Opinie o HILTON FOODS LTD SP ZOO w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie HILTON FOODS LTD SP ZOO. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w HILTON FOODS LTD SP ZOO na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HILTON FOODS LTD SP ZOO w Tychy

ciekawy

Witam czy są przyjęcia?

OBIEKRYWNY

Nie wiem z jaką częstotliwością zaglądają tutaj ludziska ale parę faktów należałoby nadmienić 1) Praca na zmianie 12 godzinnej? Jest tak w grafiku ale co z tego skoro czasami wychodzi się wcześniej i kontra do wiecznie niezadowolonych- podajcie zakład w którym mimo że masz pracować np 8 godzin wychodzisz po 6-7? Nie ma takiego! 2) Zaryzykuję stwierdzenie że socjal mają na większym poziomie niż 90 % zakładów w KSSE. Karta Multisport jest, paczki na Wielkanoc i Boże Narodzenie są, bony na Boże Narodzenie też są i to nie po 100-200zł tylko konkretnie. Ktoś wyżej wspomniał że za nadgodziny nie płacą. Płacą jeśli nazbierasz ich tyle że do końca okresu rozliczeniowego nie wykorzystasz. 3) Płaca (usunięte przez administratora) mówicie...hmmm... Nikomu w kieszeń nie zaglądam ale jak ktoś pracuje np na maspex czy lear i się spuszcza że z 2 sobotami i 1 niedzielą ma prawie 3 tys to fajnie tylko że my na Hiltonie mamy 12-14 dni pracujących w miesiącu i jak ktoś chce dorobić to dorabia a nie (usunięte przez administratora) cały miesiąc za de facto 300-400 zł więcej. Reasumując: Narzekają tylko Ci, którzy chcieliby nie wiadomo na starcie albo zwykli lenie, którym się wydaje że przyjdą, pozciemniają i kaska będzie. Nie nie ma nic za darmo.

Szukam pracy
@OBIEKRYWNY

Obiektywny a w jakich godzinach się pracuje w Hiltonie?

Szukam pracy
@Szukam pracy

I jaka stawka na początek?

AH-
@Szukam pracy

10-22. nie wiem ile teraz jest na start ale pewnie coś ponad 2 koła plus 550 premii

Alicja

@zadowolony, to dobrze, że jesteś zadowolony z wykonywanej pracy. Chętnie poznamy więcej informacji na temat plusów pracy w firmie. Na jakim stanowisku pracujesz? Pamiętajmy, że warunki pracy, atmosfera zależne są od obejmowanego stanowiska.

zadowolony

Same plusy robota superr!!!socjal,paczki polecam naprawde warto!

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
kin

Zamiast pisac jakie są warónki pracy to takie bzdety piszecie żenada.

obecny

Czemu tam pracujecie skoro jest tak źle,rozpierdalają mnie takie płaczki co im sie wszystko należy mało zakładów na terenach przemysłowych,agencji,droga wolna.

makaron

Na pewno szukają ludzi na Tychy, bo widziałem tak własnie ogłoszenie jako Technik Utrzymania Ruchu i tylko trzeba mieć skończony odpowiedni kierunek no i miec już jakieś dświadczenie w tym, czyli nie biora tutaj ludzi na praktyki tylko już specjalistów.

Stanley

Ja obecnie pracuje w Hilton Meats Zaandam (Holandia) i rozmyslalem o zjezdzie do polski a ze wzgledu na doswiadczenie w tej firmie i znajomosc polityki dzialania branzy przetworstwa miesnego chcialem wybrac wlasnie Hilton Foods Tychy, tutaj jestem operatorem linii produkcyjnej. Tutaj zarabiam przecietnie od 1600Euro do 2200Euro miesiecznie przy okolo 48 godzinach pracy tygodniowo :) Ale chciałbym juz wrocic do kraju, i prawdopodobnie wroce jakos w polowie przyszlego roku, czy ktos zna stawke dla operatorów linii z doswiadczeniem ?

Alan

Ktoś pytał jacy są ludzie w Hiltonie? Więc tak... wiem co mówię więc piszę... same podpierdalacze i fałszywa mendy! Taka prawda! Tu z tobą rozmawiają, uśmiechają się, a zaraz całą relację dają dalej! Liniowi zamiast zająć się robotą to się głupotami i plotkami zajmują! No może jedyny Krzychu jest pracowity i ogarnia, bo reszta tych liniowych to same tępe niekompetentne strzały, a szczególnie taka oroczka, gocha i ruda magda... masakra normalnie!

robotny

Jezeli studenci sa w stanie pracowac po 12 godzin dziennie, to nie ma sprawy.

