Opinie o NPL NOVA w Tarnowskie Góry

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie NPL NOVA. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie NPL NOVA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NPL NOVA w Tarnowskie Góry

fajnie ze jestem

czy suzkaja studenta rachunkowosci do tej firmy, czy moze jakies inne specjalnosci sa tutaj bardziej cenione, prosze bardzo o przekazanie wszystkich inforamcji ktore posaidacie. mieszkanie na spolke mnie nie ineresuje bo jak narazie mieszkam z rodzicami i jest mi na prawde dobrze. tak trzeba postawic to pytanie.

Bonzo

Ludzie piszecie jakby ktoś Was przymusił do pracy. nawet jeżeli płacili 1200 zł to każdy z was był tego świadom już w momencie podpisaywania umowy z tą firmą. chyba, że nie potraficie czytać umów ze zrozumieniem - to już wasz problem. mam znajomych , którzy tam pracują ... praca jak każda inna.. a na mieście są co weekend i nie próżnują... wiec chyba aż tak mało tam nie płacą... pewnie gdybyscie pracowali w innym miejscu pisalibyscie to samo... ogarnijcie sie. jak wam nie pasuje praca w pragmie aplikujcie za kościelnego...

@Bonzo

Słuchaj, jeżeli ktoś ci obiecuje, że po 3 m-cach dostaniesz podwyżkę, że 1200 to tylko pensja obowiazujaca przez okres próbny i przez cały czas mydli ci oczy, że dostaniesz te podwyzke ale jeszcze nie teraz to coś tu jest chyba nie halo.... oczywiscie, że każdy wie i widzi jaką podpisuje umowę i na jaką stawkę. Być może Twoi znajomi nie próżnują co tydzień bo mieszkają z rodzicami i nie mają dzieci?

Baśka

Jest to stanowisko w dziale Call Center, znajoma przeniosła się do Pragmy z innego CC bo płacą więcej i robota jest podobno mniej stresująca. Nie są to na pewno kokosy, ale jak na tego typu stanowisko chwali sobie (pracuje od pół roku). Wcześniej nie miała styczności z windykacją a wszystkiego się na wstępie nauczyła.

sztos

Za marny grosz tzn. 1200zł na każdym stanowisku! Nie ma znaczenia kim jesteś i jakie masz wykształcenie. Ewentualnie z łaską dają jakąś premię, ale to tylko jak bardzooo zapracujesz. O podwyżce czy awansie można zapomnieć (no chyba, że będziesz komu (usunięte przez administratora) lizał i się ustawisz). Jeżeli się cenisz i chcesz godnie żyć to mocno się zastanów, czy za tę kasę wyżyjesz. Bo "nadzieją" dzieci nie wykarmisz...

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie NPL NOVA? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Dobrzechów
Europak Sp. z o.o. sp.k.
sztos

Nie szukajcie tam roboty. Pragma tylko wykorzystuje pracowników za marne grosze przez pewien okres,a później do widzenia. Zapomnijcie o godnych warunkach pracy. Wszystko na już, wszystko na teraz (najlepiej jakbyś się rozdwoił). Nikomu nie polecam tam pracy! Ludzie fałszywi, udają, że są po waszej stronie, a później kładą kłody pod nogi. Układy, układziki etc. tylko lizodupy mają tam dobrze. Pozdrawiam.

manager

UWAGA!!!! potwierdzam i przestrzegam Wszystkich przed przekazaniem spraw do windykacji firmie PRAGMA Inkaso S.A. z Tarnowskich Gór. Nie wywiązują się z umowy, a wręcz doprowadzają firmę zlecającą do bankructwa i zrywają umowę żądając zwrotu wypłaconych należności. Działania iście mafijne w porozumieniu z cieszącym się bardzo złą sławą komornikiem.

