Opinie o tcl.com - TCL Industrial Holdings Co., Ltd

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy TCL Operations Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TCL Operations Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu elektronicznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TCL Operations Polska w Żyrardów

cham

W koncu biora sie za kadre , tylko jeszcze jeszcze za malo , wierzcholek gory . A poprzednik chyba sie nie narobil w naszym zakladzie ( fizycznie ) . Pewnie nielichy leser . Uczyc sie od najepszych , he he obibokow . Burak chyba jakis . Bez obrazy .

ks

Mrozny Artysta - 2010-04-20 12:03:21 LUDZIE!!! Co Wy za bzdury piszecie!? Jak komus nie odpowiada taka praca to zapraszam na pole... Np. do sadzenia ziemniakow na bosaka, albo rozrzucania obornika widlami. Moze wtedy wiekszosc z Was, zrozumie co tak naprawde znaczy ciezka praca. Gdzi nie ma wody pod reka i trzeba leciec w krzaki za potrzeba. Ech!!! Szkoda slow... tak panie artysto odrazu do sadzenia ryzu wszystkich wygnaj... ty za to lepiej bys sie zajal jakas sztuka artysto a nie tracisz czas na takim forum...;p pozdro

Mrozny Artysta

LUDZIE!!! Co Wy za bzdury piszecie!? Jak komus nie odpowiada taka praca to zapraszam na pole... Np. do sadzenia ziemniakow na bosaka, albo rozrzucania obornika widlami. Moze wtedy wiekszosc z Was, zrozumie co tak naprawde znaczy ciezka praca. Gdzi nie ma wody pod reka i trzeba leciec w krzaki za potrzeba. Ech!!! Szkoda slow... "czasami Burak Cukrowy jest słodszy niż łyzeczka cukru" BEZ URAZY [usunięte przez moderatora] dasz rade!!! W koncu uczyles sie od najlepszych ;-) A jeslili chdzi o[usunięte przez moderatora], to fajne dziewczyny mimo swoich kaprysow ;-) Pozdrawiam ALL

Student

A no tak powinno być, ale wiadomo układy i układziki rządzą w tym zakładzie. Pewna osoba zostaje liderem, OK, ale niech coś wniesie swoją postawą. To co piszesz z tymi błędami ortograficznymi to jakieś nieporozumienie, śmiech na sali i jak taka osoba została liderem? Nie żebym miał coś do osób po zawodówce, ale tak na serio liderami powinni zostawać osoby po szkołach średnich typu technikum czy jakiekolwiek liceum, a nie po zawodówce, ludzie bądźmy poważni, z kolei kierownicy powinni posiadać wyższe wykształcenie, ale szczerze kto chciałby z wyższym wykształceniem być w tym zakładzie, jeszcze za takie pieniądze. Pozdrowienia dla linii 7B.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w TCL Operations Polska na stanowisko Inżynier Technolog? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Może liderów powinno się wybierać drogą selekcji.Najpierw zgłoszenie się chętnych kandydatów,później ich rozmowa z odpowiednimi osoby i wybór najbardziej kompetentnej osoby.

jw

Ostatnio zostal[usunięte przez moderatora]a on nawet nie ma pojecia o jezyku polskim.W kazdym mailu jest 10 bledow ortograficznych.Ale nic dziwnego to czlowiek po zawodowce.Czego on nauczy pracownikow jak sam nic nie umie.

ratatuj

rasta - 2010-04-14 23:13:15 smiac mi sie chce z was.zamiast stwarzac problemy i zalic sie na forum to je rozwiazujcie chodzace idealy. Tak, śmiej się śmiej, wszystko do czasu

Sumienie

To może ty jesteś z tych co lizali (usunięte przez administratora) i się dolizali ? Jak można rozwiązywać problemy ,skoro oni są górą i na dodatek są popierani przez dyrekcję !!!!

rasta

Ciekawe kto bierze kasę za wynajem magazynów i śmiesznych namiotów w których wszystko stoi w wodzie i rdzewieje ???? 1-Chcecie oszczędności !!!Zwolnić tych co podejmują takie decyzje i obciążyć ich kosztami za straty które powstały!!! 2-Zmniejszyć ilość kadry kierowniczej i dyrektorskiej , te pieniądze w zupełności wystarczą na pobudowanie swojego magazynu wyrobów gotowych. 3-Wysłać na kurs dobrego wychowania kierowników ,dr.produkcji oraz kierownika [usunięte przez moderatora] Ponieważ ich brak kultury przeraża i psuje opinię Firmy.

