Opinie o tcl.com - TCL Industrial Holdings Co., Ltd

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy TCL Operations Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TCL Operations Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu elektronicznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TCL Operations Polska w Żyrardów

Olek

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach do pensji?

@Olek

Zarobki słabe. Ok kilku lat w miejscu. Bez podwyzek.

Igor

Mobbing w dobrej firmie? Jakieś żarty!!

Pan
@Igor

Hahaha

Natalia

@Patryk czy jesteś pewien, że chodzi Ci o mobbing? Pamiętaj, że mobbing zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Jeśli tak jest to czy zgłosiłeś to gdzieś? Czy ktoś podobnie odczuł, że w TCL Operations Polska panuje mobbing?

Mała
@Natalia

Tak natalio jest tam mobbing,osoba nadzorująca linie w przypadku najmniejszej pomylki drze mordę na cala hale tak aby nawet Ukraińcy słyszeli jaka to z ciebie niedojda.Padaja tez inne uwagi zakrawajace na mobbing.Szantazuja ludzi urlopami nie dam bo mam dwie osoby na minusie takie teksty.Mozna stawać na glowie byc najlepszym ale jak przelozona cie nie lubi i to przekaze kierownikowi MJ to żebyś niewiem co robila będziesz w ich oczach do niczegoTerror i jeszcze raz terror.Trzeba by chyba zainteresować TVN ta fabryka w centrum Europy i pokazac Polsce jakie tu niby standardy europejskie panuja

Pan
@Natalia

Wszystkie wymienione praktyki mobingu są zauważalne w tcl. Nikt nie zgłasza bo się boi.

Natalia

@Desperados, w firmie na pewno są odpowiednie osoby zajmujące się tego typu sprawami. Ja na przykład zgłosiłabym się w takiej kwestii do swojego przełożonego. W Internecie nie znalazłam żadnych aktualnych ofert pracy w TCL Operations Polska w Żyrardowie. Może jednak rekrutacje prowadzone są bardziej tradycyjnymi sposobami? Czy ktoś z Was wie coś na ten temat?

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w TCL Operations Polska na stanowisko Inżynier Technolog? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Natalia

@Mała, może warto zgłosić te zaniedbania odpowiednim osobom w takim razie? @Sissi, a czy to źle, że Ukraińcy mogą uczciwie pracować w Polsce? Może warto porozmawiać o jakiejś podwyżce z odpowiednimi osobami?

Desperados

Ciekawe z kim?

Pojawiło sie ogłoszenie do księgowości do biura w Warszawie. Gdzie dokładnie sie ono znajduje? , w internecie jest tylko mowa o zakładzie produkcyjnym w Warszawie w Zyrardowie.

Pracowałam w TCL jako pracownik administracyjny kilka lat. Firma jest rozwojowa, daje mozliwosc zdobycia doswiadczenia w swojej dziedzinie, szkoli pracownikow, posiada interesujacy pakiet socjalny. Kierownictwo docenia ludzi pracowitych, kreatywnych i otwartych na zmiany! Nie jest ro typowa korpo, w ktorej na wszystko sie czeka, sprawy wazne zalatwiane byly od reki. Oczywiscie jak w kazdej firmie wszystkim nie da sie dogodzic, i nie wszystko bylo idealne, ale moge z czystym sumieniem polecic ta firme!

Sissi

Jesli chodzi o zarobki to porazka od 10 lat stawka 10,6 na stalej umowie!Ukraińców 3 razy więcej niż Polaków!Hanba i oni nic nie musza a tyle samo maja a nawet po 14 zl.Dyrektor nie docenia polskiej obsady,na wszystko są najlepsze certyfikaty pozwolenia a pensja nedza!Stanowiska na kino tak obciążone ze kregoslupy padają,zmęczenia w ogóle nie bierze sie pod uwagę.Koszmar to co tam teraz jest,ja jako kilkunastoletni pracownik jestem traktowany jak tania sila robocza.A dookoła trabia jak to wszędzie place wzrastają,wszędzie tylko nie tu

Witek

Sporo dobrego słyszałem o firmie. Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę?

Natalia

@kisa opinie są różne. Pamiętaj, że każde stanowisko pracy jest inne i będą na nich inne warunki pracy. Może warto jednak przekonać się samemu i spróbować. Czy ktoś wypowie się na temat pracy w TCL Operations Polska? Jakie są mocne strony pracy w tej firmie?

