Opinie o Auto Komis E8 Radosław Wojtaszewski w Słupca

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Auto Komis E8 Radosław Wojtaszewski. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Auto Komis E8 Radosław Wojtaszewski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Komis E8 Radosław Wojtaszewski w Słupca

Krzysztof Nowy wpis

Robią tu u was problemy jak ktoś chce sie szarpnąć na umowę o pracę? na zlecenie i tak nie przyjdę a nie chce tracić czasu na kontakt jeśli tylko je wciskają

Tomaszek Nowy wpis

Dzień dobry, jestem zadowolony ze współpracy z komisem E8!! Przy kupnie jak i przy sprzedaży nie ma problemów. Polecam serdecznie.

Maryśka Nowy wpis

Moim zdaniem to jest jednoosobowa działalność, dlatego nikt tu nie ruszy sprawy pracy, nie odpowie, tylko komentuje na temat jakie to auto kupił i jak długo jeździł. Gdyby mieli serwis, sprzedaż i dział obsługi klienta, ktoś by zostawił opinie o pracodawcy przecież.

Nie polecam Nowy wpis

Niestety zgadzam się z przedmówcami, jak zapłaciłem pieniądze a auto stało się problemowe to przestali odbierać telefony.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Auto Komis E8 Radosław Wojtaszewski? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
SUM Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Produkcji,
Środa Śląska
VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o.
logo firmy Tokarz CNC
Kluczbork
Polmecanic Group Sp. z o.o.

Cześć. Jak zostać handlowcem w tej firmie? Pytam, bo rozwijam się w temacie motoryzacji i myślę, że handel nimi za pośrednictwem takiego komisu to dla mnie będzie krok do przodu. Rozliczają tu się za % od sprzedanego auta? Ile podstawy i czy np. dorywczo można tylko pracować, czy nie bardzo? Mało tu info to dopytam ;)

Lem

Prosiłem o sprawdzenie pewnej rzeczy w oferowanym aucie. Pracownik zapewnił mnie, że zaraz to sprawdzi i odpowie smsem. Pomimo tego brak jakiejkolwiek odpowiedzi. Czekam już że 3 godziny. Niestety, pomimo wysyłania przeze mnie prośby o informację smsem brak reakcji

Adi 1972

Kupiłem w tym komisie 5 aut obecnie jeżdżę ponad rok i nic się nie dzieje . Poprzednim autem jeździłem 3i pół roku zrobiłem 250tys.km.bez większych problemów tylko wymiany części eksploatacyjnych polecam ten komis

Ryszard
@Adi 1972

To super że tak ci się udało bo sam wiesz jak to jest z samochodami w komisie. Można trafić na perełkę, a można też na wrak który dobrze wygląda. Jak tyle razy kupowałeś i zawsze jest ok to pewnie to dobry i uczciwy komis, co?

Adi1972
@Ryszard

Dla mnie tak nie mogę narzekać zawsze się dogadałem auta były ok. I. Cena też przystępna

Doris

A ja polecam z czystym sumieniem. Kupiłam u nich 2 auta, z żadnym nie miałam najmniejszych problemów. Kupując drugie auto, to pierwsze zostawiałam w rozliczeniu i na korzystnych, rynkowych warunkach. Miła i profesjonalna obsługa, kolejne auto z pewnością kupię właśnie u nich i będę polecać ten komis bo warto.

Michu

Nie polecam auta kombinowane wypucowane a mechanicznie tak naprawdę trupy. Kupiłem od nich auto i cieszyłem się zaledwie parę miesięcy teraz robię remont kapitalny za kwotę 9000 porażka

Danuta

Może ktoś wypowie się na temat pracy w Auto Komis E8 Radosław Wojtaszewski? Pojawiają się same opinie od osób korzystających z usług firmy. Oczywiście, macie prawo się tutaj udzielać ale ja chciałabym przeczytać też jakiś wpis od pracownika firmy. Jak oceniacie zatrudnienie w tym miejscu?

