Opinie o Foodjobs Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Foodjobs Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Foodjobs Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Foodjobs Sp. z o.o. w Kielce

ona

Rozmowa rekrutacyjna na stanowisko Asystenta Administracji to był jakiś dramat...

HR FOODjobs

Jasne, chętnie przedstawimy jak wygląda proces rekrutacyjny do naszej firmy. Zadzwoń do nas i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Kontakt do Rekrutera: ‭+48 788 566 530‬ Nigdy nie szukaliśmy Specjalisty ds. BHP do struktur FOODjobs. Jakiś czas temu faktycznie szukaliśmy Specjalisty ds. BHP dla naszego klienta, ale proces ten nie jest już aktywny od dłuższego czasu. Jeżeli zainteresowany jesteś IQ procesami rekrutacyjnymi na stanowiska Specjalistyczne odezwij się proszę do nas telefonicznie i powiedz o swoich potrzebach, doświadczeniu, a dopasujemy do Ciebie najlepszą ofertę pracy. Na wszystkie pytania chętnie odpowiemy. pozdrawiamy, zespół FOODjobs

Ayo

Dzień dobry, a czy ogólnie jest szansa na zatrudnienie bezpośrednio u nich? Branża bliska mojemu sercu, a że skończylam studia to chciałabym się zatrudnić jako rekruter. Znalazłam tylko ogłoszenie sprzed kilku lat w necie, mam rozumieć że od tego czasu nikogo nie szukali? Jakie dają w ogóle możliwości rozwoju, szkoleń? I widzę, że wtedy dawali możliwość pracy zdalnej, czy przy wyborze takiego trybu nadal trzeba czasem odwiedzić biuro?

@????

Korespondujące wykształcenie oraz doświadczenie w pracy na stanowisku Technolog w dziale rozwoju produktu (min. 5 lat), profesjonalna postawa, partnerskie podejście do ludzi i umiejętność konstruktywnych rozmów. Skontaktuj się z nami, a Rekruter FOODJOBS odpowie na Twoje pytania dot. tej oferty. W FOODJOBS bazujemy na partnerskich relacjach, co potwierdzi każda osoba, która z nami współpracuje. W przypadku oferty na stanowisko Manager Technologii - tu rekrutujemy dla naszego Klienta. Jeżeli chodzi o naszych Partnerów w Biznesie - zazwyczaj współpracujemy z firmami, które mają podobne podejście do filozofii Zarządzania Zasobem Ludzkim: oparte na partnerstwie, profesjonalnej współpracy. pozdrawiamy!

Ayo

@Ayo

Pewnie ! Zaaplikuj rekrutacja@foodjobs.pl Cyklicznie szukamy do swojego zespołu doświadczonych Rekruterów i osoby ukierunkowane na pracy w rekrutacji. Rozwój i szkolenia ? Cały czas się rozwijamy i zdobywamy nowe doświadczenia. Niezmiennie: dajemy możliwość pracy zdalnej, w trybie hybrydowym i w biurze - w zależności od Twoich preferencji.

Sabrina Nowy wpis
@HR FOODJOBS

Dzień dobry, czyli specjalista śmiało moze aplikowac do państwa firmy?:) Na stronie znalazłam ofertę pracy dla managera działu, a niestety doświadczenia trochę mi brakuje. Mogę jeszcze wiedzieć, jak wygląda praca w trybie hybrydowym, jeśli chodzi o dni w miesiącu na home office?

HR FOODJOBS Nowy wpis
@Sabrina

Dzień dobry. O którą konkretnie ofertę chodzi ?

???? Nowy wpis
@HR FOODJOBS

O manadżera w dziale technologii. Oferta z Waszej strony internetowej. Są jakieś minimalne wymogi, co do doświadczenia w zarządzaniu projektami oraz zarządzaniu ludźmi? I na marginesie, mam nadzieję, że pracujące u Was osoby, wbrew nazywaniu ich w ofercie "zasobem", traktowane są z należnym szacunkiem?

HR FOODJOBS Nowy wpis
@????

Znalazłem ofertę na spawacza TIG. Ile można zarobić miesięcznie na początek. Stawka jest ustalana na rozmowie rekrutacyjnej? Piszą w ogłoszeniu ze jest premia plus podstawa. Ile można otrzymać takiej premii miesięcznie i od czego jest uzależniona