Natalia

Aktualnie firma TCL Operations Polska poszukuje na stanowisko Młodszy Analityk Finansowy. W ofercie pracy napisali, że wymagają m.in wykształcenia minimum średniego, minimum rocznego doświadczenia w dziale finansów, bardzo dobrej znajomości MS Excel (formuły, tabele przestawne). Może ktoś zastanawia się nad aplikowaniem?

kisa
@Natalia

Ja i czytając te opinie trochę się zniechęciłam..

Patryk

TCL śmiechu warte ten zakład to tania siła robocza wielki zapi mobing i marna kasa. Dziwie się, że ten zakład pseudo tv jeszcze istnieje.

tiktak

Tcl z bankrutowany koniec zakladu

kamil

firma nie stabilna z wykorzystywaniem pracownikow praujesz przez agencje obiecuja zlote gory premie i inne pierdoly a na koniec okazuje sie ze premie tobie sie nie naleza tylko pracownikom TCL co do liderow i kierownikow to ludzie skrzywdzenie przzez los gnebieni w szkolach i zyciowe niedorajdy ktore moga odbic swoje frustracje na cciezko pracujacych ludziach w tym marnym zakladzie MOBBING na kazdym kroku zero poszanowania dla pracownikow :) nie polecam nikomu tego kołchozu

Optymista
@kamil

Pretensje o brak premii proszę mieć do agencji pracy tymczasowej. Najlepiej byłoby sobie leżeć i nic nie robić i żeby pieniążki same wpadały do kieszeni.

olson

najgorsza firma w jakiej pracowałem, nie polecam nikomu

Pola

TCL omijać ten badziew szerokim łukiem marne pieniądze śmieciowa umowa i ostry zap...l. I jeszcze ganiają, a ta wstrętna baba co sie tak drze na wszystkich to jest Edyta SZ z proscana uważajcie na nią jest bardzo wulgarna i nie miła wyzywa od najgorszych i zastrasza. TCL to jest kitajski (usunięte przez administratora)

Patric

Zofia masz słuszną racje oni maja wszystkich pracowników gdzieś szacunku zero . Ale bardzo dobrze, że tego babsztyla nagrałaś i podałaś do inspekcji pracy w końcu dobiorą się do jej d...y , ten (usunięte przez administratora) dawno nie powinien istnieć.

Zofia

Tcl to jest największy (usunięte przez administratora) okropne dziadostwo się tam zrobiło jakas głupia baba sie wydziera na pracownikach mobing na kżdym pracowniku stosuje wyzywa od najgorszych ma wszystkich w d...e nic jej nie moga zrobic ale ja tą babe nagrałam i podałam do inspekcji pracy. Nie pozwole sobie na to zeby taki babsztyl sie wydzieral i bluzgal, zastraszal kazdego. Pracownicy sa zastraszeni musza sie szykowac na awanture z nia rzuca czym popadnie. Bylam tam trzy dni i sobie dalam spokoj wytrzymac sie nie dalo.

placek

Praca na produkcji i to w elektronice jest typowo dla kobiet @wacek? nie wiem jak to możliwe..a co do wypłat wiemy, że były terminowe a jak z ich wysokością?

Wacek

Czytam te dziwne wypowiedzi , ci co zchwalaja ten zaklad , to zykle cioty co pwenie fuche maja i jakas podklejke kleja , badz sa liderami co w dupska wchodza , praca dla kobiet moze byc ale panowie maja prz...e typowa orka ! Jedyna zaleta to to ze wyplata byla na czas . Hehe jesli prawda z tymi kierownikami to tylko jedno do powiedzenia Ch.. wam w d... Tak jest jak dziadostwo na cudzych barkach sie stanowisk dorobilo . Pozdro :)

Stokrotka

Pod powiedźcie proszę co się stało - słuchy mówią że Ole ander wszystkich kierowników zwolnił - czyżby to koniec TCL-a?

Zostaw merytoryczną opinię o TCL Operations Polska - Żyrardów

• Jak się pracuje w TCL Operations Polska?

Zobacz opinie na temat firmy TCL Operations Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TCL Operations Polska?

TCL Operations Polska
2.4/5 Na podstawie 201 ocen.
  • Mickiewicza 31/41
    96-300 Żyrardów