Opinie o MEBELPLAST w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MEBELPLAST. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MEBELPLAST o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MEBELPLAST w Olsztyn

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w MEBELPLAST?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z MEBELPLAST? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Adam Nowy wpis

Jak ktoś ma w główce poukładane to sam odchodzi...

Alicja Nowy wpis

Witam. Pytanie do wykwalifikowanych pań ze szwalni. Czy warto aplikować? Czy warunki pracy i nakład są współmierne z zarobkami?

@pracownik a co robią ze nie maja szacunku do pracownika?

Aplikowałeś do firmy MEBELPLAST? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Olsztyn
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
Olsztyn
ID Energy Sp. z o.o.

Brak szacunku do pracownika praca jak w kieracie wszystko biegiem atmosfera beznadziejna warunki pracy lata osiemdziesiąte

Wiktor

Czy firma jest nowoczesna?

Witold

Firma poszukuje obecnie szwaczek i elektromechaników http://www.dfm.pl/oferty-pracy/ Widać, że oferują naprawdę bogaty pakiet socjalny. Ktoś potwierdzi, czy rzeczywiście jest taki bogaty?

Kura
@Witold

Tak, mają bardzo bogaty pakiet. Nagroda roczna, Multisport, paczki na święta, na dzień dziecka, nie pamiętam czy na Wielkanoc, ale czasem na dzień kobiet coś dają.

Czy są i jak tak to jak są płacone nadgodziny?

Normy z kosmosu wyzysk i kierat

Natalia

A jak wygląda proces samej rekrutacji? Ktoś może był ostatnio i może podzielić się opinią? Będę wdzięczna za jakąkolwiek odpowiedź. Jaka obecnie panuje atmosfera w pracy? Polecacie innym użytkownikom MEBELPLAST?

Modern
@Natalia

Nie polecam tej firmy normalnie funkcjonującym,szanującym się ludziom.Rekrutacja?Chyba biorą ludzi co stoją przy budce z piwem.Atmosfera?Skoro tuptusie nawet są tu decydentami to możesz sobie wyobrazić klimat jaki tu panuje ...

@Natalia

Też bym chciała się dowiedzieć bo planuje podjąć pracę jako szwaczka.

Natalia

Witam chciałabym podjąć pracę jako szwaczka. Czy może mi ktoś powiedzieć jak teraz wygląda praca w tej firmie? Jak atmosfera i zarobki. Dziękuję i pozdrawiam

Znalazłem informacje, że firma została wykreślona z rejestru. Co się aktualnie dzieje?

Olek

Jeśli komuś jest tu źle to najlepiej jak znajdzie sobie inną pracę. MEBELPLAST to świetny pracodawca i można tu spokojnie pracować.

kelo
@Olek

olek to chyba jesteś jednym z tych nierobów co siedza za biurkiem i przegladajac internet, a prezes buli....

Bla Bla
@Olek

Co ty Olek pi@r%lisz żaden raj , plus takie jedna zmiana , jak jest norma to i jest dobry hajs , roczna premia jak nie chodzisz na zwolnienia , można poznać paru fajnych ziomków ( oczywiście nie wszyscy ale są w porządku goście ) / minusy czasami dziwnie liczona norma ( pomyłki gościa co liczy albo jakieś dziwne czasy na zrobienie mebla ) , praca ciężka zapi$%dol gruby , zje$#(e kierowniki i brygadziści ale to może z tego powodu ze są starymi pracownikami wyścig szczurów siadł na banie .

Miś
@Olek

Łubudubu,łubudubu niech żyje prezes naszego klubu,niech żyje nam :-)))

@Miś

Twoja wypowiedź nie wnosi żadnych przydatnych informacji do dyskusji. Jeśli pracujesz w MEBELPLAST to może mógłbyś powiedzieć jakie warunki zatrudnienia są proponowane na początek? Jak oceniasz oferowane wynagrodzenie oraz atmosferę pracy?

Jurii
@Miś

Czy ktoś jeszcze pracuje w tej firmie z barczewskiego dworu starzy pracownicy

bil
@Jurii

prawie wszyscy odeszli z tej kant.wni.

Igor

Słyszałem, o firmie, że jest świetna i warto załapać się tu do pracy. Wiecie coś o ewentualnych etatach?

