Opinie o Pilkington. w Sandomierz Portowa 24

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Pilkington.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Pilkington. o rekrutacji.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pilkington. w Sandomierz Portowa 24

Fruzia

Ktoś tu kogoś robi w balona. Narzekacie że mało zarabiacie a dzisiaj się dowiedziałam że dziewczyny na laminowaniu BOX z trzyletnim stażem zarabiają po 3500 zł . Na co wy narzekacie?

Chyba brutto....

@Haha

Jeżeli ktoś Ci mówi że zarabia 3500 zł to myślisz że mówi o kwocie brutto ? Jeżeli ty komuś mówisz ile zarabiasz to podajesz kwotę brutto ? Chyba nie ? Dlatego w końcu nie wiadomo kto tu pisze prawdę . Może wcale nie jest tak źle jak wszyscy piszą ?

bzzz
@Fruzia

no to ciekawie tam mają - ja blisko 2,5 roku na 4-ry brygady w Chmielowie na produkcji i raz prawie dobiłem do 2600, przy miesiącu 24dni pracujące, gdzie do tego wypadły nocki w niedziele plus jakieś święto

@Fruzia

Ja pracuje 4 lata i wezmę 2200 2300 wiec (usunięte przez administratora) głupot pewnie jesteś z biura albo z tych zasranych zwiazków. Ludzie jeśli nie dadzą nam conajmniej 2 zł podwyżki to strajkujmy!

Lady
@Fruzia

Hehehe chyba ktoś z kosmosu się urwał jakie 3500tyś po 3 latach chyba po 15 latach ja pracowałam 5 lat i takich pieniędzy na oczy nie widziałam.Dobrze dopytaj bo ludzie dużo umia dołożyć i nie wierz ludziom w 100%

Ocena
@Haha

Zgadzam się 3500 netto w miesiącu bez premii. W miesiącu z premia kwota może dojść do 4000 netto, trzeba tylko złapać jakieś nadgodziny po znajomosci. Ważne jest też żeby być otwartym na wszystkie propozycje :)

Wdm
@Ocena

Widzę że szczury z biura (fuzja, ocena) zaczynają się uaktywniać na forum

kasia

dokladnie !!! zgoda

dd
@Haha

Mozesz napisac czy są przyjecia w Chmielowie ?jakie zarobki na start i na jakim wydziale najlżej?dzieki

Tak przyjmują. 1634 zł na rękę

katarzyna
@Haha

tyle ci dali?teraz płacz że mało.porażka

@Fruzia

Chyba razem z premią haha

domina
@Haha

to gratuluje rozwoju i dymania,ja na start dostalam 17 zl,jeszcze mam bzykanie darmo mozna wybierac.a ty ile masz 13 zl? parasole mają niskie stawki bo czesto chorują na japczyce,tak mowią

@domina

Dostałaś taką stawkę na początku pracy w firmie Pilkington? Proszę, abyś używała słownictwa trochę bardziej kulturalnego, ponieważ forum odwiedza wiele osób i tego typu zdania rażą w oczy.

domina!
@Adrian

żartowałam oczywiscie

JoKeR
@domina

Ciekawe gdzie to bzykanie ;-) ludziki zaraz by chciały zarabiać dużo siana, ale niestety pracodawca nie zna przecież pracownika, który świeżo jest przyjęty, więc trzeba trochę czasu zanim wynagrodzenie bedzie spełniać oczekiwania, które i tak są wygórowane.

3500 chyba w snach

Zalosne
@Fruzia

Tak 3500 ale brutto chyba że z wczasami pod grusza tyle wezmą. Ta praca to (usunięte przez administratora) tylko cyfra się liczy na liczniku

Ehhh
@JoKeR

Wygórowane oczekiwania? Przy cenie benzyny 5zl? Skoro pracodawca nie zna pracownika to na start 2500 do reki, a po roku 3500 do reki. To jest w porzadku. A prawda jest taka, że na start 2100 a po 15 latach 3500. To na poznanie pracownika potrzeba wam aż 15 lat!? Przyklad wygórowanych oczekiwań gogusiu: Pilkington Polska Sandomierz - pensja 600 euro msc. Cena za litr benzyny 1,20 euro. Pilkington Włochy - pensja 2500 euro msc. Cena za litr benzyny 1,57 euro. Tam zarabiają 4 razy tyle co my [choć pracodawca jest ten sam czyli mozna dać zarobić], a paliwo kosztuje niemal tyle samo!! (usunięte przez administratora)

Beksa

I znowu zabiorą premie ŚWIĄTECZNĄ.

