Opinie o tcl.com - TCL Industrial Holdings Co., Ltd

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy TCL Operations Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TCL Operations Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu elektronicznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TCL Operations Polska w Żyrardów

robolka

dokąd zmierza ta firma? nie ma kto pracować na liniach,bo część ludzi nie przyjęła 3/4 etatu i uciekła na zwolnienia.I tak trzeba robić po 2 stanowiska na raz,a ciągle tylko "mało i mało". Najlepiej jakby człowiek za trzech robił.

?

Nie moj drogi, nie chodzi o to, ze nam pracowac sie nie chcialo, jednak o to, ze jesli jestes osoba zbyt madra, masz swoje zdanie i nie trzymasz z liderami badz kierownikami - masz problem. To co dzieje sie w tej firmie [usunięte przez administratora] jest smieszne. Jednak coz, zdania jestem, ze maja to co chca - kiepskich pracownikow, w ktorych musza wciaz przebierac a to dlatego, ze nie traktuja ludzi powaznie. [usunięte przez administratora] Z calego serca zycze, ze kiedys zamkna to miejsce, badz wiecej ludzi normalnych, dobrych pracownikow odejdzie z tej pracy bo nic dobrego ich tu nie spotka ...

margo

Drogi Przyjacielu cóż to za farmazony wypisujesz?2000???Wow świetnie tylko kiedy to zarobiłeś?Czy może wtedy gdy pracowałeś po 12 godzin?A co ze Twoim zdrowiem?

Ludzie co Wy za bzdury wypisujecie na temat zakładu TCL ja tam pracowałem i nie jest tam wcale zle. Zemste robicie na temat zakładu TCL bo Was zwolnili to wyzywacie oczerniacia na siebie się spójżcie, zarobki nie są złe 1.565zł do 2.000 bardzo dobre wynagrodzenie.[usunięte przez administratora] ROBIC WAM SIĘ NIE CHCE I DLATEGO TAKA ZEMSTA!!!!! TYLKO, ZE JAK SIE ZBLIZA SEZON TO ZARAZ PO AGENCJACH WYDZWANIACIE CZY SA PRZYJECIA DO TCL PRZESTAŃCIE WYZYWAC I OCZERNIAĆ!!!!

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w TCL Operations Polska na stanowisko Inżynier Technolog? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
!!!

Dziadostwo sie zrobilo takie jak nigdy , [usunięte przez administratora] . Jedyna ratunek dla pracownikow byl by zeby byly zwiazki zawodowe a nie jakies lipni przedstawiciele , tylko teraz troszke za pozno . No i podziekowac za 3/4 etatu na miesiac moze sie wyciagnie z 1200 zl . [usunięte przez administratora]Omijajcie to cos heh .

x

pracowalem tam kiedys i przezylem kilku dyrektorow produkcji, bylo roznie, ale kto jest teraz dyerktorem na naszej ukochanej produkcji?

szary czlowiek

Jesli masz wybor, wybierz inna firme, nie TCL. Okres pracy w tej firmie oceniam bardzo zle, placa moze jak na nasze miasto nie byla az taka zla, biorac pod uwage, ze wiekszosc byla zatrudniona przez agencje. Jednak zasady niezupelnie byly zrozumiane. Nie ma co sie oszukiwac - zdecydowana wiekszosc ludzi jaka tam przychodzi jest zle traktowana. Jesli chce sie przezyc, trzeba siedziec cicho i nie komentowac tego jak glosno jest sie obrazanym. Owszem, wyzwiska bardzo czesto padaly[usunięte przez administratora]m nie ukrywali swojej niecheci, czy zlosci na to, ze dana osoba wyglada inaczej (czyt. jest lepiej ubrana, ma wyzsze wyksztalcenie itd.). Nigdy nie masz pewnosci ile bedziesz pracowal, nigdy nie wiesz dlaczego jestes zwolniony. Wciaz zbyt wolno wykonujesz swoje obowiazki i nie jestes wystarczajaco dobry w tym co robisz. Chyba, ze zyjesz w dobrych stosunkach z tymi wyzej. Zabawne jest to, ze osoba, ktora guzik wie, z wyksztalceniem zawodowym stosi nad Toba i musisz wysluchiwac jak klnie na Ciebie ... Na koniec swojej wypowiedzi dodam, ze predzej czy pozniej mysle, ze firma ta i tak zostanie zamknieta. Nikt nie jest tam szanowany a nazwe z TCL lepiej zmienic na [usunięte przez administratora]

robolka

czy przyjmują? wręcz odwrotnie. Właśnie skracają nam etat na 3/4, albo 30% załogi out.

jusi

a jak na logistyke bo tam kiedys pracowalam?

obeznany

Jest tylko jedna zmiana, przyjęcia może będą we wrześniu, październiku.

miki

witam - mam takie pytanko - czy sa jakies przyjecia do was w tej chwili - na ile zmian pracujecie ? z góry dzieki za info

_Bond_

Może i gorzej jest, ale jakoś się to kręci. Ludziom nadal opłaca się tu pracować, chociaż to może przez brak innych perspektyw i rosnące bezrobocie. Wiele osób czuje się zastraszonych i obawia się coś złego powiedzieć, bo to może grozić im biletem lub przeniesieniem na gorsze stanowisko. Tylko, że osoby, którym zależy na pracy pracują i starają się, a że nie zawsze są doceniani... Tak jest wszędzie, bo wszędzie nastawia się na zysk, a nie na inwestowanie w pracownika.

