Opinie o 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O. w Radom Pionierów 31

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O. w Radom Pionierów 31

Albercik

Widać że sezon się zaczął. Leniwe Żuczki wzięły się do pracy bo na forum cisza :) A to oznacza że kapuchę trzepią aż miło

Czarnaowca

Hej, w Białymstoku otwiera się oddział. Napiszcie proszę opinie jak się pracuje, jakieś warunki, czy są szkolenia, parcie na plan przede wszystkim czy realnie podchodzą do tematu. W branży jestem długo i nie chcę trafić z deszczu pod rynnę... Proszę o konkretne informacje. Dzięki. E.

@Czarnaowca

Jeżeli będziesz lojalny pracowity i sumienny to powinno się Tobie podobać.Zależy też gdzie teraz pracujesz.

Matka
@PH

Super ekipa wal jak w dym. Śpiesz się tylko bo możesz nie zdążyć ....

sztapel

W Gdańsku powstaje Caldo bis zamiast 3w ...dramat

Wiktor & C.O

z Tą całą Polską to ktoś przesadził, miasto to na pewno ale, że Polska to gruba przesada

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
cała Polska z Was się śmieje ...

W Białymstoku oddział się otwiera z ludźmi wywalonymi z konkurencji. Zamiast brać najlepszych biorą co im w ręce wpadnie :) Dotrwa rocznicy ?

Chyba z Ciebie
@cała Polska z Was się śmieje ...

Miałeś szanse . Przestań gwiazdorzyć zjedz S(n)IGersa ...,.,. Hubercie

ciekawy

Co tam w dolnośląskim?

troll
@ciekawy

To samo co w innych województwach WIELKA KISZKA

Leszek

Pytanie z innej beczki czy szukają gdzieś na przedstawiciela? Najlepiej wielkopolska

Rafi

Jak tam w oddziałach? Czytałem o rekrutacjach na DO do nowych kierunków rozwoju firmy. Czy nie za dużo oddziałów w niektórych lokalizacjach? Oby niektóre zaraz nie podzieliły losu tych niedawno zamykanych. Niektórzy mają wprawę w zamykaniu drzwi.

??
@Rafi

Które lokalizacje masz na myśli?

Co tam Panie u dworu słychać? Mamy już 23 dni nowego roku. Czyżby zimno zmroziło managerów i handlowców?

waitingowy
@Nowy

Nie zamrozilo wszyscy w niecierpliwosci czekają na doszacowanie bonusów jak już się tyle zakupów zrobiło i progi zapielo to chyba powinno coś wskoczyć?

@waitingowy

Ja nie o przeszłość tylko o teraźniejszość pytałem.

prorok

Jesteście wszyscy???Poleciał ktoś?

KASAI
@prorok

Piotrek ŻYŁA ładnie poleciał...., awansował nawet

wizjoner

Ruchy kadrowe i tal będą jak przyjdzie niektórych podsumować

hefajstos
@wizjoner

Najlepi zwolnić wszystkich to się dowiecie ile trzeba fachowcom zapłacić

wróżka
@hefajstos

Myślę że myślisz pojęcia -polecą ci co nie wyrabiają

zmora
@wróżka

Nie wyrabiają w ramach czego oddzialu czy firmy? Bo jeśli w firmie jest jeden próg wejściowy czy wyjściowy bez różnicy czy to rozwijające się aglomeracje czy zapadle miesciny gdzie nikt już nie inwestuje to faktycznie się można powyzywac na tych drugich

Darek
@zmora

Chodzi pewnie o oddziały gdzie jeden z pięciu PH nie wyrabia planu.To co wtedy z takim ktosiem robią?

Szefuncio
@Darek

Jeżeli nie miał(a) wyników to raczej nie będą trzymać .Pomyśl masz swoją firmę to też byś nie chciał takiego pracownika .W biznesie nie ma sentymentów ,nikt nie chce dopłacać do interesu

smok
@Szefuncio

Czyli co?Polecą głowy?

apenddown
@smok

A nawet jeśli poleca glowy to co. Na czywu ani się świat nie zaczyna ani nie kończy. Nie poszło tu może gdzie indziej będziesz gość. Trochę wiary w siebie

podsumowanie roku
@zmora

ponad 60% inwestycji "pochłaniało" 6 województw: mazowieckie, śląskie, wielkopolskie, małopolskie, dolnośląskie i ostatnio znów aktywne pomorskie. Przeciętny średni rynek usług miały województwa łódzkie, kujawsko-pomorskie i zachodnio-pomorskie. Dla każdego z pozostałych województw rynek budowlany w grudniu miał nie więcej niż 4 % udziału. Poniżej 2% wyglądały inwestycji w najsłabszym inwestycyjnie województwie świętokrzyskim.