Mówienie prawdy o zachowaniu kierownictwa , szczególnie dotyczy FA i Magazynu -kończy się fatalnie ,ponieważ ci ludzie są niereformowalni .działają na swoich falach .[usunięte przez moderatora] jest ich formą pracy a wykorzystywanie nie tylko psychiczne ale także fizyczne metodą.Są to ludzie chamscy,małostkowi,przeważnie z małym poziomem inteligencji,brakuje im wrodzonej kultury osobistej a jej brak nadrabiają wulgarnością i lizanie tyłka przełożonym !!!!!!

Praca mierna, zarobki niskie, dyrekcja lache kladzie na wszystko ogolnie jest WIELKIE (usunięte przez administratora) i nic wiecej w dodatku strasznie goroco jest a liderzy liderzy pwinni sie nazywac [usunięte przez moderatora] albo cos w tym stylu. 2/6. Pozdro dla 7b ;]

kaska

Jeszcze jedna sprawa , liderki nie pelniace na razie funkcji wybieraja !!! ( oczywiscie za zgoda obecnie panujacych ) sobie stanowiska najprostsze i najlzejsze , zeby nie wypasc z wprawy nic nie robienia a i chyba po to aby niepotrzebnie nie spalac tluszczu .

Droga Dyrekcjo, ponoc miały być takie zamiany liderów gdzie one sa, uważam że liderzy powinni być co jakiś czas wymieniani , poniewaz jezeli chodzi o jakiejś załatwienie sprawy to niestety pracownik musi sam , a niema na to czasu,załatwiają swoje sprawy np.szkolenia , sami porobli w czasie pracy , a pracownicy niezdążyli. Pozatym jeszcze nasza pani kierownik na przerwie była 50 min.jaki daje przykład pracownikom , ale gdy pracownik się spóżni 1 min to jest wielkie darcie. To żenujące

Opinia jest bardzo trafna!!! Chamstwo,prostactwo tych śmiesznych kierowników na produkcji i w magazynie jest ogólnie znane.Swoje stanowiska zdobyli tymi samymi metodami, którymi się posługują na co dzień w pracy. Lizanie tyłka, donoszenie , napuszczanie na współpracowników ,wymyślanie bredni to ich metody pracy !!!! Oni chcą nazywać się ludżmi - to poniżej godności człowieka !!! Ale tą godność trzeba mieć!!!!!!

jakiś

O co biega z tymi krowami?

hardkor

milusia - 2010-04-06 23:43:42 Tak jak mala Madzia z lini 7 . Jak sie darla na ludzi tak sie drze . Stawke miala wywalona w kosmos to teraz 40 % dodatku , to zabic zeby nie popuscic . Gdybyś ty miała taką stawkę i była liderem to byś cicho siedziała i cieszyła się, że jest tak kolorowo, z Magdą da się żyć, są gorsi liderzy, są gorsi kierownicy, a najgorsi bywają ułomni pracownicy, którzy głusi są na rady liderów, wielkie halo robią gdy zwróci im się uwagę, a błędy wymyślają naprawiacze a nie oni, bo święte krowy jak zawsze są niewinne.

Tak właśnie myślę

Co do Kaski,liderki 5 to powiem tyle ze jest [usunięte przez moderatora]..Myśli ze jak została liderką to jej wszystko wolno.Pracowałam z nią kiedyś na 3 jak była jeszcze zwykłym pracownikiem.Tylko narzekała że nic nikt nie robi a sama [usunięte przez moderatora] robiła.I tak jej zostało.Pomiata ludźmi jak może teraz.Katarzynko jak to teraz czytasz to wiedz ze tobą to tylko tyłek podetrzeć.

Ale za to jacy przystojni:)

oooooo

Należałoby zrobić segregacje literów ,bo wielu z nich się po prostu nie nadaje.Nie umieją rozwiązywać problemów i udają,że to ich nie dotyczy.

Zostaw merytoryczną opinię o TCL Operations Polska - Żyrardów

• Jak się pracuje w TCL Operations Polska?

Zobacz opinie na temat firmy TCL Operations Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TCL Operations Polska?

TCL Operations Polska
2.4/5 Na podstawie 201 ocen.
  • Mickiewicza 31/41
    96-300 Żyrardów