Opinie o R. Twining and Company Sp. z o.o. w Swarzędz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy R. Twining and Company Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w R. Twining and Company Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja herbaty i kawy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o R. Twining and Company Sp. z o.o. w Swarzędz

Bożena

Jakiś czas temu szukali kogoś na stanowisko Technik Automatyk, z tego co widziałam. Ktoś pracował u nich w tej pracy? I może coś powiedzieć o stawce, umowie? Z góry dziękuję.

Marlborasek
@Bożena

Luźna, dobrze płatna praca. Bardzo wysoka stawka jak na palenie papierosków i ciągłą przerwe na kawke.

Orzechowa dama
@Marlborasek

Jeszcze jak lider zawiezie na fajeczke, to już całkiem złota robota

Aleksandra
@Orzechowa dama

A konkretnie orientujesz się jaką dokładnie stawkę można wynegocjować? Zastanawiam się nad aplikacją ale nie wiem czy warto

Gwiazdor

komarowa w tym roku dostaniesz (usunięte przez administratora)prezent od komara. W zeszłym roku, jak pamietam był wibrator do betonu. W tym roku poszedł bardziej w ogród. Dostanie aerator spalinowy do czesania kot@. Ale komar przekabacił Gwiazdora larwami małych komarów i dostaniesz maszynę 2w1. Aerator do kot@ i wertykulator to zrywania strupów z (usunięte przez administratora) A już myślałem że komar jest cynicznym insektem, a on romantyk.

rnx
@Gwiazdor

Jesteś stary największym patusem intelektualnym jakiego przyjęli do tej pracy przez pomyłkę

@rnx

O widzę że komar się wk%rwi§ że się wygadałem hehe. Albo komarowa z d%py pieje że zagazuje komara spalinami. Ile to ja razy mam powtarzać że przez pomyłkę wyszłaś drzwiami, a nie przez pi%d€. Do dzisiaj lekarze plują sobie w mord€ że probówka była zanieczyszczona. Co do mojej pracy to owszem, przyszedłem tutaj przez pomyłkę. Zmylił mnie zapach z twojej pxz#y. Myślałem że tutaj się ryby pakuje a nie herbatę.

Potrzebny lekarz
@Gwiazdor

Nie i interesuje Nas to że lubisz zapach ryb

@Potrzebny lekarz

A gdzieś to napisałem? Jeszcze raz komarowa przeczytaj ze zrozumieniem, a jak drugi raz nie zrozumiesz to trzeci i czwarty itd. Śledziolandie to masz między nogami, i tym się zainteresuj.

@Potrzebny lekarz

Ten wpis to raczej by się komara tyczył. On ma śledzia 7 dni w tygodniu.

Lekarz pilnie od zaraz
@Gwiazdor

,, Co do mojej pracy to owszem, przyszedłem tutaj przez pomyłkę. Zmylił mnie zapach z twojej (usunięte przez administratora) Myślałem że tutaj się ryby pakuje a nie herbatę ,, . Widzisz , jesteś takim debilem że już sam nie wiesz co piszesz. Przyszedłeś do pracy bo myślałeś że tu są ryby . (usunięte przez administratora) do kwadratu .

Adolf

Tak jak wcześniej napisałem iloraz inteligencji twój jest na poziomie szympansa podczas ruji. komarowa widzę że masz spore problemy ze swoim rozumowaniem. Uważasz, że każdy pracujący we fabryce herbaty ją lubi? A każdy wąchając twój sm#ód po sr@niu, uważa to za perfumerie? komarowa ty to masz n@sr@ne pod kopułą.

Weź prochy

Pewnie zgubiłeś

Woda

S(usunięte przez administratora)

Owiecki z Podhala

To jest jakiś telegram do Gwiazdora? Zawiało tak grożą, że wybiorę się do prokuratury i złoże zawiadomienie o próbie zastraszania Gwiazdora. Komarowa zapomniałem powiedzieć, że coś tobie z d#py wystawało cienkie zielone i długie. Wyglądało jak wąż ogrodowy.

