Opinie o DS Smith Polska S.A. w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy DS Smith Polska S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DS Smith Polska S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DS Smith Polska S.A. w Kielce

Czy jest rozsądny na wielkość parking dla pracowników fizycznych, cz też jest z tym parkowaniem problem.

Mazbi

Szkoda czasu na tą firmę Wyzysk, rodzinne układy, obcy jest jednak całkiem obcy. Firma nie dba o pracowników, liczy się tylko zysk tych co na stołkach. trzeba się prosić o swoje. Była pracownica

Wielki pędzel
@Mazbi

Zależy, ludzie robią po 15, 20 40 lat a sa pomocnikami tych którzy robią 5 lat , i o to chodzi , nagle idąc na maszynę nic nie umie bo pierwszy raz w życiu widzi taką maszynę na której robił ponad 20 lat :) , pozdrawiam

@Mazbi

Dzień dobry, Z uwagą podchodzimy do warunków pracy jakie oferowane są wszystkim zatrudnionym w naszej firmie i dokładamy wszelkich starań, aby były one jak najlepsze. Osoby, które mają jakiekolwiek uwagi, zachęcamy do ich zgłaszania za pośrednictwem wewnętrznych kanałów komunikacji, m.in. skrzynek na anonimowe uwagi pracowników. Zapewniamy, że wdrożone w DS Smith procedury, stwarzają możliwość rozpatrzenia uwag z dbałością o dobro pracownika występującego z danym wnioskiem. Anna Zespół HR DS Smith Polska

@Mazbi

Dzień dobry, Informujemy, że zwracamy szczególną uwagę na warunki pracy oraz panującą w firmie atmosferę. Jeżeli zauważacie Państwo jakiekolwiek nieprawidłowości w swoim miejscu pracy, zaniedbania lub nieodpowiednie postępowanie, prosimy o przekazywanie tych informacji poprzez dostępne w każdym zakładzie wewnętrzne kanały informacji, m.in. skrzynki na uwagi pracowników czy anonimowe ankiety badające satysfakcję pracowników z pracy. Dzięki uzyskanym informacjom istnieje możliwość przedyskutowania problemów i propozycji z Zarządem naszej firmy i wypracować wspólnie rozwiązania przedstawionych sytuacji. Zapewniamy, że wewnętrzne kanały komunikacji stwarzają możliwość otwartego zgłaszania uwag przy jednoczesnym zachowaniu anonimowości. Anna Zespół HR DS Smith Polska

Erwin

(usunięte przez administratora) To w skrócie z czym kojarzy mi się to miejsce. Nie spotkałem w swoim życiu gorszego miejsca pod tymi względami. Niestety polskie oddziały zagranicznych firm bywają takimi "mutacjami"

Bełchatowianka

Chciałam zapytać, kiedy będzie prowadzona rekrutacja do pracy w Bełchatowie. Pod koniec tego roku miał tu powstać oddział DS Smith Polska S.A.

@Bełchatowianka

Dzień dobry, Bardzo dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. Informujemy jednocześnie, że data rozpoczęcia rekrutacji do fabryki w Bełchatowie nie została jeszcze ustalona. Oferty pracy zostaną opublikowane na naszej stronie: www.dssmith.com/kariera Anna Zespół HR DS Smith Polska

Scyzor
@Bełchatowianka

Inwestycja jest wstrzymana, nie czekaj bo umrzesz z głodu ;-)

Blabla

Brak kontaktu po rekrutacji z wynikiem. Myślę, że w dobrym tonie byłoby wysłać informacje zwrotną, że jednak nie przeszedłem rekrutacji, skoro poświęciłem dla Państwa czas na wszystkie rozmowy kwalifikacyjne.

@Blabla

Dzień dobry, Bardzo dziękujemy za wzięcie udziału w rekrutacji do naszej firmy. Zapewniamy, że dokładamy starań aby kontaktować się ze wszystkimi Kandydatami. Jeśli nie otrzymał Pan informacji zwrotnej w terminie - to bardzo przepraszamy. Jednoczenie, prosimy o kontakt pod adresem: rekrutacja@dssmith.com Anna Zespół HR DS Smith Polska

Czy Pan (usunięte przez administratora)może sie wypowiedziec do kiedy mają być zamrożone podwyżki ? miesiąc - dwa - rok - dwa ? zadnego dnia przestoju pracy nie było dlaczego np w Marbachu ludzie normalnie dostali podwyżki a u nas Pan sobie wymyslij że nie wiadomo co będzie gospodarką ? za rok czy dwa czy pięć też nie wiadomo co będzie.

