Opinie o tcl.com - TCL Industrial Holdings Co., Ltd

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy TCL Operations Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TCL Operations Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu elektronicznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TCL Operations Polska w Żyrardów

milusia

Tak jak mala Madzia z lini 7 . Jak sie darla na ludzi tak sie drze . Stawke miala wywalona w kosmos to teraz 40 % dodatku , to zabic zeby nie popuscic .

hardkor

lider - 2010-04-05 19:22:00 na 5 linni jakies uklady pozbywaja sie ludzi a w ich miejsce wstawiaja swoich i gdzie tu równouprawnienie znowu jakas 2 zmiana ?tylko na jak długo - pewnie na miesiac bo towaru nie starczy na dłużej A co wy myśleliście? Że bierze się kogoś spoza "układu", żeby podskakiwał?

lider

Wiesia

Cala prawda .

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w TCL Operations Polska na stanowisko Inżynier Technolog? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Pomarańczowy

przyzwyczajenie z biura wielka pani lider z 5 Darek

Po TCL krazy mail , kto moze niech da pare zloty dla tej biednej rodziny ktora stracila matke a dziewczyna walczy o zycie . Jasne ze trzeba pomoc . Tylko czy firma posredniczaca przez ktora byly kobiety zatrudnione cos od siebie da ( prucz wyrazow wspolczucia ). A i TCL mysle ze mogl by cos wyskrobac , przeciez one u nas pracowaly .

Ciupka

Dusia sama sobie przeczysz, przeczytaj raz jeszcze swój post i się zastanów po czyjej jesteś stronie.

Student

Powiedzieć prosto w twarz? JLB mówisz o tym, że ludzie nie mają odwagi powiedzieć prosto w twarz co myslą o Pani Monice. Masz rację, tylko widzisz tak się składa, że ja jestem osobą, która nie daje sobą pomiatać i trafiła się jedna osoba na stanowisku kierownika, która chciała, że tak powiem mną pomiatać. Co z tego wyszło, a no to, że przy nadarzającej się okazji zwolnili mnie, tylko dlatego że się postawiłem. Jeżeli chodzi o mnie to pół biedy, studiuję, jestem młody, gdzieś znajdę sobie pracę. Pomyśl jednak o innych osobach, które pracują w tym zakładzie kilka lat, osoby te mają rodziny na utrzymaniu, rachunki do spłacenia, pozaciągane kredyty jak te osoby mają powiedzieć prosto w twarz, co myślą o danej osobie? No jak? Powiedzą i co? Pewnie, że ulży, ale jak przyjdzie co do czego to "dziękujemy za współpracę"? Takie są niestety realia.

Pomarańczowy

Lech W. - 2010-03-22 17:44:36 W piątek 26.03.2010 o godzinie 11.00 rozpoczynamy strajk. Odchodzimy od linii i nie pracujemy. Ktoś kiedyś przeskoczył przez mur, ja przeskoczę przez bramkę. Ludzie poświęcę się dla was :) Brawo ale odeszliście od linii jaki był strajk .Potraficie tylko anonimowo pisać a nic nie robicie proponuje zamknąc możliwosc dodawania komentarzy bo mysle że tu piszą dzieci które musiały przyjsc do pracy bo mama im kazała najlepiej w domu posiedzieć i pisać te głupoty. pozdrawiam Darek

ksiadz zakonu MAriii

bracia i siostry milujcie sie;) nikt nie jest doskonaly i nikt nie jest bezbledny:D kazdy kij ma dwa konce, prawda lezy srodku tego wszystkiego co napisaliscie na tym forum:D bless

Do JLB . Kolego badz kolerzanko , nie przejmuj sie tak tym wszystkim . Zawsze bylo tak ze ludzie byli za i przeciw . Nawet Robinson mial swojego Pietaszka , a i Adolf mial Gebelsa .

MILUSIA

Ludzie po co meczycie te klawiatury , szkoda waszych palcow . I tak nic nie wskuracie . Oni sa klika tak zachartowana , glodna wladzy ktora zdepcze kazdego co zechce po nia wyciagnac reke . Te dodatki , stawki i praca uratowaly im zycie bo ktora szanujaca firma zatrudnila by takie perelki . Plujac co niektorym w twarz , powiedza ze deszcz pada . A zreszta szkoda pisac . Pozdrawiam biedote .