Patryk
@manager

Manager, zastanawiam się w jakim celu zamieszczasz informacje, jak rozumiem, o nierzetelności Pragmy Inkaso w stosunku do kontrahentów na portalu dla potencjalnych pracowników? Od tego są dziesiątki innych portali, gdzie skuteczniej mógłbyś dotrzeć do klientów tej firmy. Jeżeli w zarządzaniu jesteś tak skuteczny jak w komentowaniu nie dziwię się, że Twoja firma ma problemy. A teraz do konkretów. Widziałem na ich stronie ogłoszenie o naborze na stanowisko Starszy specjalista ds. windykacji/Manager ds. windykacji wierzytelności gospodarczych. Czy ktoś już aplikował i może podzielić się bardziej szczegółowymi informacjami, bo opis na ich stronie trochę lakoniczny. Jaka stawka? Praca na telefonie czy w terenie? Dają służbówkę?

konkurencja
@manager

moja firma jest konkurencja PRAGMY i jako znajacy sie trochę na wierzytelnościach mam wrażenie, że pisze Pan bzdury (chociaż teoretycznie powinienem Pana poprzeć aby dokuczyć konkurencji ale na wątku mojej firmy też frustraci piszą bzdury to wyjaśnię pewne zjawiska Panu. Z treść postu wynika, że miał Pan u nich faktoring, uzyskał Pan należne z tego tytułu zgodnie z umową środki od PRAGMY (zapłacili Panu umówiona część fvat które wystawił Pan swoim klientom i im przekazał), a gdy Pana klienci, którzy byli "faktorowani" przez PRAGMĘ nie spłacili faktur PRAGMIE, PRAGMA zażądała od Pan zwrotu wpłaconych Panu przez siebie środków - INFORMUJĘ PANA JAKO PODKRESLAM ICH KONKURENCJA, ŻE TO JEST NORMALNA PRAKTYKA PRZY UMOWACH FAKTORINGU GDY NIE BIORĄ NA SIEBIE RYZYKA WYPŁACALNOŚCI PANA KONTRAHENTÓW, ONI JAK ZRESZTĄ KAŻDA FIRMA KOMERCYJNA NIE SĄ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM, A PAN NIECH CZYTA UMOWY I WIĘCEJ SIE UCZY POZDRAWIAM NIEDOUCZONUCH FRUSTRATÓW Z WĄTKA MOJEJ FIRMY RÓWNIEŻ

zdradzony

moja opinia jest treściwa ,to zakłamana korporacja - mają też spółkę Faktoringowa , najpierw dajesz im zarobić gruba kasę na swoich przychodach , a jak masz problemy z płatnościami mimo ze chcesz się dogadać to jesteś dla nich wrogiem nr 1 i nić niewartym śmieciem . Kłamcy , cwaniaki , niekompetentni krętacze. Dno - Pragma Incaso to porażka tej grupy finansowej .

michu

w tej firmie prowadzi się politykę brązowego noska. Jak ktoś komuś głęboko wejdzie między pośladki to może i dostanie podwyżkę, a jak się bardzo postara to nic nie będzie robić, za to pochwał otrzyma do porzygu..

witka

trzymaj się chłopie z daleka!

gekon

A teraz nastapił rozłam. Jedn kierownik stworzył WTRAFOL a drugi za nieg z rodzinki na stanowisko Poprostu pełna inwigilacja działań produkcyjno handlowych. Ale tak i to biznes rodzinny.

haha
@gekon

ja dostałam 2800 brutto na start

Wind
@haha

2800 NA START.To wszystko? JAKIEŚ PROWIZJE ,TARGETY.Nie żartuj ,że takie psie pieniądze w windykacji.A paliwo ,do auta kto sponsoruje?Co jakiś czas ukazuje się ich ogłoszenie to znaczy ,że nie ma tam słodko i na dłużej się nie zatrzymasz

LOP

Witam Wszystkich! Pracę w PI odradzam, niestety firma nie szanuje pracowników. Wychodzą z założenia, że można każdego zastąpić nieważne jakie stanowisko aktualnie zajmujesz czy też w jakim dziale pracujesz. Żądają bardzo dużo, mało dają w zamian, na początek dostajesz 1300 - 1500 netto plus premia, tylko nie potrafisz zrealizować targetu aby tą premie otrzymać. Często robią tak, że znajdują magiczny sposób aby Ci tej premii nie dać chodź ją wyrobiłeś. Jeśli pracujesz rzetelnie, masz wiedzę doświadczenie i umiejętności ale nie masz pleców nic nie osiągniesz w Pragmie. J(usunięte przez administratora) br /> Reasumując, nie warto zdrowia czasu.

