DRUKARNIA KADRUK SC KOTARSKI DARIUSZ KOTARSKA IRENA

Szczecin

Opinie o DRUKARNIA KADRUK SC KOTARSKI DARIUSZ KOTARSKA IRENA

mangas 2014-08-06 17:29
Całkowicie nie polecam tej Firmy obiecują gruszki na wierzbie a rzeczywistość okazuje się całkiem inna szczególnie pod względem podpisywania umów o prace.
Onajedna 2016-12-16 12:29
Również nie polecam. Oszuści i wyzyskiwacze. Szukają taniej siły roboczej. Pięknie są tylko w gadce i obietnicach. Omijajcie to firmę szerokim łukiem, szkoda na nich czasu.
Pracownik 2017-01-01 08:43
Na początku jest miło, a później czepiają się o wszystko. Szkoda czasu i nerwów.
Odradzam 2017-01-02 17:54
Pracowałem tam parę miesięcy, kategorycznie nie polecam... obietnice bez pokrycia, wyzysk, praca od świtu do zmierzchu, dosłownie!... za marne grosze, nadgodziny negocjowane Ja miałem 1zł więcej do nadgodziny nie zależnie świątek piątek czy niedziela jak to się mówi. Długo by pisać wiele jest przykładów.
Młody 2017-04-12 14:40
Pracowałem tam parę miesięcy, polecam. Co obiecują to dotrzymują.Płaca jest OK i godziny pracy spoko - można się dogadać, nadgodziny negocjowane.
Pracownik. 2017-06-12 19:16
Pracowałem kilka lat. Dużo się nauczyłem. Atmosfera dobra. Ogólnie OK. Pozdrawiam tych co pracują.
Zostaw swoją opinię o DRUKARNIA KADRUK SC KOTARSKI DARIUSZ KOTARSKA IRENA - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DRUKARNIA KADRUK SC KOTARSKI DARIUSZ KOTARSKA IRENA