JLB

Wymagają od niej doświadczenia chyba doświadczenie zdobywa się poprze prace na danym stanowisku a jak wiadomo na kierowniczkę awansowała z liderki więc może dajcie jej zdobyć to doświadczenie a nie odrazu wygarnia Cie jej nie wiadomo co.Zresztą skrzynke skarg wam przeniesiono tam gdzie kamera nie sięga teraz kapujcie sobie anonimowo

Dusia

No i co mu z tego że powie szanownej Pani Monice to co o niej myśli jak i tak to nie zmieni jej stosunku do ludzi a jedynie ta osoba sobie zaszkodzi. Niestety tak jest w tym zakładzie że jak powiesz parę słów prawdy kierownikowi bądź liderowi to od razu jesteś spisany na straty i albo wylądujesz na najcięższym stanowisku jakie się znajduje na danej linii albo od razu zwolnią taką osobą z pracy. Może i prawda że Pani Monika zadziera trochę nosa ale nikt nie jest upoważniony do tego żeby wypisywać publicznie świństwa na jej temat. Każdy się stara jak może a że nie każdemu to wychodzi to inna inszość.

JLB

Proszę bardzo będę Ci stawiał kropki przecinki i co jeszcze chcesz.Jakoś nie zauważyłem pracując lub przechodząc po zakładzie zęby stała i krzyczała na kogoś.Masz prawo do swojego zdania ale niech nie wyciągają ludzie nie wiadomo czego co jest poza zakładem się czepili jej jak nie wiem co i wyciągają jakieś nie wiadomo jakie historie o ledwo zdanych maturach więc pytał sprawdzała ta osoba osobiście jej maturę,że wie że jest ona ledwo zdana ? Więc niech nie pisze za plecami ma dość odwagi niech powie to jej w twarz a nie struga kozaka na forum anonimowym

Młody

JLB - zanim zaczniesz gdziekolwiek, cokolwiek pisać proponowałbym zaznajomić się ze znakami interpunkcyjnymi. Bo sposób w jaki piszesz trochę może być niezrozumiały dla innych osób. Ponadto zasady kultury osobistej wymagają, aby nie używać wulgaryzmów. Mnie jako byłego pracownika i zapewne innych pracowników tego zakładu nie interesuje czy owa Pani Monika posiada maturę lub jakiekolwiek doświadczenie, ale powinny obowiązywać jakieś zasady. Owa Pani Monika nie ma prawa krzyczeć ani również poniżać osób tam pracujących, czemu? Z bardzo prostej przyczyny, takie zachowanie traktowane jest jako [usunięte przez moderatora]. Obejmując stanowisko kierownicze Pani Monika nie powinna wywyższać się w stosunku do pracowników, gdyż to nieeleganckie i wychodzi tutaj brak szacunku do pracowników i co ważniejsze do osób z długim stażem pracy. Żeby zostać kierownikiem nie wystarczy skończyć "zawodówkę" ani szkołę średnią. Jej zachowanie jest konsekwencją braku doświadczenia, które jest niezmiernie potrzebne na tym szczególnym stanowisku jakie obejmuje Pani Monika.

niewolnik

Hura ten strajk mi się podoba ,26.03 o 11 . DOBRA

JLB

Więc temat poważny (usunięte przez administratora) czepia Cie się tej kierowniczki Moniki i ta wypowiedż że ledwo zdała maturę a co Ty (usunięte przez administratora) sprawdzałeś tą maturę ze wiesz albo chciałbyś lub chciałabyś mieć tą maturę i jej zazdrościsz zarówno papierku jak i stanowiska załosna dla mnie jesteś jako osoba i reprezentujesz sobą poziom mniejszy niż zero pracujemy razem ok możesz mieć coś do niej nie bronie Ci tylko miej tyle odwagi i honoru podejdż powiedz jej to w twarz a nie tchórzliwie obsmarowujesz ją na forum anonimowo POZDRO CWANIAKU

byly

Tu staramy sie poruszac powazne tematy a takie wypowiedzi jak poprzednik tylko umniejszaja powage sytuacji . Wiec prosze o takie pajacowanie na GG a nie tu . Pozdrawiam .

Lech W.

Zostaw merytoryczną opinię o TCL Operations Polska - Żyrardów

• Jak się pracuje w TCL Operations Polska?

Zobacz opinie na temat firmy TCL Operations Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TCL Operations Polska?

TCL Operations Polska
2.4/5 Na podstawie 201 ocen.
  • Mickiewicza 31/41
    96-300 Żyrardów