TCL Operations Polska

Żyrardów

Opinie o TCL Operations Polska

adrian 2012-01-16 09:53:38
Pracowałem tam i w porównaniu do innych firm tam jest super obecnie pracuje w innej firmie i uwierzcie mi że nie macie co narzekać na TCL
HEHE 2012-02-09 21:40:10
Nie mamy co narzekac za 1300 zl , wolne dni w tygodniu a pracujace soboty i w dalszym ciagu [usunięte przez administratora] przez bezmyslnych i liderow , co za 40% dodatku najchetniej by cie nachajem okladali .Hehe ci co tak zachwalaja to wlasnie ci co nic nie robia tylko na innych plecach oraja .
zuza 2012-03-19 08:14:25
Szkoda ,że mają zamienić kierowników zmianowych razem z liniowymi i liderami .Człowiek już się przyzwyczaił ,robota dobrze idzie -szkoda tylko ,że przez pierwszy miesiąc będzie mniejsza premia (mniejsza produkcja).
margo 2012-04-12 19:38:38
Krótka bajka o tym jak w TCL-u jest dobrze.Po pierwsze \" jakiś ktoś\" wymyślił tzw.ekspertów/ podwyżki płac z tym związane/oczywiście wszyscy mogą dostać eksperta tak obiecywał Pan J. a kto dostał,tylko ci pracownicy którzy mają i tak większą płacę/dodatek funkcyjny 45%/.Wszyscy liderzy,kierownicy oraz pracownicy którzy są w zażyłych stosunkach z kierownictwem.No cóż dla \"szarych pracowników\" niestety nie starczyło bo takich PRACOWNIKÓW się nie ceni za co? że od kilku lat albo wcale nie byli na zwolnieniu,potrafią w ciągu 5 minut ogarnąć każde stanowisko,są grzeczni,uczynni,mają wszystkie szkolenia,nie ma z nimi żadnych kłopotów,ich roczna ocena jest ponad przeciętna!!!Za co ich nagradzać niech pracują i wyrabiają premię dla innych.Śmieszne ale prawdziwe.My mamy tylko prawo do nakazów,zakazów i wszelkiego rodzaju ograniczeń,nigdy do jakichkolwiek nagród.Może doczekamy się takich czasów że kierownictwo zacznie Nas szanować.???
hehe 2013-01-22 12:38:34
Wszyscy co chwala ten zaklad to tylko [usunięte przez administratora]i co nie narpracowali sie jeszcze w zyciu , zaklamanie i lizostwo nic wiecej , jedna sugestia jeszcze co do liderow to , pozmieniac wszystkich bo sa to ludzie wypaleni i wchodzacy w rutyne , a popelniaja wiecej bledow niz nowi pracownicy , a cwaniactwo i plecy ich utrzymuje na stolkach ...
kolo 2013-03-01 21:28:40
Oj tyle można pisac o TCL szkoda nawet słów na to dziadostwo poprostu upada ten zakład i tyle i może powstanie coś innego i żadnych agencji [usunięte przez administratora]mam nadzieje ze nie długo TCL nie bedzie istniał
Były pracownik TCL 2013-03-15 09:25:32
Pracowałem w tej firmie w latach 2000-2004. Na początku [usunięte przez administratora] było super a później [usunięte przez administratora] to był prawdziwy koszmar. Ludzie pracujący na nadgodzinach nie mogli nawet Zapalić papierosa na palarni bo była zamykana, prześladowani byli przez ochronę która potrafiła chować się po toaletach i sprawdzać czy aby tam się nie pali papierosów. byli ganiani go pracy bez chwili wytchnienia, jak nie było komu zastąpić to nawet nie było wyjścia to toalety za potrzebą własną. Ochrona chodziła z ukrytą kamerą i filmowali co się robi na produkcji była to tzw ( policja zakładowa). Brak klimatyzacji ludzie w najgorsze upały padali przy liniach. Zarobki nie były złe 1500-2000 tyś ale byli tacy co mieli więcej. byli to: znajomi,kuzyni. Kierowników, Liderów. Itp Na święta talony po 700 zł. Pełen socjal. W tamtym okresie to była Ameryka.
margo 2013-03-15 16:41:36
Ktoś napisał że w latach gdy rządził [usunięte przez administratora] był horror,zapraszam teraz do pracy w tym zakładzie zamkniętym [usunięte przez administratora]Zwalnia wieloletnich pracowników,którzy poświęcili wiele lat dla tego zakładu,niektórzy nie wytrzymują psychicznej presji i odchodzą sami,zwalnia się Panów a kobiety muszą pracować na ich stanowiskach!Czy to normalne w zakładzie który szczyci się prawymi zasadami?[usunięte przez administratora] powinien troszeczkę się zastanowić nad tymi faktami i wyciągnąć wnioski.Pozdrawiam tych co mają siłe jeszcze tam pracowac!!!
wal 2013-03-18 19:37:55
Teraz za 1300 zloty pracujesz i nawet odezwac sie nie mozna bo za drzwi mozna wyleciec ,[usunięte przez administratora]. Teraz juz zadnych praw w tym zakladzie nie ma tylko skulic ogon i klapki na oczy i moze jeszcze z rok sie przepracuje .
kicia 2013-03-21 22:48:14
No zamkną pewnie to dziadostwo bo tam to pracują[usunięte przez administratora] nie wszyscy ale wiekszość[usunięte przez administratora] ale tam siedzą cicho i lubią jak nimi pomiata no ale takie życie ludzie lubią taką krytyke i jak ktoś nimi pomiata i ma ich za nic a wiem coš o tym zbyt wiele no ale co sie nie robi dla pracy w tcl żal poprostu źal hehehe a i chodzi [usunięte przez administratora]
Ania 2013-03-28 11:52:31
Nie zgadzam się, że Agencje okradają pracowników. Dobrze wiem, że gdyby nie APT to większość z nas nie miałaby możliwości tam pracować. Fajnie na forum oczerniać, a kiedy zbliża się sezon to każdy dzwoni do Agencji, żeby pamiętali o nas przy zatrudnianiu. Ja bardzo miło wspominam moją współpracę z WE i TW bo przez obie miałam możliwość pracować. Szkoda, że nie ma już [usunięte przez administratora] Ale to fakt TCL spada na PSY i z każdym sezonem jest coraz gorzej!
_Bond_ 2013-04-03 21:08:05
Może i gorzej jest, ale jakoś się to kręci. Ludziom nadal opłaca się tu pracować, chociaż to może przez brak innych perspektyw i rosnące bezrobocie. Wiele osób czuje się zastraszonych i obawia się coś złego powiedzieć, bo to może grozić im biletem lub przeniesieniem na gorsze stanowisko. Tylko, że osoby, którym zależy na pracy pracują i starają się, a że nie zawsze są doceniani... Tak jest wszędzie, bo wszędzie nastawia się na zysk, a nie na inwestowanie w pracownika.
miki 2013-04-26 21:08:36
witam - mam takie pytanko - czy sa jakies przyjecia do was w tej chwili - na ile zmian pracujecie ?

