Opinie o Herz w Wieliczka

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Herz. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Herz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Herz w Wieliczka

Maciej

Na jakie zarobki może liczyć konstruktor? Na początek i po jakimś okresie wdrożenia?

Peppa

Panie prezesie Pani kadrowa do wymiany . Jest 10.02.2021 a wypłaty nie ma co jest ? . Ludzie mają rachunki do zapłaty to już jest kolejny raz jak tak można. Poprzednia kadrowa była super zawsze była wypłata na czasie, a ta to jest porażka jak się idzie do niej to z wielkim żalem wysłucha tak jakby siedziała za karę tam masakraaaaa .

Prawo
@Peppa

pkt. 1 Kodeksu pracy jest wykroczeniem. W takim wypadku przepisy przewidują karę grzywny od 1 do nawet 30 tysięcy złotych. Jeśli pracodawca nie płaci na czas, pracownik może więc zawiadomić o tym Państwową Inspekcję Pracy.

@Peppa

Chciałam tylko wyjaśnić, że to nie Pani Kadrowa robi wypłaty tylko księgowość.

OLA
@Peppa

To nie kadrowa robi wypłaty- tylko księgowość ( po wielu latach pracy wypadałoby to wiedzieć).

Jak długo trwa proces awansu w Herz?

Jakiego awansu? Tu nigdy nie ma awansów

A....

A na co ty byś chciała awansować zatrudniając się do produkcji zaworów ? Na kosmitę ?

szczery burak

Witam. mam pytanie na jakie jest wynagrodzenie na stanowisko magazyniera z obsługą wózka widłowego i uprawnien na suwnicę?. pytam bo widziałem ostatnio takie ogłoszenie.Proszę o odpowiedz. pozdrawiam.

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Wstyd

Co tak koleżanka goni tak za papierosami nie stać jej może rzutkę zrobimy ????

Xoxoxo

Jak z pracą i atmosferą teraz? Obawiam się ze po tych komentarzach nie wytrzymam psychicznie dlatego pytań czy coś się zmieniło

Najlepsze są zwolnienia bez wyjaśnienia

Irqa

Pracowałam tam krótko, nie podobal mi się sposób pracy i przydzielanie obowiązków, powinien być grafik na tydzień, kto i gdzie pracuje a nie stanie w koleczku jak w przedszkolu, do tego wredna pani Iwonka i bandziorek. Pracowałam tam chwilę, ale z taką chamówą się jescze nigdy nie spotkałam. Pracuja tam same baby, większość stare zmęczone życiem i wyżywające się na młodych. Jak o pięć minut za wcześnie skończyłeś to opiernicz od brygadzisty, trzeba kończyć pracę punktualnie co do sekundy, pracowałam w różnych miejscach,ale nigdy nie było problemu,żeby wyjsc do szatni za 5 .. Rygor jak w wojsku, trochę luzu by się przydało, atmosfera napieta jak guma w majtach,nie weocilabym do tej firmy.

irqa
@Irqa

Ps. Jak jescze ta szatnia była przydzielona x???? bo większość pracowników swoje rzeczy trzymalo obok swojego stoiska , albo w jakichś kartonach, wyścig szczurów kto jaka normę zrobił, śmiech przez łzy.

Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie prezes, kierownik przed świętami.Otóż paczki wysokie premie no i wcześniej podwyżki.Zastanawia mnie tylko postawa innych pracowników Dlaczego nie piszą o tym? Dlaczego nie wyraża swojego zadowolenia Przecież to bardzo miła niespodzianka dla pracowników No ale przecież ludzie lubią tylko narzekać!!

Pracownica

Oczywiście ja też jestem bardzo zadowolona z nagrody i paczki na święta ????

Nie pisałam nic bo do tej pory jestem w szoku po tylu latach wreście nas docenili !Brawo Prezes no i kierownik

Kiedyś tam pracowałem
@pracownik

To ile tej kaski było bo ciekaw jestem

Ilona
@Kiedyś tam pracowałem

I ja również chętnie się dowiem. Przede wszystkim, ile tej podwyżki od Herz dostaliście? I czy wszyscy ją otrzymali, czy tylko wybrani?

