Opinie o Salon Urody Diamonds Paweł Franciszkiewicz w Kędzierzyn-Koźle

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Salon Urody Diamonds Paweł Franciszkiewicz. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Salon Urody Diamonds Paweł Franciszkiewicz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Salon Urody Diamonds Paweł Franciszkiewicz w Kędzierzyn-Koźle

Henio Nowy wpis

Bardzo polecam najlepszy fryzjer jakiego znam trafiłem tam przypadkowo teraz chodzę tylko pana Pawła. Polecam każdemu ????

rydz Nowy wpis

Polecam Bardzo dobry fryzjer obcinam się tylko u Niego już od wielu lat

Anna Nowy wpis

Do salonu ''DIAMONDS'' trafiłam przypadkowo,moje włosy nie widziały fryzjera trzy lata. Przyszłam z zamiarem podcięcia końcówek długich włosów, Po krótkim namyśle postanowiłam nieco bardziej skrócić włosy.Pan Paweł w krótkim czasie zrobił na mojej głowie cudną metamorfozę.Teraz mam piękną fryzurkę, czuję się lepiej i przede wszystkim jestem bardzo zadowolona. Moje włosy znów mają swojego specjalistę od strzyżenia,Do salonu będę zaglądać regularnie.TO JEST MÓJ FRYZJER :))

Aurelia Nowy wpis

Klientki przychodząc do mnie @Creatoria pytają mnie gdzie chodzę do fryzjera bo zawsze moje obcięcie jest idealne a mam krótkie włosy.Bardzo polecam Pana Pawła, pełen profesjonalizm w tym co robi. Juz po pierwszej wizycie było wielkie wow i juz wiedziałam że Paweł zostanie moim fryzjerem.Jestem bardzo zadowolona POLECAM

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Salon Urody Diamonds Paweł Franciszkiewicz? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Anita

Mam nadzieję, że salon wznowił swoją prace po przymusowym przestoju?

Zhaliniak

Strzygłam się w wielu salonach fryzjerskich: w Katowicach, Pyskowicach, w naszym mieście. Od lat jestem klientką salonu Diamonds i tu zostanę. Bardzo dobre strzyżenie ważne przy krótkich i prostych włosach. Polecam

Roberta

Liczyłam na opinie pracownika firma a tu jak czytam jedynie klienci, szkoda.

Katarzyna Kroze

Jestem nieustająco zadowoloną klientka tego salonu. Pełen profesjonalizm i mistrzostwo zarówno co do strzyżenia ,jak i koloryzacji. Klient zawsze na pierwszym miejscu. Od umówienia terminu do wyjścia z salonu. Sympatycznie czysto i gustownie. Jeden z nielicznych salonów z naprawdę górnej półki Polecam

Artur Krok

Salon godny polecenia . Od wielu lat ja oraz członkowie mojej rodziny jestemy klientami tego salonu . Za każdym razem bardzo profesjonalna obsługa, miła atmosfera oraz niepowtarzalny klimat sprawia iż każdy z nas jest bardzo zadowolony z usług Pana Pawła oraz Pani Justyny

Michael

Dla mnie pełen profesjonalizm zawsze wychodzę zadowolony miła atmosfera :):):)

Klientka

Witam wszystkie Panie zainteresowane opinią dotyczącą salonu Diamonds ...otóż miałam okazję być obsługiwana przez samego Pana Pawła i ...nigdy więcej... To arogancki gość, przechwałek i zuchwalec...Włosy jak mi suszył to myślałam, że mi je spali! później nie mógł skupić się na cięciu, bo wciąż nawijał azorem, jaki to on jest "świetny" fryzjer i szukał potwierdzenia w swoich pracownicach i klientkach ( z całym szacunkiem lekko podstarzałych )...efekt końcowy - tragedia! dużo tylko gadki...Krytykuje inne salony fryzjerskie, a w rzeczywistości, albo niczym się nie różni, albo jest jeszcze gorzej jak gdzie indziej...

Łukasz Ambroży
@Klientka

Korzystam z usług Pawła od wielu lat, zawsze jest miły i profesjonalny...łatwo kogoś anonimowo pomówić...post tego typu to przejaw zwykłego hejtu...ja akurat mogę za niego ręczyć, choć Paweł tego nie potrzebuje bo klienci przychodzą do niego non stop...btw, trzeba mieć trochę odwagi żeby podpisać się imieniem i nazwiskiem

Bartek

Super salon, od lat cała rodzina korzystamy z usług Pana Pawła i za każdym razem jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecam każdej osobie która ma wygórowane wymagania, Pan Paweł jak i jego Małżonka sprostają wszystkim wymaganiom.

Marysia

Jestem klientka tego salonu od początku istnienia. Jest to bardzo profesjonalny salon Pan Paweł podchodzi rzetelnie do swoich zadań, koloryzacja jak i strzyżenie jest na najwyższym poziomie. Jeżeli chodzi o „ krytykę innych salonów „ to kompletna bzdura. Najwyraźniej wyrażał opinie na temat stanu Pani włosów i fryzury wykonanej przez inny salon. Ja niejedno krotnie byłam niezdecydowana co do zmiany wizerunku, Pan Paweł dobierał mi świetna fryzurę, a klientki które były obecne w salonie zgadzały się jednoznacznie z doborem fryzury przez Pana Pawła. W salonie panuje bardzo miła atmosfera, pyszna kawa. Polecam wszystkim ????

Zostaw merytoryczną opinię o Salon Urody Diamonds Paweł Franciszkiewicz - Kędzierzyn-Koźle

Salon Urody Diamonds Paweł Franciszkiewicz
  • Bolesława Limanowskiego 3 lok. 2