Opinie o Instytut Badawczy Norstat w Radom

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Instytut Badawczy Norstat. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Instytut Badawczy Norstat o rekrutacji.

Branże: Prowadzenie badań marketingowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instytut Badawczy Norstat w Radom

cz6

Cz 2. Bluzgi przeklenstwa na porzadku dziennym. Zwyczajna patologia. Przeciez czyta komentarze to dlaczego sie nie zastosuje? CHyba prawdziwe ja zwycieza. CIeszymy sie wszyscy ze statystyki znowu sa wywieszane, jest szansa ze bonus przestanie wędrowac do "swoich" zaprzyjaznionych ludzi i skoncza sie kombinacje zeby sobie wyplate poprawic cudzymi pieniedzmi

cz6

Cz 5. Kolejna rzecz to jak mozna wybrac na supervisora jedną z najbardziej zamotanych osob? chociaz skoro ktos wybral taką szefową to chyba nic nie zdziwi, to samo stara supervisorka sztuczny i fałszywy uśmiech do kazdego i zero zainteresowania niczym i wielka łaska jak sie cos od niej chce. Albo supervisor wybrany po 2 miesięcznym doświadczeniu co to ma być?

Ankieter rr

Najlepiej iść się przekonać. Pracowałam tam 2 miesiące temu. Prawda jest taka, że pracy było mało. Niby jakieś bonusy były, a listy nikt nie wywieszał bo ciekawe kto je brał ..... przerwy bezpłatne i jeszcze odcięcia bezpodstawne robili. Nie polecam.

Ankieter NN
@Ankieter rr

Zdecydowanie muszę przyznać racje. (usunięte przez administratora) Widac brak profesjonalizmu. Dla niego ludzie to tania siła robocza. Interes się kreci, a jak każdy niech sobie oceni. firma schodzi na psy. Z czasem ludzie przestaną tu pracować, pozostaną tylko studenci. Im zależy żeby dorobić.

Ankierrtka
@Ankieter NN

Ciekawe co tu było napisane,że usunęli ktoś może wie? Chce wiedziec i ja.

patrze z boku

Jak tam Podlotek? nadal wypowiedzi na poziomie dna? (wulgaryzmy na sali) niektorzy ludzie nie potrafia sie ogarnac mimo wieku,.

Prawda
@patrze z boku

Dokładnie ludzie się nie zmieniają. Wszystko świadczy o poziomie tej osoby.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Instytut Badawczy Norstat? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Ankieterr

MINUS duży potwirdzaja całą sale ludzi do pracy 10-18 sobota, a o 14 po robocie bazy nie ma, chyba jak ktos jedzie i nastawia sie na 8h to ponosi koszty. Skorka za wyprawke...

znam nie polecam

Ta firma to ostatnia jakiej można zlecić badania. Prowadzone są jak chcą, jak jest mało czasu to robią ze znajomymi i zamiast kobiet to wpisują meżczyzn i na odwrót. Wyniki wychodzą bardzo ciekawe... Pewnie znowu usuną prawdziwy komentarze. Interes się kreci, brawo dla dowodzącej. !!!! albo dowodzących.

zmiana
@znam nie polecam

Polecam pietro nizej Fundacja 12zl/h netto., jak masz wyniki co jst banalne to nawet 15 zl.h netto. W miesiacu 2300-2600 na reke mozna wycignac. 9-17 prac i w tym 40 min PŁATNEJ przerwy. Nie ma sie co zastanwiac

Pracujaca

ja moge polecic, mozna korzystać z tel. tableta, nawet komputera od nich. Na spokojnie mozna poklikac w gry, wazne zeby robić ankiety- sztuki muszą być. Kierwoniczki nie ściagaj , jak czarna ma gorszy dzień to troche gania, ale jej przechodzi.

Kedziorek

Tak wchodzę i czytam i rozwala mnie ta ruda baba Co ma ,,wykupiony abonament" na swoje miejsce. Ta kobita ma zawsze tupet. Gorszej pi.... poza rzadzacymi nie znam. Tam wiekszosc osob ma wysokie mniemanie.

Tomasz

Instytut Badawczy Norstat ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Na takie wyróżnienie trzeba sobie zapracować!!!

Ankieter rr
@Tomasz

Widać, że ktoś z szefostwa to pisał....

luxik899

wporzadku

Lidia

@arj38 czyli byłeś klientem Instytutu Badawczego Norstat mimo, że nie chciałeś tego? Próbowałeś rozmawiać z przełożonym konsultanta? Czy jakiś pracownik instytutu może wytłumaczyć na jakiej zasadzie działa wybór klientów?

arj38

firma zajmuje się działalnością niezgodną z prawem i zmusza do takich zachowań pracowników. pozyskują numery telefonu osób prywatnych z nieznanych źródeł a nękanych klientów informują że numer został wygenerowany losowo - jest to zachowanie niezgodne z prawem i firma o tym wie.

Lidia

@foreveralone. może ta osoba wykazała się największym zaangażowaniem i miała potencjał na to stanowisko? Czasem tak jest, że awans należy się osobie, która pracuje krócej, bo się bardziej nadaje. Podejrzewam, że mogło być tak również w tym przypadku.

