Opinie o NPL NOVA w Tarnowskie Góry

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie NPL NOVA. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie NPL NOVA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NPL NOVA w Tarnowskie Góry

Jacewski Nowy wpis

Kadra zarządzająca z kręgosłupem moralnym ślimaka, kolesiostwo i prywata. Brak ludzkiego podejścia. Byle był wynik jak najniższym kosztem. Gdy byłem na rozmowach o pracę mamili mnie prowizją od ściągniętej kasy od dłużników I tak aż do momentu kiedy odszedłem po ponad roku takiego pudrowania. Współpracownicy bardzo kompetentni i koleźeńscy. Pamiętam gościa którego zwolnili na 2 tygodnie przed ślubem A by naprawdę dobry w tym co robił. Gdy zrobisz swoje i będziesz już niepotrzebny na 10 minut przed końcem pracy dostaniesz wezwanie do biura "zwalniamy Cię" i tak co miesiac po kilka osób. Nie dajcie się nabrać na te lukrowane obrazki na fb. Fajne miejsce by nabrać doświadczenia i wynieść się do lepszej firmy która traktuje pracowników jak ludzi nie jak (usunięte przez administratora) Pozdro

Henryk Nowy wpis

Normalna firma dla ludzi który lubią taki rodzaj pracy. Nie ma co odradzać bo tu nie każdy może pracować!!

anonymous Nowy wpis

odradzam szczerze odradzam firma pomyłka

Cezary

Trochę prawdy jest w tym, że to trudny czas. Ale praktycznie wszystkie branże nie maja lekko a ważne jest, że w firmie dobrze się pracuje.

Karina Nowy wpis
@Cezary

Pracowałam. W życiu nie powiem, że dobrze się tam pracuje. Mobbing do potęgi i fałsz. Jeden na drugiego donosi. Każdy patrzy jak zranić i dowalic drugiemu. Nie liczy się wiedza tylko układy z przełożonymi.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie NPL NOVA? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Inkassent

Branża windykacyjna jest teraz w mocnym kryzysie. Ludzie nauczyli się handlować, sporo firm ma ubezpieczenia a ci co mają problemy to sa już długi nie do odzyskania ( upadłości, złodzieje, bez majątku. restrukturyzacje, sanacje itp ) O dobre wierzytelności coraz trudniej. Firmy windykacyjne zaciskają pasa. To nie jest dobra branża jeśli chodzi o pracodawcę. Kiedyś było ok, wysokie prowizje, stawki. Teraz to szarpanie rynku i wydzieranie sobie pojedynczych długów.

Igor

Pragma Inkaso to słabe zarobki jak na branże windykacyjną, zbyt duży stres, zwalniają po kilka osób każdego miesiąca (tną koszta by skupić własne akcje) kadra żenująca - (usunięte przez administratora) jeden nic nie wie o windykacji, obsługa crmu na żenującym poziomie, (usunięte przez administratora). Wyśrubowane targety, wierzytelności syfne Dodatkowe benefity to ubezpieczenie zdrowotne, nauka angielskiego (bez certyfikatu) co jakiś czas wyjazdy integracyjne - po których następują zwolnienia. Nie polecam.

Pragmatyczny

W firmie jest wiele niejasności. Nastawienie jest tylko zeby jak najwiecej odzyskać pieniedzy.Nie ma ani przyjaznej atmosfery ani szansy na to żeby zrobić wynik jakiego sobie życzy szefostwo. To nie jest firma gdzie dobrze się pracuje. Człowiek wypruwa z siebie flaki i robi co może a jedyne co słyszy to MAŁO. Nie polecam tu pracować chyba ze jestes studentem i szukasz pracy na okres wakacji a nie chcesz wyjecxhać za granicę. W przeciwnym wypadku Pragma to bardzo zły wybór na krotki okres.

adas

Podjerzewam, ze wcale tak latwo nie jest sie tam dostac, co? Chyba musisz miec jakies wyksztalcenie prawnicze?

wszyechwiedzacy

moze rekrutują wiecej niz jedna osobe ... tez sie zastanawiam nad złozeniem CV

Limba

ta co ci da praca tu ? słaba płaca ogromne wymagania a masz słabszy miesiąc to ochrzan odradzam nawet z samochodami dla sprzedaży jest problem bo to koszt

