Opinie o HILTON FOODS LTD SP ZOO w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie HILTON FOODS LTD SP ZOO. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w HILTON FOODS LTD SP ZOO na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HILTON FOODS LTD SP ZOO w Tychy

Hgv

Pani I.M wielka Pani Manager, powinna udać się na podstawowe szkolenie, w jaki sposób należy traktować ludzi i co tzn. szacunek. Te wszystkie Pani tabelki to jedne, wielkie kłamstwo, przede wszystkim powinna się Pani nauczyć, że rozmawiając z jedną osobą, nie należy odbierać telefonów, prowadząc rozmowy należy zamykać drzwi, a poniżanie innych przy innych osobach jest nie na miejscu. Obecny chaos zostanie opanowany, gdy w tym dziale pojawi się nowy zarządzający,ale niestety w tej firmie są układy. Moja rada proszę brać połowę tego co Pani bierze...

Jak szefostwo w HILTON FOODS LTD SP ZOO? Spoko traktują ludzi?

produkcja

nie

młody66

Długo tam nie pracowałem, ale byłem na praktykach w UR i miałem okazję poznać to od kuchni. Spodziewałem się, że potraktują mnie jak murzyna, a chłopaki na prawdę mnie dużo nauczyli. Praca na produkcji nie jest łatwa, a nikt wprost o zarobkach nie powie, bo to jest w tym zakładzie z tego co wiem zakazane. Jak ktoś ma tylko podstawówkę to niech nie oczekuje, że zostanie kierownikiem i zarobi kokosy bez pracy. Ogólnie polecam zakład, bo wszyscy są tu na koleżeńskich zasadach, lecz to wiadomo, zależy na kogo trafisz. Jak coś sobą reprezentujesz to zapewniam, że awansujesz. Może nie po miesiącu, ale to się stanie. Głównie negatywne opinie pochodzą od osób, które są właśnie bez wykształcenia, czy pracowały tam miesiąc.Poza tym nie może być niewiadomo ile kierowników. Ogólnie praca ciężka, a co do zmian, to fakt, dużo jest 12h, ale jak jesteście ciekawi jak to działa, to zadzwońcie tam i się spytajcie. Za to zapewniam was, że tydzień nie wygląda tak, że robi się 5x12h. Co do nadgodzin: norma ma być wyrobiona, a czasami nie jest np przez to, że coś się zepsuło i przez godzinę maszyna stoi. Jak taksówkarzowi zepsuje się samochód to jakoś nie domaga się pieniędzy za czas, kiedy auto było u mechanika.Poza tym premia jest za wzorowe wypełnianie swoich obowiązków, a niewyrobienie normy raczej nie jest idealnym ich spełnieniem. Reasumując: firma fair, warto, choć wiadomo, kokosów nie będzie. No i na produkcji nie ma nocek

Dem
@młody66

Czegoś nie rozumiem. A co obchodzi pracownika, że maszyna się zepsuła? To chyba po stronie pracodawcy jest zapewnienie narzędzi do wykonywania pracy. Z drugiej strony czy jeżeli maszyna byłaby zepsuta dwa tygodnie, a Ty każdego dnia wychodziłbyś do pracy i był w niej 8 godzin, to nie oczekiwałbyś za to wynagrodzenia? A norma powinna być przeliczona w przypadku awarii. Chyba logiczne, że jeżeli maszyna w ciągu godziny wykona 5 sztuk czegoś i norma dzienna to będzie 40 sztuk, to jak się maszyna zepsuła na dwie godziny to wykonamy wtedy 30. Tak, że przykład z taksówką chyba nie do końca dobry...

