Opinie o Pilkington. w Sandomierz Portowa 24

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Pilkington.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Pilkington. o rekrutacji.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pilkington. w Sandomierz Portowa 24

SZOK

Tak słucham co się dzieje w tym zakładzie i nie potrafię tego zrozumieć. Na jednym wydziale ludzie się zwalniają na potęgę, na drugim jest niby spoko, ale ludzie postanowili załatwić zmianową, bo robić trzeba i opowiadają po szatniach jak to zrobić i jacy są mocni, na trzecim robota jak w obozie koncentracyjnym, na czwartym coś się też dzieje. Wózkowa pobiła zmianowego! Gdzie w tym wszystkim jest człowiek? Moim zdaniem taką właśnie atmosferę tworzą ludzie, którzy zapomnieli, że to jest tylko miejsce, gdzie przychozimy zarobić. Są to osoby, które nie mają swoich żyć, problemów i rodzin. Plotka goni plotkę, zawiść ludzka sięga maksimum możliwości, nienawiść, zazdrość, chęć zabłyśnięcia. SZOK. Pracuję w Chmielowie 6 lat i tak jak jest teraz nie było nigdy. Co się z nami dzieje? Przeraża mnie to i napawa strachem o przyszłość moją i naszych dzieci. Jaki przykład dajemy?

She
@SZOK

Masz rację. Wszystko co tu napisałeś się zgadza. Ja mimo, że pracuję w Sandomierzu też słyszałam o tym co się dzieje w Chmielowie. Niestety mam wrażenie, że dopóki "Góra " na to pozwala nic się nie zmieni. U nas też głośno o tym pobiciu i o tym załatwieniu zmianowej. Akurat miałam okazję pracować z tą dziewczyną i zupełnie nie rozumiem jak ktoś mógł tak zrobić. Widocznie dalej jest za dobra i za bardzo ufa ludziom. Niestety nie mamy na to wpływu, ale jako osoba mocno wierząca mam do powiedzenia na pocieszenie: " Bóg nie rychliwy, ale sprawiedliwy " Dlatego uważam, że osoby, które tak ją zaszczuły, dostaną to na co zasługują. Pozdrawiam i życzę spokoju i lepszej atmosfery.

HIO
@She

JAKĄ ZMIANOWĄ? PRACUJE TAM 2 LATA I NIC TAKIEGO NIESLYSZALEM,TO CHYBA TYLKO PLOTKI.P.S NA KTÓRYM WYDZIALE JEST NAJLZEJ?

@SZOK

Zgadzam aie z Tobą Panie szok a wiesz dlaczego tak jest bo Ci ludzie ktorzy pracowali tam 4 czy 6 lat temu to byli ludzmi z ktorymi tworzylo sie zgrany zeapol byli to ludzie dojrzali a dzis pracuje sie z dziećmi nie oszukujmy sie Ci lepsi wszyscy odeszli. Plotka za Plotką goni i jakieś glupie komentarze odnośnie ludzi za wisly a tak naprawde ja nje widxe roznicy miedzy Galonem a parasolem trafi sie falszywy za wisly ale i tez z galicji są tez nie roby za wislt jak i z galicji więc nie rozumiem skad te docinki od niektórych osob wezcie sie zastanówcie co wy piszecie ile wy macie Tu lat wszsycy co dodają takie glupie komentarze. Lepiej zrobcie cos aby inni na Tym nie cierpieli

dd
@Szczery

parasole za wisle!bo zabieracie prace i psujecie stawki i tylko na chorobowe chodzicie.p.s sady obcięte już?

@dd

Panie dd jakby nie jak to Ty określasz Parasole to by ten zakład już dawno upadl. Chociaż raz odezwałeś się w sprawie stawek do kierownika? Zapewne nie bo się boisz jesteś cwany w mordzie tutaj a tam gdzie nie potrzeba to pokazujesz co to nie Ty ludzie z miasta jak narazie biorą więcej chorobowych niż Parasole. Tak sady obcięte a Ty wez sie do roboty albo idź do lekarza się leczyć i wtedy Tobie będzie potrzebne chorobowe ale już na dłużej.

Szczery

Zapewne więcej się odezwałem NIŻ Ty. Dostałeś bo masz układy? . Czy Tylko piszesz ze dostałeś bo boisz się przyznać jaka prawda jest

Haha
@She

A znasz takie powiedzenie ' uderz w stół a nożyce się odezwą' .Dziwnym trafem piszą tu tylko ci którzy czerpali korzyści z przychylności pewnej osoby a co teraz?

Nowa32

Witam jak wygląda w tym zakładzie czas Świat Bożego Narodzenia Sylwestra pracuje się czy są, jakieś postoje?

LEGONINJAGO
@Nowa32

Wyślą Cię na twój urlop PRAWDOPODOBNIE, ale dowiesz się o tym jeden dzień wcześniej

@Nowa32

Tu nie ma Proszę Panią co się zastanawiać jak wygląda czas świąt tu trzeba się zastanowić jacy ludzie tam pracują bez głowy szok ????co nie których to bym cofną do przedszkola żeby nauczyć wychowania. I jeszcze raz krok po kroku. Boże widzisz i nie grzmisz. :(:(:(:(

Mają kogoś zaszczepić. Szok. Trzeba zawjadomic policję.

