Opinie o tcl.com - TCL Industrial Holdings Co., Ltd

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy TCL Operations Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TCL Operations Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu elektronicznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TCL Operations Polska w Żyrardów

zuza

Szkoda ,że mają zamienić kierowników zmianowych razem z liniowymi i liderami .Człowiek już się przyzwyczaił ,robota dobrze idzie -szkoda tylko ,że przez pierwszy miesiąc będzie mniejsza premia (mniejsza produkcja).

HEHE

Nie mamy co narzekac za 1300 zl , wolne dni w tygodniu a pracujace soboty i w dalszym ciagu [usunięte przez administratora] przez bezmyslnych i liderow , co za 40% dodatku najchetniej by cie nachajem okladali .Hehe ci co tak zachwalaja to wlasnie ci co nic nie robia tylko na innych plecach oraja .

adrian

Pracowałem tam i w porównaniu do innych firm tam jest super obecnie pracuje w innej firmie i uwierzcie mi że nie macie co narzekać na TCL

alonzo

Co Wy wiecie o pracy - trzeba zawijać rękawy i do pracy, za nic nie płacą. Ci, którzy narzekają to w większości ludzie, którzy siedzą na garnuszku u mamy i tyle. Sam osobiście pracowałem na różnych stanowiskach - starałem się i awansowałem bez znajomości wszystko sam i mam lepiej. Oczywiście zarobki są małe ale cóż takie czasy i nie będzie lepiej... Co do dyrekcji daje dużo do myślenia - kiedyś pracowali i zwolnili się i znowu wrócili by zająć wyższe stanowiska - po znajomości, a inni na to przyzwalają. Rozglądajcie się za pracą może los Wam dopisze. I nie piszcie takich głupstw wkońcu. Bez pracy nie ma kołaczy. Pozdrawiam

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w TCL Operations Polska na stanowisko Inżynier Technolog? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
spokojny

Nie wszyscy mają szczęście i nie wszyscy zostali w Danfosie. Nie trzeba się naśmiewać, dla niektórych był to potrzebny impuls by wyrwać się z tego zakładu. Inni znowu wrócili. Jaki zaklad jest ten co tu pracował ten wiele powiedzieć może, a;e to oczywiste, pracownik ma generować jak największe zyski przy jednoczesnym ograniczaniu liczby osób, a "nowi" poprzez ponaciągane do granic normalności normy są dla nich szokiem i nie pracują tu zbyt długo.

operatorro

Miałem do czynienia z tym zakładem przez kilka lat.Obiecywali mi złote góry, umowy i.t.d ale normalnie mnie [usunięte przez administratora]w tym zakładzie to standard więc nie ma się co dziwić.Mam na szczęście inną pracę trochę wiecej zarabiam,ale jest spokój w robocie nikt mi nie stoi za plecami a prace się nie martwię bo jest i będzie, spokojnie zjem obiad zresztą darmowy ,są oczywiście jakieś normy do wypracowania ale to nie jest problem.Jak chce wolne bo nie wiem coś mi wypadło zabalowałem poprzedniego dnia to dzwonie do firmy i nie ma problemy odpracuje dzień kiedy indziej.A u chińczyka to wiadomo ''sypko sypko'' ''dawaj dawaj'' [usunięte przez administratora] się a nie daj się''.Kiedyś to była fajna robota a teraz to chiński bajzel .Niedługo pewnie znowu zmienia nazwą proponuje'' ttcb'' teraz to chiński bajzel.Pozdro dla ludzi którzy tam pracują dla całego fajnala.

Z nowym rokiem , nowym krokiem na bruk firme zewnetrzna i starych pracownikow co sie umowy koncza . Po 10 latach nienagannej pracy podziekowano mi i innym za wspolprace . W marcu innym tez sie umowy koncza i w lipcu w sumie gdzies ze sto osob poleci . Po co wiazac sie ze stalymi pracownikami jak mozna ludzmi przebierac przez firme zewnetrzna . Tak sznuje sie ludzi 21 wieku za oddanie firmie . Chinczycy wiedza co robic , zeby zarobic . Albo sciagna od siebie swoich towarzyszy co robic beda za miche ryzu , albo celowo walna upadlosc zakladu zeby eksportowac towar od siebie . Badz co badz tak dziadoskich czasow az przykro doczekac .

*****

Pesja ; tragiczna , premia ; zenada . A mowili ze bedzie lepiej , smiech na sali . Lepiej dla nich ..............................................