Kierownik
@Beksa

Premią u nas jest uścisk dłoni prezesa tak dla przypomnienia.

Kierownik

No pogadali sobie juz? To do roboty Lagaaa! Jazda norme wyrobic!

Jolka

Nie polecam tego (usunięte przez administratora) nikomu, pracowałam przez ponad rok w Chmielowie, liczy się tylko uzysk i liczby. Każdy kto ma choć odrobinę godności i szacunku do siebie niech omija to miejsce z daleka.

W rozmowie uczestniczyła "Pani" Dyrektor oraz jakiś mężczyzna, od samego początku dając mi do zrozumienia, że przyszli zrobić sobie kpiny z kandydata. Wszystkie pyta były NIEPROFESJONALNE i miałam wrażenie, że tylko chcieli zniechęcić do pracy tutaj. Na to jak powiedziałam, że szukam pracy w której chciałabym się rozwijać, Pani pseudo dyrektor zaśmiała się i powiedziała " Hehe to takie ma Pani wysokie ambicje, no dobrze " ... Oczywiście padało więcej tego typu odzywek nieprofesjonalnych i również pytania wchodzące już na prywatne sprawy... Bardzo źle wspominam tą rozmowę gdzie PRZECZY ona temu jak również działa u nich HR. Współczuję każdemu pracownikowi, który musi pracować z tą Panią, która na każda moja odpowiedź spoglądała na mężczyznę który również był na tej rozmowie i się szyderczo uśmiechała. Cała ta rozmowa to był jakiś żart, żałuję, że w połowie nie wyszłam i nie podziękowałam..

Moje doświadczenia związane z HR, co wiem na temat firmy pilkington, moje sposoby na mniejszą rotacje pracowników, jakie metody bym użyła na znalezienie pracownika na stanowisko, które jest deficytowe.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Leszno
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Reklama

JUŻ NIE DŁUGO STANY CZEKAJA NA CIEBIE. EMIGRUJ I SPEŁNIJ SWÓJ AMERYKAŃSKI SEN.

Piotr W.

Ta firma to totalna porażka. Pensje głodowe 2000 na rękę za pracę w biurze. Ludzie zmuszeni są tam pracować chyba tylko ze względu na to, że są uwiązani w Sandomierzu. Jak po studiach i na stanowisku specjalisty można zarabiać takie grosze. Dziwie się tym ludziom, jak mogą być takimi frajerami. Szanujcie się trochę, bo ta firma was tylko wykorzystuje. W pracy bardzo niemiła atmosfera, co chwile donoszenie do kierowniczki o każdą rzecz. Odradzam każdemu to (usunięte przez administratora)

JuzTamNieRobie

Co tu pisać...różni ludzie i pojebane praca. Trafisz na frajera liderka i zmianowego (usunięte przez administratora)i masz fajnie. Albo jesteś taki jak oni albo się zwolnisz. Zarobki 3500?!?!?! Chyba brutto bo w życie tam takich pieniędzy nie widziałem nawet z nadgodzinami. Może stare wlazidupy na stawkach za podpiera...to mają i netto takie pieniądze ale świeżak niech zapomni i nie wierzy.

karzel z rudnika
@JuzTamNieRobie

siedze ,grom (usunięte przez administratora)

@JuzTamNieRobie

Na forum nie stosujemy obraźliwych słów, jest to niezgodne z regulaminem. Jeśli nie będziesz stosował się do tych zaleceń administrator usunie Twój komentarz.

houbi

witam, ja pracuję na WDM i jestem bardzo zadowolony. Praca jest przyjemna i nie jest ciężka. Da się przyzwyczaić.