Mój stary wrócił z pracy z pchłami bez premii i z pręgami na plecach. Ludziska co tam tak naprawdę się dzieje piszcie z sensem i pełnymi zdaniami.Bo mój stary milczy.

W rozmowie uczestniczyła "Pani" Dyrektor oraz jakiś mężczyzna, od samego początku dając mi do zrozumienia, że przyszli zrobić sobie kpiny z kandydata. Wszystkie pyta były NIEPROFESJONALNE i miałam wrażenie, że tylko chcieli zniechęcić do pracy tutaj. Na to jak powiedziałam, że szukam pracy w której chciałabym się rozwijać, Pani pseudo dyrektor zaśmiała się i powiedziała " Hehe to takie ma Pani wysokie ambicje, no dobrze " ... Oczywiście padało więcej tego typu odzywek nieprofesjonalnych i również pytania wchodzące już na prywatne sprawy... Bardzo źle wspominam tą rozmowę gdzie PRZECZY ona temu jak również działa u nich HR. Współczuję każdemu pracownikowi, który musi pracować z tą Panią, która na każda moja odpowiedź spoglądała na mężczyznę który również był na tej rozmowie i się szyderczo uśmiechała. Cała ta rozmowa to był jakiś żart, żałuję, że w połowie nie wyszłam i nie podziękowałam..

Moje doświadczenia związane z HR, co wiem na temat firmy pilkington, moje sposoby na mniejszą rotacje pracowników, jakie metody bym użyła na znalezienie pracownika na stanowisko, które jest deficytowe.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Leszno
Reklama

WWW.EUROPA.JOBS.PL Zmień swoje życie już dziś.

Kamień.

Tak pracuje i se myślę. Trza było nie zucac kamieniami w szkole tylko się uczyć. Dokogo mamy pretensje. Tak tu się zapiepsza i nom stop podwyższają normę. . Jak ktoś jeszcze młody ma czas (usunięte przez administratora) ratowas do książki jak nie to do miotly.

łysy
@Kamień.

Kolego tu jest mnóstwo takich po studiach od A do Z /nawet prawnicy są w co pewnie nikt mi nie uwierzy/ i co mają zrobić jak dzisiaj mało kto pracuje w zawodzie wyuczonym. Ważna jest stabilizacja zawodowa.

Nie prawda
@Kamień.

Kamień a masz układy bo w kazdej pracy gdzie pracujesz i chcesz byc wyzej licza sie znajomości to tylko głupi by powiedzial ze nie prawda taka jest rzeczywistość nic na to nie poradzimy. Czasem bywa tak ze ludzie szkoly nie maja a są 100 razy mądrzejsi niz Ci co mają studia.

Emeryt

Ta strona jest poświęcona pracownikom gdzie możemy się wspierać i pomagać. A tu szok wy młodzi obrzucacie się błotem i tylko to potraficie. Co wy macie w głowach. Ja pracuje bo murze do emerytury już tusz. A wy młodzi zamiast uczyć się zdobywać świat i polepszać sobie życie . To porostu je sobie je niszczycie. Zerknijcie sobie na OLX jakie są zarobki w stolicy i nie wspomnę o innych krajach. A tu na rękę 1800 do 2200 i trzeba się nabiegać. No trudno trzeba zadurzyć za robotem .Zycie.

hh

a do Tarnobrzega po zakupy,w sklepach smierdzi opryskami na japka to znak ze parasole są na zakupach

On
@hh

Ile gościu masz lat że takie (usunięte przez administratora) Ci w głowie. Lepiej trzeba się pomodlić o rozum a nie (usunięte przez administratora) piszesz wez się opanuj i myśl logicznie. Szkoda mi Ciebie

Zajawkareczka
@hh

Obrazasz ludzi koleś zobacz czy ty nie smierdzisz bo każdy sądzi po sobie

Zajawkareczka

Sandomierz zatrzymał się w miejscu. Nawet film o ojcu Mateuszu nie pomoże. Sytuacja jest przereklamowana. Sandomierz można zwiedzić w ciągu 1 dnia. Nie rozwija sie. Zaczynając o komunikacji aby wydostać się z niego to graniczy z cudem bym powiedziała bardzo zła tylko strata nerwów. Mikrobusy lub autobusy opozniaja się. Ludzie aby dostać się do lekarza stoją już od 5 aby zarejestrować się a rejestracja jest od 7. Zamiast rozslawic sądownictwo i rolnictwo gdzie to ma duży wpływ na Sandomierz to nie reklamują je tylko slawia bary restauracje bo one wyrastają jak grzyby po deszczu. A naprawdę owoce z Sandomierza są bardzo dobrej jakości fakt że są tacy którzy by sprzedali parchate jabłko a to odbija się na dobrym sadowniku bo ludzie sprawdźaja co jest w skrzynce przy tym zostawiając ślady. Osobiście uważam że Sandomierz jest źle zarządzany.

WujekLubiBajerful

Jak tam zarobki poszły coś w górę ?