Prorok

Życzę wszystkim wesołych świąt i żeby przypadkiem po świętach nie było jakiś niespodzianek.W końcu koniec miesiąca i roku

zeten
@Prorok

Niespodzianka to będzie jak uokik wpusci do gry pewna firmę z kapitałem zagranicznym. Zaczną się ruchy kadrowe

nowy
@zeten

jaką firmę z kapitałem zagranicznym masz na myśli kolego???

konkur

Mam pytanie czy w 3W są podnoszone kwalifikacje managerów?

prima optima
@konkur

Oczywiście że są podnoszone kwalifikacje poprzez cykliczne szkolenia managerskie i coachingowe, pełne wsparcie regionalnych dzielacych się swoją wiedzą i pomagających w sytuacjach trudnych. Raj rozwojowy

Dyrektor
@prima optima

Teraz to pojechaleś jak TVP/TVN... Buhaha!

pluskwa

:[ mina gdy ukladasz się na przyszły rok z innym producentem a oni i tak cię zatowaruja w to samo

Gosc112
@pluskwa

Ukldac to se pasjansa mozesz he he

inwestor

@domi masz złego informatora

gumis

Mylisz się i to bardzo Wojtas już od lutego pracuje u Wegnera

klient

Wielki Pan K jest de Best wszystko z nim załatwisz przy %

PH

@pasmanteria a skąd takie informacje?O jakie oddziały chodzi?

pasmanteria
@PH

Koniec roku niedługo to się dowiesz mailowo.

sewet

A Gniezno niby dlaczego?

bolo

@anonim to trzeba lizać du...regionalnego jak niektórzy i będziecie lubiani

inwestor

@Anonimie z Galii chyba jesteś niedoinformowany odnośnie Gniezna! Nikt tutaj poza jednym nowym PH nie pracuje po znajomości .Są to wspaniali fachowcy którzy wiedzą co robią,każdy z nich pracuje w branży po kilkanaście lat mają mega doświdaczenie.Pan J ich lubi ponieważ robią swoje nie stwarzają problemów.To nie układy zaważyły że Gniezno istnieje tylko sumienność ,rzetelność i serce jakie wkładają w to co robią

pasmanteria

Wrocek i Kalisz dyr get out. A nie mówiłam

@pasmanteria

To kto został dyrektorem?A może bezkrólewie?

wykonawca

Prawda tylko z tą różnicą że sam sobie znalazł tam pracę.Ma spore doświadczenie uklady no i jest poukładany

znawca
@wykonawca

Ha ha sam sobie znalazł.Chyba w to nie wierzycie?Znalazł się tam na złość Wielkiego K.

Bodzio

A co tam w Lubelskim 3w? Syszalem że miecza bardzo Nowa miotła się sprawdza.

ula

A podobno klient nasz pan

brzechwa

@Tuwim jak Tobie nie pasuje obsługa to zgłoś to kierownikowi a nie zaraz obrażasz się na firmę.A może któraś z pań miała po prostu zły dzień

@brzechwa

Ale to nie o Panią chodzi he he Są inne firmy z dużo lepszą obsługą i szerszym asortymentem nie lubię kiedy ktoś mi wpycha coś na siłę ,chce tynk x to ma być x, a nie to co jest na stanie albo się lepiej opłaca,bo to ja jestem wykonawcą i ja o i tym decyduje i płace Z panem kierownikiem szkoda gadać A niby firma która na wszystko, a przychodzisz i tego nie ma bo tym nie handlujemy

brzechwa
@1

To trza wymienić kierownika

buba
@brzechwa

Kierownik jedna łyżka zajada z naczelnym więc może być ciężko. Za dużo haków mają na siebie

Zostaw merytoryczną opinię o 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O. - Radom

• Jak się pracuje w 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O.