Pracowałem

Słyszałem że podobno szukają ludzi na produkcje i na wózki - jestem ciekaw kto będzie chciał pracować za 11,50 brutto

Whatdoyouthink

Witam dostalem ofete prace jako operator wozka widlowego wys. skl. Chcialem zapytac jak wyglada praca w Hiltonie? Są premie swiąteczne itp? Jakbtonjest z tymi zmiana?

nocnymarek

Czytam te bzdury i zastanawiam się kto je wypisuje? Wszystkie opinie, mówiące jak to jest cudownie w Hiltonie, czy to ludzie z kadr popełniają te wpisy chcąc w ten sposób zbudować pozytywny wizerunek i przyciągnąć nowych pracowników.Proszę was.

kiki

Witam dostałem ofertę pracy w hiltonie jako operator linii. chciałem się dowiedzieć jak wyglada tam praca i jak to jest z tymi nadgodzinami? i jacy są ludzie ? ogolnie miałem pracowac na lini 2 tam chyba mielone pakuja z tego co mi mowili jak tam praca wyglada na linii i czy ludzie sa tam w porzadku.

wiodaca pakowaczka

jakie benefity ? chyba darmowe nadgodziny, robisz po 13 - 14h na dobe

anonim12

Witam. Jeżeli uważasz że tam zarobki wyższe to idź i się przekonaj jaka to prestiżowa i światowa firma( haha )wykorzystają Ciebie jak tylko się da, pracuję kilka lat w tej firmie i jak się nie wybijesz to nie masz nic. Więc chcesz idź i się przekonaj jakie miodzio tam jest :)

karintuszek

Witam w czerwcu dostałam się do tej firmy przez manpower po tym jak przeczytałam opinie chciałam sobie darować jednak postanowiłam że pojdę i spróbóję . Wnioski koncowe -Praca nie jest łatwa z racji tego że jest to praca fizyczna nie wygodna pozycja stoii się po 10 h jednak da się wytrzymać kwestia przyzwyczajenia osobiście uważam że zakład jest w porządku jest na nim czysto obiady dla pracowników są całkiem niezłe a współpracownicy w porządku jeśli chodzi o wypłate to jest całkiem niezla i jak by nie patrzeć umowa o prace takze ja osobiście polecam

tonm

Zawsze warto zadzwonić i się dopytać. Jeżeli ktoś nie wytrzyma do rozmowy rekrutacyjnej to zawsze można spróbować dowiedzieć się czegoś osobiście. Mam nadzieję, że jednak perspektywy są nieco ciekawsze niż najniższe wynagrodzenia, bo w zasadzie nie będzie możliwości pomocy komu innemu. Poza tym w firmie jest ok?

ALUUSIA34

no na rękę 1510 ale wszystkie swięta i soboty i nie po 8 godz jak wy robicie ale w hiltonie dniówka to 12 więc jak chcesz

HM

Pracowalem w Hitonie ale w Holandii. Bardzo fajna firma zarobki moze nie duze ale spoko robota. Bez stresu. Z checia bym sprobowal w polskim hiltonie

lulu
@HM

my wszyscy jeseśmy niezwykli imamy PAPIERY ! TYLKO ŻE TRZYMAJĄ NAS NA NAJNIZSZYM STANOWISKU ! i z najniższym zarobkiem !!!! na przykład ... robisz jako pomocnik operatora lub jako operator jedziesz calą linią a umowa i wypłata jako pakowaczka 1850 brutto i tak jedziesz i robisz i rok i drugi A WROCIC NA LINIĘ ZA PAKOWACZKA NIE MOŻESZ BO NIE MA LUDZI ! no i jeeeebbbjesz za operatora kilka lat aż się nie wkuuuurrrrwisz i nie zwolnisz ! No chyba że sie przyjmniesz już jako operator , ale nikt cie nie nauczy bo żebyą nie byl lepszy bedziesz jechal lata cale na blędach bez premii na rekę ci wyjdzie 1700 nerwy i stress aż sie zwolnisz ...

Zostaw merytoryczną opinię o HILTON FOODS LTD SP ZOO - Tychy

• Jak się pracuje w HILTON FOODS LTD SP ZOO?

Zobacz opinie na temat firmy HILTON FOODS LTD SP ZOO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HILTON FOODS LTD SP ZOO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HILTON FOODS LTD SP ZOO?

Kandydaci do pracy w HILTON FOODS LTD SP ZOO napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HILTON FOODS LTD SP ZOO