Opinie o Arpol Motor Company w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Arpol Motor Company. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Arpol Motor Company o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arpol Motor Company w Toruń

Czy w Arpol Motor Company jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Marek Nowy wpis

Decyzję tylko i wyłącznie podejmuje prezes.Pracownicy nie mogą mieć swojego zdania i ich opinie nigdy nie były brane pod uwagę.

Czy pracownicy w Arpol Motor Company dogadują się między sobą?

Misiek

O Panie... kiedy ja byłem w tej firmie to przyznam, że to właśnie pozytywnie zakręceni współpracownicy mnie trzymali na stanowisku a to były z cztery lata jeśli nie przesadzam. Było ciężko ale chłopaki starali się sobie wzajemnie pomagać zarówno w dziale jak i międzydziałowo. Dużo fajnych rzeczy zrobiliśmy nie tylko dla Arpolu. Niestety widzę z zewnątrz, że w tym krótkim czasie odkąd odszedłem jakoś tak wszystko siadło? Trochę szkoda. A w jakim dziale pracowałem? No oczywiście, że w najlepszym!

Oświecony Nowy wpis

Kreowanie problemow i napięcia pomiędzy pracownikami to cecha zarządu.

Paulina Nowy wpis
@Oświecony

A po co to robią? Przecież to mega psuje atmosfere?

Gosc Nowy wpis
@Paulina

nigdy tego nie rozumiałem. Spędziłem w tej firmie 2 lata i niemal przez cały ten okres zastanawiałem się dlaczego pan Predenkiewicz traktuje swoich pracowników jak szmatę. Może odpowie sam właściciel? Co trzeba mieć w głowie żeby tak poniżać swoich ludzi? Ubliżanie i poniżanie na porządku dziennym...

Dla mnie to dwa najgorsze lata z życia. Pierwszy raz spotkałem się z firmą gdzie właściciel firmy czerpie satysfakcję z poniżania i obrażania swoich pracowników. Najlepiej na forum, przy Klientach lub swoich znajomych.

Ab

Najgorszy salon jaki można odwiedzić w całej Polsce. Kłamstwo (usunięte przez administratora) to odpowiednie slowa w stosunku Arpol. Ostrzegam wszystkich zanim przekroczą próg salonu

Pytajnik
@Ab

A co takiego się stało?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Arpol Motor Company? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Mechanik samochodowy?

To najgorsza firma w której pracowałem. Kadrę kierowniczą to chyba wylosowali na dożynkach. Pracownik jest śmieniem a jak coś się nie podoba to jeszcze ci z wypłaty zabiorą i wymyślą jakieś koszty które musisz pokryć z własnej kieszeni. Ta firma to rak działalności, gorsza od Covid.

Maciek

Ogólnie jeśli komuś nie zależy na atmosferze pracy to nie jest najgorzej. Jeśli jednak jest inaczej to nie polecam. Wieczne pretensje przekładanie samochodów w ciągu dnia do inny mechaników bo im "wypadł", a mają większe doświadczenie. Ja osobiście cieszę się z zmianny miejsca pracy.

Gosc

Ten wlasciciel to masochista który swoim prymitywnym zachowaniem w stosunku do pracowników doprowadzil do zniszczenia firmy. Seat na dnie, motsu na progu opłacalności, pałac pod kreską. Zle to wyglada. Nikt nie chce tam pracowac chyba ze nie ma innego wyjscia. Tak sie konczy arpol

@Gosc

Arpol się kończy, ale inwestycje idą w innym kierunku:)

Ara
@Gosc

Taa w Bitcoiny. Ta firma juz nie istnieje na rynku pracy. Ida tam tylko desperaci pezymuszeni sytuacją życiową. Gratulacje dla Zarządu

@Gosc

Nikt juz Rafalowi nie zostal. Nawet zięć go zostawil. Jeszcze 2 lata temu byla to fajna firma, rozwijajaca się, z kadrą ktora lubiła wyzwania. Teraz pozostal tylko (usunięte przez administratora) ktory nalezy zaorac. Swoja droga to dziwne ze Pan Predenkiewicz pozostal sam. Widac sprawdza sie stare powiedzenie: kto jak dba...

Żaneta

Ma ktoś aktualny kontakt do firmy? telefon lub mail ?

Jak zwykle, pensja obcieta o (usunięte przez administratora)netto, dają śmieszne benefity na święta, kierownik daje system premiowy, który i tak na koniec zostaje obciety przez zarząd firmy - masakra. (usunięte przez administratora)

Chciałem kupić auto z salonu używek, ma ktoś jakieś informacje ? Kupował ktoś ?

Klient
@Andrzej

Kupiłem z używek, auto miało być delikatnie naprawianie, po roku okazało się że pół samochodu było wymienione, do dziś błędy, których elektrycy nie potrafią zlokalizować.

Byłypracownik
@Andrzej

Kupiłem auto używane, po 2 tys km. okazało się że sinik jest do remontu. koszt 10 tyś zł

Czy w obrębie jednego działu w Arpol Motor Company są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Byłypracownik

Proszę cię, z tej firmy wyjdziesz tylko z długami, pracodawca obciąża pracownika za byle co, zgubisz kluczyk, płacisz, szkolenia po odejściu płacisz. Raz dyrektor zgubił 2 klusze od auta, kazano prawnikom za to zapłacić potem się znalazł w jego marynarce po miesiącu a kasy nie oddali.

Nie widzę żadnych opinii nt pracy w blacharnio - lakierni - tak dobrze czy tak źle? Warto zainteresować się bliżej?

