Opinie o Semax S.A. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Semax S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Semax S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Semax S.A. w Poznań

paweł Nowy wpis

To racja, łatwo sprawdzić, że semax jest w upadłości, a raczej nie istnieje od zeszłego roku, chociaż była to upadłość układowa, jak mniemam nie dogadali się?

0n Nowy wpis

hehe dobre pytanie:), dawno się tak nie ubawiłem. Z semaxu zostało trochę śmieci i miłe wspomnienia

knpdkio Nowy wpis
@0n

hahahhahahhahahahahhahahahhahahahahahha:D poczytaj powyższe posty i myślę, że sam sobie odpowiesz na to pytanie... Chociaż sądząc po tym, że nie zrobiłeś tego wcześniej to Ci odpowiem... SEMAX już dawno nie istnieje:) Powodzenia w oczekiwaniu na zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. Może przydasz się Pani Syndyk do zbierania śmieci:)

Lukasz

Dzisiaj dostałem od syndyczki list polecony z drukiem ZUS Rp-7

on
@Lukasz

Łukaszu prosiłeś ją o to ? czy sama wysłała?

Horror7

Trzeba w takim razie sprawdzic w zusie. U nas ona byla tylko na jeden miesiac na umowe zlecenie, wiec odprawa jej nie przyslugiwala. Tez byl wyslany mail z iloscia godzin, jednak Ll jak dostac sie do tych maili..;

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Semax S.A..
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
logo firmy 2024 Finance Transformation & Automation Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
miki

U mnie dziewczyna za październik dostała kasę z FGŚP, tak jak my odprawy i zaległą pensję. Musisz się dowiedzieć,czy była ozusowana, bo jeżeli nie to może być problem. Ja ilość godzin wysyłałam do Kadr.

on

masz swiadków? innych pracowników? to sad bierze strone pracownika

Horror7

Hej. Mam pytanko czy ktoś z Was pracował na umowę zlecenie w październiku w Vabbi? Pytam bo u mnie w sklepie pracowała dziewczyna która nie dostała żadnych pieniędzy za przepracowane 184h w październiku i nie wiemy co robić. Telefony w firmie powyłączane i nie ma z kim gadać. A Pani (usunięte przez administratora)powiedziała, że nie wypłaci jej kasy bo nie ma żadnego potwierdzenia ile pracowała godzin. Bo osoba na umowę zlecenie nie podpisywała się na liście obecności, jedynie był wysłany mail do Lucyny z ilością godzin. Jednak do maili dostać się nie można. Macie jakieś pomysły jak jej pomóc odzyskać kasę???Pozdr

wiosna

znów komuś leje się jad, ogarnijcie się ....

...

do mnie chyba też dotarł, tylko, że nikogo w domu nie było, to listonosz zostawił awizo... tylko czemu oni to poleconymi zatem wysyłali? a co z rp7? wie ktoś?

jaa

ja tez dzis dostalam :)

Witam Ja dziś PIT dostałam :-)

prosba

Witam wszystkich. Proszę bardzo o informacje czy dostał już ktoś PITY. a jeżeli nie to proszę o jakiś numer telefonu gdzie mogę zadzwonić po informację nie wiem może do pani syndyk. Proszę o info

Witam,może ktoś pomoże?jakie dokumenty mam złożyć w ZUS o wypłatę zasiłku chorobowego po ustaniu zatrudnienia?z góry dzięki!

ona
@111

zwolnienie lekarskie L4, druk z-10, druk z-3 lub z-3a

@ona

Dzięki...tylko że zwolnienie ma (usunięte przez administratora)!pozdrawiam!

ona
@111

Moim zdaniem wyślij pismo do p. syndyk z zapytaniem czy zwolnienie zostało wysłane do zus. Wskaż za jaki okres i kiedy zostało do niej wysłane przez ciebie. Najlepiej mieć potwierdzenie odbioru pisma lub spróbuj skontaktować się telefonicznie z panią syndyk lub jej kancelarią. Powodzenia!

jaaa

Mam pytanie może dziwne czy w tym co teraz dostaliśmy byly wynagrodzenia za urlop bo tak sie zastanawiam mialam opis WZ i WUII ! a zostalo mi 6 dni urlopu i niewiem jak na na to patrzec

onaaaaa
@jaaa

można przeliczyć łatwo i wywnioskować że WZ oznacza podstawę wypłaty a WUII to kwota odpraw, w zależności ile ich kto dostał(1 lub 2), odprawy wyszły trochę w większej kwocie bo nie były odejmowane nam jakieś składki na ubezp. itp, za urlop powinnaś dostać drugi przelew jeżeli faktycznie zaszła jakaś pomyłka!

były

z choinki się urwałaś?! ja pracowałem w grudniu i dostałem pieniądze za ten miesiąc razem z ekwiwalentem za urlop juz 10 stycznia!! (usunięte przez administratora)

ela

a za grudzień???????????????????????

Kasia.

Na pity jest jeszcze czas do końca lutego. Pozdrawiam

Mam pytanko czy ktoś z was dostał pit od firmy :-)Pozdrawiam

zuza

a co z kasą za grudzień?

Ludzie, co wy chcecie od regionalnych?? Już tam nie pracujecie wiec zajmijcie się pracą obecną lub szukajcie pracy jak jej nie macie!!!! A nie wypisujecie głupoty!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Semax S.A. - Poznań

Semax S.A.
2.6/5 Na podstawie 183 ocen.
  • Romana Maya 1
    61-371 Poznań