Pracownik N.

Przyjęcia są, projekty są, czasem monotonia, a jeśli chodzi o kontakty interpersonalne, to uśmiech - nie zgryz. ;)

foreveralone.
@Pracownik N.

To cofnij się miesiąc wstecz gdy roboty nie było, zaraz się badania skończą i znowu nie będzie pracy. Dziewczyna po kilku miesiącach supervaisorka? Kabarety jest więcej osób pracujących tam z większym doświadczeniem i to oni powinni ubiegać się o tą posadę a nie ona dostaje od tak.. Dno.

@foreveralone.

Problemy z projektami to norma w tego typu pracach, pytali o aktualny stan, to aktualny stan został przeze mnie opisany. Obecnie jest co dzwonić i kłopotów z pracą nie ma. Kwestii wyboru nowej osoby na stanowisko sv nie komentuję, prawda jest taka, że zwyczajnie czas zweryfikuje i tyle, po co oceniać przed zobaczeniem tego, jak będzie to funkcjonowało? Nie zgodzę się tylko z jednym - to nie staż powinien być kryterium wyboru, a przede wszystkim zaradność, zwłaszcza na tego typu stanowisku.

aleurwał
@Pracownik N.

Zaradnosc??? chyba raczej kwalifikacje i kompetencje!

N
@aleurwał

Myślę, że jedno wynika z drugiego :)

Byly ankieter
@Pracownik N.

Jaka zaradnosc jesli osoba na tym stanowisku nie dzwonila podstawowych badań oraz ma problemy z przejrzystym wyszkoleniem nowych osob.

Staram się być obiektywna.
@Byly ankieter

Tak czytam te komentarze i myślę, że kto by nie pracował to zawsze będzie ktoś ,,mądrzejszy" kto by się lepiej nadawał. Skąd ja to znam. Pracuje ponad rok w tej firmie. Nie narzekam, przychodzę dzwonię co mam dzwonić. Znam też osoby, które dużo dłużej pracują, ale są tak ,,miłe", że nie mam z nimi kontaktu. Chyba nie mają życia prywatnego i nic lepszego do robienia tylko krytyka. To na tyle.

kika
@Staram się być obiektywna.

A kto z sv pracuje tam? Słyszałem że Grzesiek już nie pracuje jakiś czas.

@kika

Kasia, Wiola oraz od niedawna Martyna. :)

Zainteresowanapracą.

Witam. Jak tam aktualnie atmosfera, zarobki, praca? Widziałam ogłoszenie i się zastanawiam czy warto? Wypłaty są miesięczne czy tygodniowe? Bo w poprzedniej firmie miałam tygodniówki i to było dziwne w sumie.

Pracownik Norstat
@Zainteresowanapracą.

Hej, stawka jak wszędzie 13 zł za godzine + bonusy, pensja raz w miesiącu na konto do 15go. A atmosfera ok.

@Pracownik Norstat

Pensja do 21 każdego miesiąca, ale faktycznie wpływa w okolicach 10. Jest ok.

Kik

A kto teraz tam pracuje z z supervis...? Bo podobno też zmiany. ?

Ola

Jak jest teraz w Norstat? Czy warto iść do pracy tam? Jaka atmosfera?

.....
@Ola

Tak jak jest napisane wyżej koleżanko.

Zainteresowana

Jak jest teraz w Norstat? Czy warto iść do pracy tam? Jaka atmosfera?

Lidia

@Konsultant a Ty jeszcze pracujesz w Instytucie Badawczym Norstat? Czyli w firmie ważniejsza jest atmosfera niż umiejętności? Nie było możliwości pokazania swoich umiejętności i na przykład awansu?

Lidia

@Aaa przypominam, że na forum obowiązuje regulamin, z którym trzeba się zapoznać, przed publikowanie posta: http://www.gowork.pl/regulamin i forum służy ono do opiniowania firm, a nie poszczególnych pracowników i to w obraźliwy sposób. Poproszę o opinię i aktualizacje jak wygląda sytuacja w firmie, by osoby poszukujące tam pracy szybko mogły znaleźć odpowiedź.

Konsultant
@Lidia

Sytuacja wygląda następująco: jak chcesz iść do pracy, gdzie pracownika ma się za nikogo, gdzie firmą dowodzi podlotek, bez wiedzy i umiejętności założenia wypowiedzi bez epitetów, gdzie druga Pani kieruje się sympatią i antypatią przy potwierdzaniu zmian, gdzie dorosłego człowieka traktuje się jak przedszkolaka. Aplikuj!

Zostaw merytoryczną opinię o Instytut Badawczy Norstat - Radom

• Jak się pracuje w Instytut Badawczy Norstat?

Zobacz opinie na temat firmy Instytut Badawczy Norstat tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Instytut Badawczy Norstat?

Instytut Badawczy Norstat
3.7/5 Na podstawie 218 ocen.
  • Polna 3A lok. 27
    00-622 Radom