10 - latka

Ale odezwa do pracownikow ........he , he , he . Nie patrz na to co zaklad moze dac tobie tylko co ty zakladowi . My zawsze musimy dawac , wciaz dawac cos od siebie . Ile mozna ! Co roku nic nie lepiej , tylko brac od zwyklych roboli . Oszczednosci szukac u najmniej zarabiajacych . Za miske ryzu przyjdzie nam pracowac . A i tak co do czego kopna cie w zadek za jakis czas .

sram na tcl

ludzie pracowalem kilka razy w tclu co roku to samo tam jest i nigdy sie nic nie zmieni jeden drugiego podpierdziela zeby sie utrzymac w tej robocie kazdy lider strzela z ucha nie ma zadnego normalego wezcie sie wreszcie ogarnijcie i kazdy ktory tam pracowal i juz nie pracuje nich tam nigdy nie wraca niech ten zaklad upadnie w diably moze zrobia na tym miejscu cos lepszego nowego a tak to wy zawsze narzekacie na TCL a i tak tam wracacie bo jestescie jak bumerangi i debile nie potrafici sobie znalesc lepszej roboty ja sam nie pracuje ale to tego burdelu nigdy juz nie wroce wole puszki zbierac niz dawac sie pnizac i byc traktowanym jak (usunięte przez administratora) ja nie wiem jak ludzie tam po 10 lat pracuja za te marne grosze przez 10 lat to mozna bylo znlesz inna robote w ktorej mozna awansowac a tu nic nie awansujecie bo tylko znajomosci sie licza DLA MNIE TCL TO (usunięte przez administratora) NIE POLECAM NIKOMU [usunięte przez administratora]

Roze europy

Sranie w banie . Czepiaja sie ubranek i reszty bo to BHP. A czy pan od BHP wie ze w takim upale czlowiek staje sie mniej efektywny , senny co moze miec wplyw na jakosc produktow oraz na ilosc wypadkow przy pracy . Jak by bylo znosnie (moze wnocy niech cos pootwieraja ) to milej by sie zaczynalo prace , a tak czekac trzeba na zime . Choc jak dowala do pieca to bedzie identycznie . Moze takie maja zalecenia ,ze chinczycy pracuja w takich tropikach .

stona

Wlasnie , dziekujesz ale opisalas to dobrze "nad biurkami kierownikow" to chyba celowa lokalizacja . I napewno nie z mysla o operatorach . Widocznie masz malo absorbujace fizycznie zajecie i ci wsio ryba . Jesli ktos czuje poprawe to musi chyba siedziec pod tymi wyciagami . Otwieranie czegokolwiek jest na komendy , zas.. ochrona nie wpoila sobie na stale pewnych spraw tylko czekaja na prykaz . Wten sposob chocby bylo 40st.c to oni po polowie dnia racza ruszyc du...pska. Rwaku rwaku czy jakis baran moze pstryknac wiatraki nad magazynem , wreszcie . Bo te trzy nowe nie daja rady , musialy by miec ciag jak silniki F16 , wtedy by wyciagnelo ten zaduch.

Ktos

A ja bym bardzo chciala PODZIEKOWAC dyrektorowi za wetylatory ktore zakupil dla nas , z mysla zlikwidowania tego zaduchu . A i za to ze zainstalowal w strategicznych punktach hali , czyli nad biurkami kierownikow . My juz czujemy sie bardzo zesko i milo pomyslec ze jeszcze ktos o nas dba .

BJB

Ha Ha Ha robie na te wiatraki nowe ,niech te tluste (usunięte przez administratora) wyjda z climy i popracuja na dole moze wtedy im stanie pocik na czole i jajkach . No a pan rybak jest w tym temacie debest antynormalny. Wiadomo jak sobie wyjdzie ktos z biura z climy i wolno przejdzie pomiedzy liniami to moze i waciak na sobie miec . Paranoja z ta wentylacja w tej puszce pandory ,chca nas ukisic czy co . Wiatraki takie to moze by cos daly jak zaklad by byl 30 razy mniejszy , a tak to tylko ozdoba i wymowka tych baranow. No a jaka ekologia , np. knauf by byc ekologicznym puszcza do nas te swoje smrody ,szlak by to robimy za filtry. I nikt im nie zabroni puszczac baki do nas , bo ich to gucio obchodzi . Niech ktos ustali znosna temp. i ma tak byc . Pozatym moze jeszcze kombinezony jakies wymysla ,sranie w banie z tym ubiorem BHP.Tyle razy byla mowa na ten temat a oni maja to gdzies im jest dobrze maja clime i okna . No sa jeszcze wiatraki nad magazynem ale pewnie jest komus zimno i dwa znich sie nie kreca , no bo i po co szkoda pradu.Jak komus zimno to niech ruszy cztery litery do fizycznej pracy ,a bedzie mu goraco.

