Opinie o Instytut Badawczy Norstat w Radom

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Instytut Badawczy Norstat. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Instytut Badawczy Norstat o rekrutacji.

Branże: Prowadzenie badań marketingowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instytut Badawczy Norstat w Radom

Pomocna

Norstat to banda (usunięte przez administratora) kradną godziny. A jak się pomylsz to odtrącajja 5 godzinpracy.0 empati.Pracownikow traktują jak bydlo na rzes.Jeda z sv nigdy nic nie wie, ale glos na pracownika przy całej sali ludzi umie podniesc.A 2 po mimo wielokrotnego opuszczania stanowiska prac nadal pracujej. Jest strasznie podla. Wydaje się jej ze jest najmądrzejsza i wszystko może (stosuje (usunięte przez administratora)

?

Dorota G?

normalna
@Pomocna

Dorota nie osmieszaj sie bardziej,wszyscy wiedza ze to ty,idz sie lecz

mozebyc
@Pomocna

Jak ci nie pasuje praca i przełożone to znajdz sobie jakas inna prace. Ja uwazam ze Norstat to bardzo dobre miejsce zeby sobie dorobic na jakies ekstra wydatki. Niestety malo praca bo tylko minimalna ale lepsze to niz nic

pytanie

Jest prowadzona jakaś rekrutacja lub będzie w najbliższym czasie? Jestem zainteresowana pracą.

ankieterka
@pytanie

Na olx sie oglaszaja jak rekrutuja, wiec tam sprawdzaj

jatupracuje
@pytanie

Teraz maja przyjecia :)

Pracownica

Powinni zacząć dezynfekować myszki, stoły, klawiaturę i pozostałe. Ten koronawirus jest już w Radomiu. Wiadomo, że od razu firmy nie zamkną, ale trzeba zapobiegać jak kierowiki nie pomyślą to ktoś mu im podpowiedzieć. ;-)

@Pracownica

Jak wyżej. Wszystko jest już zamówione, niestety na niektóre rzeczy musimy chwile poczekać ( terminy dostaw znacznie się wydłużyły) ale za chwile środki powinny dojechać. Dziękuje za Wasze podpowiedzi.

Outrageous
@Michal

Supervisorki niech się leczą psychiatrycznie

Marzena

Norstat to dostawca danych dla rynku badawczego, oferują najróżniejsze metody zbierania danych i wiele usług, od skryptowania ankiet po badania ad hoc. Czy są tutaj jacyś pracownicy firmy? Możecie napisać, jakie trzeba mieć wykształcenie, żeby móc tam pracować?

smieszneto
@Marzena

Zablysnelas, nastepnym razem jak chcesz zablysnac to posyp sie brokatem. Jak myslisz, jakie trzeba miec wyksztalcenie zeby pracowac na sluchawce? Doktorow habilitowanych tylko przyjmuja.

Xyz
@Marzena

Nie słyszałam aby jakieś szczególne wykształcenie było wymagane, przede wszystkim raczej chodzi o dobra dykcje

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Instytut Badawczy Norstat? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Jaki jest wkład kierownictwa Instytut Badawczy Norstat w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Nikt na to nie patrzy. Każdy martwi sie o siebie. Żeby miał wypłatę i nara

pracownica

Dokladnie tak. Kasa ma sie zgadzac. I co to w ogole za beznadziejne pytania ktos tu zadaje.

przerazona

Co sie w tej firmie dzieje, gdzie sa srodki ochrony dla pracownikow, gdzie maski i dystans? Raz dali i to nam ma na cala epidemie wystarczyc? Zreszta i tak nikt ich poprawnie nie nosi. Chorych juz tysiace dziennie a szefowa nie reaguje na sytuacje jakby nigdy nic. Moze znowuz sie ktos zainteresuje bo jak prosilismy o dezynfekcje na poczatku to wrescie kupili jakies preparaty. To ze sie upominac trzeba o podstawowe rzeczy to jest uwlaczajace, nikt tu o nas nie mysli!