Rubi

Specyficzna firma. Godna polecenia dla studentów. Niestety trzeba liczyć się z tym, że w każdej chwili mogą kogoś zwolnić. Polityka firmy opiera się na ludziach młodych, których można szybko i bezboleśnie wyrzucić, bez względu na rodzaj umowy. Nikt tam nie może czuć się bezpiecznie i nie ma to znaczenia czy dobrze pracujesz i wydajnie. Kierownictwo uwielbia wprowadzać "zmiany", które często powoduję dużą rotację pracowników. Po prostu bez mrugnięcia okiem zwalniają by po miesiącu na to samo miejsce zatrudnić kogoś nowego. Jedynie "stara ekipa" czyli osoby, które zostały zatrudnione po utworzeniu się Pragmy ugruntowały swoją pozycję i decydują o losie reszty. Straszny nepotyzm i zakłamanie. Jeden na drugiego donosi. Nie oszczędzają nawet kobiet, które urodziły dziecko. Często po prostu im mówią, że nie ma dla nich miejsca i tyle. Firma, w której jest tak duża rotacja pracowników mówi sama za siebie. W pragmie osoby, które były zatrudnione po kilka lat w jednej chwili straciły pracę bo miał ktoś taki kaprys. Reasumując. Jest to dobre miejsce na studentów: zarobić ile się da, ale później szukać pracy gdzie indziej, gdyż Pragma jest swoistą pułapką, a szczególności osoby po studiach prawniczych myślące o karierze adwokata lub radcy prawnego powinny trzymać się od niej z daleka. Nie zdobędzie się żadnego doświadczenia prawniczego, a jak się skończy aplikację to kierownictwo się pracownika pozbędzie (bo robi tak nader często - z działu prawnego chyba już połowa została wyrzucona). POLECAM JEDYNIE STUDENTOM DO ZAKOŃCZENIA STUDIÓW - ZWŁASZCZA PRAWNICZYCH. Nie można z tą firmą myśleć o przyszłości - bardzo niepewne dalsze zatrudnienie nawet przy umowie na czas nieokreślony.

duzy

hej wejdz na www.pragmainkaso.pl tam w zakładkach sa aktualne oferty pracy, żłożyłem CV

zuzia

"można zarobić duże pieniądze"...to raczej firma zarabia pieniądze dzięki pracy swoich pracowników, tak jak wyżej jest napisane, TYLKO dzięki poświęceniom można zarobić ale na pewno nie poświęcając TYLKO 8 godzin dziennie pracy....skoro szukają tzn. że ktoś budzi się i stwierdza że TO co robi nie daje mu pełni satysfakcji...

new?

Teraz znów rekrutują m.in. na menadżera ds. kluczowych klientów. Czyżby rekrutacja ciągła? :) Albo zwolnienia dla starych i "wypompowanych"? Jakie warunki pracy ma manager, czyli po prostu handlowiec? Czy dają auto służbowe handlowcom, czy do pracy jedziemy autobusem? Będę wdzięczny za informacje.

Kaja

Pracowałam w Pragmie kilka lat temu. Nie wiem jak jest teraz ale mogę się podzielić moim doświadczeniem. Na wynagrodzenie składały się trzy składniki: podstawa + premia za wypracowanie targetu + prowizja za odzyskane należności. Można zarobić duże pieniądze ale nie płacą za nicnierobienie. Praca bardzo wymagająca i stresująca. Targety są wysoko ustawione i trzeba na prawdę dużo czasu i wysiłku żeby je wypracować. W zasadzie wszystko tam kręci się wokół pieniądza. Ciągle masz do głowy wkładane że musisz pracować więcej i ciężej bo to daje kasę. Ja się wypaliłam, nie dałam rady. Mam jeszcze rodzinę, na której mi bardziej zależało niż na pieniądzach. Ale jeśli komuś odpowiada praca na bardzo wysokich obrotach przez cały czas to nie odradzam bo atmosfera w pracy jest ok. Zapewniają szkolenia i są na wysokim poziomie. Wszystkie wyjazdy służbowe były samochodami służbowymi i na koszt firmy.

ola

Niestety polscy pracodawcy nie należą do przykładnych, oczekiwania mają bardzo wysokie ale płace na najniższym poziomie ale czego można się spodziewać skoro dalej jest mentalność, że na Twoje miejsce zawsze ktoś się znajdzie który za psie pieniądze weźmie tą robotę....no cóż dla przetrwania czemu nie ale awans to raczej temat tabu....

Zorka5

pracowałem w 3 firmach windykacyjnych. i to po parę lat i Pragma jest z tej trójki najlepsza. Nie pracuje już w Pragmie bo zmieniłem branżę ale polecam właśnie PI. Wyleczyłem się z pracy w firmach stricte rodzinnych gdzie każde 10 zł obracane jest w rękach po 20 razy bo to "ich" prywatna kasa....i raczej nic ci nie przypadnie. Lepiej szukać firm z dobrym zapleczem finansowym gdzie Prezes nie jest właścicielem lub spółka ma dofinansowanie obcego kapitału itp.

blada

mozesz tez wejsc na ich www albo fb wrzucaja tam nowe ofe - stale monitoruje bo serio firma wydaje sie fajna, sporo znajomuch tam pracuje i chwalą sobie

Bytom

To i tak lepiej od tego co oferują inne firmy windykacyjne. Zresztą te inne powoli się nie liczą. Mówię o tych sąsiedzkich...śląskich...Pragma się rozwija ( fundusze, faktoring itp. ) inni zostali w tyle.

myszka

Nie to nie tak oni sie rozwijają zwiększają potencjał operacyjny i inwestują w ludzi, poczytaj - mają teraz fundusz sekurytyzacyjny, kupują od banków wierzytelności i szukają pracowników do ich obsługi ...

wOw
@myszka

WOW JESTEM POD WRAŻENIEM ,ŻE KUPUJĄ OD BANKÓW.DO TEJ PORY TO CO MIELI PRZEDAWNIONĄ TELEKOMUNIKACJĘ?????????

Zostaw merytoryczną opinię o NPL NOVA - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w NPL NOVA?

Zobacz opinie na temat firmy NPL NOVA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

NPL NOVA