Opinie o Pilkington. w Sandomierz Portowa 24

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Pilkington.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Pilkington. o rekrutacji.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pilkington. w Sandomierz Portowa 24

Kurde dali mi wypowiedzenie. Nie wiem co robić. Jak ja się utrzymam z samego sadu...

maniek

mnie tez zwolnili,ludzie mysla ze my mamy kokosy z tych sadów a a mi wychodzi ledwo 9tys, na miesiąc po odliczeniu kosztów,pytam jak życ?

łysy

Przecież sami gadacie naokoło wszystkim że robicie tu tylko dla ubezpieczenia a nie dla kasy.

Pryskanie chwastu randapem

Właśnie początkiem maja zwolniono już trochę osób z produkcji na papie Chmielów, dobrze że mam kawałek ogrodu za stodołą to mi zawsze na czysto wyjdzie z owoców kilkanaście tysięcy po odliczeniu kosztów jak żyć w tym kraju

Darek

Jak ktoś ma umowę na czas nieokreślony to jeszcze może być spokojny gorzej z tymi co mają czas określony bo ci zostaną zwolnieni a takich jest dużo więcej.

robol z linii

To już po urlopach. Niedługo pracownik będzie niewolnikiem we własnym kraju. Dobrze powiedział Pinokio na taśmach że będziecie robić za miskę ryżu.

Lon
@robol z linii

Co z tymi urlopami?

Żabson

Witam jak wygląda sytuacja z zamówieniami w pilkingtonie i jak będą postoje , i czy szykują się jakieś zwolnienia?

Wojtek
@Żabson

Zwolnienia napewno będą. Wedlug mnie powinni zacząć od tych(usunięte przez administratora)z biur i obniżyć im pensje, bo chyba każdy sie z tym zgodzi, że księgowanie fakturek to nie jest niewiadomo co. (usunięte przez administratora) To dla nas, ludzi na produkcji powinny iść pieniądze !!!!

Loki
@Wojtek

Ale kogo zwolnią kto będzie na nich robił? Sami się nakręcacie tymi zwolnieniami bo was straszą a wy jak bezmyślne roboty wierzycie w to a czy ktoś z was pomyślał że to tylko ma ukryć brak podwyżek a szyby do aut zawsze będą się tłuk ly więc zapotrzebowanie będzie. Jesteście strasznie zastraszani to wszystko . Powinniśmy dostać 3 zł conajmniej a dostaliśmy (usunięte przez administratora) Skoro firma chce zwalniać to po co będzie montować oświetlenia Led do 2030 rana terenie całego zakładu i dlaczego poszukują ludzi na produkcję oraz dają podwyżki ludziom zatrudnionym nie na stałe. Niech sobie zwolnią let owskich bo nie rozumiem po co ta firma funkcjonuje w tym zakładzie...

Rh2
@Loki

To jest taka firma że nawet jakby dawali najniższa krajowa bez żadnych dodatkow to i tak mieliby chętnych bo tu wystarczy mieć dwie ręce i nawet myśleć nie potrzeba - prawo kapitalizmu.

Blondas
@Rh2

Kolego tylko weź pod uwage że tu większosc osób przychodzi tylko na chwilę a w tym czasie szukają innej lepiej płatnej roboty a ukrami braków kadrowych nie załatają dlatego pilkington powinien dawać moim zdaniem minimum 3000 na start żeby jakoś zachęcić ludzi do pracy w tym zakładzie a po okresie próbnym 3500 na rękę.

exstruz
@Blondas

chłopie od czerwca 1600 beda dawac,o czym ty tu piszesz?

Blondas
@exstruz

Przeczytaj jeszcze raz co napisałem tylko ze zrozumieniem. Ja też jestem na linii a nie w biurze kolego lub koleżanko .

Pawel
@exstruz

Moja kobita tyle samo zarabia w saloniku prasowym ale jest na 1/2 etatu.

alojz
@Pawel

moja też tyle samo tylko ze nie pracuje!