z góry dzieki za info
obeznany 2013-05-08 01:16:24
Jest tylko jedna zmiana, przyjęcia może będą we wrześniu, październiku.
jusi 2013-06-07 18:00:24
a jak na logistyke bo tam kiedys pracowalam?
robolka 2013-06-16 21:41:07
czy przyjmują? wręcz odwrotnie. Właśnie skracają nam etat na 3/4, albo 30% załogi out.
szary czlowiek 2013-06-26 13:01:09
Jesli masz wybor, wybierz inna firme, nie TCL.

Okres pracy w tej firmie oceniam bardzo zle, placa moze jak na nasze miasto nie byla az taka zla, biorac pod uwage, ze wiekszosc byla zatrudniona przez agencje.
Jednak zasady niezupelnie byly zrozumiane. Nie ma co sie oszukiwac - zdecydowana wiekszosc ludzi jaka tam przychodzi jest zle traktowana. Jesli chce sie przezyc, trzeba siedziec cicho i nie komentowac tego jak glosno jest sie obrazanym. Owszem, wyzwiska bardzo czesto padaly[usunięte przez administratora]m nie ukrywali swojej niecheci, czy zlosci na to, ze dana osoba wyglada inaczej (czyt. jest lepiej ubrana, ma wyzsze wyksztalcenie itd.).

