Opinie o tcl.com - TCL Industrial Holdings Co., Ltd

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy TCL Operations Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TCL Operations Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu elektronicznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TCL Operations Polska w Żyrardów

Wypłaty zawsze były na czas. Nigdy nie zdarzyło się, żeby były jakieś opóźnienia. Nawet gdy zmieniali się właściciele, czy zarządzający, to kasa była na koncie w terminie.

Tom brednie piszesz praca w Tcl jest normalna, fajna jest atmosfera można pracować spokojnie żałuje, że odszedłem z tej firmy szukałem różnej pracy byłem na różnych rekrutacjach i wielka ściema dają umowę o dzieło, a piszą, że umowa o prace i bardzo miła atmosfera to jest oszustwo wcale tak nie jest poszedłem na próbę zobaczyć jak jest i traktują pracownika jak śmiecia. Na rekrutacji piszą że dają na godzine 12 14 16 zl netto, a na rekrutacji jest się rozczarowanym i mówią, ze stawka godzinowa 6 zl netto lub 5zl netto w mawiają jeszcze, że z własnej woli się przyszło pytać o zatrudnienie. Tak czy siak praca w Tcl jest najlepsza wole pracować w Tcl jak w tych dziadowskich firmach.Pozdrawiam

Tom

Ludzie omijajcie ten zakład jak najdalej tam jest umowa śmieciowa zero szacunku dla pracownika. Pracownik jest nikim mowia aby szybko linia stoi zapier... jak sie wyrobisz to pracownicy TCL mają za Was premie Wy nie macie oni mają i się cieszą, że barany z PROSKANA im dorabiają pot niesamowity spływa z Was więcej wolnego dają jak do pracy za wolne nic nie płacą bo to smieciowa umowa nie o prace. Dymaja pracowników z PROSKANA równo w tym zakładzie się jest nikim ten burdel spadł na psy, a zarobki fatalne omijajcie ten badziew z daleka.

hihau
@Tom

Człowieku co ty bierzesz? Ani ładu ani składu w twojej wypowiedzi. Nikt na siłę cię tu nie trzymał. Zawsze możesz iść do innej firmy.

Hej, Jak precuje się w logistyce w tej firmie (planowanie, zakupy, przepływ mteriałów, magazyn)?

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w TCL Operations Polska na stanowisko Inżynier Technolog? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Kris

Witam mam tylko 1 pytanko czy warto kupić telewizor tcl czy nie warto bo teraz z media jest promo i po 900 zł są 40 cali

zbyszek

Kasa jest na czas, ale tak paskudnej atmosfery to chyba daleko szukać. Wszystko rozsprzedane do firm podwykonawczych. Bardzo przykro patrzy się na to co się tam stało, to teraz taki mały chiński folwark. Ale wiecie co jest najgorsze, że to Polacy wiodą prym w podpierdzielaniu jeden drugiego.

zbyszek

Omijajcie TCLa szerokim łukiem, w fabryce rządzi jeden megaloman i wszystkich ma za nic. Czystki średnio co trzy miesiące. Żal bo kiedyś pracowało się świetnie.

marcin72

Mówisz o serwisie? Tam faktycznie sprawa może utknąc na parę miesięcy :).

Zenek

Trzy miesiące? Podaj model tv i usterkę, a zajmę się tym natychmiast.

Janek

Biuro pracuje od 8 do 16. Wyścig szczurów:D

chinskie badziewie

Pytanie do pracowników. Dlaczego reklamacje załatwiacie trzy miesiące?

ciekawy

jak się pracuje w biurze? jakie są godziny pracy?

kołchoźnik

Głupoty wypisujecie, że to (usunięte przez administratora) Idźcie do amazona to dopiero się przekonacie co tam się dzieje, bliżej macie do Frito tam to dopiero raj. Najlepiej siedzieć na tyłku i pieniążki niech same wpadają do kieszeni.

robolka

...widzę,że w TCLu nie pracowałeś(aś),bo nie masz pojęcia o pracy i premiach na linii produkcyjnej.Samemu ponad normę,to możesz w zad kierownikowi najwyżej wchodzić i to bez wazeliny.Ogólnie ten kołchoz to dno

marcin72

Dziwne bo ja tam pracuję i zarabiam więcej niż 1400zł na łapkę :). Zacząłem na linii i nikt mnie nie męczył jak niektórych tutaj. Może dlatego że pracowałem a nie latałem na papieroska.Oczywiście że płacą za mało, ale skoro maja pracowników to korzystają.

Herman

Najnowsze informacje o TCL , juz zmienia nazwe na OB (usunięte przez administratora) i juz nie bedzie kierownikow i liderow tylko poganiacze i przyspieszacze , zamiast informacji , krzyk i bat . Pamietajmy pracujem 3/4 etatu za 1400 zl miesiecznie !!!!!!!!!

Tcl to jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne (usunięte przez administratora) ludzi a obiecywał dyrektor prace do końca mają.Zrobiłam szkolenia o stawkę większą a jak dali to zwolnili jedyne bubel telewizory nienawidzę chińczycy i i chinolow,wykorzystują nas polaków z zyrardow a zatrudniają z dalszych miast dając umowy na 3 między a ludziom z zyrardowa tygodniowe dają. zostawili ludzi na lodzie a ja ostatni dzień stwierdziłem niech sami zasiedlają i szukają osoby na moje miejsce czele.

Argumentum ad hominem

Żenujące sceny się tam odbywają ! Pracowników zatrudnianych przez Agencje Pracy, traktuje się jak ostatni motłoch. Z góry zakłada się, że odpowiadają za wszelkie błędy produkcyjne.(usunięte przez administratora)

ZS

To całe TCL to wielkie (usunięte przez administratora) Co z tego, że biorą ludzi do ptacy za pośrednictwem innych firm a po jakims miesiącu mówią ci że jutro już nie pracujesz. (usunięte przez administratora)

Inka

Czy ktoś wie na czym polega praca kontrolera jakości w TCL, słyszałam że firma Exact rozpoczęła nabór na to stanowisko i chciałabym się czegoś więcej o tej pracy dowiedzieć.

Zostaw merytoryczną opinię o TCL Operations Polska - Żyrardów

• Jak się pracuje w TCL Operations Polska?

Zobacz opinie na temat firmy TCL Operations Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TCL Operations Polska?

TCL Operations Polska
2.4/5 Na podstawie 201 ocen.
  • Mickiewicza 31/41
    96-300 Żyrardów