wojas
@Dem

a u nas jest tak ze cie musi obchodzić to twój problem a nie pracodawcy nie ma dnia bez awarii jest awaria nie ma premi

klm
@młody66

@ Alicjo - to znowu Ty:) Robisz co możesz a i tak wiadomo jak jest :) Zwolnią i Ciebie :)

klm
@młody66

'a' Alicjo (bo to pewnie znowu TY) jak się auto zepsuje to faktycznie płacę tylko za naprawę, ale jeżeli jestem w pracy a 'coś się zepsuje' to wynagrodzenie jak najbardziej się należy. Nie dla tego, że się nic nie robi, ale dlatego że jest się na stanowisku pracy i jest się gotowym do pracy, ale nie wykonuje się 'standardowej' pracy się z powodów, w której winny jest pracodawca, więc wynagrodzenie za postój jak najbardziej się należy. Nie wiem czy Alicja pracując w HR zna się na przepisach, ale z pewnością w tej wypowiedzi sugeruje. że są przekręty po stronie pracodawcy na niekorzyść pracownika a to umożliwia nawet rozwiązanie umowy bez wypowiedzenia. Alicjo doucz się przepisów bo... Cię zwolnią :)

Doradca
@Dem

A jak pracujesz np. na budowie. Oczywiście u kogoś to zepsute narzędzia czy ich brak to twój problem? Zaprawę ręką mieszasz?

Emilia
@Doradca

Dajmy już może spokój z tym przykładem o taksówkarzach. A jak Waszym zdaniem jest z atmosferą w Hilton Foods na produkcji? Jest znośnie?

Katia

Wczoraj wróciłam z Holandii pracowałam w Hilton foods i polecam kasa ok godziny ok i mieszkania ok

Przyjaciel
@Katia

Tak jeszcze było w 2018 roku. Już w 2019r. nie było tak kolorowo. Wiem bo pracowałem tam od 2015r. aż do końca 2019r. Teraz jest coraz więcej Hiszpanów a pracy ewidentnie mniej niż kilka lat temu. Nie wspominając o pośredniku TEMPO-TEAM, dla którego się liczysz jak im jesteś potrzebny. Mają jakiś chory system w stylu rezerwy telefonicznej. Czyli np. musisz być dostępny pod telefonem od 5.00 do 8.00 jak jakaś (usunięte przez administratora) Rzadko kiedy dzwonią a jak zadzwonią i nie odbierzesz to masz kilka dni wolnego za karę. Często jest tak, że nie mają pracy dla obecnie zatrudnionych ludzi a ciągle przyjmują nowych. Kiedyś w sezonie mogłem uzbierać spokojnie ponad 50 godzin w tygodniu. Teraz jak masz 30 godzin to się powinien człowiek cieszyć bo to już sukces.

Byłam na rozmowie, masakra, bez doświadczenia nie przyjmoją. Nie liczy się że się szybko uczę, że chcę pracować, szkolić się. NIE BEZ DOŚWIADCZENIA MNIE NIE PRZYJMĄ - tak się dowiedziałam na rozmowie.

Ryży

Gdybyś miała na imię Swietłana albo Luba, już dawno byś tam pracowała. Bez doświadczenia nie przyjmują, ha dobre. Jakie to trzeba mieć doświadczenie we wkładaniu mięsa do tacki ? Czy te dziesiatki(jeśli nie setki) ukraińców których przyjęli miały jakieś doświadczenie, rozumieją instrukcje i przepisy BHP ? Zapytajcie ich o standardy BRC, to pewnie nawet nie będą mieli pojęcia o czym mówicie. Odkąd dyrektorem została Mała Mi zakład stacza się po równi pochyłej. Pewnie T.S. na zebraniach wciąż powtarza ludziom starą bajke o złej sytuacji na rynku, o czeskim embargo na polskie mięso(chociaż nigdy tam mięsa z polski nie widziałem, wieprzowine to nawet z Argentyny zamawiali). Gdyby nie freshe to juz dawno by popłynęli, niektórzy kierownicy na swoich facebookowych profilach zamieszczaja posty o tym jak to HF szuka dzieciaków po szkole, choćbby z OHP do pracy :) Pamiętam czasy gdy przyjmowali pierwszych ukraińców - wakacje 2015 - od tego momentu polacy zostali pracownnikami drugiej kategorii. Sąsiadom ze wschodu uchodziły płazem wszelkie spóźnienia czy nieobeności, zaś polaków karano nawet za przekroczenie przerwy o 20 sekund :) Nie przyjeli Cię ? to sie ciesz, nikomu nie polecam tego zakładu.