HR FOODJOBS

Musi być to nieaktualna oferta, bo teraz nie rekrutujemy na stanowisko Spawacz TIG. Jeżeli jesteś zainteresowany wysokością zarobków na tym stanowisku - zaaplikuj do Firmy, być może w przyszłości proces będzie aktywny. Sukcesywnie zwiększamy zespół produkcyjny. Po przedstawieniu swojego doświadczenia w zakresie spawania stali nierdzewnej TIG przedstawimy Ci możliwości wynagrodzenia zasadniczego i premii oraz to, od czego jest ona zależna. pozdrawiamy! Zespół FOODJOBS

ona

@ona

Postaramy się odnieść do Twojej opinii jeżeli udostępnisz nam szczegółów w temacie tego jak określasz to "dramatu". Gdybyś chociaż napisała jak masz na imię - moglibyśmy się do czegoś próbować odnieść, ale jesteś dla nas Anonimowa stąd ciężko od czegoś zacząć. Polecamy kontakt do naszego działu HR i rozmowę na temat swoich odczuć przed wystawieniem takiej opinii. pozdrawiamy, HR FOODJOBS

@HR FOODJOBS

Dzień dobry :) Mogą państwo przedstawić jak wygląda w takim razie proces rekrutacyjny do firmy? To pewnie zależy od charakteru pracy, ja mam akurat na myśli stanowiska specjalistyczne. Kiedyś szukano specjalisty ds bhp, czy wiadomo coś o kolejnych naborach?

HR FOODjobs

HR FOODJOBS

Pani Anno, w ostatnim czasie nie rekrutowaliśmy do FOODJOBS. Stale szukamy odpowiednich kandydatów na różne stanowiska dla różnych Firm - podstawowe działania w Agencji Doradztwa Personalnego. Proszę napisać na jakie stanowisko Pani aplikowała lub skontaktować się z naszym Rekruterem jeżeli coś wymaga dopowiedzenia. pozdrawiamy, zespół FOODJOBS

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Foodjobs Sp. z o.o. na stanowisko Doradca Techniczno-Handlowy – wyposażenie dla przemysłu spoż? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. Kadr i Płac
Tutlo Sp. z o.o.
logo firmy Porcjowanie i pakowanie mięsa
Thiersee
Allpersona GmbH

W mieście Poznań były ciekawe oferty pracy na Account Manager. Co powiecie o zarobkach w firmie Foodjobs Sp. z o.o.?

HR FOODJOBS

W regionie wielkopolska - Poznań obecnie FOODJOBS wspiera kilka procesów rekrutacyjnych na stanowiska związane ze sprzedażą, ale FOODJOBS nie zatrudnia u siebie, tylko pośredniczy w zatrudnieniu. Jeżeli jesteście zainteresowani ofertami pracy, których procesy wspierane są przez FOODJOBS - poprosimy o kontakt telefoniczny z naszym zespołem: przedstawimy ofertę.

Foodjobs Sp. z o.o. prowadzi aktualnie rekrutację na stanowisko Pracownik Infolinii. Jesteś osobą, która odpowiedziała na ofertę? Napisz, co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla użytkowników rozważających pracę w firmie.

HR FOODJOBS

FOODJOBS nigdy nie prowadził rekrutacji na stanowisko Pracownik Infolinii.

W Foodjobs Sp. z o.o. trwa rekrutacja na stanowisko Kierownik Jakości. Odpowiedziałeś na ofertę? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Ta opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

HR FOODJOBS

Dzień dobry, prosimy o nie wprowadzanie w błąd kandydatów FOODJOBS. Oferty pracy, o które Administratorzy GoWork pytają nie zawsze są aktualne. Aktualne oferty pracy procesów rekrutacyjnych, które wspieramy kandydaci znajdą na www.foodjobs.pl lub portalu Linkedin. pozdrawiamy, FOODJOBS

Wzięliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Project Manager w Foodjobs Sp. z o.o.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem marki? Na co powinny zwrócić uwagę osoby, które rozważają złożenie swojej aplikacji? Podzielcie się informacjami!

FOODJOBS Administrator

FOODJOBS nie prowadzi rekrutacji w tej chwili na stanowisko Project Manager.

@FOODJOBS Administrator

A czy są aktualnie może rekrutacje na inne stanowiska?

@Karolina

Do FOODJOBS obecnie szukamy Asystenta Administracji. Jeżeli chodzi o wsparcie rekrutacji przez FOODJOBS dostępne i aktualne oferty znajdziesz Karolino na www.foodjobs.pl pozdrawiamy!

Foodjobs Sp. z o.o. ma teraz aktualne oferty pracy w Starogard Gdański. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

FOODJOBS Administrator

FOODJOBS nie ma aktualnych ofert pracy w Starogard Gdański.

Iwona

Social Media Specialist, może "powrócisz tu" i oświecisz mnie z właściwym sobie sarkazmem co do tajników swego stanowiska w firmie. Ile płacą za 1000zzs? Umowa o dzieło, czy zlecenie?

@Iwona

Jeżeli możemy odpowiedzieć szczegółowo na Twoje pytania napisz proszę: office@foodjobs.pl W mailu poprosimy o zostawienie telefonu do siebie - odpowiemy na pytania, na które będziemy znali odpowiedź. Social Media Specialist raczej "nie powróci" dobrego weekendu! FOODJOBD

Aleksandra
@FOODJOBS Administrator

nie możecie tak oficjalnie tutaj napisać jaką umowe proponujecie?

