Opinie o Instytut Badawczy Norstat w Radom

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Instytut Badawczy Norstat. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Instytut Badawczy Norstat o rekrutacji.

Branże: Prowadzenie badań marketingowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instytut Badawczy Norstat w Radom

Aaa

Najgorszy falszywiec z "dowodzacych" to Grigori! Takich ludzi to chyba z lapanki biora. Jacy szkoleniowcy- pracownicy, taka jakosc swiadczonych przez firme uslug.

Dno i kilka metrów mułu. Poziom tej firemki spada z dnia na dzień. (usunięte przez administratora)I teraz znowu nikt nie zareaguje, bo po co?

byly pracownik

serio? a co sprzedaja?

Sfrustrowana

Co tu sie odwala! Dlaczego firma norstat polska zajmuje sie sprzedawaniem to podobno mialy byc ankiety!(usunięte przez administratora) Wielki pan z warszawy obiecywal tyle ja mu wierzylam a on co tragedia!!! Ani dnia dluzej tam nie popracuje. Ciesze sie ze odeszlam

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Instytut Badawczy Norstat? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
dawny ankieter

Domyślałem się, że to może być ona. Aczkolwiek kiedyś nie była aż tak straszna.

Norstat

niech ktoś ją zabierze, porażka!!!!!!!!!!!!!

tez zszokowana

kompetencji nie ma zadnych. rownie dobrze ktokolwiek z nas moglby byc teraz na tym stanowisku co ona. tez nie rozumiem tego wyboru. ta dziewczyna nic soba nie reprezentuje, juz lepiej isc do supervisorow o cos pytac niz do niej bo co ona moze wiedziec? porazka i tyle. nikt nie moze pojac skad ona sie tam wziela jako(usunięte przez administratora)

bzzzzz

beznadziejna praca, beznadziejna atmosfera

xoxo

niech ktoś przeczyta poprzednie ankiety, a mamy nadzeje ze nowy przełożony zareaguje w jakikolwiek sposob i chociaz nas zwykłych ankieterow zapyta

N

Myślisz że ktoś zwolni supervisora bo jedna niezadowolona osoba sie skarży że nie lubi supervisorki? Firmy tak nie działają, pracowałam w kilku na słuchawce i tam to dopiero było narzekanie na przełożonych. Teraz pracuje w Norstacie i nie mam na co narzekać. Jest fajnie, wszyscy są pomocni i jak czegoś nie wiem to zawsze udzielą informacji. Nikt mnie tam nigdy nie potraktował źle

Do N
@N

Dlatego proponuję ankietę i wyjdzie czy rzeczywiście jedna osoba! Też zdarzyło mi się pracować gdzie indziej i również byli różni przełożeni. Ale tutaj- brak słów. Mam 100% pewność, że nie pisze tego żaden z ankieterów.

Niech ktoś zatrzyma tę karuzelę śmiechu. Nikt mnie nie zwolnił. I ŻADEN ankieter nie napisałby czegoś takiego, chyba, że pracuje krótko i wierzy ślepo w nieszczere uśmiechy Supervisorki. Chłopaki pilnują porządku a przy okazji są życzliwi. Z jakiegoś powodu nikt się nie skarży na nich. Byłoby fajnie, gdybyśmy mogli się wypowiedzieć na temat atmosfery i osób nadzorujących naszą pracę. Może jakaś ankieta? Ale nie szablonowa, jak co roku, która zdaje się na nic. Chętnie się wypowiemy na ten konkretny temat, w nadziei, że ktoś w końcu zareaguje.

N

atmosfera na zmianie supervisorki jest zła? ja mam wrażenie że właśnie tylko ona pilnuje pożądku na swoich zmianach. złej atmosfery nie odczuwam wcale a cała trójka jest sympatyczna i zawsze można się do nich zwrócić - tak, do pani supervisor też (przetestowane na sobie więc wiem co mówię). chyba bardzo jej nie lubisz, że prubujesz wbijać jej szpilkę - może Cię zwolniła i dlatego?

nor
@N

buahahahahhahahahaha

rudy
@nor

JAKIEGO RODZAJU ANKIETY ROBICIE????

norstatowicz

Nie musieliby szukać ankieterów, gdyby Pani Supervisor tam nie było. Nie przychodzi się do pracy z ochotą, jak się ma takiego przełożonego. Od lat piszemy w ankietach corocznych, co nam nie odpowiada a i tak nikt nic z tym nie robi. Po co w ogóle te ankiety? Chętniej chodziłoby się do pracy, gdyby supervisor był zwyczajnie ludzki a nie wywyższający się. Wystarczy, że ma się odmienne zdanie niż Pani supervisor, a nie ma co liczyć na poranną sesje. Nigdy nie była kompromisowa. Nie trzeba być Sherlockiem, aby wiedzieć, że dobry pracownik, to pracownik, który w firmie czuje się dobrze i z ochotą do niej przychodzi, a ogromną rolę pełni w tej kwestii atmosfera. Krótko mówiąc, atmosfera w pracy na zmianie supervisorki jest zła.

Ef

Jak to nie? Przeciez caly czas oglaszaja sie ze szukaja ankieterow, nas tez pytali czy mamy kogos do polecenia i co troche ktos nowy do pracy przychodzi. Mysle ze mozna skladac cv bo przyjmuja caly czas ludzi

norstat

Bynajmniej oszczercze, a tym bardziej wulgarne. Z resztą wystarczy zapytać o opinię nas- ankieterów :-)

kasia

Serio? po to jest na strona, żeby wyrazić swoją opinie, negatywna również. Uważam, że nie nadajesz na to stanowisko. Nie podoba Ci się, że ktoś tak uważa i zgłaszasz. Mam nadzieję, że ktoś w końcu zrobi tam porządek

kasia

Widzę , że jedynie dobrze wychodzi supervisorom zglaszanie komentarzy do usunięcia, ale usunąc niewlasciwego człowieka to juz trudniej. pani supervisor zdecydowane trafila tam przez przypadek. A menager zapomnial ze pełni te funkcje i nieoficjalnie oddal ja supervisorce. Jedno wielkie nieporozumienie z tym norstatem.

nick

Bonusy, nie premie. Zależy od efektywności, czyli wykonanych ankiet.

ankieterka

Z predyspozycjami do bycia wredną, nieugodową, niekompromisową, wywyższającą się i długo by wymieniać. Ciekawe dlaczego nikt jej lubi? I wszystkie sprawy ankieterzy wolą załatwiać z pozostałą 2 supervisorami. Z resztą doskonale wiemy, kto pisze te komentarze.

ankieterka norstatu

Niech ktoś w koncu zajmie sie panią supervisor i ją zwolni! Że ten człowiek jest jeszcze na tym stanowisku to szok. Żeby kierować ludzmi trzeba mieć predyspozycje.

Zostaw merytoryczną opinię o Instytut Badawczy Norstat - Radom

• Jak się pracuje w Instytut Badawczy Norstat?

Zobacz opinie na temat firmy Instytut Badawczy Norstat tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Instytut Badawczy Norstat?

Instytut Badawczy Norstat
3.7/5 Na podstawie 218 ocen.
  • Polna 3A lok. 27
    00-622 Radom