Saper

komarowa słyszałem że chłopaki z (usunięte przez administratora) zrobili sobie z twojej pi#dy wyrzutnie do fajerwerków. Nawet osobiście na pokazie pirotechnicznym był sam komendant z granatnikiem. To że na pr€z€rw@tywach jest twoje zdjęcie z ostrzeżeniem nie gryźć bo w przeciwnym razie patrz zdjęcie, to jeszcze będzie na fajerwerkach z opisem” najlepiej włożyć głęboko i trzymać nogą żeby nie wyleciały” i tam będzie zdjęcie twojej dxp%.

Komarowa

Że, aczkolwiek, ponieważ, iż, zostałam Panią hehe haha hohoho, zapraszam dzisiaj wszystkich zaszczepionych na wspólne bara bara booom. Gdzie? Tam gdzie zawsze król chodził piechotą. Gwarantuję ekstremalne doznania i prezencik dla każdego. Nieee drodzy Panowie, klopsika na klacie dzisiaj nie będzie.

Carl
@Komarowa

Dlaczego wszyscy Cię tak nienawidzą? Pytam poważnie bo nie wiem. Jestem na innej zmianie i niestety nie było mi dane Ciebie poznac...

Hans
@Carl

Odpowiem za komarowa. Bo to zły człowiek jest…. Na nią Ad0lf by cały cyklon zużył, gdyby mógł powstać z grObu.

Lis

Co daje ?

Kucharz
@Lis

Pierogi z serem.

turw

Czy to prawda co mówią o dziale jakości ?

Oświeć Nas

Co tak ?

Jerry

Tu sa ale teksty xD

Oczyszczalnia ścieków

Komarowa przecież to ty masz (usunięte przez administratora)w głowie!

Kabaczek
@Jerry

Na poziomie tego (usunięte przez administratora) z oczyszczalni

pierożek

Ona takich leszczy nie bierze

Agata
@pierożek

Tylko śledzenie.

Mikołaj

Szkoda mi Ciebie, bo wigilię robisz na śmietniku na zapleczu biedronki:(

Pogodynka

Nie interesuje Nas to że ru$@sz swoją starą na śmietnikach. Biedre już zamknęli to po wigilii jesteś

Filet z karpia

Ta , twoja stara klaszcze pośladkami i wydaje dziwne dźwięki z odby&u, powiedziała że czeka za synem , bo już pierwsza gwiazdka na niebie

Rejs
@Filet z karpia

Ty k#rw@ się niezłe dzisiaj n@ćp@łaś jak gwiazdy widziałaś. Moja stara wydaje dziwne dźwięki, jak w nozdrza jej smród z twojego r#ja doleci. komarowa twój mózg jest chłodzony gxwn€m, proponuję przerobić to na mocznik.

Sandacz
@Filet z karpia

Klaskać pośladkami to jest sztuka, a twoja dxp@ to muzeum historii starożytnej.

Majonez
@Sandacz

Mentios

Jak to się mówi „chłop ze wsi wyjdzie, ale wieś z chłopa już nie” Makaron komarowa jest na większym poziomie niż ty popaprańcu. A wiesz dlaczego? Bo ona się nie śmieje ze słowa rozjechana jak ty pazdziochu.

Kurczak
@Mentios

Ty za to się śmiejesz nawet jak widzisz siebie na zdjęciu . Po pierwsze żadna komarowa tylko Pani dla takiego kmiota

Lider
@Kurczak

Buuuu eeeee hahahaa heehehe nie pytam się ciebie co komarowa z tobą na wózku robi. Gadżetów ma dużo, ale jak mówisz do komarowej „moja pani” no to na pewno jej rękę masz w d#pi€ wieśniaku.

Lider
@Majonez

Cieszymy się, że to słowo nie jest ci obce. Stary twój miał gumki po wulkanizacji, jedna pękła i się taki d€bił urodził.