@Loki

Firma funkcjonuje bo wam niechc się robić a łentowskie robio za waz

W rozmowie uczestniczyła "Pani" Dyrektor oraz jakiś mężczyzna, od samego początku dając mi do zrozumienia, że przyszli zrobić sobie kpiny z kandydata. Wszystkie pyta były NIEPROFESJONALNE i miałam wrażenie, że tylko chcieli zniechęcić do pracy tutaj. Na to jak powiedziałam, że szukam pracy w której chciałabym się rozwijać, Pani pseudo dyrektor zaśmiała się i powiedziała " Hehe to takie ma Pani wysokie ambicje, no dobrze " ... Oczywiście padało więcej tego typu odzywek nieprofesjonalnych i również pytania wchodzące już na prywatne sprawy... Bardzo źle wspominam tą rozmowę gdzie PRZECZY ona temu jak również działa u nich HR. Współczuję każdemu pracownikowi, który musi pracować z tą Panią, która na każda moja odpowiedź spoglądała na mężczyznę który również był na tej rozmowie i się szyderczo uśmiechała. Cała ta rozmowa to był jakiś żart, żałuję, że w połowie nie wyszłam i nie podziękowałam..

Moje doświadczenia związane z HR, co wiem na temat firmy pilkington, moje sposoby na mniejszą rotacje pracowników, jakie metody bym użyła na znalezienie pracownika na stanowisko, które jest deficytowe.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Eee

Nie ma grób owca dla Dementora i Faramira spłonie my jak dawni krolowie barbarzyńców. Cokolwiek zjawi się w bramie nie cofniecie sie

Pogromca komuchow

I gdzie te zwolnienia skoro fabryka idzie normalnie???? A tarcza podpisana do września więc nie mogą zwolnić w tej chwili ludzi dopiero od września wypowiedzenia

Tarcza

Jesteś tępy tarcza jest dla firm które płacą podatki w Polsce a pismo w robocie jest że tarcza jest podpisana myślisz że inaczej by płacili 100 procent postojowe go haha. Przecież to dawali z rządowych pieniędzy a dyrekcja jeszcze się tak nachapie tak jak na powodzi

Tarcza

No to jak to funkcjonuje według Ciebie roboty jest dużo jakoś nowe twarze na wydziale gdzie zwolnienia

edek
@Tarcza

(usunięte przez administratora) / zwolnia ludzi z linii a co zrobia z pociotkami i liderami / myslenie nie boli / to wszystko pic na wode jak te maseczki i przylubice / kazdy chux na swoj stroj nosi / wozkowi wogole

Biurowiec

Mają zwalniać starych ormo-wców z bramy pierwszy do zwolnienia ten chudy stary milicjant.

Emeryt

I stało się dostałem wypowiedzenie. Teraz jak tu żyć.

Oo
@Emeryt

A na jaka umowę byłeś zatrudniony

edu

jaki dział?sandomierz?

Dorota
@Emeryt

Teraz powinni się wziąść za tych z biur... szczególnie za tych nierobów co fakturki rozliczają. Jedna na drugą donosi, żeby mieć o 100 zł więcej żałosne. Zaraz nie będzie wam do śmiechu z najniższą krajową. Atmosfera w tej pracy to koszmar, (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Nikomu nie polecam

Eryk

A na jachtach M I R produkują Polski sen Włochy narty Nowy Jork party mój murzynek jest uparty. Chce zlotowke chce dwa złote przeciez muszę lecieć samolotem. W Baranowie koniak leci a na linii w ciągłej sieci. Zastraszanie grosz do grosza może kupie se pezota

Kratos

Ludzie jakie zwolnienia jak pilklington ogłasza się że poszukuje ludzi na linie wejdźcie sobie na fb na stronę sandomierz tv. Po prostu straszą zwolnieniami żeby nie dać podwyżek a zamówień będzie pewnie tyle do końca roku że nie będzie kiedy wziąć wolnego. Porażka i tyle

@Kratos

Ogłaszać to się mogą żeby w razie czego mieć z kogo wybierać kiedyś się ogłaszali a i tak brali ze skierowaniem z bezrobocia.

łysy

Ile wziąłeś na wypłatę bo na pewno nie 2000. Ja rozumiem postój ale pracownicy mają rodziny na utrzymaniu i takie same żołądki jak biurowi.