Norstat
@przerazona

Przykro nam, że wysnuwasz nieprawdziwe opinie. Od kwietnia w firmie są stale dostępne środki czystości zarówno przeznaczone do dezynfekcji stanowisk pracy jak i rąk przez pracowników. Zostały również zamówione i rozdane przyłbice dla pracowników. W przypadku zachowania dystansu praca w maseczce/przyłbicy nie jest konieczna, natomiast jeśli dystans jest mniejszy niż 1,5 m obowiązuje praca w maseczce/przyłbicy. Każdy pracownik ma mierzoną temperaturę przed wejściem na salę. Prosimy o zapoznanie się z aktualnie panującymi standardami, a dopiero potem komentowania sytuacji.

przerazona
@Norstat

I co daja te panujace standardy jak tyle ludzi w jednym miejscu jednoczesnie robi. Temperatura nic nie pokaze bo mozna chorowac bez goraczki jak bez objawowy co nie ma temperatury a zaraza innych. Co bedzie jak sie ktos w pracy zarazi. Wszyscy bedziemy chorzy a niektorzy z nas mieszkaja z osobami dla ktorych choroba moze skonczyc sie zle. Duzo osob sie boi a musimy miec za co zyc wiec chodzimy do pracy chodz bezpiecznie sie nie czujemy

norstatowiczka
@przerazona

Nie przesadzaj. Wszedzie mozesz korone zlapac a dziewczyny robia co moga zeby zapewnic bezpieczenstwo na tyle na ile to mozliwe

toniemasensu
@przerazona

Maska czy przylbica nie ochroni jesli przyjdzie ktos zakazony do pracy. Coby nie robili, jakby nie mysleli, to wiecej zrobic sie nie da.

aaaaa

Atmosfera w pracy przemiła,kierowniczki zawsze pomocne,jak i również szefostwo z Warszawy, bardzo mili ludzie. Co tu dużo pisać polecam pracę w Instytucie badawczym Norstat :)

vavolt

Kiedy będzie rekrutacja? Czy można się jej niedługo spodziewać?

XYZ
@vavolt

A umiesz czytać - nie ma i nie będzie.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Instytut Badawczy Norstat?

ocochodzi

Panie moderatorze, niech pan przyjdzie to sam sie pan dowie zamiast bezsensowne pytania zadawac

zaintetesowana
@ocochodzi

Wlasnie. Wchodze zeby poczytac opinie o norstatcie zanim zloze cv a tu takie cos

ABC

Czy wiadomo kiedy jest rekrutacja?

Ccc
@ABC

Właśnie też pytam

Xyz
@ABC

Na chwilę obecną przez wzgląd na sytuację w kraju (koronawirus) nie jest prowadzona rekrutacja I raczej dopóki się nie zmieni sytuacja to chyba nie będzie

nick23456

Czy są szkolenia w wakacje?

xyz
@nick23456

Szkolenia? Szkolenia są zawsze, jeśli wejdzie nowy projekt :) Jeśli pytasz o rekrutacje, to na chwilę obecną nie ma

obiecują imprezę i nie robią. Szkoda kasy, czekają aż znowu wszystko pozamykają no i nie będzie. Ale chciali zrobić. Od 2017r. obiecuje szefuncio i guzik... Także sobie sami pomyślcie. Kierowniczki się nie obłowią.

biedaki
@pracownik

Szefuncio to sie w ogole do niczego nie nadaje. Siedzi i pewnie dobra kase zgarnia to nic go nie obchodzi. Jak tu pisaliśmy zeby srodki czystosci na wirusa zakupil to dopiero sie jasnie pan warszawski obudzil ze wypadaloby jakos ludzi chronic. Sam na to nie wpadl i taki to szef. A impreza? Po co nam to? Kazdy wolalby wiecej zarabiac niz imprezowac. Stawka wymagana prawem minimalna i zamiast cos podniesc, bo praca niewdzieczna jak malo ktora, to sie niektorym imprez zachciewa. Godzin malo, glodowa stawka na codzien dla ludzi a pokazac sie na imprezie bedzie fajnie? Ciekawe czy sam by sie utrzymal za to co placi nam. Nic nie pomysli o ludziach bo tak go interesujemy. Wstyd wstyd! Ale niech i zrobia impreze a wtedy przyjdzie mu w oczy spojrzec swoim biednym pracownikom, co konca z koncem nie moga zwiazac i rodzinie bytu zapewnic bo tyle placi

Kiedyś pracowalam.