@Aleksandra

Pewnie, że możemy. Kwestia tego czy chcemy do wiadomości publicznej podawać szczegóły zatrudnienia. Cenimy sobie Employer branding, ale jeszcze bardziej działania na rzecz naszych Partnerów Biznesowych i Kandydatów - cenimy sobie czas. Aleksandro - zapraszamy do rozmowy! Prześlij swoje dane kontaktowe na adres: office@foodjobs.pl - porozmawiajmy. W etapie porozumienia z pracodawcą - możemy skomunikować Cię także z naszym zespołem - będziesz miała możliwość porozmawiania jak od dłuższego czasu się u nas pracuje. pozdrawiamy! FOODJOBS

Foodjobs Sp. z o.o. ma teraz aktualne oferty pracy w Wolin. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

FOODJOBS Administrator

W każdym procesie rekrutacyjnym, który wspieramy staramy się bardzo jasno określać czego można spodziewać się przy współpracy z Firmą dla której rekrutujemy. Jeżeli nasz Partner udostępnia taką możliwość: komunikujemy Cię z potencjalnym Pracodawcą/współpracownikami Firmy i jest możliwość dopytania o wszystkie szczegóły, którymi jesteś zainteresowany. Skontaktuj się z nami - spróbujemy odpowiedzieć na Twoje pytania: office@foodjobs.pl pozdrawiamy! FOODJOBS

hr

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nie polecam współpracy z portalem. Raz się zdecydujesz, zapłacisz, a później wykorzystują logo firmy, żeby się chwalić, że największe firmy się u nich ogłaszają. prawda niestety jest taka, że nie było odzewu na ogłoszenia... Powodem nie jest jak twierdzi portal brak zainteresowania firmą, bo na innych stronach mieliśmy mnóstwo cv w równoległym czasie. Widocznie mają za słabe zasięgi. Sprawdzone przez nasz dział z ciekawości, ale opinia negatywna . Może coś się zmieni, ale na razie do współpracy nie chce się powracać, nawet za darmo.

FOODjobs Administrator
@hr

Na ilość aplikacji CV na dane ogłoszenie o pracę wpływają różne czynniki: - czas publikacji oferty pracy - opinie o pracodawcy - atrakcyjność oferty, warunków pracy. Proszę pamiętać, że FOODjobs - to specjalistyczny portal pracy wyłącznie z ofertami w branży spożywczej. Porównując go do portali ogólnobranżowych ilość aplikacji może być mniejsza choćby ze względu na profil działalności platformy jak również wyspecjalizowanych kandydatów zainteresowanych naszą platformą. Zachęcamy do śledzenia ofert pracy na www.foodjobs.pl

Mariusz

Czy firma działa tylko w Kielcach? Pozdrawiam

Anka

@Nic do ukrycia o jakiej kobiecie mówisz i co takiego robi, że twierdzisz, że to porażka?

@Anka

Sprawdzanie w krs osób i na portalach pracy , które pracują a które już zakończyły masz racje drogi portalu ta analiza jest Ci potrzebna ,aby zacząć wątek. Powodzenia! Osoby w zespole są na ogół z polecenia , rekrutacja od początku firmy była jedna. W firmie pracują same kobiety, pozdrawiamy!

Wasza wiedza może pomóc użytkownikom! Nadal oczekujemy na nowe sprawozdania odnośnie pracy w przedsiębiorstwie Foodjobs Sp. z o.o. w mieście Kielce, każda opinia ma znaczenie!

Social Media Specjalist

Frima systematycznie prowadzi badania satysfakcji Klienta, nie potrzebujemy pomocy w tym zakresie.

Ciekawa

Dzień dobry. Zastanawia mnie dlaczego tak mało opinii o tej firmie.Ostatnio firma poszukuje specjalisty ds. kadr i płac.Czy ktoś już tam pracował na tym stanowisku?Jakie wrażenia?

@Ciekawa

Wg. analizy 50 firm na tym portalu każdy post zaczyna się od " co tak mało opinii" , następnie z internetu są wyszukiwane ogłoszenia i rozpoczęcie wątku "jak było na rozmowie", jakie zarobki - jak zawsze negatywne.

Social Media Specjalist

Frima nie posiada działu handlowego istnieje możliwość w przyszłości będzie stworzony, także szanowny portalu opiniotwórczy nie trafiony post hejterski.

@22grudnia dlaczego nie polecasz ? Proszę napisz coś więcej.

22grudnia

nie polecam współpracy...

Janusz

Nie zawsze jest z górki, czasami idzie pod górkę. Na efekty nieraz się czeka

Zostaw merytoryczną opinię o Foodjobs Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w Foodjobs Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Foodjobs Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Foodjobs Sp. z o.o.
  • Księdza Piotra Ściegiennego 252