Opinie o Instytut Badawczy Norstat w Radom

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Instytut Badawczy Norstat. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Instytut Badawczy Norstat o rekrutacji.

Branże: Prowadzenie badań marketingowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instytut Badawczy Norstat w Radom

Ankieter

u konkurencji Opinia24 stawka ta sama co tu i mozna po 8h pracować 8-15:45 i więcej. Wrto jechać na prawie 8h właśnie się zatrudniłam i jest ok. Jeszcze szukają.

ankieterka

Tu tez mozna, nawet i od samej 9 do 21

@ankieterka

To bardzo ciekawe bo często bywało tak,że na 1 zmianie w ogóle pracy dla nas nie było. Albo tylko pracę mięli wybrani i na 2 można było przyjść. Mi 2 nie zawsze pasuje. Pisać tu można wszystko, a rzeczywistość jest inna. Kto pracuje ten wie równi i równiejsi. Lepiej od 8 do 15:45 niż na 9 zawsze do 16 prawie 8h mam i mogę odebrać dziecko. Nie każdy lubi (usunięte przez administratora) do 21 to dla studentów.

Kidi

Wczorajsze spotkanie powala. Firma zarabia na naszych przerwach- nie płacą nam i dzięki temu m.in. coraz lepiej stoją finansowo. Dobrze,ze manager powiedziała raz prawdę. Tak trzymaj nic nowego,ale szczerze. Szkoda ,że nic z tym nie robią. W końcu na śmieciówkach zatrudniają to mogą.

Jak jest z pakietem medycznym w Instytut Badawczy Norstat? Można dołączyć rodzinę?

Ankieterka

Co za inteligent zadał takie pytanie, opieke medyczną będziesz miał jak sobie pojdziesz prywatnie do lekarza... Moze czas o tym pomyślec żeby coś takiego było. Gdzie o czym mowa jak na przerwach zarabiają zamiast LUDZIOM PŁACIĆ ŻAL. Ludzi mają za śmieci dosłownie, oszczędzajaą na PAPIERZE TOALETOWYM i herbacie, kawie. Na czym się da.

Szukam pracy

Czy w tej firmie robi się ankiety czy się coś sprzedaje? Jeśli tak to co?

klient
@Szukam pracy

z tego co pamiętam jako klient to zajmują się i sprzedażą i ankietami. Proponowali jakąś pieczątkę. Było to związane z windykacją

@Szukam pracy

Tylko ankiety. Nic nie sprzedajemy. Powodzenia

Gabriela
@Ankieter

Super, że odpowiedziałeś. A trzeba mieć jakieś doświadczenie do takiej pracy w Norstat? Chodzi mi o to, czy każdy może to robić, czy trzeba mieć specjalne wykształcenie.

@Gabriela

Tak, trzeba umieć czytać, pisać i mówić. Jedyne wymagania tej branży.

Basia
@Gabriela

Tak wykształcenie WYŻSZE mile widziane ;-) ;-) ;-) najlepiej po jakiś studiach Warszawskich. z 10 zł za h wyciągniesz - przerwy

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Instytut Badawczy Norstat? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
boni

sądziłam, że to praca internetowa... albo na telefon... mieszkam w Warszawie a nie w Radomiu jaką pracę mi proponujecie?

@boni

Ty tak bab poważnie?

@Ankieter

wpadaj do radomia jak popracujesz to się załamiesz. Oszczędnośc na papierze toaletowym, herbacie porażka. Jak nie wezmiesz swojej to zapomnij. Trzeba szukać umowy o pracę gdzie w radomiu może w jakiś sklepach to urlop się chociaż należy.

ALA

Dlaczego w tej firmie przerwy sa bezpłatne,przeciez człowiek nie jest robotem

@ALA

Czekamy aż zapłacą za przerwy. Tak nie może być to skandal. Cikawe czy liderki mają bezpłatne przerwy na szame i ciągłe papieroski. Może gdzieś zbiorową petycje napisać?

ankieterka

Przyłączam się do opinii poniżej. Nie można tu zarobić.... Po co te rekrutacje jak pensje guwnia*ne. ogarnijcie się i nie obrabiajcie ludziom wreszcie tyłków. Wstydu nie macie - karma WRACA.