Tajemnica

Dobra już się nie wysilaj, nie chciałam żeby się wydało że stary uciekł kiblem gdy Cię zobaczył. Wybacz

Wzorowy pracownik

Jako były pracownik kompletnie odradzam stanowisko operatora technicznego. Nie ma to nic wspólnego z utrzymaniem ruchu, jak można wywnioskować w opisie oferty pracy. W rzeczywistości jest się zwykłym operatorem maszyn z tą różnicą, że dostaje się wózek z narzędziami zrobionymi z plasteliny i warstwą niklu żeby jakoś wyglądały. Zajmowanie się jednocześnie produkcją i awariami to jakaś kpina. Kompletnie zero perspektyw na przyszłość i żadnego rozwoju w kierunku techniczny. Jednym słowem odradzam.

Rambo

Dokładnie. Z tego co widzę to OT z c24 (bo o tym dziale ewidentnie jest tu mowa) to co godzinka fajeczka, kawka, pogaduchy... Oj Toudi, Toudi...

Król Julian
@Rambo

Czemu nie piszecie, ile lasek w ciągu 8 godzin zrobi komarowa? I dlaczego nie odprowadza podatku od tego! Ach te operatorki.

Pyzata
@Król Julian

Czemu to krowy na łące robią. Napisz nam ile twoja stara zrobiła lasek za nim się urodziłeś ?

Król Julian
@Pyzata

A co komarowa taka ciekawska jesteś? Podejrzewam zazdrość? Ale co bym nie powiedział, to ty jesteś mistrzynią w te klocki. Jak to mówił twój tatko, zabezpieczaj się, tak żebyś kolejnych darmoz&@dów na świat nie puszczała.

Kierowca szambiary

Eeeee tam, komarową można kijem rozkręcić, a po co inwestować w coś bardziej skomplikowanego typu ściągacz do g@ci.

@Król Julian

Komarowa tylko (usunięte przez administratora) potrafi rabac koleżanką z linii cos i tym wiem;)

Reksio
@Karolina

Tak jak komarowa rabie się w kiblu, to najstarsi stolarze tylu wiórów nie widzieli. Aż się wgryza w panele sufitowe.

Komarowa

A ja się Tobie pytam, czy myjesz ręce po sr@niu?

Glut
@Wzorowy pracownik

Hej mam pytanko aż tak źle było na tym stanowisku właśnie mam rozmowę czy warto iść tam do nich czy dać sobie spokój z rozmową opisz coś więcej ??

WC
@Glut

Szczerze powiem tak, komarowa w ch#j@ gra lepiej niż Zorro. I co? jeszcze jest na liście płac. Osobiście…. powiem tak, to jeszcze nie Chiny, ale już prawie doganiamy.

WC

O pryszczach na d#pi€ komarowej, nie rozmawiajmy. To jest temat na sympozjum lekarzy wirusologów.

Radek
@Glut

Nie iść dobrze Ci radze.. (usunięte przez administratora) niesamowity hałas smród herbaty aż kręci w nosie i ciągłe ciśnienie na wynik..

Radek
@Glut

Zależy jeszcze jaki dzial i stanowisko bo w biurach chyba maja luz

Kuchara
@Radek

W biurach nawet żarcie pod (usunięte przez administratora)podstawiają

Daro
@Kuchara

Było trzeba się uczyć.

@Daro

Ale za kogo za kucharza?

Wzorowy pracownik
@Glut

Praca na hali, w której pracowałem wyglądała tak, że od poniedziałku do piątku chodzi się między "swoimi" maszynami i sprawdza czy nadruk i folia jest dobrej jakości (po prostu wyciągając kartonik z linii) a jeśli coś NIE DAJ BOŻE się zepsuje w jednej z maszyn to masz równocześnie kontrolować jakość, wymieniać kończącą się folię, naprawiać usterkę i zdejmować kartoniki z transportera BO LIDER PATRZY NA KAMERY I POTEM SIĘ DENERWUJE ŻE WYNIK LECI W DÓŁ. Fabryki w chinach mają mniej stresującą atmosferę niż ta herbaciarnia.

Tymon
@Wzorowy pracownik

To w takim razie czemu Chiny przeniosły całą fabrykę do Polski?

Zdecydowanie C

Karola
@Piotr

B

Kosmici
@Karola

Zdecydowanie też tak uważam. Za 300 lat jak znajdą jej czaszkę eksperci z NASA. Proszę nie pytać się gdzie, bo lepiej nie pisać. I zaczną rekonstrukcje twarzy jej robić, to się zdziwią jak ujrzą wielkiego kxt@s@ z oczami i nosem. Pewnie stwierdzą że teoria Darwina, wymknoła się z pod kontroli po wybuchu reaktora w Czarnobylu.