Doradca

To się ciesz, że cię nie przyjęli. Szkoda twojego czasu i nerwów.

Ktoś

A co myślicie o liniowych?

Kobra

Witam Wszystkich. (usunięte przez administratora) Bądźcie czujni. Szafki pracownicze maja magiczna moc... :-)

Kobra
@Kobra

Cenzurujemy prawa pracownika ? Niedobrze... Będzie wielka sprawa i wielkie zdziwienie Zarządców !! Niebawem...

GS H&S

Już nawet na FB szukacie ludzi do Zaandam ? Z Tychów już ni ma kogo wysłać ? ????????

roman

Czy mozna liczyc na jakies bony na swieta? Ile taki zwykly pracownik moze dostac?

Lili

Nie polecam pracy biurowej w tej firmie. Stres, nerwy. Niby przyjmują bez doświadczenia, a potem denerwują się, że ktoś sobie nie radzi. Na początku wszystko jest super, a z czasem wychodzi jaka jest prawda. Kierownicy mają mniejsze zdanie od tych co mają niższe stanowisko. Zarobek fajny, jeśli oddasz się pracy całkowicie kosztem rodziny i własnych spraw. Nowych pracowników nikomu nie przedstawiają, a na koniec jeszcze mogą wyrzucić jak psa.

Hilton nie wróci

Niech ten co to czyta wyobrazi sobie fajną kobiete lub fajnego facete(w zależności od płci). Ta fajnie wyglądająca osoba przyciąga do siebie ludzi, bo ma w sobie to coś, stała praca, dobre zarobki, fajna atmosfera. Wystarczy aby przychodzić do pracy z uśmiechem, ale niestety do czasu, ten fajny człowiek o imieniu Hilton Foods choruje na raka o nazwie "Fresh" i nagle wszystko zaczyna sie sypać. W skróci jeżeli ktoś ma wehikuł czasu i chce pracować w fajnej firmie to niech przeniesie sie do roku 2015, ale pod koniec 2019 niech ucieka;)

Jan
@Hilton nie wróci

Ciekawą formę oceny pracy w firmie HILTON FOODS wybrałeś. Skoro aktualnie nie jest już tak fajnie, jak było, chociażby w roku 2015 to zastanawia mnie, jak aktualnie wyglądają warunki płacowe, które pracodawca ten oferuje?

@Jan

Płaca na każdym dziale jest inna, jak w większości firm. Ja ogólnie na zarobki nie narzekam, ale firma się powiększyła dużo osób odesłano na nową hale, a na starej hali pracownicy mają dużo więcej pracy. W skrócie: na starej hali zostało mniej pracowników, a pracy doszło, czyli jeden pracownik pracuje za dwóch a nawet trzech. Jak jest na nowej hali nie wiem, ogólnie odradzam pracy na dzień dzisiejszy, wiele absurdów jest w tej firmie np. kontrola jakości czepia sie o zły ubiór, ale musisz chodzić i prosić sie o te właśnie ubranie. Moim zdanie teraz w tej firmie jest za dużo brygadzistów, starszych operatorów(to taki zastępca brygadzisty) a ludzi fizycznych którzy pracują, a nie siedzą przed komputerem jest co raz mniej. Kiedyś człowiek jak szedł do pracy to sie cieszył, teraz przychodzi i ma ochote palnąć sobie w łeb:D

Jan
@1234

Dzięki za informacje. Mógłbyś doradzić, czy przyjmowane są także osoby bez doświadczenia? Można liczyć na szkolenie, które przygotuje do objęcia stanowiska?

