Opinie o Drukarnia KAdruk S.C. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Drukarnia KAdruk S.C.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Drukarnia KAdruk S.C. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drukarnia KAdruk S.C. w Szczecin

King

Ogólnie rzecz biorąc, wydaje mi się, że firma jest bardzo dobra dla pracowników i stara się zapewnić im jak najlepsze warunki pracy. Nie mam im nic do zarzucenia.

Zuch

Według info jakie dostaje od brata, to ta drukarnia, cieszy się dobrą opinią wśród pracowników. Słyszałem, że firma stara się stworzyć przyjazne i pozytywne środowisko pracy oraz dba o dobre relacje z pracownikami. Pracownicy mają możliwość rozwijania swoich umiejętności przez udział w szkoleniach.

Amanda

Byłam dzisiaj na rozmowie. Przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Prowadzący sympatyczny. Warunki są dobre. Mam nadzieję, ze dostanę pozytywną odpowiedz.

Maniek

Jako jedyna firma odpisali mi po rozmowie z informacją czy dostanę pracę czy nie. Zwykle wszyscy to olewają i człowiek czeka.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Drukarnia KAdruk S.C.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Drukarnia KAdruk

Ostatnimi czasy otrzymujemy mnóstwo zapytań dotyczących możliwości zatrudnienia w naszej organizacji. Jest to dla nas wielki powód do radości i czujemy się zaszczyceni tym rosnącym zainteresowaniem. Cieszy nas również, że nasi pracownicy, zarówno obecni, jak i byli, polecają nas swoim znajomym, co dodatkowo podnosi nasz prestiż i sprawia, że czujemy się dumni z możliwości współpracy z tak sympatycznymi osobami. W ciągu ostatnich miesięcy nie prowadziliśmy procesu rekrutacji, jednak nasza firma znacząco się rozrosła, zainwestowaliśmy w nowe urządzenia i rozszerzyliśmy naszą działalność. Z wielkim szacunkiem odnosimy się do naszych pracowników, doceniamy ich zaangażowanie i wkład w rozwój firmy. To dzięki nim nasza organizacja może się rozwijać i osiągać coraz większe sukcesy. W związku z tym, proces rekrutacyjny prowadzimy z najwyższą starannością i precyzją. To pozwala nam wyselekcjonować tylko tych kandydatów, którzy swoją pracą, zaangażowaniem i profesjonalizmem będą mogli przyczynić się do dalszego wzrostu naszej firmy. Zależy nam, aby uniknąć sytuacji, w której zatrudnilibyśmy osoby, które nie wykazują się odpowiednią pracowitością i zaangażowaniem. To jest dla nas kluczowe - chcemy, aby nasi pracownicy czuli, że są częścią zespołu, który ceni i docenia ich pracę. Szanujemy ich wysiłek i dzięki temu możemy budować atmosferę zaufania i współpracy. Z tego powodu proces rekrutacji jest dla nas tak ważny i dlatego zależy nam na tym, aby każdy nowy pracownik był dla naszej firmy wartościowy. Chcielibyśmy zaznaczyć, że oczekujemy od naszych potencjalnych pracowników, że będą dzielić nasze zaangażowanie w rzetelność pracy i profesjonalizm. Wszystkim, którzy mogą mieć wątpliwości, czy spełniają te oczekiwania, zalecamy dokładne przemyślenie decyzji o aplikowaniu. Nasza firma ceni i szanuje swoich pracowników, dlatego chcemy, aby każdy, kto dołączy do naszego zespołu, przyczynił się do utrzymania tej wartości. Jesteśmy przekonani, że każda osoba, która dołączy do naszej firmy, będzie chciała przyczynić się do jej sukcesu, a nie tylko korzystać z naszej renomy. Dlatego też, jeżeli nie jesteś pewien swojego zaangażowania, prosimy o przemyślenie decyzji o wysłaniu zgłoszenia. To pozwoli nam utrzymać atmosferę szacunku i docenienia, którą tak bardzo cenimy wśród naszych pracowników.

Jaka jest kultura pracy w Drukarnia KAdruk S.C.?