los

Niby sa oszczednosci ,a jakas tam maszynka do rekawiczek stoi .Pewnie ze 20000 kosztowala to kpina . Moze jeszcze obiady beda z automatu , a moze koszulki . Tak co jak co ale dyrek powinien wyjsc i powiedziec o tym ze chca nasze urlopy , to kpina . Mam prosbe do przedstawicieli , by czasem mowili NIE . Bo jak narazie to tylko tak mowia . Uzmyslowic sobie trzeba ze zawsze beda straszyc zwolnieniami , tak bylo i bedzie zawsze . I co wy przedsawiciele zawsze sie bedziedzie zgadzac. TCL i jego wladze jak nie maja pracy to placa i tyle . Kryzysu nie maja bo iles tam tys. TV na magazynach tak nazwac nie mozna . Nie nasza wina ze tak im skosnooki kazal i teraz maja blokade i zero kasy bo wszystko na magazynie stoi. Pomyslcie czy kiedys powiecie nie , bo oni nigdy nie zaniechaja straszyc zwolnieniami. Wczesniej mieli nie zwalniac ,a zwolnili . Teraz bedzie tak samo najpierw poleca ci co maja koniec umowy ,a potem reszta jak im sie zachce i nie bedzie gatki bo moj urlop , tylko won. Chcieli urlopy bo sami nic nie wiedza co bedzie i asekuruja sie . Jak by pozwalniali a zaraz bylo by co robic ,wiec woleli tak . Ale nie myslcie ze jak sie dowiedza ze malo pracy to beda was trzymac . Pozatym juz dawno temu wyrobilismy norme i pewnie cos co ma byc robione za miesiac robicie dzis . Wiec nie zdziwcie sie jak rok zakonczy sie wczesniej i niska krajowa , to ich cel . Zapieprzajcie to zrobicie ilosci 2 miesiecy w jeden ,powodzenia.

muka

U nas przedstawiciele zalogi na pierwszym miejscu martwia sie o siebie , dyskutuja w sprawach dziwnych , nie dotyczacych pracownikow . Czasami zastanawiam sie czy to nie przedstawiciele pracodawcy . Nie naraza siebie aby za kims stanac , badz pomuc aby nie zaszkodzic sobie .

sciera

Popieram ,nieaktywni poganiacze i lidery na linie ,nie cackac sie z nimi na "najlepsze" stanowiska . Wiecie dlaczego , bo boje sie ze pomoga mi wypelniac ksiazeczki szkolen i mnie zwolnia bo dojda do wniosku ze tylko pierdze w stolek , albo dadza mi zmienniczke . A tymczasem jak nigdy mam roboty na 2 lata . Powiem wam jeszcze ,sami widzicie ze nikt mnie nie pedzi do wypisywania tych ksiazeczek. Wiecie dlaczego bo mam ostre plecy i ciagna mnie pewne osoby za uszy . I mozecie mi nakichac nie bede tego robic szybciej ,wasza kasa ,wasz problem ja mam swoja golone w szufladzie i basta . [usunięte przez administratora] mial dobry pomysl z tymi szkoleniami do stawki , bo zajecia mam ze az (usunięte przez administratora) boli . Pamietajcie co istotne dobrze sie ustawic ,zakotwiczyc i wymyslec sobie zajecie oraz nie dopuszczac innych do swojej zakichanej roboty.

stara

Zero szacunku do wieloletnich pracownikow . To przykre .

JLB

automatdorękawiczek - 2010-06-30 19:16:13 Trzeba zwolnić kilka osób bo moje utrzymanie dużo kosztuje. Też muszę zarobić. W końcu ktoś musi wydawać rękawiczki. właśnie automat do rękawiczek najlepszy wynalazek tego zakładu :) Nie dość ze rękawiczki wydają u drukarzy to zaraz obok postawili automat który owszem wydaje rękawiczki po zbliżeniu karty do czytnika pod jednym warunkiem jeżeli jesteś upoważniony co druga karta nie jest więc pytam po jakiego huja on tam stoi.Co do magazyny który właśnie się buduje powodzenia w budowie powstająca nie opodal biedronka napewno z niego skorzysta.Najnowsze co wymyślili będzie w sierpniu tydzień urlopy a potem co tydzień ludzie będą pracować 2 lub 3 dni a potem postojowe żeby Ci co im się umowy skończą w sierpniu nie zostali zwolnieni bo za dużo osób jest.Tak czy tak i tak ich (usunięte przez administratora) jeden (usunięte przez administratora) to dla nich tylko pic wpierdalają ludziom>a dyrektor nie miał odwagi sam tego ogłosić tylko wysłał przedstawicieli pracowników żeby to ogłosili bo lepiej powiedzieć to 5 osobą żeby przekazali pracownikom niż wszystkim co pracują na produkcji.Niektórzy kierownicy i liderzy są zdegradowani do zwykłego pracownika a nadal zachowali swoje funkcje i zarabiają tą samą kasę mają jakieś wymyślone stanowiska do sprawdzania stanu (usunięte przez administratora) wie czego Tzw.Specjaliści do spraw mało ważnych a po kryzysie w sierpniu dyrekcja dla tych co znów będą musieli być zdjęci z wysokich(kierowniczych) stanowisk pewnie stworzy stanowisko kierownik do spraw jeszcze mniej ważnych ale cóż rączka rączkę myje i układziki tu będą jak i były!!!TCL Tania Chińska Lipa jaki zakład taki produkt niedługo postawią pracownikom miskę ryżu nad głową i każą zapierdalać.

automatdorękawiczek

Zostaw merytoryczną opinię o TCL Operations Polska - Żyrardów

• Jak się pracuje w TCL Operations Polska?

Zobacz opinie na temat firmy TCL Operations Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TCL Operations Polska?

TCL Operations Polska
2.4/5 Na podstawie 201 ocen.
  • Mickiewicza 31/41
    96-300 Żyrardów