Opinie o tcl.com - TCL Industrial Holdings Co., Ltd

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy TCL Operations Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TCL Operations Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu elektronicznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TCL Operations Polska w Żyrardów

zwolniona

Ja jestem jedną z tych zwolnionych.Różnie było,ale pieniądz był,szkoda.Pozdrawiam wszystkich którzy od pierwszego idą na zieloną trawkę.

smutas

I zaczęło się!!!Zwolnienia,zwolnienia,zwolnienia....chyba to już koniec żywota TCL-a...szkoda.

baba jaga

Heh, zaczyna mnie ten zakład już przerażać...a szczególnie rządzący w nim ludzie. ( czasem się zastanawiam czy to są w ogóle ludzie, bo mam wrażenie ze to bestie zwłaszcza kiedy dostaną wyższy stołek niż mieli...) Jest co raz gorzej,na prawdę. Co raz mniej pracy, co raz więcej zwolnień, potem znów Cię przyjmą z "otwartymi ramionami" by po maksymalnym wyeksploatowaniu (np. praca po 10 godzin..), kiedy już nie będziesz potrzebny wyrzucić jak stary mebel... Podziwiam ludzi którzy pracują tu po 10 lat! Jak wy mogliście tyle tu wytrzymać!? Powinniście dostać jakiś medal...;) poza tym pensje obecne są na prawdę "hojne", zwłaszcza kiedy wszystko drożeje... no ale kierownicy nie muszą się tym martwić...jedyne czym się martwią to to że zmiana po nich zrobiła dziś więcej niż my, więc my jutro MUSIMY BYĆ LEPSI, nieważne za jaką cenę. I ten nowy pomysł z punktowaniem premii ( pomysłodawca powinien dostać za niego Oskara...głupoty) na pewno nam, zwykłym szarym robotnikom nowe premiowanie wyjdzie "na dobre"... i niektórzy się dziwią ze po co tu się pracuję jeśli jest tak źle? tylko że spójrzmy realnie, jest kryzys, pracę jest ciężko znaleźć, zwłaszcza taką w której Cię będą traktować jak człowieka a nie jak robota... więc pozostaje nam tylko tkwić w naszym "kochanym" obozie pracy i mieć nadzieję że może kiedyś coś TU zmieni się na lepsze, i ponarzekać na forach... Pozdrawiam wszystkich którzy meczą się Tu .

asia

Mogla bym pisac wiele slow na temat liderki [usunięte przez administratora] z piatej linni , ogranicze sie do tego ze na osiem godzin pracy , wiekszosc , co mowie , 90 % czasu nic nie robi , siedzi na palarni lub na tylku z logistykami , tylko narzeka ze jest zle . Jaki przyklad dla podwladnych . Z nia jest zle wspolpracowac . Psuje autorytet temu nowemu kierownikowi , ale on sie wdraza . Moze w koncu zacznie zastepowac a nie wykorzystuje innych . A jej poczucie humoru , tylko powoduje bezsesowne napiecia miedzy pracownikami .P.S Chciala bym byc liderka jak ona , nic nie robic i brac za to pieniadze . Moze ktos sie wezmie za to . Nie wierze .

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w TCL Operations Polska na stanowisko Inżynier Technolog? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.

powiem tak tcl to jedna wielka lipa niby praca jest i wcale nie jest taka ciezka jak sie komus wydaje bo sa o wiele gorsze [usunięte przez administratora] wiec taka prace powinno sie szanowac ale niestety w tym zakladzie jest jedna wielka pomylka z firmami typu randstad work itd daja umowy na jakies smieszne pare dni kurfa ani kredytu nie mozna wziac ani nic czy oni sa normalni dlatego ja nie pracuje szukam lepszej pracy gdzie dostane lepsza umowe i bede mogl godnie zyc a nie jak smiec do tego jeszcze ci ludzie tzw. liderzy to sa jakies nastepne pomylki cale dnie nic nie robia chodza kreca sie i gadaja o (usunięte przez administratora) marynie a jak sa potrzebni to nigdy ich nie ma a jak juz laskawie sie pojawia to nigdy nic nie wiedza wiec za co im placa np. takiemu liderowi z linii nr..... nastepny minus to proszenie sie o urlop niewiadomo jaka Å�aske robia liderzy i kierownicy dajac urlop to ich psi obowiazek!!!! a jeszcze nie obsmarowalem tego kierownika [usunięte przez administratora] wez czlowieku sie ogarnij zarabiasz tyle kasy a ciuchy to z pomocy dla powodzian chyba dostajesz!!?? jedny pozytywna osoba w tclu to facet od BHP reszta to dno mowie o dyrektorach liderach i kierownikch

darek

kruszyna - 2010-05-28 12:53:26 zgadzam się z opinią zwykłego robola , te rozmowy kwalifikacyjne na kierownika liniowego to był pic na wodę , wybrali pupilków .W tym zakładzie to normalka . Z liderami też tak samo będzie bo już jest ustalone kto zostanie a kto odpadnie . TO JEST PODŁE I CHAMSKIE A skąd ty to wiesz może jesteś kimś z biura i podszywasz się pod zwykłego pracownika

kruszyna

DZYNDZEL

Dzis ostatni dzien rekrutacji na lidera wszyscy piszą że ci co są na danych stanowiskach nic nie robią .Przecież nikt wam nie broni zgłaszać się na te funkcje .Ciekawe czy wam nie uderzy czasem woda sodowa do głowy .piszecie że ten czy tamten nic nie robi nie rób i ty .A to że firmy zewnętrzne nie potrafią dobrze wyliczyc wypłaty to nikogo nie obchodzi.