Ta firma to zawsze było (usunięte przez administratora) Manager wulgarna, najstarsza stażem supervisor hipokrytka, złośliwiec, brak wiedzy. W innych CC płaca za przerwy, traktuje się sprawiedliwe pracownikow grafikujac prace. Ktos kto dał staniwska kierowczynie Paniom.. nawet przez chwile się nie zastanowił. Jeden komentarz pod spodem „lepiej mieć uśmiechnięte Szefowe...” serio szefowe? ???????? szef siedzi w Warszawie i Norwegii. Także „szefowo” poniosła Cię fantazja. Chyba, ze partnerzy piastują takie stanowiska. To tak szefowa na zasadzie doktorowa. Także dziewczyny polecam zejść na ziemie, bo kiedyś Wasze pseudo szefowanie się skończy. Reasumując- praca słabo płatna, mało godzin, supervizorki poniżej krytyki, zasady jak w przedszkolu ( przypomniał mi się wewnętrzny regulamin: siedzimy prosto przy komputerze, nie odwracamy się) - Siedzę w klasie na dyktandzie? Czy w pracy? To powinno podsumować poziom osób „zarządzających” w Radomiu ankieterami.

Czy dyżury międzyświąteczne w Instytut Badawczy Norstat obstawiają najmłodszymi stażem?

jajca

A dobrze sie czujesz?

Pracuje

Apelujemy do szefa w końcu dzięki nam zarabia może coś zrobi. ..

@Pracuje

Zgadzam się

Stanowisko nie świadczy o osobie. Przypadkiem jest a ktoa musi być. Nie zna się na niczym. Ludzie to mogą chorować. On siedzi w spokoju w stolycy. Pewnie beknie oby jak ktoś będzie zarażony to chwila moment może już jest

Zgadzam się
@Pracuje

Szkoda że sam o tym nie pomyślał z oszczędności dla siebie . Szare pracowniki w (usunięte przez administratora)

ankieteeka

Wirus moze przenosic sie w powietrzu nawet na 4,5m. Nikt w biurach nie jest w stanie zapewnic takiej odleglosci. Poza tym nie przesadzajmy jesli nie chcemy miec przymusowego i co gorsza bezplatnego wolnego. Inne calcentry tez pracuja. Slabe jest tylko to ze szefunio przypomnial sobie o srodkach ochronnych jak mu napisalismy. Taki wazny a sam nie pomyslal, widac gdzie nas ma

Ignoranci
@ankieteeka

Żal czytać takie komentarze. Ludzie umierają setkami a co tu czytam , "nie przesadzaj my" zobaczymy jak będziesz śpiewać jak ty się zarazisz i swoich bliskich. Polacy to jednak polacy.(usunięte przez administratora) A zarobek 500 zł na miesiąc haha

chcepracowac
@Ignoranci

A ciebie ktos zmusza zeby pracować? O ile mi wiadomo to nie zmuszaja zeby przychodzić. Wez wolne jak sie boisz a daj zarabiac innym. Ja mam w miesiacu duzo godzin i zarabiam wiecej niz 500zl, a pracować musze bo mam rodzine na utrzymaniu.