Nigdy nie masz pewnosci ile bedziesz pracowal, nigdy nie wiesz dlaczego jestes zwolniony. Wciaz zbyt wolno wykonujesz swoje obowiazki i nie jestes wystarczajaco dobry w tym co robisz. Chyba, ze zyjesz w dobrych stosunkach z tymi wyzej.
Zabawne jest to, ze osoba, ktora guzik wie, z wyksztalceniem zawodowym stosi nad Toba i musisz wysluchiwac jak klnie na Ciebie ...

Na koniec swojej wypowiedzi dodam, ze predzej czy pozniej mysle, ze firma ta i tak zostanie zamknieta. Nikt nie jest tam szanowany a nazwe z TCL lepiej zmienic na [usunięte przez administratora]
x 2013-06-28 23:06:42
pracowalem tam kiedys i przezylem kilku dyrektorow produkcji, bylo roznie, ale kto jest teraz dyerktorem na naszej ukochanej produkcji?
!!! 2013-07-30 22:44:40
Dziadostwo sie zrobilo takie jak nigdy , [usunięte przez administratora] . Jedyna ratunek dla pracownikow byl by zeby byly zwiazki zawodowe a nie jakies lipni przedstawiciele , tylko teraz troszke za pozno . No i podziekowac za 3/4 etatu na miesiac moze sie wyciagnie z 1200 zl . [usunięte przez administratora]Omijajcie to cos heh .
Anonim 2013-08-05 10:48:07
Ludzie co Wy za bzdury wypisujecie na temat zakładu TCL ja tam pracowałem i nie jest tam wcale zle. Zemste robicie na temat zakładu TCL bo Was zwolnili to wyzywacie oczerniacia na siebie się spójżcie, zarobki nie są złe 1.565zł do 2.000 bardzo dobre wynagrodzenie.[usunięte przez administratora] ROBIC WAM SIĘ NIE CHCE I DLATEGO TAKA ZEMSTA!!!!! TYLKO, ZE JAK SIE ZBLIZA SEZON TO ZARAZ PO AGENCJACH WYDZWANIACIE CZY SA PRZYJECIA DO TCL PRZESTAŃCIE WYZYWAC I OCZERNIAĆ!!!!
margo 2013-08-05 20:07:48
Drogi Przyjacielu cóż to za farmazony wypisujesz?2000???Wow świetnie tylko kiedy to zarobiłeś?Czy może wtedy gdy pracowałeś po 12 godzin?A co ze Twoim zdrowiem?
2013-08-17 22:44:51
Nie moj drogi, nie chodzi o to, ze nam pracowac sie nie chcialo, jednak o to, ze jesli jestes osoba zbyt madra, masz swoje zdanie i nie trzymasz z liderami badz kierownikami - masz problem.

To co dzieje sie w tej firmie [usunięte przez administratora] jest smieszne. Jednak coz, zdania jestem, ze maja to co chca - kiepskich pracownikow, w ktorych musza wciaz przebierac a to dlatego, ze nie traktuja ludzi powaznie.
[usunięte przez administratora]

