Opinie o Węgliki Spiekane Baildonit Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Węgliki Spiekane Baildonit Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Węgliki Spiekane Baildonit Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Węgliki Spiekane Baildonit Sp. z o.o. w Katowice

Nie polecam pracy w weglikach, zero szacunku dla pracowników

Młody
@Raposo

Rotacja nie istnieje, nie sa przestrzegane zasady bhp ani kodeks pracy, praca szkodliwa dla zdrowia, brak ubrania roboczego. Po przedłużeniu umowy miałem ją dostać lecz po 2tygodniach dowiedziałęm sie ze nie dostane jej wcale, ponieważ ,,nie byłem pracownikiem,, brak jakiegokolwiek szacunku do pracowników jak i ich czasu.

Nie polecam pracy w weglikach, zero szacunku dla pracowników

Jolanta
@Gość

Co takiego się dzieje w takim razie? Możesz rozwinąć? Czytam tutaj wpisy innych, dużo osób wspomina o braku wypłat czy rozkładaniu ich na raty :/ Faktycznie coś takiego ma miejsce? A może firma już stanęła na nogi?

Były pracuś
@Jolanta

Firma ma zarzuty o łamanie praw pracowniczych. Ja w 2021r przelew wynagrodzenia dostałem z innej firmy niż Węgliki Spiekane Baidonit - ciekawe co? Ciekawe też czy spłacili dług wobec ZUSu.

Wiktoria
@Były pracuś

A możesz powiedzieć jakie łamane są prawa pracownicze? Czy tylko chodzi o opóźnienie w wypłatach, czy jeszcze coś? A czy tą wypłatę dostałeś w całości? Bo często jeśli firma ma jakieś problemy z płynnością finansową to pracownicy dostają tylko część swojego wynagrodzenia.

Raposo
@Gość

Czy duża jest rotacja pracownikòw. Ile zarabia operator maszyn?

Młody Nowy wpis
@Raposo

Jarosław

Aktualnie szukają operatora urządzeń spiekalniczych. Jest informacja że dają wynagrodzenie stałe + premia. A w komentarzach było sporo zarzutów że wypłaty są nieterminowe i w ratach. Teraz już nie ma takich sytuacji? Bo obiecywanie premii jak podstawę trudno zapłacić o czasie jest trochę na wyrost. Chętnie dowiem jak jak to teraz wygląda.

Młody Nowy wpis
@Jarosław

Wynagordzenie jest ale nie stałe ponieważ raz jest pensja a raz nie o premi zapomnij

Jakie narzędzia pracy zapewnia Węgliki Spiekane Baildonit Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Gość Nowy wpis

nie ma mowy o odpowiednich wypłątach nie ma mowy o żądnych benefitów nawet stroju roboczego czy maseczekach przeciwpyłowych

Luiza Nowy wpis

Na wszystkich stanowiskach takie opóźnienia w wypłatach, czy np. na biurowej pozycji nie ma takich problemów? Na stronce jest informacja, że szukają pracownika działu marketingu i że trzeba mieć prawo jazdy. Firma daje pracownikom samochód służbowy + do użytku prywatnego? Atmosfera pracy w biurze faktycznie taka przyjazna jak piszą? ;)

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Węgliki Spiekane Baildonit Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Na stronie firmy w zakładce kariera jest informacja że każdego nowego pracownik wdrażają i przeszkalają. To znaczy że nie trzeba mieć żadnego doświadczenia? Jaka jest stawka dla nowych? Premia jest dodawana od pierwszego miesiąca pracy czy tylko za wysokie wyniki?

@Zainteresowany

Na pewno są mega duże premie, jak sobie je wyobrazisz, albo wywalczysz w sądzie,

emeryt

Od dekady jestem emerytowanym byłym pracownikiem tej spółki. Mam bardzo pozytywne wspomnienia zwiazane z tą firmą. Kiedy w niej prcowałem był inny właściciel, a właściwie było ich dwóch. Nie znam obecnej sytuacji, więc nie mogę się wypowiadać w tej kwestii. Pozdrawiam.

Nadal wypłaty na raty, nic się nie zmieniło. Albo brak wypłaty

@Gość

i mimo tego dalej tu pracujesz? na jakim stanowisku i jak Ci to na raty dzielą, z jakiej kwoty?

@Elżbieta

oni przychodzą do pracy a nie pracują

Elżbieta

A coś więcej? raczej jakby dosłownie nie pracowali to firma rozwiązałaby z nimi umowę? czy nie?

@Elżbieta

Ta firma to fikcja, ludzie coś robią głównie po to aby komornicy nie zajeli majątku

@Jan

czekaj, chodzi Ci w kontekście samych pracowników? kiedyś tak słyszałam, że specjalnie podejmują się pracy za najniższą czy coś. To tego typu osobom by warunki odpowiadały? i w dodatku nie muszą przy tym niczego robić? chyba, że to o firmę chodziło ale to też nie rozumiem na jakiej zasadzie by to działało?

@Gość

czy w nowym roku 2023 dalej macie problemy z otrzymaniem wypłaty na czas? macie ją w ratach? a ZUS? pracodawca płaci?