Lol
@houbi

Pokazałeś co to szczyt ironii tym wpisem

Houbi
@Lol

Nie narzekaj - jak byś nic nie robił to byś się zanudził . Po co na forach narzekać- jak nie pasuje szukam innej pracy i tyle

Lol
@Houbi

Gdzie? U prywaciarza gdzie tak samo jest najniższa krajowa + problem z urlopem i wypłatą na czas? Prywaciarzy to jeszcze rozumiem bo podatki w tym kraju są masakryczne. A tu wielka firma która uważa się za światowego lidera w produkcji szyb - śmiech na sali. Oni są światowym liderem w zatrudnieniu rodziny, mobbingu i wyzysku

@Houbi

Masz rację, jeżeli jesteś zadowolony z zatrudnienia masz prawo do własnej opinii. Zamiast narzekać trzeba wyjść z inicjatywą i spróbować zmienić warunki zatrudnienia na bardziej korzystne. Co o tym myślisz? Chętnie dowiem się jak wygląda wynagrodzenie i czy jesteś z niego zadowolony. Czekam na Twój komentarz.

Jano

Takiego kołchozu jak jest na hali WDM nigdy w życiu nie widziałem. Omijać szerokim łukiem. Pozdro dla Dyni i Stasioka

Reklama

Tak związki zawodowe wywalczyły 30 zł brutto. Wspaniałe. Ale za to mają 15 nowych hiudaji. Brawo wy.

ddd
@Reklama

W Stalowej za 4200 brutto niema kto pracowac,CZYLI OKOLO 3 TYS NA REKE! PRAKTYCZNIE NIEMA WYMAGAŃ A WY ILE TAM WYCIAGACIE NA START? 2 TYS.?

Lachon
@ddd

Gdzie tyle dają? Zwalniam się i idę?

hll
@Lachon

na felach,dasz radę?

Mariusz
@hll

Jak obecnie kształtują się wynagrodzenia za pracę w firmie Pilkington? Zmieniło się coś od czasu ostatnich wpisów na ten temat? Mam nadzieję, że znajdzie się osoba, która pracuje bądź pracowała u tego pracodawcy i ma aktualne informacje na ten temat. Proszę o odpowiedź.

@Mariusz

Nie zmieniło się. Dalej 1634 zł na rękę. Zmieni się 1 stycznia 2020 jak zostanie zwiększona najniższa krajowa

katarzyna
@Produkcja

To ile na godzine brutto?bo coś kłamiesz,ja dostałam inną propozycje,napewno wychodzi dużo więcej,więc albo jesteś gówniarzem bez doswiadczenia lub nic nieumiesz skoro tyle ci dali?mam rację?a tak wogóle to poco tam pracujesz skoro tak mało zarabiasz?

FFF

TO ILE MASZ NA GODZ?BO COS TU BUJASZ

@FFF

14,70 brutto

Emilia
@katarzyna

Katarzyna, dostałaś propozycję pracy w Pilkington na jak piszesz korzystnych dla Ciebie warunkach. Czy wobec tego podejmujesz się pracy w tym miejscu? Jeśli tak to będę wdzięczna jeśli napiszesz co konkretnie Ciebie do tego skłoniło prócz wynagrodzenia.

h

ile dają na start?

@h

14,70 bruto za godzinę

KATRI
@Emilia

NIC POPROSTU WYNEGOCJOWALAM DOBRA STAWKE I ZACZEŁAM PRACE,PROSTE NIE?

Pth
@KATRI

Na produkcji się nie negocjuje. Produkcja to nie biuro gdzie jest pełno darmozjadów po znajomości i całe rodziny

KATRI
@Pth

WSZYSTKO SIE NEGOCJUJE,KTO NIE NEGOCJUJE TEN TYRA ZA GROSIKI!

Wf
@KATRI

Negocjować to sobie możesz na giełdzie warzywnej jak buraki kupujesz, a nie tu (usunięte przez administratora)z biura

j
@Wf

właśnie z takim podejsciem tyle zarabiasz!