Nick Carter

Czy słowo "prezes" jest zakazane na tym forum, że jest usunięte przez administratora?

Zespół HR

Dzień Dobry, W naszej opinii forum GoWork nie jest miejscem właściwym do podejmowania dyskusji w powyższym temacie. Wszystkie informacje są na bieżąco przekazywane pracownikom. W przypadku pytań zachęcamy do zwrócenia się do bezpośrednich przełożonych, działu personalnego lub skorzystania z innych możliwości przewidzianych w Regulaminie Pracy. Chętnie wyjaśniamy wszystkie wątpliwości zgłoszone w ten sposób. Anna Zespół HR DS Smith Polska

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w DS Smith Polska S.A.?

Zespół HR

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami zamieszczonymi na naszej stronie internetowej: https://www.dssmith.com/pl/packaging/o-nas/kariera/kogo-szukamy/rekrutacja; bezpośredniego kontaktu z nami za pośrednictwem skrzynki e-mail oraz złożenia swojego CV w odpowiedzi na publikowane ogłoszenia o pracę. Anna Zespół HR DS. Smith Polska

Gusylik

Te maseczki można sobie wsadzić głęboko .... I tak nic nie dają swoją drogą powinny być zmieniane co 20 minut!!

lekarz
@Gusylik

to sobie ja wsadz.Bedziesz pierwszy z maseczka w (usunięte przez administratora)

Gusylik
@lekarz

Jak byś wiedział chodzenie w masce przez kilka godzin jest bardziej szkodliwe niż wirus którego nie ma !!!! Widać jak łatwo można manipulować ludźmi !!!

Czy wiadomo cos na temat na podwyżek od 1 mają? Będą czy w związku z wirusem zawieszono? Bo nie widzę powodu żeby ich nie było, firma pracuje normalnie, poziom wysyłek palet na tym samym poziomie co przed epidemia

Zawieszono, prezes wysłał list kilka dni temu.

Zespół HR

Dzień Dobry, W naszej opinii publiczne forum nie jest miejscem, w którym powinna być omawiana polityka płacowa firmy. Chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania zadawane za pośrednictwem wewnętrznych kanałów komunikacji, w tym infolinii, skrzynek na anonimowe pytania pracowników. Przede wszystkim zaś zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z działem personalnym lub swoim bezpośrednim przełożonym. Anna Zespół HR DS Smith Polska

@Zespół HR

Na jakiej podstawie zawieszono coroczne podwyżki? Produkcja idzie pełna para, wysyłki na niezmienionym poziomie około 1500 palet wyjeżdża na jednej zmianie, pracujemy pod tym samym obciążeniem, firma ma cały czas zamówienia. Czy zarząd może przedstawic jakiś raport prognozy kryzysu w firmie że na ich podstawie zawieszono podwyżki?

Wiedzący

Firma żenada. Zatrudnienie jest przez agencje pracy. Gdy nie ma pracy to wysyłają na przymusowy postój oczywiście bezpłatny. Stawka godzinowa to fikcja bo każą robić tzw akord na którym wychodzi się finansowo gorzej. Postój z braku zamówień co 2 miesiące średnio. Szkoda czasu na te (usunięte przez administratora)

@Wiedzący

Dzień dobry, Zachęcamy do kontaktu z Działem Personalnym firmy DS Smith Polska. Przedstawimy informację o możliwości zatrudnienia w naszej firmie, a nie w tej, o której wspomniano we wpisie. Dane kontaktowe dostępne są na naszej stronie internetowej. Anna Zespół HR DS Smith Polska

Uciemiężona

Jak długo można gnębić pracownika i wmawiać mu coś co jest dalekie od prawdy?Na osłodę składać obietnice bez pokrycia.Jeżeli ktoś jest złym pracownikiem nie lepiej go zwolnić na dogodnych dla niego warunkach?Stosuje się prowokacje mające na celu złamanie prawa.Jeden mistrz czuje się jakby to była jego firma.Jedyni przełożeni z którymi rozmawiałam kiedykolwiek ludzkim językiem to pan Konrad i pan Krzysztof.

Obserwator
@Uciemiężona

Zgodze się z wypowiedzią z góry.Mistrze szantazuja pracowników.Coś wiem na ten temat.Zwłaszcza jeden co czuje się że jest włascicielem firmy.Dalej tak byc nie może.Pracownik ma swoje prawa nie mozna nas uciszać szantazem.Wedlug prawa panstwowego szantasz podlega karze.

@Uciemiężona

A któż cię tak uciemiężona męczy ?