Karola

Jest całkiem ok. Nie wszyscy się lubią ale firma pilnuje aby panował wzajemny szacunek między pracownikami. Jeśli pojawiają się jakieś problemy starają się rozwiązywać to na bieżąco żeby konflikty się nie zaogniały.

Jolanta
@Karola

I w jaki sposób są uspokajane konflikty między osobami? :D

@Jolanta

Poprzez rozmowę. Chyba tak najłatwiej wszystko wyjaśnić i uniknąć niepotrzebnych tarć w załodze.

Czesław
@Adam

I co, zawsze to przynosi skutek? Coś wątpię...

Klan
@Czesław

Otóż to, nie zawsze to działa.

Mariusz
@Klan

Wiadomo że każdy jest inny i nie zawsze się można dogadać ale najważniejsze że atmosfera jest ok. Właśnie rozglądam się za praca gdzie nie ma konfliktowych sytuacji. Wiesz czy można wysłać CV? Prowadzą jakąś otwartą rekrutacje?

king
@Mariusz

Szukaj w internecie ogłoszeń. Co chwila kogoś przyjmują.

Katarzyna
@king

ale pewnie tylko na produkcje jest taka rekrutacja? czy na jakies w innych dzialach np.grafik wogole bywaja czy to juz zajeta od lat posada?

Alicja
@Katarzyna

Sama też się starałam na grafika i z tego co wiem to miejsce już zajęte od kilku lat i póki co nie planują zmiany. Jak robią rekrutacje to wrzucają info na swoją stronę i ogłoszenie na (usunięte przez administratora). Pani podpowiedziała żeby po prostu zaglądać tam co jakiś czas.

Ala

Byłam na rozmowie ziomek chyba już zmęczony rekrutacja na zadawane mu pytania na temat firmy kierował mnie na stronę drukarni...kpina zamiast reprezentować firmę vis i nie opowiedzieć miał to w (usunięte przez administratora) tak dalej koleś śmieszny

Barca
@Ala

Oczywiście, każdy ma prawo do wyrażania swojego zdania, ale naprawdę?! Widać, że autorka tej opinii nie miał pojęcia, co to znaczy być przygotowanym na rozmowę kwalifikacyjną. Rekruter nie jest centrum informacji turystycznej, a firma nie ma obowiązku traktować Ciebie jak księżniczkę, zwłaszcza gdy sama nie potrafisz wykazać się odpowiednim zaangażowaniem i szacunkiem dla rozmówcy. Informacje o firmie są dosłownie na wyciągnięcie ręki - wystarczy odrobinę się wysilić i wejść na stronę internetową. Po co więc tracić czas pracownika drukarni, zadając pytania, na które i tak powinnaś znać odpowiedź przed rozmową? Rekruter postąpił jak najbardziej słusznie, wywalając z procesu rekrutacyjnego osobę, która była leniwa i nieprzygotowana. Dzięki temu mamy w załodze ludzi, którzy naprawdę chcą pracować i robią to z pasją. Widać, że autorka tej opinii nie jest taką osobą. Nie obrażaj naszego pracownika, bo nie on jest tu śmieszny, ale Twoje podejście do całego procesu rekrutacyjnego. Zamiast narzekać, zastanów się, co zrobiłaś źle i popraw to, bo przecież nikt nie szuka tu ludzi, którzy tylko potrafią się skarżyć i wytykać błędy innym.

Tadek
@Ala

Śmieszne to jest przychodzenie na rozmowę nieprzygotowanym... Skoro byłaś odsyłana do strony to znaczy, że mają tam udostępnione informacje, których ty nawet nie raczyłaś przeczytać idąc na rekrutację. Nie zapoznałaś się z firmą do której startujesz a oczekiwałaś czego? Że będą marnować czas na udzielanie Ci odpowiedzi, które sama powinnaś już znać w momencie gdy tam szłaś? Proponuje następnym razem trochę lepiej się przygotować ;)

Jeśli ktoś szuka stałej pracy z dobrymi warunkami to polecam zatrudnić się w tej drukarni. Mają jasno określone zadania i zarobki. Praca jest ciekawa i nie ma w niej monotonni więc nie znudzi się szybko. Jest wiele maszyn, na których jeśli jest się chętnym i ma się trochę oleju w głowie to robią szkolenia. Można się nauczyć ciekawych rzeczy. Żałuję ze sytuacja rodzinna nie pozwoliła mi tam zostać.