Normal
@Igor

Tak ta firma jest świetna.Jak brakuje ci piątej klepki to wypromują cię na dobrego pracownika,jak jesteś człowiekiem ułożonym,masz poukładane w głowie to zrobią z ciebie słabego pracownika.Nie może być jajko mądrzejsze od kury pamiętaj.Takich ludzi później się zwalnia...

X & Y
@Igor

Jak ktoś jest kumaty to wyczuje że Igor i 1920 to jest pani z DFM-u w Dobrym Mieście z biura :-) która musi wychwalać firmę i pisać bajeczki.

1920
@X & Y

I tu sie mylisz jestem tapicerem w fabryce mebli na slasku i juz tak robie 20lat w akordzie.Chcialem sie tylko dowiedziec ile u was sie zarabia,a mysle ze to nie jest jakas wielka tajemnica.

Melania Trampek
@1920

Pieniądze to nie wszystko,wolałabym 2 razy mniej zarabiać niż w tym głupolewie pracować...

1920

To moze konkretnie ile mozna zarobic na stanowisku tapicera bez nadgodzin czyste 168h?Pozdrawiam.

Natalia

@JK, Twój komentarz nie zawiera zbyt wielu informacji na temat pracy w MEBELPLAST. Ponadto jest niezgodny z regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin, ponieważ obraża innych. Jeśli jesteś pracownikiem w MEBELPLAST to proszę Cię o merytoryczną opinię, która wniesie konkretne informacje do tego wątku i będzie zgodna z regulaminem.

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o firmie MEBELPLAST? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym osobom w uzyskaniu informacji o firmie.

JK

Od niedawna praca w tym zakładzie jest OK.Jest fajna atmosfera .

Zadowolony

Jak ktoś nie ma w zwyczaju dobrze pracować to tylko bzdury pisze na forum!!! MEBELPLAST to świetna firma!!

Natalia

@YzYx - co konkretnie przemawia na plus za pracą w MEBELPLAST? Wszelkie opinie będą wskazówką dla osób szukających pracy. @Belmondo - mógłbyś podać jakieś przykłady potwierdzające negatywną opinię? Ułatwi to rozeznanie się na temat pracodawcy potencjalnym zainteresowanym ofertami pracy.

X
@Natalia

Dla osób szukających pracy?Tu ostatnio przyjmują tylko "pociotków",specjalnie robi się dla nich miejsce a osoby które na danym stanowisku pracowały są "odpychani" na gorsze stanowiska.Plusy tej pracy to wolne soboty i jedna zmiana.Minusy to m.in. nierówne traktowanie ludzi ,kieraski i brygadziści słuchają idiotów i później tak tańczą ...

Y
@X

Zgadzam się w 100%

z
@Y

Od nowego roku zakład zmienia nazwę na DFM a powinien chyba na TworkiFM.

Joseph
@Natalia

To istne wariatkowo od kiedy sterowniczym został facio co leczy się wiadomo gdzie ,w zakładzie dobrze się powodzi upośledzonym ludziom i innym ćwierćinteligentom.Gratulacje dla zarządu.Normalni ludzie zmuszani są do szukania sobie pracy.

Snajper
@Natalia

A ja to mam ich w du..... Jak patrze jak chlopaka zucaja jak smiecia a ten zasowa to mi go szkoda jestem tylko ciekawy kiedy pierdolni......ta robote bo ja juz bym to dawno zrobil jak bym byl na jego miejscu wiedzac ze 2lata temu przezyl tragedie rodzina i nikt mu nawet reki nie podal jeden wielki kolchoz i wstyd niepomaga sie pracownikom tylko ich sie dobija bo najwarzniejsza jest produkcja

Janina
@Snajper

Mobbing,lewe kody,podkładanie świń i inne rzeczy to specjalność tej firmy...