Może ktoś rozwinać co znaczy wysokie premie ?

obserwator
@Andrzej

Taka cisza w temacie, pewnie były ogromne premie i podwyżki, że wszystkich wcieło :))

Oz

Jak wygląda praca na produkcji i na jaką stawkę można liczyć?? Czy rotacja pracowników jest duża??

Mieciu

Dlaczego.nowi spawacza.ktorzy przychodzą mają ta.sama stawkę co Ci co.robia tu po kilka lat .chyba ktoś tu sobie sprawy nie zdaje że nowy pracownik jest uczony przez starego. A skoro.ma taka sama stawkę to znaczy że umie tyle samo . Moim zdaniem będą uczeni tak że przepracuje maks do 1 wypłaty i zrezygnują bo stwierdzi że ciężka praca i sobie nie da razy . Z pozdrowieniami dla zarządu

Spawacz
@Mieciu

Mieciu ponieważ jak dadzą najnizsza krajową to nikt nie przyjdzie . Druga sprawa to że Pan prezes nie ma pojęcia wogóle o pracy na tym stanowisku , uważa że jak będziesz pracował 150% to zarobisz . Widzisz już w którą stronę to zmierza . Powodzenia

@Mieciu

Witam :) jakie zarobki dla świeżego spawacza do przyuczenia w netto ?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Herz?

Nie

Wstyd

Panie prezesie i kierowniku dziękujemy za nie założenia życzeń nawet nie macie klasy aby w dzień kobiet złożyć życzenia pracownicom które ciężko pracują widać jak traktujecie panie tylko tania siła robocza..... I też panom z produkcji też dziękujemy

Monika lalala

Dawac kase (usunięte przez administratora)!!!! Nie placicie na czas pracownikom ktorzy ciezko pracuja!! Nie ma kasy... jutro strajk !!! Bandaaaa!!!!

Peppa

Herz się obudzi jak ktoś zostanie zarażony albo co gorsze umrze i wtedy będzie płacz i zgrzytanie zębów ????. Ciężko zamknąć na 2 tygodnie zakład bo kasa, bo kasa i co tą kasą wezmą do grobu ????życie ma się jedno. Bezmyślność rządzących

A...
@Peppa

Niestety dla nas ale 2 tygodnie raczej niczego nie zmienią . Za 2 tygodnie będzie tylko znacznie gorzej ...

Labadaba
@Peppa

Jak zamkną na dwa tygodnie to albo urlop bezpłatny albo 60% wynagrodzenia więc ciekawe czy lepiej pracować jak zastosowali środki dezynfekcji czy siedzieć w domu

A ...
@Peppa

Dyrekcja mogła by pomyśleć o przestawieniu godzin pracy tak żeby nie wszyscy o jednej godzinie zaczynali pracę i kończyli .Dużo ludzi na raz spotyka się przy czytniku ,wychodzi . Można by spawalnię przestawić np. o 30 minut lub armaturę . Prosimy o przemyślenie sprawy .

@A ...

Zdecydowanie dobry pomysł z tym przestawieniem godzin pracy działów ,przecież nawet łatwiej byłoby wyjechać z firmy po 14 zamiast stać w korku po 20 minut. Panie prezesie prosimy o rozważenie tej sprawy .

Prawo

E,,,,ta

Szaber zaworow

Baczny obserwator

Ludzie wiekszego kolchozu w okolicach to nie ma!!!Nawet Ukraina nie chce tam pracowac.Zarobki tragiczne,szkoda Waszego czasu,kategorycznie odradzam!!!!

Witam
@Baczny obserwator

Dlaczego tak piszesz ? Pracowałeś tam ? Pracujesz ? Napisz coś wiecej i wyjaśnij

mariusz

Witam. Początkujący pracownik w tej firmie na jakie wynagrodzenie może liczyć ile brutto?

Ona

Czy przy zakładzie są miejsca parkingowe dla pracowników?

Tymon

Myślę, że konkurencja czuwa żeby oczernić firmę i nie ważne są powody. A tak naprawdę to świetny pracodawca, polecam!!

Zostaw merytoryczną opinię o Herz - Wieliczka

• Jak się pracuje w Herz?

Zobacz opinie na temat firmy Herz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Herz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 10 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Herz?

Kandydaci do pracy w Herz napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Herz