Jaka umowa obowiązuje w HILTON FOODS LTD SP ZOO podczas okresu próbnego?

Nowa

Jak idziesz prosto pod firmę to 3 miesięczna umowa. A kiedy i na jakiej hali zaczynasz

Nowa

Witam Proszę o informację jakie zarobki oferują na operatora maszyn i jak to wychodzi netto oraz jak wyglada grafik. Dziekuje

Ewelina
@Nowa

Niestety nie wiem i nie umiem Ci odpowiedzieć na to pytanie, ale też interesują mnie informacje na temat pracy w HILTON FOODS LTD SP ZOO. Jakie warunki zatrudnienia by Cię satysfakcjonowały? Mam tu na myśli nie tylko zarobki, ale też rodzaj umowy i system pracy.

Twój komentarz ma mocno negatywny wydźwięk. Czy mógłbyś doprecyzować czym spowodowana jest Twoja opinia? Czy w firmie maja miejsce jakieś niepokojące wydarzenia?

Ewelina

To fakt, że nie nikt nie powinien na forum obraźliwie pisać o innych osobach wymieniając ich dane. Jednak Twoja wypowiedź również łamie regulamin GoWork - użyłeś w niej równie obraźliwego określenia osoby komentującej. Napisz raczej o warunkach finansowych w firmie. Taka informacja na pewno będzie pomocna dla innych. Dzięki.

MikeTxxxx

witam.jakie zarobki na poczatek jako wagowy lub produkcja? podziekwoal

judi
@MikeTxxxx

No właśnie sama się zastanawiam bo poszukuje pracy.... może ktoś podpowie ::)

Dziewczynka
@judi

Najniższa krajowa plus premia, której często nie ma

Yoseph

Jakie zarobki w dziale sprzedaży?

Kandydatka

Halo. Jak sie pracuje na produkcji??

Witam Proszę o info.Hilton szuka pracowników na nową halę.Proszę o opinie jaka jest pracą w Hilton?jakie zarobki?jak wygląda dział jakości?dziękuję

Alicja
@Nowy

Pytałeś ponad tydzień temu o pracę w HILTON FOODS LTD. Jesteś poważnie zainteresowany podjęciem zatrudnienia w tym miejscu? Napisz proszę, czy zdecydowałeś się aplikować, czy jeszcze się zastanawiasz. Masz już doświadczenie w pracy w podobnym miejscu?

Ła Ła Ła lalunia Ła Ła Ła lale

Witam wywalić wszystkich za l4 niedość ze co drugi dzień chodzą do roboty to co chwile l4 a ludzie robią jak ja cały czas i nic z tego nie maja pierdziele od 20 idę na l4 sram to i tak mnie nie skatroluja bo nie ma ludzi

bolek

Jesli firma proponuje rownowazny system pracy to jest zwykle osziustwo i wykorzystywanie pracownika

Alicja
@bolek

O jakim systemie mówisz i dlaczego właśnie o nim wspominasz w kontekście pracy w HILTON FOODS LTD? Pracowałeś lub pracujesz w tym miejscu? Zawsze warto zamieszczać rzeczowe, merytoryczne opinie, które powiedzą osobom zainteresowanym pracą, jak wygląda sytuacja. A może zechcesz jeszcze powiedzieć, na jaki rodzaj umowy mogą liczyć nowo zatrudnione osoby. Jest to może stabilna umowa o pracę, czy raczej bardziej elastyczne zlecenie?

Zostaw merytoryczną opinię o HILTON FOODS LTD SP ZOO - Tychy

• Jak się pracuje w HILTON FOODS LTD SP ZOO?

Zobacz opinie na temat firmy HILTON FOODS LTD SP ZOO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HILTON FOODS LTD SP ZOO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HILTON FOODS LTD SP ZOO?

Kandydaci do pracy w HILTON FOODS LTD SP ZOO napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HILTON FOODS LTD SP ZOO