Bronisław
@KATRI

Masz racje, zawsze jeżeli jest możliwość należy negocjować warunki umowy i starać się, żeby były korzystniejsze dla pracownika. Jeśli jest się doświadczonym pracownikiem z odpowiednimi kwalifikacjami to trzeba się cenić i w siebie wierzyć. Czy próbowałeś to robić w firmie i udało Ci się wywalczyć podwyżkę? Chętnie o tym przeczytam.

Alek
@j

W tej firmie nie ma możliwości negocjacji. Próbowałem i proponują najniższą krajową. Próba negocjacji skończyła się tym że pokazali mi wyjściowe drzwi. Niewolnictwo i wysysk jak mówią moi znajomi którzy tam pracują. Współczuję im z całego serca. A ktoś kto pisze o możliwości negocjacji niech sobie jaj nie robi. To jest ktoś podstawiony i płacą mu za takie komentarze. Z resztą jak im nie wstyd opłacać takie komentarze

dd
@Alek

To pojakiego tam twoi znajomi pracują?zmusza ich ktoś?śmieszny jesteś dzieciaku

Zapewne kredyt mieszkaniowy na 25 lat ich zmusza

@dd

W wielu przypadkach pracownicy boją się zwalniać z danego miejsca pracy, ponieważ albo mają rodziny do wyżywienia, albo kredyty, które należy spłacać. Dlatego właśnie czasami ciężko jest podjąć decyzję o odejściu z danego miejsca pracy. Chciałem zapytać o nieco inną kwestię. Mianowicie, czy firma Pilkington zatrudnia również osoby bez doświadczenia zawodowego, które chciałyby załapać się gdzieś, aby zdobyć niezbędnego doświadczenia? Proszę o odpowiedź.

Opinia

Nie polecam w szczególności PLB. Na szczęście już zakończyłem przygodę z tym wydziałem. Specjalista podglądający pracowników na kamerach w domu- nawet się z tym nie kryje, faworyzowanie swoich ulubieńców, ciągłe podnoszenie normy. Pracuje się za dwie osoby. I wy się zastanawiacie dlaczego ludzie chodzą na L4??? Bo już nie dają rady. Każą się zwalniać ludziom kto już nie ma sił do pracy. Szczególnie zmianowy ze zm B stosujący (usunięte przez administratora) Jest tylko zmianowym, żadna to funkcja i stanowisko a zachowuje się jakby był dyrektorem. Zastraszony odgórnie i straszący innych. To co się tam dzieje i robi przechodzi ludzkie pojęcie. Najlepiej zwolnijcie cały wydział, sami będziecie robić. Nie pozdrawiam.

JoKeR
@Opinia

Jak ma się funkcje, na której nie musi się pracować, a chcąc ją zachować, to człowiek panikuje. Bo jednak trzeba się wykazać.

Masakra

Jakies zarty Zaklad nowoczesny, zrobiony na bogato a placa ludziom smieszne pieniadze, normy wziete niewiadomo skad, za 2000 lecisz z tematem jak jakis niewolnik na polu bawelny, Jesli masz chociaz 1% godnosci to olej to miejsce

Bronisław
@Masakra

Czy podana przez Ciebie wysokość wynagrodzenia jest wynagrodzeniem początkowym, który oferuje firma Pilkington? Zapytałem o to, ponieważ chciałbym wiedzieć, czy możliwe jest uzyskanie podwyżki po przepracowaniu określonego czasu. Mógłbyś napisać, jak ta kwestia wygląda?

mix

tam to sami śmieszni ludzie robia co waz bija tam czy co bo taie zamotane zakręcone wychodzicie to jest dziadostwo a nie robota nic nie robicie nie zmęczycie sie nic cięszko i jeszcze chcecie więcej kasy zostawcie te robopte jak wam tak żle

Rozpaczony

Jakie podwyżki mają być? Powinno być conajmnien 3 zl inaczej cala brygada ciśnieniemy na chorobowe!

Najszybszy

Zgadzam się w 100%.Pozdro

Lider

80 gr za 4 1.20 za 5 za 6. 160

Atak
@Lider

To podwyżka po (usunięte przez administratora) na te zarobki powinno być 300 conajmniej do wypłaty chorobowe !!!