@ankieterka

Pracowałaś jako ankieter? :) to nie jest praca od pon-pt? Dlaczeho nie da się zarobić?

Jsjajaja
@23456

nie da sie zarobic, bo juz drugi miesiac nie ma zlecen:) pracuja tylko pupilki supervisorek;)

@23456

(usunięte przez administratora)kazdy wie ze tylko ty wystawiasz tej firmie pozytywne opinie:)

Karol
@Jsjajaja

Dlaczego nie ma zleceń, jakie są tłumaczenia firmy? Jestem ciekaw czy jesteście rozliczani akordowo, czy też w przypadku braku zleceń zostaje Wam jakaś podstawa, napisz coś na ten temat jeśli możesz.

@Karol

Kiedy nie ma projektu nic nie dostajemy, nawet złamanego grosika. Stawka trochę ponad 10 zł za h. Przerwy bezpłatne. I to. Jeszcze (usunięte przez administratora) Jest się na przerwie 20 minut a pojawia ci się w kalendarzu że w ciągu 5 godzin przepracowałeś niecałe 4

Karol
@Soul

Zarobki o których piszesz wzrastają ze stażem pracy w firmie? Jak z atmosferą w Instytucie Badawczym Norstat? Napisz czy pracodawca organizuje szkolenia dla swoich pracowników.

@Karol

Szkolenia są jak są nowe projekty, stawka nie wzrasta. Możesz pracować 10 lat albo rok a zarabiasz tyle samo. Podnoszą kasę za godzinę pracy tylko w tedy, kiedy rząd podnosi minimum.

Gabriela
@Soul

Czyli z tego co napisałeś wynika, że w Instytucie są okresowe podwyżki pensji. Interesuje mnie, jak wygląda system premiowy i dodatki pozapłacowe. Czy możecie liczyć na premię i benefity?

Soul

Ludzie nie czytajcie tych pozytywnych opinii, w umowie niby napisane jest że firma nie zapewnia ciągłości projektu, ale od trzech tygodni nie ma kompletnie pracy. Dzwonią nieliczni, oczywiście tylko pupilki supervisorek. Przyszedłem żeby dorobić przez wakację na studia ale raczej nie wiele tu zdziałam. Żenada. Dodatkowo kierowniczki obgadują ankieterów. Masakra. U siebie na stanowisku przeklinają, śmieją się. Przeszkadzają a nie pomagają.

@Soul

Dokładnie, sama zastanawiałam się, co jest nie tak, że od 3 tygodni nie było żadnej pracy, wyrobić chociaż 500 zł miesięcznie w tej pracy to jakiś cud. Kierowniczki żenada, czegoś takiego jeszcze nie widziałam.

Olexis
@Soul

Też mnie to zastanawia, się od ostatniego tygodnia czerwca byłam w pracy tylko dwa razy, żenada

anonimowo

aha i zapomnialabym dodac. odnosnie mojej orografi to chyba o was zle swiadczy skoro tak nie umiem pisac a mnie zatrudniliscie i jakos nikt sie nie przejmowal ze pisze ankiety z bledami i nigdy nikt mi o to uwagi nie zwrocil przez rok czasu ale kabarety/ to niezla dla was reklama. przyjmiemy ludzi do pracy nie musza znac ortografii nikt tego nie sprawdza. to moze wiecej ludzi do pracy sie zglosi bo nawet nikt na szkolenia prawie nie przychodzi

anonimowo

smieszne jest to ze ktos mi wytyka brak zasad pisowni a potem udaje ankietera kiedy wiadomo ze to supervisor. dwulicowosc widze to nadal wizytowka tej firmy. komentarz usuniety a to wiadmomo przynajmniej ze kazde napisane slowo to prawda. moze i z bledami ortograficznymi ale jak sie postaram to moze mi sie uda napisac wszystko bez bledu. a dwulicowym mozna przestac byc jak by sie postarac rowniez. powinnyscie dziekowac za te opinie bo przynajmniej wiadomo ze cos z wami nie tak i mozna sie poprawic. bluzgi fajki pachnace na sali obgadywanie ankieterow albo smianie sie do monitora do fejsa i yutuba to sa rzeczy ktore mozna w kazdej chwili naprawic ale po co skoro relaks najwazniejszy ale jak warszawa zajedzie to kazdy wtedy udaje ze pracuje to jest komedia. ale skoro glowny szef podobnno nie umie sie nawet przywitac z wlasnymi pracownikami to czego od niego oczekiwac. na pewno nie tego ze zatrudni odpowiednich ludzi do zarzadzania. i dodam ze smieszne jest jak same piszenie opinie a myslicie ze tego nie wiadac. to dobitnie pokazuje jaka jest wasza inteligencja a w zasadzie jaka nie jest

