Opinie o ARKAS-PROJEKT PRACOWNIA PROJEKTOWO-KONSULITNGOWA K.MANIKAŁO w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ARKAS-PROJEKT PRACOWNIA PROJEKTOWO-KONSULITNGOWA K.MANIKAŁO. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w ARKAS-PROJEKT PRACOWNIA PROJEKTOWO-KONSULITNGOWA K.MANIKAŁO o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ARKAS-PROJEKT PRACOWNIA PROJEKTOWO-KONSULITNGOWA K.MANIKAŁO w Olsztyn

Czy nowo zatrudnione osoby w ARKAS-PROJEKT PRACOWNIA PROJEKTOWO-KONSULITNGOWA K.MANIKAŁO otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Były

W firmie jest miła atmosfera pracy. Pracowałem tam i wiem co piszę. Czasami tylko urzędnicy potrafią zepsuć humor lub zleceniodawcy. Z szefami też miło wspominam współpracę.

Beata
@Były

@Były Skoro oceniasz pozytywnie pracę w ARKAS-PROJEKT co jest powodem tego, że już tam nie pracujesz? Zbyt niska płaca czy jakiś inny powód? Dzięki za informacje.

były
@Beata

Poszedłem na swoje. Taki był mój cel od początku mojej pracy. Zdobyć doświadczenie i rozpocząć własną działalność . Dużo się tam nauczyłem i atmosfera fajna i dlatego pozytywna opinia.

Też były
@Były

To nieprawda.Mlodszy z wlascicieli ma nierówno pod sufitem. Pracowałem tam parę lat temu, odszedłem z powodu (usunięte przez administratora) Nie wiem jak jest tam teraz, ale kto chce zaczynać swoją karierę w tym miejscu, niech lepiej będzie ostrożny. Ludzie z długim stażem może mają lepiej.

była Pracownica Nowy wpis
@Też były

Jeszcze niedawno kiedy odchodziłam było dokładnie tak jak piszesz że było kiedyś. O jakich ludziach z dużym stażem ty piszesz. Przecież ta kadra wymienia się mniej więcej raz na dwa lata w całości oprocz szefów.

Były_Pracownik

Nie polecam pracy w tej firmie. Mimo tego, że współpracownicy są w większości mili, tak polityka wewnętrzna to nieporozumienie. Bardzo wiele osób pracuje na umowie zlecenie, niepłatne nadgodziny - "Odbiór godzin". Bardzo ciekawa jest także polityka zatrudniania wielu osób przy dużych projektach. Dostają oni umowę na czas określony, a następnie wraz ze zmniejszającą się ilością pracy, zmniejsza się także ilość "młodych. 2/10 lepiej szukać gdzieś indziej.

była Pracownica Nowy wpis
@Były_Pracownik

Mogę również potwierdzić, że wewnętrzne rozgrywki pomiędzy "zarządem", a pracownikami to się nadaje do sądu pracy. Kiedy byłam zatrudniona oprócz kilku osób pozostali pracowali na umowie zlecenie. Mnie również nie zwrócono za pracę po godzinach. Nie chciałam się kłócić. Tzw. "odbiór godzin" był jedynym możliwym, a przecież za pracę po godzinach są zgodnie z kodeksem pracy inne stawki. Cały ten pan prezes i drugi jego pomocnik to jakieś nieporozumienie. Głowę noszą ponad własne predyspozycje. Nie miałam w nich wsparcia jako mentorów. Według mnie to małomiasteczkowi ludzie skupieni tylko na sobie. Choć sama pochodzę z niewielkiego miasta dało się wyczuć, że myślenie krótkowzroczne. Przecież inwestycja w pracowników powinna być na pierwszym planie w firmie, gdzie praca umysłowa jest najważniejsza. Szkoda gadać. Kto zna ten wie. Pozdrawiam Kasię, która znosi to wszystko.

Jakie są warunki zatrudnienia w ARKAS-PROJEKT PRACOWNIA PROJEKTOWO-KONSULITNGOWA K.MANIKAŁO?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie ARKAS-PROJEKT PRACOWNIA PROJEKTOWO-KONSULITNGOWA K.MANIKAŁO? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Olsztyn
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
Praca

Serdecznie polecam firmę. Bardzo miła atmosfera, godne warunki pracy, szefowie dbają o pracowników. Można zdobyć doświadczenie i świetnie się rozwijać.

Magda

Czy można pracować na pół etatu?

kolargol_24

atmosfera pracy tam to żenada.jeden z właścicieli tej firmy ma zapędy sadystyczne. praca 2/10

Lukas
@kolargol_24

Nie zgadzam się z tą opinią. Atmosfera w tej firmie jest bardzo miła pracuje tam młody sztab ludzi z którymi naprawdę godnie się pracuje !

Zostaw merytoryczną opinię o ARKAS-PROJEKT PRACOWNIA PROJEKTOWO-KONSULITNGOWA K.MANIKAŁO - Olsztyn

• Jak się pracuje w ARKAS-PROJEKT PRACOWNIA PROJEKTOWO-KONSULITNGOWA K.MANIKAŁO?

Zobacz opinie na temat firmy ARKAS-PROJEKT PRACOWNIA PROJEKTOWO-KONSULITNGOWA K.MANIKAŁO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

ARKAS-PROJEKT PRACOWNIA PROJEKTOWO-KONSULITNGOWA K.MANIKAŁO
2.5/5 Na podstawie 4 ocen.

ARKAS-PROJEKT PRACOWNIA PROJEKTOWO-KONSULITNGOWA K.MANIKAŁO