mawaszkody@wp.pl

Uwaga.Firma posiada do dzisiaj na swojej stronie Renault Trafica w kolorze brązowy metalic 2020r za 94900zł brutto.Podczas pierwszej rozmowy ze sprzedawcą rzeczywiście zostałem poinformowany o tym że auto miało kolizję i został wymieniny prawy przedni błotni prawe drzwi oraz przelakierowany bok pozatym samochód nie miał żadnych uszkodzeń i jest w bardzo dobrym stanie. Postanowiłem to posprawdzać gdzie się do po nr.VIN. Udało mi się odtworzyć kalkulację naprawy wykonaną przez firmę ubezpieczeniową po szkodzie akta opiewały na kwotę ponad 118 000zł a uszkodzony był przód lewy bok prawy bok lewy poduszki air bag a nawet dach auta szkoda całkowita samochód zmasakrowany kupa złomu. zadzwoniłem na drugi dzień ponownie i poprosiłem jeszcze raz sprzedawcę o określenie uszkodzeń Trafica potwierdził swą pierwszą wersję dopiero wtedy poinformowałem go o tym że miałem wgląd do dokumentów szkody zaczął się wić jak piskorz dalej kłamiąc.Masakra omijać dalekim łukiem kiedy w końcu skończą się takie praktyki na Polskim rynku.

Robi

Moja opinia jest negatywna, auta po kolzjach byle jak naprawione i chwalą się że nie bite. Według mnie słaby profesjonalizm. Nie polecam.

@Robi

Komis E8 już podczas rozmowy telefonicznej informuje klienta o wcześniejszych ewentualnych naprawach blacharsko-lakierniczych, umożliwia również sprawdzenie auta przed zakupem na stacji diagnostycznej bądź w autoryzowanym serwisie.

jadviv

Witam. Nie dawno kupiłem w tym komisie auto wszystko było ok do momentu aż powiedziałem ze biorę auto tylko trzeba było naprawic radio samochodowe. Własciciel podjechał na pobliski warsztat który maja na placu komisu i nagle okazało sie jak dojechałem do domu ze nie mam koła zapasowego , zadnego lewarka kluczy , lusterka w srodku kabiny masakra jakaś...Nie Polecam

@jadviv

Samochody dostawcze które nie mają szyby w tylnej klapie nie mają też lusterka wstecznego, gdyż jest ono zbędne, natomiast mocowanie do lusterka jest na każdej szybie.Auto posiadło zestaw naprawczy, więc koła zapasowego, lewarka i kluczy nie było.

Patryk

Ten Komis to jakiś żart. Umawiasz się na godzinę. Zapraszają. Przyjeżdżasz pod komis brama zamknięta. Dzwonisz do jednego Pana z obsługi który prosi o kontakt z drugą osobą z obsługi. Przyjechałem 20 min przed zamknięciem+wcześniej umówione spotkanie. Nie polecam.

@Patryk

Klient telefonicznie został poinformowany o nieplanowanym wyjeździe i poproszony o poczekanie 30min ( czas dojazdu na plac ). Niestety klient nie miał tyle cierpliwości aby zaczekać

Hanna Gorzkowska

Witam???? kupilam samochod uzywany w Komisie E8, obsługa przemiła, po jakimś czasie okazało się, że auto wymaga naprawy, panowie odebrali auto spod domu, żebym sama nie musiala sie fatygowac i na czas naprawy otrzymałam auto zastępcze. Panowie autko naprawili, wyprali i umyli, odebrałam czyste pachnące i naprawione.Polecam w 100% i z pewnością po nastepne tez tam pojade????

Robert

A ja mam wrażenie, że komuś bardzo zależy na przedstawieniu firmy w jak najgorszym świetle. Czyżby konkurencji przeszkadzała firma?

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Komis E8 Radosław Wojtaszewski - Słupca

• Jak się pracuje w Auto Komis E8 Radosław Wojtaszewski?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Komis E8 Radosław Wojtaszewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto Komis E8 Radosław Wojtaszewski?

Auto Komis E8 Radosław Wojtaszewski
  • Sienkiewicza 31