Stefano

Nie szukajcie idealnej firmy bo nikt takiej nie znajdzie. Dobrze pracujesz to i dobrze zarabiasz, proste jak drut.

Robotnik

Rozumiem, że na PLB 2 się dzieje. Ale czy to nie jest trochę tak, że największe problemy mają ci co się im nie chce? Pracuję obok, widzę co tam się dzieje, ta zmianowa z A stoi z nimi, śmieje się, żartuje z nimi, a one nagle problem mają? Słyszę niejednokrotnie ich rozmowy, żarty i aż zazdroszczę. Ale bardzo serdecznie Ci dziewczyno współczuję - Ty do nich z uśmiechem, a oni Ci tak. Faktycznie czlowiek, człowiekowi... Przyjdź do nas, bierzemy z otwartymi ramionami! Nie daj im się!!

df
@Robotnik

co to jest plb 2 ?

TakaPrawda
@df

Największa frajernia na zakładzie

@nick
@TakaPrawda

Dosłownie prawda tylko szkoda że każdy się boi odezwać

JH
@@nick

ALE CZEGO SIE BAĆ?NIEROZUMIEM?CO TO WIĘZIENIE?

Ciekawe

Chcą szukać oszczędności ? Po co zrobili stanowiska liderów - kupa kasy do zaoszczędzenia

Ciekawe

Od nowego roku najniższa krajowa wzrasta o ....dużo . Co zrobią nasi pracodawcy ? Pewnie będzie gadka o kryzysie i to

Ona

Do Pracownik. Ja miałam przyjemność pracować z jedną jak i z drugą. I to co piszesz o zmianowej z brygady A to Naprawdę Kłamstwo! !!!! A o pozbywaniu się ludzi ze zmiany to ja jestem tego przykładem ale od Pani ze zmiany B. Odezwalam się to zaraz dostałam przeniesienie na inny odział! !! Mimo że tam byłam najdłużej pracującą pracownica! !! U Pani Zmianowej B tam Zawsze ponad normę! !!!! Ludzie gadają między sobą a nikt Jej się nie sprzeciwia. Dziwne nie jest byłam dobrym przykładem Sprzeciw dowodzenia. Z tamtego działu sama odeszlam. Szanować ludzi powinna zmianowa z brygady B uczyć się od Zmianowej z brygady A. Wkoncu dzięki Niej została zmianowa! !! Zawsze jak są zmiany wszyscy chcą do Zmianowej z brygady A nikt do tej Pani która robi sobie karierę po trupach do celu! !!! Za nim została zmianowa to była inna osoba pracowałam z Nią na linii Awans popsol Jej w głowie. Pozdrawiam

janio
@Ona

przeniosly cie na oddzial zamknięty?

xxx

Pracowałam i nie polecam. (usunięte przez administratora), rotacja w moim dziale była ogromna; jeden przychodził, drugi odchodził po 3 miesiącach. Kasa też słaba jak na tak ciężką, umysłową pracę - na starcie 2900 brutto. Brak szacunku, ludzie jak korposzczury, nawet cześć nie odpowiedzą przy wejściu do kuchni... Dramat.

Dobry Duszek

Pracownik. Każda inna zmianowa była tam lepsza od tej co jest.Napisał ktoś konkretnie ze brygada B!!!!!Ona ludzi szanuje? Śmieszny jesteś u Niej liczą się sztuki nic więcej. Jak jest odpowiednie podejście do ludzi to ludzie i sztuki wy pracują i nikt nie będzie narzekał !!! Uśmiech na twarzy przede wszystkim .

Marne zarobki , presja, mobing, kolesiostwo,

wdm

ja pracuje trzy lata i jestem bardzo zadowolona a pracować to trzeba wszędzie nigdzie nie posadzą

andriej
@wdm

wsiury rządzą w chmielowie,ale niedługo koniec...

Lider

To co wyprawia zmianowa Plb2 z brygady B w Chmielowie to podlega pod mobbing. Powinen się wreszcie tym ktoś zainteresować! !!! Zero szacunku dla ludzi

Jaro
@Lider

przecież ona daje ....

@Lider

Chyba daje ten kto to pisze!!! Prawda taka że nie macie się czego czepić u tej zmianowej. I komentarze tego typu to dziecinada. Zmianowa jest wporzadku lepszej na plb2 nie ma i nie było a boli to innych i razi w oczy ze ludzie ja szanują. Spróbujcie wypracować sobie szacunek taki u pracowników jak ta zmianowa POWODZENIA !!!!!!

Oj tak

A jaki kierunek studiów Pani pbl skończyła

@Oj tak

A skąd wiesz że Pani? Po drugie nie wiesz że jest w telefonie funkcja słownika T9 i można się pomylić. No ale można zmieniać temat i czepiać się drobiazgów. PLB2 pasuje ????

Zostaw merytoryczną opinię o Pilkington. - Sandomierz

• Jak się pracuje w Pilkington.?

Zobacz opinie na temat firmy Pilkington. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 126.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pilkington.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 12 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pilkington.?

Kandydaci do pracy w Pilkington. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pilkington.