Opinie o KADRY SERWIS Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie KADRY SERWIS Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w KADRY SERWIS Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KADRY SERWIS Sp. z o.o. w Szczecin

Natalia Nowy wpis

Gorąco polecam tę agencję zatrudnienia. Wszystko załatwione bardzo sprawnie i szybko. Duży wybór ofert pracy. Rozmowa rekrutacyjna odbyła się już na drugi dzień od przesłania CV. Warunki zatrudnienia bardzo korzystne, wypłata na czas :) Serdecznie polecam.

Administrator Nowy wpis

Interesuje mnie praca jako operator produkcji w firmie KADRY SERWIS Sp. z o.o.. Ktoś tam pracuje? Co możecie powiedzieć na temat warunków oferowanych przez tę firmę?

Dawid Nowy wpis

Polecam. Bardzo uczciwa agencja jak rzadko się zdarza. Praca przy montażu pasów ciekawa i nie za bardzo ciężka.

SolidnySnejk Nowy wpis

Od miesięcy na ich stronie - na którą notabene przekierowują petentów jakże przepracowane panie z ich biura - wiszą te same ogłoszenia i nie pojawia się nic nowego. Termin ważności niektórych z nich miał upłynąć pod koniec zeszłego roku. Zamiast wrzucić coś nowego, przedłużyli niemal wszystkie stare ogłoszenia o miesiąc, po czym jak zakładam spokojnie wrócili do siorbania kawy, jedzenia drugich śniadań i gapienia się w wygaszacze ekranu w głównej siedzibie agencji. Kontaktu w sprawie aplikacji na oferty pracy jak nie było, tak nie ma. To by prawdopodobnie wymagało jakiejś roboty z ich strony, więc lepiej nie odbierać telefonów. Zwykli naganiacze i słupy, nie polecam.

Firma KADRY SERWIS Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Dam prace. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Sebastian Zamora

Zwykli (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora), nie płacą pieniędzy na czas. Uważajcie na nich.

Olga
@Sebastian Zamora

Jak mogą niby nie być na czas, przecież umowę się jakąś zawiera. Jak to w praktyce tak właściwie wygląda?

Honorata

Widzę, że są tu polecenia, co do stażu. Piszecie, że firma jest profesjonalna. Wiecie może czy aktualnie szukają kogoś na staż? Chętnie wysłałabym cv.

Szczery

Dotyczy KADRY SERWIS na Emilii Plater w Szczecinie. 28.04.2022 przed godziną 13 byłem w drodze powrotnej na pieszo z Wałów Chrobrego i pomyślałem, że zajdę i zapytam się jakie mają oferty pracy. Wchodzę, patrzę , zero klienteli i siedzi z 6 młodych kobiet. Każda przed komputerkiem bez zajęć. Jedna przy drzwiach rozkojarzona brunetka spojrzała się rażącymi niebieskimi oczami jakby zdezorientowana sytuacją, że ktoś wszedł tu. Tak więc pytam się jej jako pierwszej z brzegu, że przyszedłem dowiedzieć się jakie mają oferty pracy. Chwila ciszy i zagubienia. Po czym jedna odważna ze środka sali siedząc odpowiada, że "zapraszamy na naszą stronę KS Service, tam są oferty pracy". Szok! Nie dość, że jestem na miejscu, to jeszcze niczego się nie dowiedziałem. Zamiast zapytać mnie co mnie interesuje (przecież mają komputery pod nosem), to siedzą jak ameby i nic. Totalne bezmózgowie. Ich opiekun lub opiekunka płaci im chyba za siedzenie przed smartfonami na facebooku a komputery dla przykrywki. Albo grają w jakieś gierki na PC online. Takie dzieci specjalnej troski. Zero zainteresowania. Takie czekanie na wypłatę. Zapewne dostają pieniądze za świecenie oczami. Albo jest to połowa ekipy z Ukrainy pod skrzydełkiem jakiegoś żałosnego frajera lub frajerki. Obrażony jestem. "Kobiety". Myślałem, że chociaż nie ameby.

OLCIA

Dziękuje firmie Kadry Serwis za profesjonalną pomoc w uzyskaniu stażu polecam wszystkim

Marzena

Cześć, mam pytanie na temat pracy w Kadry Serwis. Czy zatrudniają stażystów? Zwłaszcza mam na myśli osoby, które są w trakcie robienia studiów. Bardzo proszę o komentarz z taką informacją. Na jakich warunkach staże?

Танюша

Агенция одна из лучших в Щецине, мне очень помогли з документами, делают все быстро и качественно. Девочки всегда идут на встречу. Так держать Вы лучшие!!!!!!

Oksana Mykolaenko

Отличное сотрудничество с работниками агенства, все делают вовремя , всегда перезвонят или от пишут вам если не дозвонились. Рекомендую!!!

Yevhenii 78

Все отлично, девчонки работают хорошо, документы делают вовремя, едим к ним уже не первый раз! Рекомендую однозначно!

Ольга

Співпрацюю з цією агенцією - рекомендую!

Alisa

bardzo ladna firma, jestem zadowolona????

Barbara
@Alisa

Cześć @Alisa, muszę przyznać, że nie do końca wiem, co myśleć o określeniu "ładna firma". Czy jesteś pracownikiem Kadry Serwis, być może chodzi o wyposażenie biura? Mam nadzieję, że wyjaśnisz.

Barbara

Powiedzcie, jakich cech szukają rekruterzy w kandydatach ubiegających się o pracę w Kadry Serwis? Czy jakieś konkretne wykształcenie zawodowe będzie tu plusem, może znajomość języków obcych?

arek

wystawiam pozytywną opinie dziękuje za pomoc w trudnej sytuacji

Mariusz

@odpowiedz a nie macie darmowych szkoleń?

Czy w KADRY SERWIS Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Zapewne hahaha a ile to kosztuje ?

pytanie

Na czym polega praca i czy jest ciężka?Chciałem się zatrudnić ale najlepiej jak ktos opowie krótko o pracy :)

bolesław

Praca na produkcji ok bez zarzutu opinia pozytywna

Zostaw merytoryczną opinię o KADRY SERWIS Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w KADRY SERWIS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KADRY SERWIS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KADRY SERWIS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 8 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KADRY SERWIS Sp. z o.o.