Opinie o HILTON FOODS LTD SP ZOO w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie HILTON FOODS LTD SP ZOO. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w HILTON FOODS LTD SP ZOO na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HILTON FOODS LTD SP ZOO w Tychy

Hilton moze i swiatowa firma jednak zarzadzaja nia polaczki dla ktorych nie liczy sie czlowiek tylko wynik finansowy a tylko dlatego zeby zachowac swoje cieple stanowiska. Oszczednosci na wszystkim by oczywiscie zaoszczędzone pieniazki wrzucić w wynik finansowy firmy. A oszczedzaja na szeregowych stanowiskach. Do tego praca za darmo w soboty, swieta - dostajemy dzien wolnego. Dodatki to karta multisport i paczki na święta + bony ale tylko na święta grudniowe. Atmosfera zalezy na jakim dziale tu gorsza tam lepsza. Parcie na szkło odczuwalne dla wszystkich. Przeracowalem tam sporo kilka lat wiem o czym pisze a jeszcze kilka lat temu poleciłbym ta firme kazdemu . Jednak zeby sie przekonac warto sprobowac bo tyle opini roznych ile ludzi. Ja nie polecam. Pozdrawiam.

Wafel
@Gość

Popracuj w gardeni. Zmienisz zdanie

@Wafel

Opinujemy Hilton Foods a nie inną firmę. Mam popracować gdzieś indziej by zmienić zdanie puknij się w czoło bo to żaden argument.

@Gość

Dość dawno wypowiadałeś się na temat pracy w HILTON FOODS LTD - jeśli oczywiście ten komentarz, do którego się teraz odnosimy, również pochodził od Ciebie. Jak obecnie wygląda praca w tym miejscu? Czy coś się zmieniło na przestrzeni ostatnich lat w firmie?

Ela

Witam kilka dni temu aplikowalam do waszej firmy ...niestety bez odzewu a obiło mi się o uszy że ktoś wysłał CV i otrzymał e-maila z podziękowaniem i na drugi dzień zaproszenie na rozmowę. Chciałabym się dowiedzieć od czego to zależy ?

@Ela

@Ela, wydaje mi się, że w kwestii rekrutacji czy też po prostu odpisywania na maile nie ma reguły. Może osoba zajmująca się rekrutacjami jest na urlopie albo po prostu miała inne rzeczy na głowie? Myślę, że warto jeszcze zaczekać kilka dni i później może spróbować ponownie skontaktować się z HILTON FOODS LTD.

Hehehe
@Ela

Fajna firma zapraszamy w ciagu roku 5 razy wakacjie bo jedne normalne a 4 razy l4 kiedys to sprawdzali czy jestes w domu a teraz super od 5 lat sobie chodzę regularnie a to plecy a to noga a to (usunięte przez administratora) ha ha w tym roku tak do kupy przerobiłam moze 60 dni wszystkiego pozdrawiam głupich ludzi co nie korzystają a l 4

@Hehehe

Czy uważasz, że właśnie tego typu informacjami powinnaś się dzielić na forum publicznym? Skoro pracujesz w HILTON FOODS LTD, to napisz proszę kilka słów na temat tego, jakie warunki oferuje ten pracodawca. Na pewno taka opinia pochodząca od pracownika firmy będzie cenna dla innych użytkowników forum.

HiltonTM

Witam wszystkich, panią z HR w szczególności! Po pierwsze, w firmie nie trzeba długo pracować, by zauważyć jak co poniektórzy LL i LS traktują ludzi. Po drugie, zamiast dać Polskim pracownikom podwyżkę, to lepiej UA szkolić jak i tak za 1 lub 3 msc wyjadą. Ale firma widzi sens. A Ja widzę syzyfową pracę, ludzie odchodzą bo mają dość.!!! Ja pracuję w firmie kilka lat i co moja podwyżka to 50 zł.- brutto. Masakra. Niech firma zacznie polegać na swoich a nie UA, bo jak sama widzisz oni Tym bardziej odchodzą!!!

Alicja

@Luiza, widziałam, że pytałaś o pracę w HILTON FOODS LTD. Zdecydowałaś się do niej aplikować? Jakie stanowisko Cię interesuje w tej firmie? @kevapcici, widzę, że dość sporo czasu spędziłeś w HILTON FOODS LTD. Jakie możesz wymienić plusy i minusy pracy w tym miejscu? @klm, chyba błędnie zakładasz, że jestem związana z firmą, o której tu piszemy. Muszę wyprowadzić Cię z błędu - jestem moderatorem forum.

kevapcici

Nie bądź głupia i nie idź tam, najlepsza wskazówka. Były pracownik z ponad ośmioletnim stażem.