Pozytywna

Praca fajna. Lekka i przyjemna. Stawka zadowalająca. Ludzie w firmie też są okay. Pracuję od września i nie narzekam. Jedyne dwa minusy to bezpłatne przerwy i brak ciągłości projektów. Jednak dla np. studenta czy osoby, która po prostu chce sobie dorobić jest super.

nnn
@Pozytywna

To radze pilnować sobie tych przerw.... Jak się daje to tną. Już czekam na komentarze supervisorek,ze tak nie jest. Kto pracuje i sprawdza to wie. Jak sobie jeszcze coś przypomnę istotnego będę pisać.

Bezrobotny

Tak z ciekawości czy Ty znasz w ogóle nasz język? Chyba w szkole dużo było nieobecności, co?Możesz napisać jakieś konkrety za co ta firma jest taka masakryczna? Albo nie, pewnie nie znasz takich słów a jak nawet to będzie więcej błędów ortograficznych niż dziur w serze , czy ktoś może napisać jak naprawdę wyglada sytuacją? Szukam akurat pracy i interesują mnie konkrety a nie takie głupie, personalne ataki.

cz6

Cz 1. Pora napisać słów kilka. Na szczescie widze ze niektore komentrze sa brane pod uwage tak wiec ktos to czyta i tym lepiej. pora zeby to czytal takze ktos z warszawy. pisze ktos, bo nie mam konkretnie na mysli szefa bo on tez wyglada na takiego co nie zbyt ogarnia co sie dzieje do okola. wazne zeby kasa sie zgadzala a cala reszta nie ma znaczenia, no bo jak wytlumaczyc to, ze toleruje taka wysoka "kulture" osoby zarzadzjacej.

klient?
@cz6

Dobrze,że są takie strony. Dzięki nim można uniknąć wydania pieniędzy w błoto. Na te,,badania", ceny też mają nie najniższe jak na taką jakość.

Prawda
@cz6

Ale sie ustawila ciotke nawet zatrudnila. Teraz wszystko donosi, kto się krzywo patrzy itp. Sami ocencie. Atmosfera sie psuje w firmie...

pracuje
@Prawda

To nie wszystko. Zanim komuś coś powiesz 2 raz pomyśl. Życzliwych nie brakuje, jej siostra reszta mają ucho wszedzie.

Zainteresowana
@cz6

Ludzie co taka cisza? Jest coś lepiej bo jak czytam komentarze to raczej nie zachęcają aby tam pracowac. Szukaja znowu ludzi bo nikt nie jest naiwny i nie ma chetnych.

Pracujee
@Zainteresowana

DZIEJE się z dnia n dzień coraz więcej. Tak jak teraz to jeszcze nie było. Znajomy nie dostał pensji. Nie on jeden i to nie przez przypadek chyba do 21 dnia pensja większość ma,a kilka osób nie ma. Coś firma (usunięte przez administratora)się robi, Dla supervisorek w pierwszej kolejności byla i dla dowodzacej. Mialam problem zeby dodac komentarz bo po 5 razy sie nie chce dodac. Pewnie cos poblokowali bo negatywy ludzie wreszcie zaczeli pisac. Namawiam piszcie niech inni wiedza co sie dzieje. Po to jest ta strona, ni poddawajcie sie.

Nic mnie nie zdziwi
@Pracujee

Widze GRubooo. Żabcia coś na zle konto przelała. Wiadomo każdy ma potrzeby .

@Pracujee

Ręce mi opadają jak czytam te niektóre komentarze. Jak to większość z nas nie ma pensji. Ogarnij się bo piszesz bzdury, zawsze kasa jest wcześniej niż powinna. obowiązek maja do 21ego a zawsze mam wcześniej.(usunięte przez administratora), niedługo jak Ci się facebook nie załaduje tez tak wywnioskujesz?ze to oni? Widać ze ktoś czyta nasze komentarze i zmieniają niektóre rzeczy to jest ważne.

