Opinie o Ifm Electronic Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Ifm Electronic Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ifm Electronic Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ifm Electronic Sp. z o.o. w Katowice

O3

nomen omen

z doświadczeniem

Te informacje złośliwe na temat firmy to od osób które wiecznie szukają pracy i zmieniają firmy co miesiąc inna . Widocznie się nie nadają do niczego. Proszę nie ufać osobom które same sobą nie wiele reprezentują i nie szanują pracodawców i współpracowników w pracy bo to widać w tym przypadku i tylko mają wysokie oczekiwania brać i nie wiele z siebie dać .Cała o tym prawda . doświadczona

Greg

Kolega z pracy nie potrafi sobie zawiązać sznurowadła ani zalogować się do Facebooka... Robi to za niego żona. Miał wypadek i te czynności są poza jego zasięgiem. Kolegę dopadł pirat drogowy wyprzedzający w niedozwolonym miejscu. Nie sposób było to przewidzieć i uniknąć zderzenia. W jednym momencie posypało się całe poukładane życie... Świadomość takiej możliwości uczy pokory.

O2

nic nie szkodzi aga... gdzie to dają te talony

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ifm Electronic Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Aga

O przepraszam. To nie ta firma :)

Aga

Może ktoś mi pomoże. Czy warto brać talon na węgiel?

Fernando

Les deseo todo lo mejor.

Sienkiewicz z Wiejskiej

A mi się wydaje, że ludzie przychodzący do pracy, myślą sobie nie wiadomo co o sobie, jacy nie są wspaniali i ile to nie powinni na start zarabiać. Proszę to jest kupa śmiechu. Nie ma firmy prywatnej w której nie ma zgrzytów itp. A jak ktoś zmienia prace 3 razy w roku to świadczy o tym jakim jest dupiatym pracownikiem, ale dla wszystkich to jest tak jak dla - dla mnie nie ma pracy w tym kraju (z moim wykształceniem) Durni Polacy to naród idący za głosem reszty, non sens. Jak już gdzieś się usłyszy, że zle to znaczy zle i tego się lepiej trzymać. A że ktoś był beznadziejny. Tak jak gdyby nikt nigdy w życiu się nie wkurzał w pracy, wszędzie wszyscy są tacy spokojni i kulturalni w każdej firmie oczywiście. No proszę Was. Sięgnijcie po większy horyzont a nie siedzicie na (usunięte przez administratora) i myślicie że Wam sie wszystko należy. Do roboty!

O2
@Sienkiewicz z Wiejskiej

gdzie jestes?? musze ci polac bo prawde rzeczesz... a może to ty jestes kretem.. albo twój dziadek z wermachtu..

Piękny Kazimierz

Jest taki man co wszędzie wchodzi. Po prostu otwiera drzwi i wchodzi.

Waldeck

Od pewnego czasu dochodzą mnie słuchy, że CBA robi naloty w okolicy. To już jest koniec. Nie będzie nic.

O.

Gratulucje dla byłego pracownika ifm WYGRANEJ kolejnej sprawy sądowej

Waldeck

Od jakiegos czasu dochodzą mnie słuchy, że jeden z handlowców ifmu jeździ na spotkania z klientami ze swoim psem! Prawda to? Jeśli tak to, który z nich taki aparat?

Piękny Kazimierz

Jozek napisz jeszcze raz co wy tam robicie:))) to slowo na "p":))) musze to zonie pokazac, poleje sie ze smiechu:))

Goryl z Góry św. Anny

Nie jestem z tej firmy...ba! Nawet nigdy nie pracowalem w branzy, a czujniki to znam tylko te "cofania". To tyle o sobie. Teraz o ifm... Cala ta firma to istna Cloaca Maxima! Wnioski wysuniete po przeczytaniu wszystkich 170 komentarzy. Dziekuje i wracam naprawiac moja Nubire

Jozek
@Goryl z Góry św. Anny

Większość wylanych odreagowuje swoje frustracje na takich prtalach. Ci co pracują, nie mają czasu na pierdoły...

@Jozek

Hihihi! Ci co "pracują" hihihi!

jozek

Głupoty piszecie połowa tekstów w goworku to fantazje niespełnionych ambicji pracowników.

T
@jozek

akurat 100% wpisow oprocz twojego to delikatna metafora rzeczywistosci w tej firmie. sam glupoty piszesz

Goryl z Góry św. Anny
@jozek

Tak jest! Wszystko zgodnie z haslem "Faryzeusze wszystkich krajow, łączcie sie!". Teraz idę gotować (krochmalić) majtty

xoxo

Niektórzy ludzie są smieszni,nadając przy obcych ludziach na swoją była firme że było żle i w ogóle,zastanówcie co mówicie i przy kim :-) bo można tego pożałować,nigdy nic nie wiadmo co nas spotka w życiu,bedzie sie chciało wrócic do tej byłej bylejakiej firmy a drzwi za takie gadanie bedą zamknietę ;-) tyczy sie to jednej dziewczyny która miała nasrane we łbie i dalej ma i wygłąda jak p (usunięte przez administratora) za krzaka,i wszyscy dobrze wiemy że praca w Ifmie jest beznadziejna i tez sie zarabia najnizjsza krajową :-)

Mandarynka

niektóre rzeczy wypisane na tym forum są tak głupie ze aż nieprawdopodobne. Jak można nakazkac podać hasła do maila albo kazac placic za kolacje firmową. Az się nie chce wierzyć

Forrest Gump
@Mandarynka

Poznasz glupiego po czynach jego

gonzo

Masorz podaj treść SMS.

Farorz Williams

X-men, dobrze powiedziane. To obrazuje tylko niekompetencje pani prezes w sprawach zwiazanych z zarzadzaniem firma i kodeksem pracy. Gratulacje dla zwycieskich stron. Wyroki pokazuja ze nie warto uczyc sie podstaw prowadzenia firmy i kultury traktowania pracownikow na zywym organizmie (i to jeszcze nie swoim!)

x-men

I kolejny w ostatnim czasie przegrany przez ifm proces sądowy z byłym pracownikiem. Hahaha. Może to da Pani Prezes coś do myślenia

Zostaw merytoryczną opinię o Ifm Electronic Sp. z o.o. - Katowice

Ifm Electronic Sp. z o.o.
  • Węglowa 7
    40-105 Katowice
  • NIP: 6342531910 KRS: 0000213915

Ifm Electronic Sp. z o.o.