Opinie o Skarem Sp. z o.o. w Stalowa Wola

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Skarem Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Skarem Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skarem Sp. z o.o. w Stalowa Wola

Dorotka

Bardzo dobra firma nie ma lepszej w tym padole ochrony przynajmniej sa uczciwi ubrania robocze, urlopy, norma pracy wg. kodeksu nie jakies dorobki POLECAM PRACE W SKAREM

Warzyń

Bardzo dobra firma dużo mi pomogli dali na leki ubrania buty kupili nam czajnik polecam niby a ziemia Skarem bardzo dobra girma

Greg

Lekceważą pracowników traktują ludzi jak robili i nie przejmują się pandemią panującą w kraju Robią problemy jak idzie człowiek na urlop (usunięte przez administratora) Nie polecam

Justysia

Dziwne żeby przy 3000 pracowników nie było TROLi i tak jak na taką masę to wmiare

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Skarem Sp. z o.o. na stanowisko PRACOWNIK OCHRONY? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Wojciech

Jak masz szanse pracwoac u nich nawet sie nie zastanawiaj przynajmniej masz pewnosc ze to nie jakies wypierdki a duza firma nie moga sobie pozwolic na przekrety

Inna
@Wojciech

Duża firma nie pozwoliła by sobie żeby pracownicy pracowali bez umowy , nie dostali ubrań , szkolenia BHP, mobbing.A Skarem to funduje.

Juras
@Inna

Duża firma dużo kontroli nie ma mowy o zatrudnianiu bez umowy TROLI nie brakuje

Kaka

polecam prace bardzo dobra firma nie oszukuja dbają o pracownika

Karinka
@Kaka

(usunięte przez administratora) bardzo mobing kierowniczka do zmiany natychmiast babsko pojęcia niema jak się rządzi.

Jan Blada twarz

Tak czytam i czytam i wnioskuję ze chyba wszystkie te głupoty wypisuje jakas konkurencja, słyszałem. Ze sie dość mocno rozwijają i odebrali sporo kontraktów dużym firmom i podejrzewam ze to jakiś (usunięte przez administratora) jednej z nich BO ZŁEGO SŁOWA NIE DAM POWIEDZIEX O TEJ FIRMIE

Franc
@Jan Blada twarz

Fakt mundury, urlopy, godziny pracy, czajniki herbata nie ma problemu tylko nadal gowniane pieniadze.

@Jan Blada twarz

Popracuj troszkę w tej firmie i zobaczysz czy złego słowa nie powiesz.Dlamnie to istne (usunięte przez administratora)

Tomuś

Ubrania robocze kurtka teraz w zimie ważne dali bardzo pozadna firma jak sie nie chce pracować albo się pije to wywala a później jeden z drugim zale wylew, jeszcze raz najlepsza firma w Stalowej.

Saba
@Tomuś

Najgorsza firma to Skarem. Żadnych ubrań roboczych, wymagania okropne. Sami nie wywiązują się z tego co paleta na początku.Umowy brak miesiąc bez umowy zaznaczam. No odradzam .

SAGITARIO

Każda SROKA swoją PRACE CHWALI

Zosia

Najlepiej się mi pracuje w tej firmie po wielu wielu wreszcie jalas odmiana bardO porAdna firma skarem

Tobiasz

nie psioczta ludzie sprubujta gdzie indzie ja juz 4 przerobilem i nie zamierzam sie przenosic bezproblemowa firma njalepsza z tych wszystkich ochroniarskich

Juras

Bodajże najlepsza firma w której pracowałem na ochronie chodzi mi o uczciwość brak przekrętów nawet kazdy z nas ma kurtkę w zimie spoko kierownik nie dr,e ryja jak u innych pozdrawiam skarem

Jola

Bardzo pozadna firma i nie dambopluwac przez konkurencję albo nierobów kto by pracowal w tych czasach beż umowy zaraz kara kto by nie dostarczał mundurów ciągle maja kontrolę i nic najlepsza firma w tym padole najbardziej uczciwa

Weronika
@Jola

Także uważam że to bardzo dobra firma pracowałam przed nimi chyba w 4 żadna nie była tak uczciwa zmie a zobaczysz polecam Skarem

Jessica
@Jola

Polecam tam prace normalna firma bez jakis przekretow polecam

Jola

Najlepsza firma polecam prace jak ktoś nie udaje i się wywiązuje z obowiazko to i o premie nietrudno umowa obrazu beż ściem i oszukiwania najlepsz firma

Ula
@Jola

Pracuję w Skarem ze stalowej Woli nie mam umowy choć już połowa miesiąca.Bajek mi tu nie pisz!!!!