dziennik

Stary Twój wpis świadczy tylko na ich korzyść - przynajmniej są skuteczni wobec dłużników i wierzyciele mogą liczyć dzięki temu na odzyskanie kasy ... :)

Wojtek z Mazur

Szkolenia odbywają się cyklicznie co jakiś czas. Jeżeli chodzi o narzędzia pracy dla handlowca to samochód firmowy i laptopa ewentualnie komp stacjonarny. Z samochodem jest tak, że się dzielisz z innymi handlowcami jeżeli zachodzi taka konieczność. Sama robota to pozyskiwanie wierzytelności. Masz target który mówisz w miesiącu wyrobić. Jeżeli jesteś kiepskim handlowcem to szybko polecisz. Generalnie (usunięte przez administratora), słabe zarobki i ciągły stres!!!

MATI

Witam wszystkich! Pracowałem w PI przez krótki okres ale wystarczył on na przekonanie się, że głównym kapitałem firmy to wspaniali pracownicy. Praca na stanowisku handlowca jest bardzo ciekawa, pełna wyzwań i możliwości zdobycia cennego doświadczenia - nauki produktów finansowania handlu, windykacji należności, różnych aspektów prawa handlowego, profesjonalnej obsługi klienta biznesowego. Pozdrawiam i dzięki za wszystko!

rurek

Tak, system prowizji

zniesmaczony

To porażka... (usunięte przez administratora) brak równości wśród pracowników na tym samym stanowisku. Każdy próbuje każdym rządzić. Im ktoś głupszy tym większe szanse na stanowisko kierownicze. Większość się(usunięte przez administratora) a zarabia większe pieniądze. Pycha niektórych rozpiera. Na początku wszystko wydaje się super, później człowieka niszczą. Dobrze to mają Ci którzy potrafią(usunięte przez administratora)! Nie można ufać nikomu, nawet najbliższemu otoczeniu. Nawet nie Zarząd to robi jak ludzie którzy tam pracują. Od współpracowników można liczyć na poniżanie, ktoś z mniejszym doświadczeniem zwraca Ci uwagę i robi z siebie nie wiadomo co. Oczywiście jest parę fajnych osób nie można zaprzeczyć ale są to nieliczni. Porażka... nie samej firmy ale ludzi którzy tam pracują!

były

pracowałem tam i biorą i z i bez - zależy na jakie stanowisko - dają szanse każdemu - płacą kase w terminie, nie wiem o co Wam chodzi - generalnie dla mnie było ok

znam
@były

firma ma niejasne zapisy wręcz łapie klientów na kruczki a z odzyskiwaniem długów słabo, a i z pracownikami kiepsko pensje małe, premie w zasadzie nie do zdobycia

mojito

Atmosfera w tej pseudokorporacji jest beznadziejna, każdy tylko patrzy komu można dowalić, większość nosem haczy o sufit. Możliwość awansu tylko tak jak ktoś wcześniej wspomniał " jak się wskoczy na drzewo", nie polecam nikomu NORMALNEMU.

as

ahaaa to nie wiedziałem

pol

skonto to procentowe zmniejszenie sumy należności, przyznawane nabywcy towaru na warunkach kredytowych, w razie zapłaty należności gotówką przed umówionym terminem. W praktyce udzielenie skonta wygląda w ten sposób, że sprzedawca ustala termin płatności np. na 30 dni, ale jeżeli nabywca ureguluje należność w terminie np. 15 dni, to suma należności jest obniżana np. o 4%.

Zostaw merytoryczną opinię o NPL NOVA - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w NPL NOVA?

Zobacz opinie na temat firmy NPL NOVA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

NPL NOVA