Ciekawe
@chcepracowac

Ciężko z tych pieniędzy utrzymać rodzinę. Dobrze ze jeszcze 500+ dają nie zapominaj o zastrzyku gotówki.

zszokowanie

tego jest juz dosc. tu chodzi o ludzkie zdrowie. przeciez kazdy o tym wie. Czy ktos ma to na wplyw jak dziala ta firma? na zmianie 20 osob, kazda siedzi obok siebie, nie ma zachowanego zadnego odstepu, tym sie powinny zajac chyba jakies sluzby. czy ludzie zarzadzajacy o ile mozna ich tak nazwac wezma na swoje barki odpowiedzialnosc o zdrowie tych ludzi? sami siedzą sobie dalej i nie interesuja ich inni, to jest tragiedia co tam sie dzieje

krótko

Niebawem dodam solidną opinie. Muszę troche więcej tam pracować. Będzie obiektywna. Nic się nie ukryje.

Karol
@krótko

Fajnie, że rozpocząłeś zatrudnienie i chcesz napisać komentarz o warunkach zatrudnienia. Jeśli możesz dodaj jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna. Takie informacje bardzo przydadzą się na forum.

Michal

Nigdy jeszcze nic tu nie napisałem ale dziś stwierdziłem, że muszę. Wczorajsza Impreza Wigilijna była chyba najlepsza na jakiej byłem. Atmosfera jaką tworzycie jest magiczna i nie ze względu na Święta ale to jaki macie do siebie szacunek i jak się wspaniale bawicie. Tańce, wygłupy, rozmowy - było wszystko. Ja byłem pod ogromnym, pozytywnym, wrażeniem i bardzo się cieszę, że mogłem wziąć udział. Bardzo Wam za to dziękuję - Ci którzy byli wiedzą kim jestem i tak jak obiecałem - następna w czerwcu. Wesołych Świąt dla wszystkich i szczęśliwego Nowego Roku dla wszystkich.

ankieter

z tym oszczedzaniem na wszystkim to prawda. dawniej bylo wszystko i mozna bylo polecac ta firme. Teraz nie warto bo wszystko sie zmienilo na gorsze. A to nie jest tak ze nie ma pieniedzy przeciez chodzi o to zeby dla nich bylo jak najwiecej. Na przyklad wigilia. Polowe jedzenia wykladaja a drugą połowe zostawiaja na zapleczu i potem dzielą między sobą. Zawsze jest z tego śmiech i jak oni się nie wstydzą. Nie raz to widziało więcej osób nie tylko ja. Powinni wylozyc wszystko i niech sobie biorą i oni i my przecież to my wykonujemy najtrudnieszą cześć pracy a nie ma tu dla nas szacunku i żadnej motywacji. Ploteczki, fajeczki i to jest najwazniejsze. Przykre.

Ankieterka
@ankieter

Proponuję żeby w tym roku były ciasta domowe, a nie suche ciastka. Więcej pierogów, krokietów takich rzeczy. Na ciepło, a nie same suche i gotowe. Można wcześniej zamówić i dowiozą. Wtedy na pewno ludzie zjedzą ze smakiem i nie będą brać na wynos jak do tej pory. Co WY na to pozostali ankieterzy?

Ankieter
@Ankieterka

Jestem jak najbardziej za świetny pomysł. ;-)

Ankie
@ankieter

Ale na wynos to brali wielkimi siatami supervisorzy a nie ankieterzy. Nawet z zaplecza nie wynosili tylko juz czekalo az oni zabiora

Ankietter
@Ankie

Moze szefuncio się tym zainteresuje w tym roku i przyjedzie na czas zobaczyć co i jak i szybko nie odjedzie bo mu się śpieszy. Wiemy Radom to chytre baby, ale żeby aż tak.?

Nowy ankieter

aż przyjde na ta wigilie i zobaczę co będzie. Atmosfera no i jedzenie bo to wazne zeby cos na ciepło chapnąć. Później napisze jak było.

Zostaw merytoryczną opinię o Instytut Badawczy Norstat - Radom

• Jak się pracuje w Instytut Badawczy Norstat?

Zobacz opinie na temat firmy Instytut Badawczy Norstat tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Instytut Badawczy Norstat?

Instytut Badawczy Norstat
3.7/5 Na podstawie 218 ocen.
  • Polna 3A lok. 27
    00-622 Radom