Dzyndzel

Największymi nierobami w tym zakładzie to[usunięte przez moderatora] weźcie się w końcu za nich, bo tylko potrafią na [usunięte przez moderatora] siedzieć i nic nie robić. Jak patrze na [usunięte przez moderatora] (nie wszystkich) to aż żal (usunięte przez administratora) ściska, wielce panowie[usunięte przez moderatora]

zwykły robol

widzę ostatnio że łatwo jest tylko wysmiewac się z ludzi którzy cos chcą napisac, jezeli nie podoba się to komus to po co tu zagląda, jest to forum dla ludzi którzy chcą sobie ponarzekac bo dosyc maja tego zakładu, ale jak widze że ktos pisze o mówieniu tego na głos to smiech mnie ogrania bo najwieksze cwaniaczki w tym zakładzie to tchórze tylko plotki itp. a wiekszośc ludzi musi pracowac ma rodziny i powinna tu pisac oczywiście jak najmniej przeklinac ale powiem szczerze czasami sie nie da Jedna pani ostatnio bardzo urosła tzn. jest[usunięte przez moderatora] i szlak mnie bierze jak przechodze koło niej i mówie dzieńdobry a ona odwaraca głowe w druga strone coz myślałem że to tylko przypadek ale za drugim i trzecim razem to juz nie był przypadek ( teraz najlepiej to posłać jej pare ale na plechy[usunięte przez moderatora]) Ta pani to ostra przeróbka ale co poradzic przeszła w tych niby wyborach na kierowników gdzie i tak wiadomo kto miał przejść mało tego z biura dochodza głosy że i tak było wiadomo a każdy został ostro rozpatrzony zaczym poszedł na rozmowe wiec ludzie nie wierzcie że była sprawiedliwośc bo w tym zakładzie jej nie ma. A bo przeciez napewno kogoś interesuje która pani jest taka super no to napisze niech się teraz troche powstydzi pani o nazwisku [usunięte przez moderatora]i życze jej roche kultury

głos rozsądku

Puknijcie się w łeb jak poprzednik napisał i za robotę a nie za opluwanie kolegów i koleżanek. Bo z Waszego myślenia i opluwania i tak nic nie wynika. Wszyscy odważni przed monitorem. A w pracy tylko się uśmiechają.

Sokrates

Wszystkie [usunięte przez moderatora]glupoty. Mundrosci jak sam Sokrates. Wszystkie rozumy pozjadały. Reformy, rewolty. Oj ludzie puknijta się w łeb.

era

do (usunięte przez administratora) kierowniczka , do (usunięte przez administratora) lider .[usunięte przez moderatora] spadaj . pozdro 5

maly ksiaze

Po okresie zmniejszonych plac wiekszosc mowila"a[usunięte przez moderatora] za takie pieniadze nie bede robic" teraz jak kazdy wie ze to im sie oplaci to siedza cicho i nawet slowem nie wspomna o zarobkach.maja 10,6zl +40% premii

Pawełek

Podwyżki są,dodatki też, wspaniała atmosfera, tylko nie wszyscy potrafią to doceni i tylko anonimowo szkalowac potraficie.

ella

Do przedmowcy . Nie kometuj i nie pisz w pracy , pewnie brak zajecia , nie za latanie po necie ci placa . Nierobie . Fakt nie wszyscy powinni sie wypowiadac , ale te bledy pewnie przez nerwy . A na pewno przez bezsilnosc .

Pawełek

żądzi [usunięte przez moderatora] i dobrze to robi, a ty nie będziesz żądzić bo tylko można "RZĄDZIĆ", czyżbyś piątkę kończył?

no wrescie ktoś� może po wymienia lideró³w, albo niech przechodzÄą testy psychologiczne bo jak się zachowują to tragedia,[usunięte przez moderatora]to paranoja tam żądzi[usunięte przez moderatora] a nie [usunięte przez moderatora] to poco tam kierownik tylko od brania pieniędzy, albo na [usunięte przez moderatora] też ma takie chymery że to okropne łaske robi że coś załatwi, albo coś chcieć od niego to koniec PORAŻKA .

kikut

Ciekawe rzeczy piszecie, a jakie stawki mają logistycy?

Za jaka kadre za[usunięte przez moderatora] . pozdrawiam Kasiu

Zostaw merytoryczną opinię o TCL Operations Polska - Żyrardów

• Jak się pracuje w TCL Operations Polska?

Zobacz opinie na temat firmy TCL Operations Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TCL Operations Polska?

TCL Operations Polska
2.4/5 Na podstawie 201 ocen.
  • Mickiewicza 31/41
    96-300 Żyrardów