Lola
@Janina

sama prawda sam widzialem jak daje kody chlopakowi ktory normy nie moze wyrobic niedziwie sie tez Tomkowi ze wypowiedzial umowe wszyscy zastanawiaja sie dlaczego pewnie dlatego ze juz ma dosc chlopak, (usunięte przez administratora) i balagan,kolesiostwo itp. itd tylko tam powinna wiechac PIP i sanepid

XYZ
@Lola

Dzisiaj ładnie wyprawione Dzień Kobiet a jutro wypłata i cięcia premii pracownikom którzy na to nie zasłużyli .Pół Olsztyna już huczy o tym co tu się dzieje.Pozdrawiam Tomka który miał tragedie rodzinną 2 lata temu,współczuję.Chłopak złożył wypowiedzenie bo tu się nie da robić.Tutaj na sądzie tylko się nie skończy,tu się szykuje niezłe przedstawienie,cała Polska usłyszy o tym ...

bebe

Ja zostałem ok*adzio*y na wypłacie po raz kolejny,czy pan prezes panuje jeszcze nad tym wszystkim czy po prostu karze tak ustawiać wszystko żeby tak było bo niektórzy panu nie pasują pracownicy .Robi pan Dzień Kobiet pokazując jaki to z pana gentleman a te upominki są kupione za pieniądze zab*ane pracownikom którzy pracują ciężko,niedorozwojkom z kolei są dodawane pieniążki wiadomo za co,za donosy,oni nie muszą pracować.Lansuje się pan na fejsie,pokazuje się jak wypoczywa pod palmami a ktoś powinien panu napisać w komentarzu:oddawaj moje pieniądze !

Leszek
@bebe

Ciekawe dla mnie bylo dzuen kobiet dzis jest dzien mezczyzn ciekawe czy my podarunki dostaniemy.Dlamnie to jest dyskryminacja pracownikow plci meskiej skoro mamy rownouprawnienie zastanawiam sie czy nie skierowac sprawy do sadu pracy o dyskryminacjr

Jaro
@Leszek

Wiosna idzie trzeba rozglądać się za innym pracodawcą,ludzie z Biskupca i okolic,z Barczewa będą mieli lada chwila dużą fabrykę nową ,mogą tam uciec,w Olsztynku też duży zakład powstaje,tylko w tym dużym Olsztynie nic nie powstaje,nie ma gdzie uciec z tej kantowni nr 1 na Warmii i Mazurach...

benia
@Leszek

Ja tu jeszcze niedawno pracowałam na szwalni,moja dobra koleżanka która jeszcze pracuje tu ,jest honorowa wzięła te perfumki które dostała od tych dwóch odpseudodżentelmenów i potem wylała je w domu.SZACUNEK dla Niej! Żeby więcej takich ludzi było w tym zakładzie a mniej lizodupów to może byłoby inaczej...

Leszek
@benia

dla mnie jeden wielki kolchoz ktory zrobili pracownicy z barczewa nie wszyscy ale wiekszosc do tego ten dup....liz jacus wielki majster z barczewa bez honoru dziad jeden nie podoba mi sie sytuacja w tej firmie dlatego postanowilem zwolnic sie bo sie czuje jak pod zaborami tylko teraz mamy zabory barczewa wstyd ze w tak milej atmosferze sie pracowalo kilka miesiecy temu a teraz wytrzymac ciezko czy to ktos wogole widzi czy udaje ze niema zadnego problemu skoro pracownicy sie tak wypowiadaja do tego dla mnie jest rygorystycznie lamane prawo pracy skoro kwitki daje majster otwarte gdzie powinny byc zaklejone jako tajemnica wstyd jeszcze raz wstyd.Jeszcze jedno pytanie gdzie jest panstwowa inspekcja pracy.

jaśka
@benia

A tak odnośnie szwalni to szukają szwaczek do pracy w zakładzie w Reszlu.Napisali niezłe bajeczki że to atrakcyjna praca,no przecież nie napiszą że to kantownia nr na Warmii i Mazurach...

Belmondo

YzYx 2017-07-03 19:28 Znowu jakiś z biura się" wychylił".Pierwszy raz w takim cyrku pracuję,żenada.Belmondo

nik
@Belmondo

Belmondo ty w przedszkolu pracujesz a nie w cyrku. nie masz pojęcia co to cyrk.

Zostaw merytoryczną opinię o MEBELPLAST - Olsztyn

• Jak się pracuje w MEBELPLAST?

Zobacz opinie na temat firmy MEBELPLAST tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MEBELPLAST?

MEBELPLAST