Wampirzyca
@Kosmici

Za 300 lat będzie jeszcze chadzać po tej ziemi

Lekarz komarowej
@Wampirzyca

Za 300 lat to po niej g%wn0 zostanie, a smród wyparuje.

Majster

Na B są lepsze. A na A też nie odbiegają od pionu.

Belzebub
@Majster

Na B faktycznie ladne kobity. A co ze zmiana C? Sa jakies godne uwagi?

Aldi
@Belzebub

No pewnie. Na blendingu nawet niezła kobitka z brodą lideruje.

Czarodziej z oz
@Aldi

O kim mowa? O liderze co kiedyś był na magazynie?

Jan
@Czarodziej z oz

Podobno ładnie tam rządzi. Bezkompromisowy, twarda ręka w zarządzaniu ludźmi. Brawo

Gdzie się podziały romanse?

Ktoś coś widział lub słyszał?

Nie wiemy
@Gdzie się podziały romanse?

Twoje komórki?

Pan Paweł
@Gdzie się podziały romanse?

Co i o kim chcesz wiedziec? Konkretne pytania.

Tylko PI%

Nie tylko to robi

J#b@ł ci€ pi€$

O widzę że komarowa szuka wspólnego języka. Lepiej jednak będzie jak będziesz szczekać.

Gdzie się podziały romanse
@Pan Paweł

A na jakiej zmianie robisz?

Pulpecik

Na D

Pawcio

Na C. Juz po robocie wiec nawijaj

Gdzie się podziały romanse
@Pawcio

Zmiana C to same mężatki, czy tam się kulają romanse??? Na tej zmianie mało konkretnych chyba, że o czymś nie wiem...

Pipi

Na EOLu bys sie zdziwił

Herbatka
@Pipi

Wszystkie rzęsy jak miotły, brwi jak gargamel... jak z filmow na czerwonej tubie to czego oczekiwać? Jeszcze bym dołożył usta jak by przemoc w domu miały... weź przestań z takimi babami. Typowe materace.

150%

Skąd wiesz ?

250 %

Komar co na to ?

300%
@250 %

Podziękował z pieroga. Reszta na mydło

S.ara

W tej firmie jedynie mają dobrze kapusty i (usunięte przez administratora)

Kapusta

Widzę że firma podczytuje tradycje zwolnień przed świętami.

Nowa
@Kapusta

Tylko szkoda że nie zwalniają tych co najmniej robią i w c**** lecą.

Uszol
@Kapusta

Kto poleciał w tym roku?

Chińczyk
@Nowa

Zgadzam się.(usunięte przez administratora) komarową i zrobić mi prezent świąteczny.

Nosacz

Kurde, nic nie mówił. A Twój jeszcze robi, czy też już zmierza za brame?

Awokado
@Nosacz

Widzisz, nie pochwalił się Tobie

Nyna

W przeciwieństwie do ciebie znam imie swojej matki , Ty nawet swojego nie znasz prawdziwego he

Nestea

No to nie chcesz czy nie możesz?

Salami

Poszukaj komarowej, niech Tobie zrobi okład z pośladów jako maseczkę na twarz. Nie stresuj się, wszystko przed Tobą.

Kwiat

Najgorsza firma w jakiej pracowałem.. Jeżeli chodzi o produkcję poprostu strasznie nie polecam nikomu..

Toudi
@Kwiat

A cóż to sie znowu wydarzyło?

Głupoty piszesz
@Kwiat

Praca lekka i przyjemna

Chińczyk
@Głupoty piszesz

Czy Ty przypadkowo w szpitalu lewatywy robisz? Że piszesz o pracy lekkiej i przyjemnej,(usunięte przez administratora)

Komarowa

Zgadzam się z Tobą, jeszcze 2 lata temu robiłam 10 las€k, teraz już się nie wyrabiam z tą robotą. Piana z rxja mi leci jak bym miała wściekliznę.

