Opinie o INTER TRANS Krzysztof Kobus w Dobre Miasto

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie INTER TRANS Krzysztof Kobus. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie INTER TRANS Krzysztof Kobus na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INTER TRANS Krzysztof Kobus w Dobre Miasto

Ja osobiście warsztat polecam

Tedi

warsztat ok, obsługa w porzadku, w sklepie zawsze maja wszystkie czesci

Łysy

Ja tam się zgadzam z łukaszem, może gościu ma gadane....ale jak to mówią widziały gały co brały

mariusz

Ja tam jezdze na Olsztynska na przeglady zawsze dostane jakis gratis, nie musze sie zapisywac i czekac, zawsze mam przypomnienie smsem i sie nie martwie, bo nowy warsztat i pracuja na nowym sprzecie

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w INTER TRANS Krzysztof Kobus. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Kierowca Autobusu turystycznego?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
łukasz

Jezeli Panowie nie macie pieniedzy i kupujecie najtansze auta z nadzieja na prowadzenie biznesu najmniejszym kosztem to powodzenia. Ktore auto teraz nie jest nowe z salonu nie ma spawow itp? ja kupilem autobus nowszej generacji, zainwestowalem i nie zaluje, teraz bede kupowac kolejny od tej firmy, tylko jesli sie nie ma kasy to raczej się nie oczekuje cudów, a nie zazdrosci sie wszystkim, ktorzy maja chociaz troche lepiej

Tadziu

Witam wszystkich, jeśli chodzi o mechanikę firma jest OK, jednakże Pan KK handluje również autobusami które najczęściej są odpicowane tylko z zewnątrz i ma gdzieś że będą nimi jeździć ludzie. Wiem bo byłem je oglądać i mój mechanik był w szoku że w ogóle trzymają sie kupy. Spaw na spawie przykryte farbą.

Ja również korzystam z usług warsztatu, mają niskie ceny

Ryszard

Jestem klientem tej stacji i jestem bardzo zadowolony z obsługi firmy zarówno mechanika jak i diagnostyka na poziomie. Najwygodniej wydawać anonimowe pseudo opinie.

Janusz
@Ryszard

Jesteś z rodziny ?

Kris

Każdy kto poznał tego cwaniaczka powinien od razu się zorientować co to za typ. Nie wiem dlaczego cokolwiek od niego chcecie kupić. Ale gadane gościu ma...

Edek

Kupiłem od Pana Krzysztofa autobus który okazał się kompletnym złomem. Pan krzysztof posiada warsztat i własną stacje diagnostyczna na której każdy złom dostanie przegląd. Ostrzegam wszystkich przed Krzysztofem Kobusem

Edi

Radzę unikać tej firmy z daleka, zarówno poszukującym pracy jak i klientom. Ta firma to jedno wielkie[usunięte przez admina]

Zostaw merytoryczną opinię o INTER TRANS Krzysztof Kobus - Dobre Miasto

INTER TRANS Krzysztof Kobus
2.7/5 Na podstawie 20 ocen.
  • JANA PAWŁA II 15
    11-040 Dobre Miasto