Z calego serca zycze, ze kiedys zamkna to miejsce, badz wiecej ludzi normalnych, dobrych pracownikow odejdzie z tej pracy bo nic dobrego ich tu nie spotka ...
robolka 2013-08-21 19:01:59
dokąd zmierza ta firma? nie ma kto pracować na liniach,bo część ludzi nie przyjęła 3/4 etatu i uciekła na zwolnienia.I tak trzeba robić po 2 stanowiska na raz,a ciągle tylko "mało i mało". Najlepiej jakby człowiek za trzech robił.
Inka 2013-10-01 12:32:01
Czy ktoś wie na czym polega praca kontrolera jakości w TCL, słyszałam że firma Exact rozpoczęła nabór na to stanowisko i chciałabym się czegoś więcej o tej pracy dowiedzieć.
ZS 2014-01-24 08:08:47
To całe TCL to wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Co z tego, że biorą ludzi do ptacy za pośrednictwem innych firm a po jakims miesiącu mówią ci że jutro już nie pracujesz. (usunięte przez administratora)
Argumentum ad hominem 2014-04-24 11:36:03
Żenujące sceny się tam odbywają ! Pracowników zatrudnianych przez Agencje Pracy, traktuje się jak ostatni motłoch. Z góry zakłada się, że odpowiadają za wszelkie błędy produkcyjne.(usunięte przez administratora)
były pracownik 2014-05-01 07:37:22
Tcl to jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ludzi a obiecywał dyrektor prace do końca mają.Zrobiłam szkolenia o stawkę większą a jak dali to zwolnili jedyne bubel telewizory nienawidzę chińczycy i i chinolow,wykorzystują nas polaków z zyrardow a zatrudniają z dalszych miast dając umowy na 3 między a ludziom z zyrardowa tygodniowe dają. zostawili ludzi na lodzie a ja ostatni dzień stwierdziłem niech sami zasiedlają i szukają osoby na moje miejsce czele.
Herman 2014-09-11 16:03:17
Najnowsze informacje o TCL , juz zmienia nazwe na OB [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i juz nie bedzie kierownikow i liderow tylko poganiacze i przyspieszacze , zamiast informacji , krzyk i bat . Pamietajmy pracujem 3/4 etatu za 1400 zl miesiecznie !!!!!!!!!
marcin72 2014-10-08 21:16:00
Dziwne bo ja tam pracuję i zarabiam więcej niż 1400zł na łapkę :). Zacząłem na linii i nikt mnie nie męczył jak niektórych tutaj. Może dlatego że pracowałem a nie latałem na papieroska.Oczywiście że płacą za mało, ale skoro maja pracowników to korzystają.
robolka 2014-11-24 16:22:19
...widzę,że w TCLu nie pracowałeś(aś),bo nie masz pojęcia o pracy i premiach na linii produkcyjnej.Samemu ponad normę,to możesz w zad kierownikowi najwyżej wchodzić i to bez wazeliny.Ogólnie ten kołchoz to dno
kołchoźnik 2014-12-15 20:42:27
Głupoty wypisujecie, że to ( usunięte przez administratora ) Idźcie do amazona to dopiero się przekonacie co tam się dzieje, bliżej macie do Frito tam to dopiero raj. Najlepiej siedzieć na tyłku i pieniążki niech same wpadają do kieszeni.
ciekawy 2015-02-21 08:45:50
jak się pracuje w biurze? jakie są godziny pracy?
chinskie badziewie 2015-03-07 01:48:17
Pytanie do pracowników. Dlaczego reklamacje załatwiacie trzy miesiące?
Janek 2015-03-14 12:05:56
Biuro pracuje od 8 do 16. Wyścig szczurów:D
Zenek 2015-03-14 12:07:38
Trzy miesiące? Podaj model tv i usterkę, a zajmę się tym natychmiast.
marcin72 2015-04-23 13:58:32
Mówisz o serwisie? Tam faktycznie sprawa może utknąc na parę miesięcy :).
zbyszek 2015-08-22 13:42:49
Omijajcie TCLa szerokim łukiem, w fabryce rządzi jeden megaloman i wszystkich ma za nic. Czystki średnio co trzy miesiące. Żal bo kiedyś pracowało się świetnie.
zbyszek 2015-08-29 10:07:53
Kasa jest na czas, ale tak paskudnej atmosfery to chyba daleko szukać. Wszystko rozsprzedane do firm podwykonawczych. Bardzo przykro patrzy się na to co się tam stało, to teraz taki mały chiński folwark. Ale wiecie co jest najgorsze, że to Polacy wiodą prym w podpierdzielaniu jeden drugiego.
Kris 2015-10-08 21:56:45
Witam mam tylko 1 pytanko czy warto kupić telewizor tcl czy nie warto bo teraz z media jest promo i po 900 zł są 40 cali
Adam 2015-11-18 10:55:34
Hej,
