Opinie o INTER TRANS Krzysztof Kobus w Dobre Miasto

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie INTER TRANS Krzysztof Kobus. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie INTER TRANS Krzysztof Kobus na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INTER TRANS Krzysztof Kobus w Dobre Miasto

Magda Nowy wpis

Jeśli chodzi o komunikacje to jedna wielka porażka , w internecie pełno rozkładów busów jak funkcjonują po czym żaden się nie pojawia , Panie tak zapracowane ze po godzinie raczyły odebrać telefon z wielka pretensja tłumacząc się ze od ponad 2 tygodni Oni już na tym odcinku nie kursują mimo tego ze z informacji które uzyskałam powinni funkcjonować jeszcze następne 2 tygodnie w przód od mojego telefonu . PORAŻKA !!!

Pracownik Nowy wpis
@Magda

W związku z rozmową telefoniczną Pani prosiła o informację odnośnie kursów do Klebarka Wielkiego. Nadmieniam, że poinformowałam Panią o tym, że od 01.01.2022 nie obsługujemy Komunikacji Publicznej na terenie Gminy Purda. Proszę sprawdzać rozkłady na stronach Gminy i Starostwa Powiatowego. (usunięte przez administratora)

Ania Nowy wpis

Bozia rozliczy lepiej niż Skarbówka.

Czy tak dobrze się wszystkim pracuje, że nie piszecie na forum?

"Struna"trans
@Marek

Jestem firmą zewnętrzną,jeżdżę dla Kobuza od lutego 2017.Płaci regularnie,więcej niż inni z warmińsko_mazurskiego.Jeden telefon lub mail-umowa stoi,kasa od ręki,czego Pan Marek tak się nakręca?

Maciej
@Marek

Wszyscy pracownicy boją się pisać bo skończą w piachu. Tam robią przekręty.

Krystyna
@Maciej

Kłamiesz człowieku , mój mąż jest kierowcą u niego i nareszcie chwali sobie tą pracę a w innych firmach orali w niego i na czas niepłacili nawet 1/3 takich poborów

Helena

Podobno, tak słyszałam, jakiś czas temu firma INTER TRANS poszukiwała kogoś na stanowisko Diagnosty Samochodowego. Ciekawe, czy nadal potrzebują takiego pracownika. No dobrze, ale czy ktoś w ogóle może mi powiedzieć, jaki jest mniej więcej zakres obowiązków osoby, która obejmie tę posadę?

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w INTER TRANS Krzysztof Kobus. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Kierowca Autobusu turystycznego?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
jmfcvjk

nie polecam kiedy wreszcie tą firmą zajmie się urząd skarbowy ?!

@jmfcvjk

Dlaczego nie polecasz? Proszę, przybliż temat. Piszesz o urzędzie skarbowym - o co dokładnie chodzi? Dlaczego miałby zająć się firmą? Masz jakieś nieprzyjemne doświadczenia z nimi? Byłeś pracownikiem?

@arek jak tam jest? Pozytywnie?

Krystian

@arek wiesz może jaka tam jest atmosfera?

Arek
@Krystian

Tak

Arek

Porządna firma polecam :)

Jacek

Nigdy więcej, tą firmę powinni zamknąć za przekręty na autobusach. Uważajcie, ostrzegam.

Paulina

@Wyzysk Trans Konus, proszę Cię o zamieszczenie opinii o INTER TRANS Krzysztof Kobus z uwzględnieniem w nim regulaminu w oparciu o który ten wątek funkcjonuje. Jaki przedstawia się Twoje doświadczenie z tym pracodawcą? Każda Twoja rzetelna uwaga zainteresuje innych użytkowników odwiedzających forum w celu pozyskania informacji o tym pracodawcy.

"Struna trans"

Jestem podwykonawcą usług transportowych dla pana Krzysztofa.Zero spięć,targòw o stawki za godziny i kilometry!Wypłacalny sto procent o każdej porze dnia i nocy.Mało jest takich klientòw na rynku,każdy by chciał najwięcej zarobić nic nie dając od siebie.Akurat z tą firmą wspòłpracuje się w zakresie transportu bardzo bezstresowo!

Wyzysk Trans Konus
@"Struna trans"

Na (usunięte przez administratora) kłamiesz :)? Jestes z rodziny i tyle Kobus to (usunięte przez administratora) jak ich mało :)

Paulina

Nigdzie w sieci nie udało mi się namierzyć żadnych nowych ogłoszeń w sprawie pracy w INTER TRANS Krzysztof Kobus. Czy firma ta zatrudnia chętnie kobiety? Jeżeli tak, to głównie na jakie stanowiska? Może wiecie coś na temat aktualnych lub planowanych rekrutacji do firmy?

karol

korzystam z usług stacji diagnostycznej jak również wstawiam samochód do warsztatu. Zawsze wszystko zrobione szybko i solidnie, nawet jak nie ma części na miejscu to zamawiają na momencie. Jak dla mnie firma w porządku

Paulina

Witajcie, Czytając poprzednie stare posty, nie wiem jak aktualnie wygląda sytuacja w firmie INTER TRANS Krzysztof Kobus , czy wśród Nas znajdzie się życzliwa osoba, która będzie wstanie napisać lub wyjaśnić jak obecnie wygląda zarządzanie w firmie i proces zatrudnienia? Czy wszelkie sprawy o których pisali poprzednicy ,są wyjaśnione?

Sławek

Nie polecam, autobusy po bardzo kiepskiej naprawie ale za to dobrze zakonserwowane żeby nie było widać złomu. Uważajcie na gościa bo ma talent do wciskania kitu.

rt

W sumie nie pokazała sie żadna oferta pracy, ale najlepiej dowiadywać się o tym bezpośrednio u nich, bo może będą prowadzić jakąś rotację, a jeszcze nie wiadomo.

autobusy odjeżdżają niepunktualnie kierowcy odmawiają wydania biletu.

Zazdrościcie Panu Kobusowi, że do czegoś doszedł i prowadzi dużą firmę. Nie korzystam z usług Pana Krzysztowa, jest OK

Patryk

korzystam z uslug tej firmy juz bardzo dlugo. poczawszy od wynajmu pojazdow, po przeglady i naprawa auta. zawsze szybko sprowadzaja mi części kiedy potrzebuje. I do tego jest tanio

Robiłem przegląd, wszystko ok

Zostaw merytoryczną opinię o INTER TRANS Krzysztof Kobus - Dobre Miasto

INTER TRANS Krzysztof Kobus
2.7/5 Na podstawie 20 ocen.
  • JANA PAWŁA II 15
    11-040 Dobre Miasto