Unilux System Sp.z o.o.

Opole

Opinie o Unilux System Sp.z o.o.

admin 2015-08-04 19:16:06
Macie wskazówki dla osób ubiegających się o stanowisko w firmie Unilux System Sp.z o.o. ? Na co powinny zwracać uwagę? Czekamy na Twój komentarz!
Nicola 2015-09-08 15:47:40
No Niestety tej firmy do współpracy nie polecam. Właściciel firmy nie wypłaca pieniędzy za pracę firmom podwykonawcom. Trzeba się prosić jak żebrak o własne, ciężko zarobione pieniądze. Przez tą firmę już nie jeden podwykonawca zbankrutował. To jakiś koszmar a nie firma. Obiecują złote góry a potem człowiek nawet na ZUS nie ma.
GdzieSaMojePieniadze 2016-08-11 13:36:54
Firma traktuje pracowników jak tania sile robocza. Prezes zleca swoim pracownikom prace spoza zakresu obowiązków m.in. Noszenie mebli będących wyposażeniem mieszkań wynajmowanych przez pana A. Oraz cięcie drzewa na opał dla jego ojca jak i wiele innych. Jesli chodzi o wynagrodzenia dla pracowników nie wypłaca ich w terminie. Nie polecam współpracy z ta firma.
Zostaw swoją opinię o Unilux System Sp.z o.o. - Opole
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Unilux System Sp.z o.o.