Oburzona
@cz6

Pisze ponieważ to co robi manager to kpina. Myślicie,że za 20 zł brutto za przyjście w niedzielę do pracy to kokosy. To same sobie pracujcie w swięto. Jeszcze tak sie szczyci,ze 20 zł BRUTTO dołożą. Co ja za to kupie i jeszcze pelne 8h trzeba pracowac za mniej nie da. Ni dajcie sie wykorzystac i liczcie ile ,,zarobicie". To na tyle.

A.
@Oburzona

Nikt Ci nie karze przychodzić w niedzielę. Więc co się spinasz? Nie pasuje? To Elo.

Zdegustowany

Wreszcie jest czas żeby napisać co myślę. Pewnie większość pracowników też tak uważa. Jest coraz gorzej poza tym, że z pracą krucho to manadzer i jej przyzwoitki zamiast jakoś się starac zapewnić prace tylko ploty… Non stop śmierdzi papierochami na Sali. Ciekawe kto tam pali na zapleczu??? To nam przeszkadza. Puszysta tylko robi dobrą minę, taki podły smieszek pod nosem. To widać jak ktoś za grosze robi i nie ma pracy, a one nawet 2 osoby na zmianie to robotę mają. Ciekawe jak to się opłaca….

A.
@Zdegustowany

Po 1 nie pamiętam kiedy było mało pracy. Teraz nawet w niedzielę można przychodzić. Po 2 papierosy? Jak się siedzi obok kogoś, kto palił to śmierdzi. Na zapleczu nawet nie ma jak zapalić i każdy o tym wie, jeśli chociaż raz tam był. Każdy łącznie z managerem wychodzi na dwór. Więc opinia zupełnie wyssana z palca.

fgg

Hej, jak teraz wyglada sytuacja? Warto tam pracować?

@fgg

Pewnie znajdziesz, jak zawsze i wszędzie, marudy co to im wszystko nie odpowiada, ale jak dla mnie pracy jest sporo ( jak chce to pracuje) kasa jest zawsze wcześniej niż powinna, nie sprzedajesz a robisz badania. Dla mnie ok.

cz6

Cz 3. Kolejna sprawa tez dla warszawy, moze ktos spojrzy czy szanowne panie zajmuja sie praca przy komputerach czy moze serialami filmami i facebookiem bo zaśmiewają się non stop do tych komputerow a my siedzimy non stop na sluchawce w gotowosci do rozmowy i jak patrzymy na to co one wyprawiaja czyli pełen relaks to odechciewa sie pracowac.

tezpracuje
@cz6

a moze po prostu lubia swoja prace. ja tez lubie tam pracowac, bo atmosfera jest w porzadku. dziewczyny sa rowne i pracuje sie dobrze. to, co Tobie tak przeszkadza, dla mnie jest zaleta. Wole usmiechniete szefowe, niz sztywne i zle, do ktorych nawet strach podejsc. moze rzeczywiscie zmien prace na pietro nizej, jesli tak na wszystko narzekasz

@tezpracuje

A może by tak supervisorki się nie wypowiadaly bo na odleglosc widac kto pisze komentarz

Rozsadnie
@cz6

W Warszawie co mogą robić to samo. Nie będą blokować (usunięte przez administratora) bo czas musi jakoś zlecieć. Dla nas lepiej bo by tylko nas słuchały,a tak to można ankiet natrzaskac i moze bonus sie zgarnie. Nie beda sie czepiac. ;-) ludzie wtedy można z tel korzystać jak sie nudzicie internecik.

ankieter

Czekam na liste bonusów za styczen w lutym, tylko prawdziw ą...

zmiana
@ankieter

Nie polecm za szkolenia do badania tez nie płaca, co za czasy. Kto to slyszal

Ankierrtka
@ankieter

Patrzę ostatnio i aż nie wierzę lista jest .... wpisać może wszystko bo tego nikt nie sprawdzi,ale chyba nasze komentarze coś pomagają bo powiesili listę.

Prawda
@zmiana

Czekamy na płatne przerwy. Pewnie kwestia kilku dni jak wszyscy sie skrzykna... Tak jak ze szkoelniami a podobno sie nie da bo w Norwegii nie płaca ;-) jakie tam mają zarobki bez porówniania. Takie kity to mozna tempakom wciskac, a ludzie teraz MYŚLĄ!!!