Alicja

@Wafel, a czy Ty pracowałeś w HILTON FOODS LTD? Jak z perspektywy czasu oceniasz tego pracodawcę? @Kuba, na jakim stanowisku chciałbyś pracować w HILTON FOODS LTD? Myślę, że zawsze warto wysłać swoje CV do firmy. @Tajemniczy klient, przypominam, że wątek dotyczy miasta Tychy. Oskarżenie, które zawierasz w swoim komentarzu jest bardzo poważne. Przypomnę, że z definicji mobbing oznacza prześladowanie podwładnego lub współpracownika w miejscu pracy; zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Czy na pewno właśnie takie sytuacje mają miejsce w HILTON FOODS LTD? Czy były podejmowane jakieś rozmowy w tej sprawie?

klm
@Alicja

@ Alicjo... i tak Cię zwolnią więc po co tak się angażujesz? Twoja pierwsza praca?

Tajemniczy klient

Witam Pracuje w hiltonie w Mysłowicach już któryś miesiąc atmosfera niezła , ale straszy mobbing i pospiesznie ... oprócz tego jest strasznie zmimno ok10 stopni rzeczy które pakujemy mają czasami -5 stopni i to wszystko rękami be jakich kolwiek rękawiczek ochronnych

Wafel
@Tajemniczy klient

Popracuj w gardeni , zmienisz zdanie , będziesz wychwalał hilton

Kuba

Czy firma ma aktualnie jakieś oferty pracy?

Alicja

@HF15 Dlaczego uważasz, że firma HILTON FOODS aktualnie bazuje jedynie na nowych pracownikach? Jakie są różnice w traktowaniu starych i nowych pracowników? Co firma robi albo czego nie robi, a Twoim zdaniem powinna, aby starzy pracownicy nie czuli się gorsi?

Alicja

@coolik 08 brałeś może udział w rekrutacji? Czy jesteś może pracownikiem firmy? Jeśli tak może zechcesz podzielić się swoimi wrażeniami? Wszelkie informacje są niezwykle istotne dla osób rozważających podjęcie pracy w HILTON FOODS.

HF15
@Alicja

aktualnie firma ma starych pracowników w (usunięte przez administratora) i bazuje na nowych. Także masz szansę!

Xxx

Orientuje sie ktos jak wyglada sprawa z Hiltonem w Mysłowicach? Warto sie zatrudniać jako operator logistyki? Jakie warunki i atmosfera?

HF15
@Xxx

Dla osób z HR, dziewczyno bądź bardziej dyskretna!

Alicja

@Xxx a widzisz gdzieś w sieci właśnie taką ofertę pracy? Czy pytasz, bo ogólnie masz zamiar wysłać własne zgłoszenie. Informacje o tym, gdzie najlepiej poszukiwać oferty pracy do HILTON FOODS LTD są wyjątkowo ważne dla osób, które szukają pracy w tych okolicach. Daj znać, gdzie Ty zdobyłeś informacje o aktywnej rekrutacji.

coolik 08
@Alicja

Było ogłoszenie na operatora logistyki/pracownika magazynowego na pracuj.pl oraz olx.

Alicja

@dem, @wojas, a jak ta premia jest uregulowana w umowie? Bo jeśli jest taki zapis, że mogą ją zabrać bez względu na stan maszyny, to jest to prawnie w porządku. Ale czy tak ogólnie to nie mi to oceniać. Dajcie znać jak to HILTON rozwiązał.

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w HILTON FOODS LTD SP ZOO o opisanie świeżej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

schabowa

w hiltonie nawet najniższej krajowej stawki nie ma bo niby dają premie i nie muszą dźwigać na 2100 Czy to jest zgodne z prawem ?

Luidzi

Czy jest jaki powód tej ciszy na forum?

jakajakaja

przez jaką agencję można się dostać do Hiltona?

Ciekawa

Witam możemy mi ktoś przybliżyć jak wyglądą praca w kontroli jakości?

AnnaEmiliaLucja1987

Witam serdecznie wszystkich nie zadowolonych Rzeznikow. Zapraszam do pracy w Rotterdamie. Jedyne wymaganie to doswiadczenie w Trybowaniu lub klasowaniu. Wiecej na nnstdl@gmail.com Pozdrawiam

zzz

Cześć czy są jakieś przyjęcia?

ktoś

Uwaga na Justynę Żak z zmiany A obgaduje donosi nic jej nie mówcie bo póżniej możecie tego żałować udaje koleżankę a potem za plecami (usunięte przez administratora) obrabia

Alan
@ktoś

Racja! Co prawda to prawda ;)

Zostaw merytoryczną opinię o HILTON FOODS LTD SP ZOO - Tychy

• Jak się pracuje w HILTON FOODS LTD SP ZOO?

Zobacz opinie na temat firmy HILTON FOODS LTD SP ZOO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HILTON FOODS LTD SP ZOO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HILTON FOODS LTD SP ZOO?

Kandydaci do pracy w HILTON FOODS LTD SP ZOO napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HILTON FOODS LTD SP ZOO