łysy

Jak będziesz zastraszony to będziesz wydajniejszy i bardziej się starał wiesz oco chodzi

Loki
@łysy

Ja nie jestem zastraszony ja to się z nich śmieje i z tych ludzi którzy p odpierdziela ja się nawzajem i tworzą spiski . Teraz jeden temat zwolnienia a Podwyżki??? Powtarzam kto będzie pracował na Dyrekcję co sam Rychu stanie na linii??? Wszystkich nie zwolnią co najwyżej tych bez umów a potem z powrotem będą przyjmować bo dowala taka normę że ludzie będą napierdzielac jak w chińskiej fabryce

Produkcja ruszyła jusz czy stojom wydziały nadal wiadomo coś

Janusz

Jak nauczysz się pisać po polsku to co odpowiem .

@Janusz

A kiedy ma się nauczyć jak on przecież z sadu nie wychodzi?

Emeryt

Na konto dostałem 1800 zł minus dojazdy hmm. To tyle co bym dostał w Caritasie ,Nie obrażając nikogo ZA KOGO NAS MAJA. I STRASZĄ NAS ..........

Ramzes980

Koło lipca, sierpnia szykujcie się na masowe zwolnienia na produkcji w papie chodzą głoski że planują przenieść częśc wydziałów z Chmielowa na Ukrainę dlatego żeby zaoszczędzić fundusze.

@Ramzes980

Taa i zdemontują linie i wyślą pociągami na ukraińsko-kozackie dzikie pola a na papie powstanie dyskoteka.

Parulas
@Janusz

Po zdemontowane linie i części z maszyn ma wydziałach Box2, apbl, WDM na Chmielowie mają przyjechać Ukraińcy z utrzymania ruchu wraz z ich brygadzistą i dyrektorem PAP podobno Ładami i na przyczepkach mają wozić części na PAP Ukraine przewiduje się że przetarg na rozbiórkę maszyn szykuje się koło lipca lub sierpnia będzie nieciekawie ciężkie czasy nadchodzą

Ziomek
@Ramzes980

To przynajmniej Ukraina tu nie zjedzie. Wszyscy narzekają, że mało komunikatywni, a z pracowitością różnie. Teraz praca potrzebna dla bezrobotnych Polaków. A kto chce na Ukrainę to dawaj.

Polak mały
@Parulas

To poważnie z tą Ukrainą?? Niech wezmą te panie, które szukają sponsorów i stałego pobytu. Tylko demolki tu robią.!

Ewelina
@Ramzes980

Znajoma z biura mi mówiła że prawie w ogóle nie ma zamówień i mają zwalniać na początek tych którym kończą sie umowy a potem tych z najgorszymi ocenami taka sytuacja może być do końca roku.

Wiktor
@Ziomek

Od UA to się odp...nikt tu za taką kasę nie przyjdzie to nie lata 90te a wy to lepiej lachy patrzcie na siebie bo jeden na drugiego donosi żeby dostać 50 groszy więcej do tej nędznej wypłaty .

Wiktor
@Ziomek

Od UA to się odstosunkuj bo za te pieniadze nikt tu nie przyjdzie poza tym lachy jeden na drugiego kablujecie żeby dostać 50 groszy do wyplaty takie z was pracowniki.

Krzychu
@Polak mały

Tak jak nasze panie lecą na czornych z Italii, Turcji czy Hiszpanii to Ukrainki lecą na nas proste jak konstrukcja łopaty ale przynajmniej ładne kobity są

Łysy
@Krzychu

Nasze panie to bujają głównie z albancami i rumunami przynajmniej w Niemczech i Holandii kto tam był to wie .

Nikomu nie polecam, mobbing, kolesiostwo, wyzysk, kiepska płaca, oceny przyznają nie za umiejętności tylko za incydenty czyli donoszenie na innych. Na stacji paliw można więcej zarobić.

Bioły
@pracownik

Stawiasz - jedziesz!

Emeryt

Tak przestój jest do 3 maja co dalej .Cisza. Ale dzisiaj dostałem pismo ze zaistniała sytuacja jest brak zamówień i będą zwolnienia. Ja już szukam pracy bo co ptaki śpiewają to połowę osób maja zwolnic.

@Emeryt

Bzdury piszesz zamówienia były są i będą i niedługo bo 30 kwietnia firma rusza z produkcją a zwolnień nie będzie o czym wspominał sam dyrektor.

robot nr enty
@Emeryt

tak a kto bedzie na nich robil wszystkich ? sami boja sie o wlasne tylki a nie bedzie mial juz kto robic w sandomierzu czy chmielowie wiec niech dobrze sie zastanowia bo stolki poleca jak ludzi zabraknie po zwolnieniach

@robot nr enty

Tarcza antykryzysowa ma m.in.ratować miejsca pracy w firmach poza tym Opel i Fiat też niedługo ruszają z produkcją.