To ci się dzieje tam od momentu kiedy została wybrana nowa "szefowa" (ciężko ja nazwać szefowa" która bluzga ciagle) przechodzi pojęcie. Za czasów kiedy pracował Grzesiek, Kamil czy w warszawie byl stary zespol bylo normalniej, wywieszane były bonusy. A teraz została wazeliniara Kasia że swoją przyjaciółką! Nic nie robią kompletnie! Niby odsluchują wywiady A w rzeczywistości siedzą na yt i fb albo oglądają seriale. Żenada. Poziom zero osiągnęła ta firma. Liczę że dokonca studiów będę pracował. Chociaż jak patrzę na te zakłamane nie szczere twarze to mógł bym już dziś zrezygnować.

zmiana

Może warto iść gdzieś gdzie atmosfera i podejście do ludzi jest inne.... Także zastanow sie.

@zmiana

Dobrze Kasiu

cz6

Cz 6. ludzie pracuja po 3 lata i nie maja takiej szansy a tu co. chociaż prznajmniej była konkretna i robić się jej chciało ale widać szefowej przeszkadzal ktos z charakterem i musiala sobie wybrac kogoś kto jej nie podskoczy. przynajmniej było na kogo popatrzeć a teraz to juz nawet tego nie ma. trzeba się przenieść piętro niżej. tutaj nie ma szans na poprawe. wieś tanczy i spiewa

pracownica
@cz6

jesli dostalabys szanse, to bylabys lepszym superwajzorem niz one, bo pracujesz 3 lata? ja pracuje kilka miesiecy ale nie chcialabym sie z nimi zamieniac bo mi tu pasuje a jak przestanie to odejde zamiast bawic sie w przegrywa na forum. i nie obrazaj ludzi ze wsi, bo tak sie sklada ze ja mieszkam na wsi

szoku
@cz6

Ktos tu pracuje 3 lata???? Przeciez to taka praca dobra na tymczasem, zeby cos tam zarobic i miec co wpisac do cv a pozniej sie idzie do czegos konkretnego kariere robic. nie zamierzam pracowac wiecej niz rok, bo szkoda zycia jak mozna prawdziwe doswiadczenie zebrac w powaznej pracy

studiuje to wiem
@szoku

pewnie tylko dzbany ktorym sie wydaje ze awans zalezy od stazu pracy. trzeba studiowac i doksztalcac sie a poza tym miec jakies predyspozycje zeby byc na kierowniczym a nie od stazu. dzban moze i dyche pracowac a do niczego nie dojdzie jak nie ma waunkow

cz6

Cz 4. sluchawki na uszach i usmiechy to albo yotube albo co bo przeciez od razu widac ze to zadne odsluchiwanie ankiet bo nawet nikogo do siebie nie wołają. z reszta po co sluchac ankiet jak i tak robią je sami ze sobą, każą zaznaczać co popadnie aby przeszlo dalej albo w ogole mowic samemu do siebie. CO sie stalo z ta firma ja sie pytam. Wszystko ucinane, nie placone za przerwy, nie placone za szkoelnia, co to jest ja sie pytam. A one ciągle na zapleczu i wieczne śmiechy, tak sie nie da pracowac chociaz by sie chcialo.

Ankietyerka
@cz6

Co się dziwić jak nie ma badań dla nas to im się już w ogóle megaaa nudzi. ;-)

szukam
@Ankietyerka

wlasnie szukam pracy i trafilem tu bo widzialem ogloszenie ze szukaja teraz ankieterow. i chyba wysle cv jak piszecie ze tak lajtowo. poerwszy raz widze zeby ktos byl niezadowolony bo mu za lekko. chyba o to chodZi w robocie zeby sie nie narobic a zarobic a ludzoe narzekaja

Zostaw merytoryczną opinię o Instytut Badawczy Norstat - Radom

• Jak się pracuje w Instytut Badawczy Norstat?

Zobacz opinie na temat firmy Instytut Badawczy Norstat tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Instytut Badawczy Norstat?

Instytut Badawczy Norstat
3.7/5 Na podstawie 218 ocen.
  • Polna 3A lok. 27
    00-622 Radom