@Uciemiężona

Dzień dobry, Osoby, które mają jakiekolwiek uwagi, zachęcamy do ich zgłaszania za pośrednictwem wewnętrznych kanałów komunikacji takich jak skrzynki na anonimowe uwagi pracowników, spotkania bezpośrednio z Zarządem, zewnętrzna infolinia do kontaktów z pracownikami czy ankiety. Przypominamy, że wdrożone w Firmie procedury, stwarzają możliwość rozpatrzenia uwag z dbałością o dobro pracownika występującego z danym wnioskiem. Anna Zespół HR DS Smith Polska

Fransjk

Na jakie zarobki w tej firmie moze liczyc operator wózka widłowego ?

XCX
@Fransjk

Na wydziale p1 na początek 20 zł brutto plus premia 15%

@Fransjk

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. Informujemy, że w trakcie procesu rekrutacyjnego wyczerpująco przedstawiamy warunki pracy, w tym wysokość wynagrodzenia. Jednocześnie zapraszamy do obejrzenia filmu, który przedstawia pracę kierowcy wózka widłowego w naszych fabrykach: https://www.youtube.com/watch?v=8C2sCxD_FAI Anna Zespół HR DS Smith Polska

Ostatnio zauważyłem ogłoszenie na konstruktora opakowań i zastanawiam się nad złożeniem aplikacji. Jak wygląda rekrutacja? Jakich zarobków można oczekiwać na tym stanowisku? Jak wygląda praca w tym dziale? (organizacja, atmosfera itp.) Czy wymagania co do j. angielskiego (B-2) muszą być spełnione, czy może być niższy poziom? Czy trzeba się porozumiewać w tym języku w codziennej pracy?

@Zainteresowany

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie ofertą pracy w naszej firmie. Informujemy, że szczegółowe informacje na temat warunków zatrudnienia przedstawiane są w trakcie rozmowy rekrutacyjnej. Anna Zespół HR DS Smith Polska

Cezary

Jakiś czas temu było ogłoszenie na logistyka. (2 tygodnie temu) Czy miejsce pracy już jest zapelnione? Czy rekrutacja już jest zamknięta czy wstrzymana na dzisiejszy dzień?

@Cezary

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie ofertą pracy w naszej firmie. Odpowiedzi udzielamy na zapytania przesłane bezpośrednio na adres kontaktowy podany w ogłoszeniu o pracę. Anna Zespół HR DS Smith Polska

Zi

Operator maszyn/liniowy/lider jakie zarobki netto na produkcji?

@Zi

Dzień Dobry, Dziękujemy za zainteresowanie ofertą pracy w naszej firmie. Informujemy, że szczegółowe informacje na temat warunków zatrudnienia przedstawiane są w trakcie rozmowy rekrutacyjnej. Anna Zespół HR DS Smith Polska

Pozdrawiam (z biura :)

Prezes zamiast zachować się odpowiedzialnie i wygonić wszystkich, których się da na pracę zdalną, mierzy temperaturę na bramie i rozdaje żel do rąk. Nie rozumie, że nie każdy potrzebuje nadzorcy nad sobą żeby wykonywać swoją pracę rzetelnie. To się nie skończy dobrze.

Mamy cię!
@Pozdrawiam (z biura :)

Jutro będziemy wiedzieli kto tak rumakuje, jak będziesz wychodził przez bramę to nie będziesz już tej temperatury musiał mieć mierzonej!

Homer
@Pozdrawiam (z biura :)

Bez przesady - w pokojach nie pracują po 50 ludzi,więc ryzyko zakażenia nie jest duże. Prezes wg mnie zachowuje się rozsądnie i robi co może żeby zakład pracował normalnie. Nie siej paniki i poczuj trochę solidarności z ludźmi z produkcji, magazynu, planowania itp. którzy też chcieliby pracować zdalnie, ale nie mają takiej opcji.

@Homer

To, co piszesz, nie ma większego sensu. Tu nie chodzi o solidarność, tylko prosty rachunek - im mniej ludzi w firmie, tym mniejsze ryzyko zakażenia.