HH
@Janusz

TARCZA JEST DLA POLSKICH FIRM (usunięte przez administratora)!

Piotrek
@Emeryt

Zwolnienia będą i pensje napewno nam obniżą. Bedziemy tyrać jak niewolnicy w tym zakładzie, który nigdy nas nie szanował. Powinni zacząć od tych dziewczyn z biur, które tylko się obijają. Fakturki, kawka herbatka i pogaduchy non stop, a kompetencji zero

huta
@Piotrek

Bo to sa z tej innej rodziny *) czy robi czy leży zawsze kasa jej sie należy ( IM ) to rodzinna Firma

h
@Piotrek

ale z czego obniża?niema z czego

@Piotrek

Na wydziałach są braki kadrowe, dużo osób na chorobowym i jeszcze by zwalniali ? To kto tam będzie robił ?

Pan
@Piotrek

Masz rację szczególnie te Paniusie z działu de. Jedna na drugą donoszą, żeby się przypodobać. Kierowniczka to baba nie do życia, współczuje każdemu co musi mieć z nią kontakt. Liczę że niedługo ktoś się za nią weźmie i wkońcu zwolni ...

Bob78
@Emeryt

Wiadomo co dalej z postojem ? Do 3 maja czy przedłużą jeszcze ?

Poważnie
@robot nr enty

Tak tak masz racje tylko nie zwolnią z biura tylko zwolnią kogoś z produkcji

@HH

Dokładnie firmy z zagranicznym kapitałem sie nie kwalifikują do tarczy tylko małe firmy do 50 osób a zwolnienia będą bo już o tym głośno.

@Emeryt

Ptaszki nie muszą śpiewać wystarczy mieć znajomości w biurze i dużo się można dowiedzieć.

Norbi
@łysy

1-2 osoby i roboty.

Brawo 90

Z tego co słyszałem to będzie nieciekawie na papie w Chmielowie i Sandomierzu planują masowe zwolnienia koło czerwca, lipca będzie nieciekawie sytuacja w pilkingtonie może się poprawi za kilka lat

admin pap
@Brawo 90

od kogo slyszalas ? tego sie pytaj !

@Brawo 90

Z tego co mi wiadomo to zwolnień nie będzie ale mogą być wstrzymane przyjęcia nowej kadry przez jakiś czas.

@Janusz

Będą bo nie będzie roboty przez brak zamówień więc po co trzymać pracowników na liniach ? Narazie produkują zaległe a za 2-3 miesiące się zacznie zwalnianie.

łysy

Będziesz przychodził i zamiatał stłuczke albo malował pasy zobaczysz a potem cześć.

Faraon 721

Na produkcji w papie panuje nie miła atmosfera przez tych wieśniaków zza wisły już pewnie za niedługo ten Pilkington upadnie przez ten wirus Korona bo coraz mniej zleceń i zamówień na tle światowej gospodarki Nsg

Ewelina
@Faraon 721

Ludzie teraz nie będą kupować nowych samochodów więc i szyb tyle nie potrzeba przecież to proste jak kij od mopa.

Taki jak każdy

A w chmielowie coś ruszyło pracuje jakieś wydziały

Łysy

To jakiś ty pracownik jak ty nic nie wiesz ?

Rysia

W S-rzu ruszył Lehr2, WRH2 i PLB. Pozostałe linie u nas jeszcze na postoju. Chcę zapytać czy jeśli pracujemy na nocnych zmianach to będziemy mieć za nie płacone dodatki? Rozumiem jeśli nie ma nas w pracy to nie, ale są osoby które w kwietniu były na III zmianach nie mieli ich uwzględnionych w wypłacie. Trochę to nie fear...zwłaszcza, że są linie które pracują w systemie trzy zmianowym.

*galAnonim
@Rysia

Proponuję zapytać przełożonego.

Zostaw merytoryczną opinię o Pilkington. - Sandomierz

• Jak się pracuje w Pilkington.?

Zobacz opinie na temat firmy Pilkington. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 124.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pilkington.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 12 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 43 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pilkington.?

Kandydaci do pracy w Pilkington. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pilkington.