@Ula

I tu właśnie widać trolla konkurencji kontrolę mają co miesiąc z PIP nigdy nie słyszałam zeby mieli problem skończcie oczerniać kłamliwa bestyjko pamiętaj karma wraca.....

Hegemulda

Nie pracowałam w lepszej firmie a te wszystkie obibokj i nieroby (usunięte przez administratora)uwięzi nigdzie nie ma lepszej firmy

Mała

Ludzie jak macie tylko możliwość przechodźcie do Skarem sama nie wierzyłam że można normalnie z urlopami z ubraniami roboczymi nawet pracować legalnie wypłaty na konto polecam

NIKITA
@Mała

Mała co ty piszesz,pracuje w tej firmie żadnych ubrań i zastraszanie przez kierowniczkę.Ta kobieta nie ma pojęcia o byciu kierowniczka,powinna przy mopie pozostać wredna kobieta.

Mała
@NIKITA

Co boli że nie ma siedzenia i kawka tylko trzeba pracować

@Mała

Niema ubrań roboczych żadnych dodatków żadnej premi. robota za kogoś na okrągło.Zadtraszanie.Tyle w temacie

Nikita
@Mała

Mała wiem co piszę .Kawę piję w domu a do pracy chodze pracować.

Nikita
@Mała

Żadna kawa bo do pracy chód,e pracować,kawę w domu pije.Niech zaczną wywiązywać się z tego co naobiecuje zanim zaczniesz pracę.

Basia
@Mała

Potwierdzm Mała jak ktoś pracuje a nie ścianie nie lepszej pracy umowa sprzęt pierwsA klasa firma godna polecenia ludzie którzy zostali zwolnieni za pocie albo kawkowanie lub lenistwo opluwają bo nie maja szansy pracować dla noch

Jurek

Ubrania robocze dostałem na samym początku jak i umowę prAcuje dostałem 10 dni urlopu jak pracowałem w imp to nawet tego mi nie dali umowa zlecenie i se radz po 12 godzin dziennie ludzie jak możecie to zmieniajcie na skarem

@Jurek

A ja pracuję już 3 mc i o ubraniu roboczym mowy nie ma.Złosliwa kierowniczka,żadnych dodatków,mobbing zastraszanie.To zależy jaki kierownik wtedy i praca lepsza się wydaje.Tu w Skarem to porażka.

Jurek
@Ona

Pisz konkrety na jakim obiekcie i gdzie jakie miasto bo nie słyszałem o takich praktykach i pewnie to nie złosliwa kierowniczka a złosliwa konkurencja

@Jurek

Jurek o ubraniach niema mowy,chodzenie po budynkach i niszczenie swoich ubrań.Kierowniczka jest złośliwą wiem co piszę.To moje doświadczenia i mogę wyrazić swoją opinię.

Tka
@Jurek

Jak jesteś kierownikiem to sam sprawdź odrazu obiekty od Rzeszowa do mirocina Jarosław ,Maćkowice ,Przemyśl kto ma ubrania kto ma umowę.I jak traktuje kierowniczka.Praca w tej firmie to (usunięte przez administratora)

Misza

Najporzadniejsza firma w której sprzątałam kierowniczki spoko mam czym pracować środki do sprzatana wreszcie pod dostatkiem najlepsza firma w branży

Ela
@Misza

Nie nie nie nie ma ubrań środki takie o umowy też brak,mobing.

Xxxx

Firma tragedia. Zero szacunku, zero zrozumienia. Ludzie to nie ludzie tylko grupy i symbole. Wiecznie problem, pretensje, zastraszanie ze będziemy zwolnieni albo wysłani w.miejsca gdzie oni chcą bez żadnego porozumienia. Oszczędność w środkach to granic paranoi. Ludzie dla nich to tania siła robocza która ma zachrzaniac i zbyt wiele nie mówić, niczego sie nie domagac. Szczerze odradzam

Olka
@Xxxx

Tak popieram U nas ta sama Historia. Nie polecam.Niech ktoś z rządzących się zainteresuje ta firma bo ludzie mają pojęcie jak ma praca wyglądać a tu jest jakaś paranoja.

Nik
@Xxxx

Brak umów ,brak ubrań,wysyłanie w inne miejsca jak się nie chce zgodzić to kierowniczka grozi zwolnieniem.Popieram cię ta firma to żenada.

Jozia

Polecam najlepsza firma srodki do sprzatania sprzęt wózki wszystko mamy na tym nie oszczędzają miła atmosfera i wporzo kierowniczki

Zostaw merytoryczną opinię o Skarem Sp. z o.o. - Stalowa Wola

• Jak się pracuje w Skarem Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Skarem Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 148.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skarem Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 144, z czego 111 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Skarem Sp. z o.o.