Katarzyna
@Adam

mówisz o pracy na produkcji, jakims konkretnym stanowisku jako operator czy introligator? czy przyjmuja wszystkich bez doświadczenia też ?

xxx

lol

xxx

lol2

@Katarzyna

Przyjmują bez doświadczenia, chociaż jest mile widziane. Ale ogólnie to sami wszytki o uczą

Eliza

A ja jestem aktualnie po rozmowie u nich bo teraz trwa rekrutacja i też przeprowadzał ja kierownik. Był sympatyczny i uśmiechnięty. Pytania dotyczyły jedynie moich poprzednich prac co jest chyba dość normalne na takiej rozmowie. Na moje pytania też odpowiadał. Obiecał też że się odezwa jak podejmą decyzję. Czekam i liczę na pozytyw bo na mnie zrobił dobre wrażenie.

Czy pracodawca Drukarnia KAdruk S.C. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Dominik

W jakiś tak... Sposób motywacji zależy od pracownika. Pytanie co motywuje Ciebie?

Drukarnia KAdruk

Właściciel firmy jest osobą otwartą na potrzeby pracownika. Jednak każdy człowiek potrzebuje innej motywacji. Dla jednych mogą to być świąteczne premie czy impreza integracyjna, a dla innych wystarczające będą słowa wsparcia i docenienie wkładu w rozwój firmy. Dopiero znając konkretne potrzeby danego pracownika można podjąć odpowiednie działania zachęcające go do pracy i rozwoju osobistego.

Co jaki czas w Drukarnia KAdruk S.C. można ubiegać się o podwyżkę?

O podwyżkę można się starać za każdym razem gdy nauczysz się obsługi kolejnej maszyny albo po prostu zdobędziesz nową, przydatną firmie umiejętność. A najczęściej to szef widząc zaangażowanie pracowników sam daje podwyżki.

Drukarnia KAdruk

Nasza drukarnia to średniej wielkości firma produkcyjna o płaskiej strukturze. Aktualnie awanse polegają nie tyle na przechodzeniu na wyższe stanowiska co na doszkalaniu pracowników do obsługi kolejnych maszyn, co oczywiście wiąże się z benefitami finansowymi. Wciąż się rozwijamy więc zapewne w przyszłości zaczniemy tworzyć pionowe struktury w firmie, a wtedy oczywiście będą możliwe także awanse stanowiskowe.

Jak w Drukarnia KAdruk S.C. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Drukarnia KAdruk

Dbamy o to aby kultura pracy w naszej firmie była na wysokim poziomie. Rozumiemy, że nie wszyscy pracownicy muszą z sobą sympatyzować ale dbamy oto aby panował wśród nich wzajemny szacunek. Dobre relacje między pracownikami pozytywnie wpływają na wydajność całej firmy.

Drukarnia KAdruk

Drodzy Państwo, w ostatnim czasie dostajemy dużo zapytań o możliwość pracy w naszej firmie. Bardzo nas to cieszy i czujemy się wyróżnieni tak dużym zainteresowaniem. Wiemy, że nasi obecni ale i byli pracownicy polecają nas wśród swych znajomych co sprawia, ze czujemy się dumni mogąc pracować z tak życzliwymi ludźmi. W ostatnim czasie nie prowadziliśmy rekrutacji ale W ciągu ostatnich kilku miesięcy nasza firma mocno się rozwinęła, zakupiliśmy nowe maszyny i poszerzyliśmy nasze działania. Obecnie trwa rekrutacja na nowe stanowiska! Na rozmowy zapraszamy tylko wybrane osoby ale rozważymy każde CV i odpowiemy na wszystkie zgłoszenia! Nasze ogłoszenia możecie znaleźć na platformie OLX oraz na stronie kadruk.pl w zakładce praca. Jeśli jesteście solidnymi osobami, które są zainteresowane podjęciem pracy na stałe w solidnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, zapraszamy do naszego zespołu.

Nie polecam pracy w tej firmie. Niesprecyzowane warunki. Jedno mówią, drugie robią.

@były pracownik

Czy jakąś konkretną sytuację masz na myśli? Jakie warunki mają niesprecyzowane?