Nie zgadzam się, że Agencje okradają pracowników. Dobrze wiem, że gdyby nie APT to większość z nas nie miałaby możliwości tam pracować. Fajnie na forum oczerniać, a kiedy zbliża się sezon to każdy dzwoni do Agencji, żeby pamiętali o nas przy zatrudnianiu. Ja bardzo miło wspominam moją współpracę z WE i TW bo przez obie miałam możliwość pracować. Szkoda, że nie ma już [usunięte przez administratora] Ale to fakt TCL spada na PSY i z każdym sezonem jest coraz gorzej!

kicia

No zamkną pewnie to dziadostwo bo tam to pracują[usunięte przez administratora] nie wszyscy ale wiekszość[usunięte przez administratora] ale tam siedzą cicho i lubią jak nimi pomiata no ale takie życie ludzie lubią taką krytyke i jak ktoś nimi pomiata i ma ich za nic a wiem coš o tym zbyt wiele no ale co sie nie robi dla pracy w tcl żal poprostu źal hehehe a i chodzi [usunięte przez administratora]

wal

Teraz za 1300 zloty pracujesz i nawet odezwac sie nie mozna bo za drzwi mozna wyleciec ,[usunięte przez administratora]. Teraz juz zadnych praw w tym zakladzie nie ma tylko skulic ogon i klapki na oczy i moze jeszcze z rok sie przepracuje .

margo

Ktoś napisał że w latach gdy rządził [usunięte przez administratora] był horror,zapraszam teraz do pracy w tym zakładzie zamkniętym [usunięte przez administratora]Zwalnia wieloletnich pracowników,którzy poświęcili wiele lat dla tego zakładu,niektórzy nie wytrzymują psychicznej presji i odchodzą sami,zwalnia się Panów a kobiety muszą pracować na ich stanowiskach!Czy to normalne w zakładzie który szczyci się prawymi zasadami?[usunięte przez administratora] powinien troszeczkę się zastanowić nad tymi faktami i wyciągnąć wnioski.Pozdrawiam tych co mają siłe jeszcze tam pracowac!!!

Były pracownik TCL

Pracowałem w tej firmie w latach 2000-2004. Na początku [usunięte przez administratora] było super a później [usunięte przez administratora] to był prawdziwy koszmar. Ludzie pracujący na nadgodzinach nie mogli nawet Zapalić papierosa na palarni bo była zamykana, prześladowani byli przez ochronę która potrafiła chować się po toaletach i sprawdzać czy aby tam się nie pali papierosów. byli ganiani go pracy bez chwili wytchnienia, jak nie było komu zastąpić to nawet nie było wyjścia to toalety za potrzebą własną. Ochrona chodziła z ukrytą kamerą i filmowali co się robi na produkcji była to tzw ( policja zakładowa). Brak klimatyzacji ludzie w najgorsze upały padali przy liniach. Zarobki nie były złe 1500-2000 tyś ale byli tacy co mieli więcej. byli to: znajomi,kuzyni. Kierowników, Liderów. Itp Na święta talony po 700 zł. Pełen socjal. W tamtym okresie to była Ameryka.

kolo

Oj tyle można pisac o TCL szkoda nawet słów na to dziadostwo poprostu upada ten zakład i tyle i może powstanie coś innego i żadnych agencji [usunięte przez administratora]mam nadzieje ze nie długo TCL nie bedzie istniał

hehe

Wszyscy co chwala ten zaklad to tylko [usunięte przez administratora]i co nie narpracowali sie jeszcze w zyciu , zaklamanie i lizostwo nic wiecej , jedna sugestia jeszcze co do liderow to , pozmieniac wszystkich bo sa to ludzie wypaleni i wchodzacy w rutyne , a popelniaja wiecej bledow niz nowi pracownicy , a cwaniactwo i plecy ich utrzymuje na stolkach ...

margo

Krótka bajka o tym jak w TCL-u jest dobrze.Po pierwsze \" jakiś ktoś\" wymyślił tzw.ekspertów/ podwyżki płac z tym związane/oczywiście wszyscy mogą dostać eksperta tak obiecywał Pan J. a kto dostał,tylko ci pracownicy którzy mają i tak większą płacę/dodatek funkcyjny 45%/.Wszyscy liderzy,kierownicy oraz pracownicy którzy są w zażyłych stosunkach z kierownictwem.No cóż dla \"szarych pracowników\" niestety nie starczyło bo takich PRACOWNIKÓW się nie ceni za co? że od kilku lat albo wcale nie byli na zwolnieniu,potrafią w ciągu 5 minut ogarnąć każde stanowisko,są grzeczni,uczynni,mają wszystkie szkolenia,nie ma z nimi żadnych kłopotów,ich roczna ocena jest ponad przeciętna!!!Za co ich nagradzać niech pracują i wyrabiają premię dla innych.Śmieszne ale prawdziwe.My mamy tylko prawo do nakazów,zakazów i wszelkiego rodzaju ograniczeń,nigdy do jakichkolwiek nagród.Może doczekamy się takich czasów że kierownictwo zacznie Nas szanować.???

Zostaw merytoryczną opinię o TCL Operations Polska - Żyrardów

• Jak się pracuje w TCL Operations Polska?

Zobacz opinie na temat firmy TCL Operations Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TCL Operations Polska?

TCL Operations Polska
2.4/5 Na podstawie 201 ocen.
  • Mickiewicza 31/41
    96-300 Żyrardów