Czy w Węgliki Spiekane Baildonit Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

W postaci braku prądu wypłaty za 2 miesiące itp. to już wreszcie koniec

byly pracownik

jak dostaniesz wypłatę na czas to już jest nagroda !

Emeryt

Jedyna nagroda to wypłata w całości w terminie ale to chyba rzadkość

stary

brak podstawowych wypłat z kilkumiesięczną obsówą, a tu ktos pyta o dodatki....

Aneta
@Emeryt

I co miesiąc powtarzają się te opóźnienie? Co jest powodem tych opóźnień? Pracodawca jakoś się tłumaczy?

Emilia

A długo wam zalegali?

Rapowo
@Emilia

Załoga dostała wypowiedzenie w grudniu 2020r i do tej pory firma nie wyplacila odpraw oraz zaleglej pensji za 12.2020

Jan

Nie i nie zapowiada żeby ludzie szybko dostali pieniądze z funduszu

@Rapowo

Pamiętajcie że odprawy zablokował KRS i bank a nie prezes. On wszystkie dokumenty podpisał i gdyby nie on to te wypłaty dalej nie były by na koncie

Helena
@Anonim

a o tym ze krs to zablokowal to kto was poinformowal?

Gosc
@Anonim

Skoro tak załatwił odprawy czemu teraz nie chce ich wypłacić prawnownikom,???

@Anonim

Posunięcia pana Gajdzika doprowadziły do BLOKADY wypłat świadczeń z FGŚP. na indywidualne wnioski.!!!Wspòłczuję tym co dalej tam "pracują" w tym dziadostwie.

Eryk

Dziwi mnie jedno, macie odwagę pisać bzdury, nie macie odwagi zawalczyć o swoje. Jest taka instalacja jak PIP, PROKURATURA, FGŚP. Do dzieła a nie tylko narzekać! Nawet (usunięte przez administratora) dostawali choćby miskę jedzenia, wy nie dostajecie nawet tego! Bo brak wypłaty to odebranie wam jedzenia. To co za darmo tam pracujecie?

@Eryk

Niektórzy naiwnie pracowali za darmo i A inni nadal pracują, a prezes się z nich śmieje

Jaki jest styl zarządzania w Węgliki Spiekane Baildonit Sp. z o.o.?

Emeryt

Styl zarządzania jest taki że długi przewyższają wartość spòłki.

Dokładnie tak

Emeryt

Dostaliście wypłatę za wrzesień?

xyz
@Emeryt

Tak, już w zeszłym tygodniu

wszyscy dostali w terminie

Radek
@pracownik

Dlaczego prezes nie wypłaca odpraw ktore FGŚP przelał na konto węglikòw dla pracowniòw zwolnionych w 2020r?. Dalej konto firmowe blokują sądy czy jak?

@xyz

dostali chyba po głowie

nie wiem

Jakie jest wynagrodzenie personelu obecnie. Ile zatrudnionych ? Brak pobytu na wyroby. Ewa

Emilia

W sensie, że co miesiąc? Od jak dawna to się ciągnie?

Jarosław

Chyba koniecznie chcesz komuś popsuć opinie. Skąd wiesz czy nadal tak się zachowuje jak w poprzedniej pracy? Nie pracujesz to nie wiesz jak wygląda sytuacja więc takie ostrzeżenia na wyrost są słabe.

@Jarosław

Co Ty życia nie znasz ? tacy ludzie się nie zmieniają z dni nadzień . Pracować to on potrafi , ale na waszym garbie . Najpierw dowiedz się dlaczego tak często zakłady zmienia . A później się udzielaj ,

xmen

A ty wiesz?

@xmen

W sumie słuszne zapytanie. To w sumie ktokolwiek wie? Bo ciekawa jestem czy to koloryzowane po prostu nie jest niepotrzebnie

Czy pracownicy Węgliki Spiekane Baildonit Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

były

tak integrują się jak dostaną wypłatę !

Helena
@były

impreza w knajpie w dniu wypłaty ? serio?

@Helena

Darujcie

Czy Węgliki Spiekane Baildonit Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Tak.

Karol
@Emeryt

Na jakiej umowie się ich tu zatrudnia? Zlecenie?

Leszek
@Emeryt

Dziennych tez czy tylko tych studiujących zaocznie?

Jarosław

To wcześniej kasa nie była na czas że teraz ma się to zmienić? Napiszesz ile płacili żebym wiedział mniej więcej na jakim poziomie są pensje?

Xxx

Mija już rok od ogłoszenia upadłości. Firma jeszcze istnieje? Wypłaty dalej są z opòźnieniem? Co z odprawami?

Co tam słychać w firmie, pracujecie jeszcze, istnieje to jeszcze wogóle.

Zostaw merytoryczną opinię o Węgliki Spiekane Baildonit Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Węgliki Spiekane Baildonit Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Węgliki Spiekane Baildonit Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Węgliki Spiekane Baildonit Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Węgliki Spiekane Baildonit Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 30 ocen.
  • Bracka 28
    40-858 Katowice
  • NIP: 6341946460 KRS: 0000173172

Węgliki Spiekane Baildonit Sp. z o.o.