Ada

Praca ok. Jak w normalnej firmie gdzie jest produkcja. Jak ktoś już pracował na produkcji to powinien wiedzieć czego się spodziewać. Jest głośno bo maszyny chodzą. Ludzie normalni. Wypłata na czas.

Przemek

Wysłałem cv i dostałem zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. Rozmowa była ok. Co prawda nie udało mi się dostać pracy ale przynajmniej odpowiedzieli. Tak jak obiecali, wyslali wiadomość, że dziękują za poświęcony czas ale przyjęli kogoś innego. Duży plus za to.

Drukarnia KAdruk

Drodzy Państwo, ostatnio otrzymujemy bardzo dużo aplikacji do publikowanych przez nas ogłoszeń. Cieszymy się, bo wiemy, że pracownicy nawzajem polecają naszą firmę za kameralną atmosferę i lokalizację. Ze względu na szacunek do własnej pracy oraz pracy koleżanek i kolegów prosimy aby zgłaszały się osoby faktycznie zainteresowane pracą w drukarni. My lubimy wytwarzać nakłady pięknych książek lub funkcjonalnych opakowań. Wiemy, że nie każdy musi się w tym odnaleźć. Osoby, które chcą przyjść na kilka dni i później bez słowa zniknąć: prosimy dajcie szanse innym osobom. Zatrudniając pracownika, zamykamy ogłoszenie i odpowiadamy wszystkim osobom, że rekrutacja jest zakończona. W ten sposób możemy nie spotkać się z jakąś fajną osobą. Zajrzyjcie na naszą stronę internetową. Jest tam sporo informacji co i jak robimy. Jak jesteście zainteresowani to wyślijcie aplikacje. Jest spora szansa, że się spotkamy. Pozdrawiamy byłych i obecnych ;)

Pracowałam w tej firmie zanim zaszłam w ciążę. Zdecydowanie moge polecić za młody zgrany zespół, bardzo uczciwego pracodawcę, terminowość wypłat i atmosfere jaka panuje w firmie. Odnajdzie sie w pracy każdy kto chce pracować, dwie ręcę i trochę chęci jest wystarczajace, aby dołączyć do tego zespołu. Powodzenia nowym kandydatą!

Były pracownik.

Dobry pracodawca. Wywiązują się z umowy, wypłacają umowione stawki. Wszystko terminowo. Praca jak na typowej produkcji gdzie są maszyny, czyli głośno i się kurzy. Ale uprzedzają o tym na rozmowie. Jeśli ktoś szuka pracy w stabilnej firmie i nie będzie sciemnial to się u nich odnajdzie.

Tomasz

Cześć. Na oficjalnej stronie internetowej Drukarnia KAdruk znalazłem informację, że firma ta poszukuje aktualnie pracownika produkcji do przyuczenia. Czy może któraś z osób odwiedzająca ten wątek miała może już okazję do tego, aby na podobnym stanowisku pracować? Pytam, ponieważ chciałbym wiedzieć, jak wygląda tam praca. Mam nadzieję, że uda mi się coś ustalić. Z góry dziękuję.

Drukarnia KAdruk

Drodzy Państwo. Ze względu na dużą ilość zapytań dotyczących pracy na akord spowodowanych jednym wpisem na niniejszym portalu oświadczamy oficjalnie, że praca nie jest na akord. : ) Dotyczy to pracy przy maszynach i pracy ręcznej. Nie prowadzimy rekrutacji ciągłej. Ogłoszenia dotyczące pracy publikujemy tylko wtedy, kiedy jest takie zapotrzebowanie. Na wszystkie ogłoszenia zawsze odpowiadamy. Ze względu na szacunek do własnej pracy i do osób już tutaj pracujących zapraszamy tylko osoby poważnie zainteresowane pracą. :)

Zostaw merytoryczną opinię o Drukarnia KAdruk S.C. - Szczecin

• Jak się pracuje w Drukarnia KAdruk S.C.?

Zobacz opinie na temat firmy Drukarnia KAdruk S.C. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drukarnia KAdruk S.C.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Drukarnia KAdruk S.C.
3.7/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Eugeniusza Romera 10E
    71-246 Szczecin