@Pozdrawiam (z biura :)

Dzień dobry, DS Smith podjęła szereg działań zapobiegawczych. Natychmiast wdrażamy wszystkie zalecenia WHO i Głównego Inspektora Sanitarnego dla przemysłu. Podejmujemy też działania dodatkowe. O wszystkich środkach pracownicy są informowani na bieżąco, min. za pośrednictwem monitorów, maili i komunikacji od Zarządu. Przy tej okazji zwracamy uwagę na to, jak ważną rolę w zachowaniu ciągłości dostaw żywności, napojów, środków higieny pełni nasza Firma i produkowane w niej opakowania. Zatem prosimy o wzajemną współpracę i szacunek oraz przyjęcie ze zrozumieniem wszystkich działań i bezwzględne stosowanie wdrożonych procedur, które mają na celu zminimalizowanie ryzyka i zapewnienie bezpieczeństwa osób zatrudnionym w DS Smith. Anna Zespół HR DS Smith Polska

Szkoda ze w naszej firmie rozdawane są takie beznadziejne maseczki, które w ogóle nie spełniają swojego zadania, na pewno nas przed wirusem nie ochronią. Ktoś wziął pieniądze i zadowolony, a my szaraki musimy się stosować.

Trzeba w tych maseczkach pracować na hali produkcyjnej przy maszynach?

Zespół HR

Dzień dobry, Wszystkie zalecenia WHO i Głównego Inspektora Sanitarnego dla przemysłu są natychmiast wdrażane w DS Smith. Podejmowane są także dodatkowe działania wykraczające poza te zalecenia. O wszystkich podejmowanych środkach zapobiegawczych, pracownicy są informowani na bieżąco m.in. za pośrednictwem monitorów, komunikatów na tablicach ogłoszeń, maili i komunikacji od Zarządu. W przypadku pytań dotyczących wdrożonych w Firmie środków zapobiegawczych zachęcamy do skorzystania z wewnętrznych kanałów informacyjnych i możliwości wyjaśnienia wątpliwości u źródła. Anna Zespół HR DS Smith Polska

Zespół HR

Dzień dobry, Informacje na temat wdrożonych środków i standardów zachowania można znaleźć w instrukcjach, ulotkach, informacjach wyświetlanych na monitorach i komunikatach na tablicach ogłoszeń jak również w firmowym newsletterze. W przypadku pytań zachęcamy do skorzystania z wewnętrznych kanałów informacyjnych. Anna Zespół HR DS Smith Polska

Loszka

Kobiety na produkcji jakie miałyście wypłaty za miesiąc styczeń?

Kobieta
@Loszka

Coś nie tak z ta wypłata bardzo niskie

odciśnięta
@Loszka

A to fakt że mała ale na "pocieszenie" powiem Ci że na święta B.N.2012 nie była wcale mniejsza niż2019"he"Natomiast przerób nie do porównania.

@Loszka

Dzień dobry, Uważam, że to forum nie jest miejscem do dyskusji na temat zarobków. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Prosimy o kontakt z działem personalnym. Anna Zespół HR DS Smith Polska

Znafca
@Zespół HR

Czego się Aniu boisz? Przecież tak fajnie firma płaci. Czemu ukrywacie te kokosy przed ludźmi?

Alicante

Pracowałam na produkcji przez pół roku w wydziale z opakowaniami plastikowymi. Zdarzały się ciężkie dni, szczególnie latem - przy temperaturze sięgającej 40 stopni na hali produkcyjnej. Opinie na temat samej pracy mam bardzo dobrą, nie było problemu z urlopem, zarobki całkiem przystępne, brygadziści bardzo w porządku. Po przyjęciu do pracy wszystko dokładnie wyjaśnione - system zmianowy, zasady bhp, jak będzie wyglądać praca, co wolno, a czego nie wolno. Krótko mówiąc polecam pracę w tej firmie.

Obserwator
@Alicante

Mam pytanie szczere skoro pani tak było dobrze że koszulka przyklejała się z potu do ciala i cieżko oddychać z gorąca to czemu pani pracowało tylko pół roku skoro tak fantastycznie było?

Potencjalny pracownik

Dzień dobry, na jakie zarobki może liczyć konstruktor? (widełki)

@Potencjalny pracownik

Witam serdecznie, Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Przypominamy jednocześnie, że na portalu GoWork nie podajemy żadnych informacji na temat szczegółowych warunków zatrudnienia. W trakcie procesu rekrutacyjnego omawiane są wszelkie warunki pracy, w tym wysokość wynagrodzenia, które uzależnione jest od: doświadczenia, umiejętności, kwalifikacji, stopnia odpowiedzialności i innych czynników związanych z pracą na danym stanowisku. Naszym celem jest dostarczenie rzetelnej, pełnej i wyczerpującej informacji o pracy w naszej Firmie. Zachęcam zatem do przesłania CV pod adres: rekrutacja@dssmith.com. Pozdrawiam Kamila Zespół HR DS Smith Polska

Zostaw merytoryczną opinię o DS Smith Polska S.A. - Kielce

• Jak się pracuje w DS Smith Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy DS Smith Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DS Smith Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 13 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DS Smith Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w DS Smith Polska S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DS Smith Polska S.A.