Unilux System Sp.z o.o.

Opole

Opinie o Unilux System Sp.z o.o.

admin 2015-08-04 19:16
Macie wskazówki dla osób ubiegających się o stanowisko w firmie Unilux System Sp.z o.o. ? Na co powinny zwracać uwagę? Czekamy na Twój komentarz!
Nicola 2015-09-08 15:47
No Niestety tej firmy do współpracy nie polecam. Właściciel firmy nie wypłaca pieniędzy za pracę firmom podwykonawcom. Trzeba się prosić jak żebrak o własne, ciężko zarobione pieniądze. Przez tą firmę już nie jeden podwykonawca zbankrutował. To jakiś koszmar a nie firma. Obiecują złote góry a potem człowiek nawet na ZUS nie ma.
GdzieSaMojePieniadze 2016-08-11 13:36
Firma traktuje pracowników jak tania sile robocza. Prezes zleca swoim pracownikom prace spoza zakresu obowiązków m.in. Noszenie mebli będących wyposażeniem mieszkań wynajmowanych przez pana A. Oraz cięcie drzewa na opał dla jego ojca jak i wiele innych. Jesli chodzi o wynagrodzenia dla pracowników nie wypłaca ich w terminie. Nie polecam współpracy z ta firma.
Odradzam 2017-08-13 00:45
Piszę, żeby Was ostrzec i radzę OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM (kto może, stamtąd ucieka). A oto krótkie podsumowanie:
- brak wypłat na czas (prezes wynagrodzenie wypłaca dużo po terminie, podsuwając do podpisania dokument KW z datą wsteczną!!!!)
- wszelkie ustne uzgodnienia z prezesem można włożyć między bajki, nie dotrzymuje słowa, a obietnice o uregulowaniu zobowiązań albo premii względem pracowników często nie są realizowane
- firma nie płaci za swoje zobowiązania względem dostawców, więc brakuje materiałów do produkcji i firm chętnych do współpracy
- prezes wykorzystuje pracowników i zatrudnia na stanowisko dużo niżej wynagradzane niż wynika to z wykonywanych obowiązków
- oczywiście oprócz niepłacenia pensji, są też zaległości względem urzędów itp.
- firma ma na rynku opinię wyjątkowo nierzetelnej .
Zostaw swoją opinię o Unilux System Sp.z o.o. - Opole
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Unilux System Sp.z o.o.