nie chce pracować podobno niezły mobbing. Za tydzień wam napisze cała prawdę jak przeżyje

Zostaw merytoryczną opinię o Pilkington. - Sandomierz

• Jak się pracuje w Pilkington.?

Zobacz opinie na temat firmy Pilkington. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 124.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pilkington.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 12 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 43 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pilkington.?

Kandydaci do pracy w Pilkington. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pilkington.