Jak precuje się w logistyce w tej firmie (planowanie, zakupy, przepływ mteriałów, magazyn)?
Tom 2015-11-21 20:36:25
Ludzie omijajcie ten zakład jak najdalej tam jest umowa śmieciowa zero szacunku dla pracownika. Pracownik jest nikim mowia aby szybko linia stoi zapier... jak sie wyrobisz to pracownicy TCL mają za Was premie Wy nie macie oni mają i się cieszą, że barany z PROSKANA im dorabiają pot niesamowity spływa z Was więcej wolnego dają jak do pracy za wolne nic nie płacą bo to smieciowa umowa nie o prace. Dymaja pracowników z PROSKANA równo w tym zakładzie się jest nikim ten burdel spadł na psy, a zarobki fatalne omijajcie ten badziew z daleka.
hihau 2016-04-01 03:13:12
Człowieku co ty bierzesz? Ani ładu ani składu w twojej wypowiedzi. Nikt na siłę cię tu nie trzymał. Zawsze możesz iść do innej firmy.
Marek 2016-06-05 19:52:16
Tom brednie piszesz praca w Tcl jest normalna, fajna jest atmosfera można pracować spokojnie żałuje, że odszedłem z tej firmy szukałem różnej pracy byłem na różnych rekrutacjach i wielka ściema dają umowę o dzieło, a piszą, że umowa o prace i bardzo miła atmosfera to jest oszustwo wcale tak nie jest poszedłem na próbę zobaczyć jak jest i traktują pracownika jak śmiecia. Na rekrutacji piszą że dają na godzine 12 14 16 zl netto, a na rekrutacji jest się rozczarowanym i mówią, ze stawka godzinowa 6 zl netto lub 5zl netto w mawiają jeszcze, że z własnej woli się przyszło pytać o zatrudnienie. Tak czy siak praca w Tcl jest najlepsza wole pracować w Tcl jak w tych dziadowskich firmach.Pozdrawiam
Pracownik 2016-07-21 09:16:40
Wypłaty zawsze były na czas. Nigdy nie zdarzyło się, żeby były jakieś opóźnienia. Nawet gdy zmieniali się właściciele, czy zarządzający, to kasa była na koncie w terminie.
Stokrotka 2016-09-12 11:03:58
Pod powiedźcie proszę co się stało - słuchy mówią że Ole ander wszystkich kierowników zwolnił - czyżby to koniec TCL-a?
Wacek 2016-10-12 19:24:05
Czytam te dziwne wypowiedzi , ci co zchwalaja ten zaklad , to zykle cioty co pwenie fuche maja i jakas podklejke kleja , badz sa liderami co w dupska wchodza , praca dla kobiet moze byc ale panowie maja prz...e typowa orka ! Jedyna zaleta to to ze wyplata byla na czas . Hehe jesli prawda z tymi kierownikami to tylko jedno do powiedzenia Ch.. wam w d... Tak jest jak dziadostwo na cudzych barkach sie stanowisk dorobilo . Pozdro :)
placek 2016-10-12 19:28:51
Praca na produkcji i to w elektronice jest typowo dla kobiet @wacek? nie wiem jak to możliwe..a co do wypłat wiemy, że były terminowe a jak z ich wysokością?
Zofia 2016-11-28 00:28:36
Tcl to jest największy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] okropne dziadostwo się tam zrobiło jakas głupia baba sie wydziera na pracownikach mobing na kżdym pracowniku stosuje wyzywa od najgorszych ma wszystkich w d...e nic jej nie moga zrobic ale ja tą babe nagrałam i podałam do inspekcji pracy. Nie pozwole sobie na to zeby taki babsztyl sie wydzieral i bluzgal, zastraszal kazdego. Pracownicy sa zastraszeni musza sie szykowac na awanture z nia rzuca czym popadnie. Bylam tam trzy dni i sobie dalam spokoj wytrzymac sie nie dalo.
Patric 2016-11-28 10:40:27
Zofia masz słuszną racje oni maja wszystkich pracowników gdzieś szacunku zero . Ale bardzo dobrze, że tego babsztyla nagrałaś i podałaś do inspekcji pracy w końcu dobiorą się do jej d...y , ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dawno nie powinien istnieć.
Pola 2016-12-09 13:10:17
TCL omijać ten badziew szerokim łukiem marne pieniądze śmieciowa umowa i ostry zap...l. I jeszcze ganiają, a ta wstrętna baba co sie tak drze na wszystkich to jest Edyta SZ z proscana uważajcie na nią jest bardzo wulgarna i nie miła wyzywa od najgorszych i zastrasza. TCL to jest kitajski [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Zostaw swoją opinię o TCL Operations Polska - Żyrardów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TCL Operations Polska