Kiki

A Ty pracujesz w tej firmie?

Kaki

Belgrad to daleko?

Keke

Przy wydobyciu węgla?

Komarowa

Czym dłużej pracuje we firmie to szczęko ścisku dostaje i czasami fi#t@ z j@jami odgryzę. Korniki mi wiercą dziury w zębach od tej zafajd@nej roboty.

Muchadzia al bahal
@Keke

Przy składaniu długopisów

Koko
@Muchadzia al bahal

Ale w Belgradzie nie składają długopisów. Tam wegiel sie wydobywa.

???

Kto to jest Tołdi

Diabeł

Księciunia ?

OEE

Może oświeć Nas kto to jest księciunio?

Gumis
@???

Toldi techniczny że zmiany c bamber ze środy

Bunia
@???

Powiedz traktor

Czwartek
@Bunia

Dzisiaj jest Międzynarodowy dzień komarowej, czyli środa dzień L0da. komarowa zaprasza na wypad we firmowe Bieszczady czyli do WC.

Tosia
@Czwartek

Zdobędzie szczyt?

Komar

Komarowa ogłosiła konkurs, która najlepiej (usunięte przez administratora) zrobi. Problem wyszedł w trakcie, bo poparzyły się nie o rurę wydechową a o rozgrzanego (usunięte przez administratora)

Bogusia

Czy firma pomaga pracownikom w dobie inflacji ??

Bogna
@Bogusia

Pomaga, cała firma to jedna, wielka rodzina.

Znudzona
@Bogusia

Jeszcze Ci zabiorą, ni ma nic, ani podważek ani dodatku, pomocy zero.

Kieras

Chcesz więcej kasy ? To na dwunastki zapraszamy

Wesoły Staś
@Znudzona

Idź do komarowej na korepetycje z chxj@ grania. Ta to z niczego namiot postawi, dorobi w kiblu, a i z dodatkiem w paszczy wychodzi z niego. Chętna do pomocy w r#b@niu kabana. No i co?

Nie ma to jak marudzić
@Znudzona

A co trzyma ciebie w tej firmie ? Zawsze można zmienić pracę na lepiej płatną

Operator szamba

Ale co mam zrobić? Ona to lubi, wtykać nosa tam gdzie nie ma.

Czarna mamba

Dostał się ktoś do pracy w tym tygodniu po rozmowach z Panem A. ?

Czarna wdowa

A chodziły łowiecki po produkcji i co nikt nie chce czy żadna nie przypasila?

Kawowa

Wypłaty jakoś do przodu nie idą .

Santander
@Kawowa

A miały iść?

CA
@Santander

Mogłyby iść , nie sądzisz ?

Zapomnij o urlopie ni ma ludziów . (usunięte przez administratora)

@Nowy

Jasne, komarowa r#ch@ wszystko i wszystkich. J€b@na (usunięte przez administratora) hehe. A ludziów to na kil€ do zakaźnego wysyła. Tą to na łańcuchu przy maszynie niech trzymają. STOP wirusom!

Bin
@Nowy

Mobing masz na drugie , taki nygus jak Ty to powinien dostawać kopa na zapęd

Saga
@Bin

Dokładnie, do roboty a nie wypisywać bzdury na necie.

Xxx
@Nowy

Z tymi urlopami to faktycznie (usunięte przez administratora) Co mnie że ludzi nie ma? Jak żądzą tak mają gamonie!

Alfonso
@Xxx

No to ładnie 'żądzą'... Ale masz rację gościu, kwestia urlopów to jest paranoja w najczystszej postaci.

Uber

Poszukujemy kandydata na stanowisko lidera, wymagania: brak prawa jazdy.

Xxx
@Uber

Z tego co mi wiadomo to chłopak wylądował w szpitalu więc trochę słaby żart z twojej strony...

Zostaw merytoryczną opinię o R. Twining and Company Sp. z o.o. - Swarzędz

• Jak się pracuje w R. Twining and Company Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy R. Twining and Company Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 237.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w R. Twining and Company Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 199, z czego 13 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 149 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy R. Twining and Company Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w R. Twining and Company Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

R. Twining and Company Sp. z o.o.