Van
@Rozpaczony

Za 4 =0.80zl za 5=1.20zl. To jest jakiś żart!!!!

Prostytutka
@Van

Robią sobie z ludzi jaja co roku ja zarabiam 2300 po 5 latach no w porywach 2400 to żebym miał 3 tys co powinno być najniza pensja na te czasy musze chyba jeszcze je bać z 12 lat w tym (usunięte przez administratora) ale jest sposób chodźmy wszyscy na chorobowe niech zobaczą ze nie ma kto robić w tej "firmie"

@Rozpaczony

No i jak ? Idziecie na to chorobowe? Bo 3 zł to raczej kwota z kosmosu .

Mistrz produkcji

Idziemy :)

Hahaha
@Fruzia

A myślisz do (usunięte przez administratora) ja ze ile tu ludzie zarabiają po 5 latach 2 tys z hakiem na rękę to co to jest na te czasy? Pewnie jesteś lizodupem jakiegoś dyrektora ... ludzie powinni dostać te 3 zł żeby pensje doszły do 3500 tys co jest chyba normalna kwota na te czasy A może Ty Masz za nic pracownIka fizycznego co ??

@Hahaha

Ty dyrny kmiocie ,pracowałam tam dłużej od Ciebie i przestań się żalić . Ja odeszłam z tej fabryki a tobie strach nie pozwala. Pozdrawiam preproces APBL.

Białoruś
@Fruzia

Wracaj do kuchni i garów. Komentowanie zostaw bo wyszłaś z kuchni i widzę że zabłądziłaś

Leningrad
@Fruzia

Dzięki takim ludziom nie ma podwyżek bo właza każ demu w (usunięte przez administratora) przestań się lepiej wypowiadać na tym forum bo normalni robotnicy nie będą po Twojej stronie

Gruby
@Leningrad

Cieniasy ,wysyłacie kobitę do garów a nie potraficie konsekwentnie wprowadzić swoich zapowiedzi w życie. Dostaliście te 3 zł ? Chyba nie . I co ? (usunięte przez administratora) Dzięki takim jak Wy w tej firmie nic się nie zmieni .

I jak tam z tym strajkiem? 3 zł nie ma

Psssss

Oni tylko dużo gadają, na więcej im strach nie pozwala

Josef
@Psssss

Bo tam pracują cienkie bolki hehe

Jasny

Awansują ludzie z naganna (wdm)

Białoruś
@Jasny

To ten co zmianowym został?

Lider

Naj lepiej jak by wszystkim 3 postawili to by blo bez podwyżki . (usunięte przez administratora)

Daniel

Tak w styczniu będzie podwyżka 85 lub 1,10 firma się rozwija i zaczyna iść w dobrym kierunku oby tak dalej i przestańcie wszyscy tylko narzekać jak jest komuś źle to pracy jest dużo..

Janusz
@Daniel

Skąd takie info? W robocie cisza

Ploretariusz
@Daniel

Nie ma żadnych podwyżek i nie będzie dziadostwo i tyle biorą a kolesie od związków na pytanie o podwyżkę uciekają i nic kompletnie nic nie robią chociaż w teorii niektórzy z nich też są zwykłymi pracownikami kręcą sie tylko po zakładzie i tyle związki powinny być z zewnatrz! !

Janusz
@Ploretariusz

Mam pewne informacje że będą podwyżki ale normy bo za dużo jest czasu na patrzenie w smartfona.

Najszybszy
@Janusz

Fy

Kubujaszi

szkoda nerwów na ta firmę pracowałem 5 lat na boxie2 z więźniami!!!!.

Fakir
@Kubujaszi

Jakie pięć lat jak więźniów od roku zatrudniają a raczej wyzyskują za najniższą krajową

OSA
@Fakir

Czyli nas z nimi. Czyli co jesteśmy rowni.

Wdm

Podobnie jak dynia z A zmiany

Zostaw merytoryczną opinię o Pilkington. - Sandomierz

• Jak się pracuje w Pilkington.?

Zobacz opinie na temat firmy Pilkington. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 126.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pilkington.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 12 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pilkington.?

Kandydaci do pracy w Pilkington. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pilkington.