@Nowy

Nikt nie wie? To sprawdziłem sam - arpol i wschodnią. Nie ma rzeczy, której nie da rady polakierować bez zlecenia:) Dziękuję za taką pracę do pierwszej zmoki.

~~~
@Nowy

Możesz szerzej opisać swoje doświadczenia i wrażenia?

Łysy

Najlepsze jest to ze zabrali pieniądze przez wirusa i obiecywali oddać ????tylko Kiedy????????????Niby taka firma obiecywanki cacanki Żal.Jak mlody będzie zadzil firmą to daje rok i bedzie sprzedany Arpol Pozdro

Janusz

Mam pytanie odnośnie zarobków bo chciałem zlozyc cv na mechanika

Co wchodzi w socjal Arpol Motor Company?

Akwizytor

Nie ma tam dodatków socjalnych, brak dofinansowania do urlopu, kompletnie nic. O premię trzeba się prosić, mówią że dla nich nie na rękę że ty mało zarobisz, bo im więcej sprzedaż tym więcej firma zarobi etc. A ty powinieneś być wynagrodzeny premia. A jak przychodzi dzień wyplaty to potrafią uciąć po 300-500 PLN.

Mimo iz pelnie wysokie stanowisko socjal zerowy. Lecz to jest najmniejszy problem tirmy. Konkurencja juz dla handlowcow ma pakiety, ale dla wlasciciela to robotnicy, ktorych i tak wymienimy jak tylko znudzi nam sie po nich deptac. Coż niewidzialna ręka handlu trzyma takich do samego dna żeby tylko nie zboczyli z równi pochyłej. Ten co to wszystko zalozyl mial duzo szczescia majac takiego wspanialego tescia. Bez niego nadal bysmy odwiedzali kiosk przy rynku. Niestety stare uklady po malu gasna pomysły juz raczej tylko destrukcyjne, a mlody roztrwoni wszystko do reszty. Oby szybko bo punkt dobry i moze wkoncu ktos normalny otworzy tam miejsca pracy, a po tym kołchozie zostanie tylko strupek w nieszawce. Kto widzial firme w ktorej najbardziej doswiadczony handlowiec to osoba przyjeta bez doświadczenia i pracuje maksymalnie pol roku...? Mam nadzieje, ze po tym wpisie stane na dywanie, ale juz z wypowiedzeniem w reku. Znajac bananowego cycucha to pewnie juz dzwoni do gowork za posrednictwem radcy i kasuja te niewygodne opinie. Zenada.

Kamil
@Paweł

W taki razie dlaczego jeszcze tam pracujesz skoro tak źle? Piszesz, że u konkurencji lepiej. Piszesz, że zajmujesz wysokie stanowisko, więc na pewno posiadasz już doświadczenie. Nie powinno być zatem problemu ze znalezieniem pracy w miejscu, które będzie spełniało Twoje oczekiwania.

Koleżka
@Kamil

E tam, pewnie i tak za moment znajdzie nowa robotę jak każdy przed nim i pewnie jeszcze kilku po nim. Czy napisze komentarz teraz czy za miesiąc, jaka to różnica? To ja mogę powiedzieć tak - sam pracowałem w Arpolu, już nie pracuję, tam gdzie jestem jest mi lepiej a kolega Paweł ma sporo racji w tym co mówi. I tak, jestem pewien, że kolega pracuje w Arpolu. Zawsze był duży nacisk na to aby by "coś zrobić z komentarzami w sieci".

@Kamil

Watek ten poruszany był już we wcześniejszych wpisach które zostaly skasowane. Pawel tak jak wiekszosc pracowników potrzebuje dowiadczenia ktore otworzy mu dalsza droge. Tak to wyglada. Ludzie pracują w arpolu zeby zdobyc doświadczenie a nastepnie uciekają przy pierwszej lepszej okazji. NIkt przecież nie lubi być traktowany jak śmieć. Jedni wytrzymują rok, niektórzy 2 a ci najbardziej wytrzymali 3 lata. Jeszcze żaden dyrektor, kierownik czy handlowiec nie wytrzymał dłużej. Niestety większość nie wytrzymuje nawet pól roku.

Slaba firma bez szans na zmianę z obecnym właścicielem. Zero motywacji, tylko kij

Dyrektorzy i kierownicy którzy chcieli i mogli cos zmienic odeszli z tej firmy. Nie będę ppdawal nazwisk ale byli tacy za czasow ktorych arpol stawal na nogi. Odeszli bo mieli dosyc prymitywnego podejscia paraprezesa predena seniora. Teraz firma upada na (usunięte przez administratora)

Akwizytor

Atmosfera w pracy to raczej słabo, nie doceniają nikogo, można tam pracować i się starac czy tez miec wszysyko gdzieś pracować 3 miesiące A i tak w obu przypadkach zwalniaja cie w ostatni dzień pracy. Młody mechanik był do odstrzału A oni go z urlopu ścigali jak nie było komu opon wymieniać. Po czym został zwolniony. Kierownik działu też nie ma wiele do gadania jest jak marionetka na usługach mlodego predena.

Gosc

Nie da sie poprawic atmosfery w arpolu bo jedyna osoba ktora ja psuje jest prezes. Jest to czlowiek nierefermowalny ktory za glowny swoj cel ma upadlanie ludzi. Tym sie glownie zajmuje. Kiedys przynosilo to efekty. Teraz doprowadzilo do katastrofy w zarządzaniu.

Czynnikiem motywującym pracowników mogą być premie lub atrakcyjne szkolenia, ale z tego co piszesz pracodawca nie oferuje tego typu dodatków. Jeśli atmosfera w pracy Ci nie odpowiada, może spróbowałbyś ją poprawić. Co o tym myślisz?

Zostaw merytoryczną opinię o Arpol Motor Company - Toruń

• Jak się pracuje w Arpol Motor Company?

Zobacz opinie na temat firmy Arpol Motor Company tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arpol Motor Company?

Arpol Motor Company