Opinie o Sklepy PLUSIK w Oświęcim

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Sklepy PLUSIK. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Sklepy PLUSIK o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sklepy PLUSIK w Oświęcim

Była ???? Nowy wpis

Podpisanie umowy w tej firmie to zgoda na rezygnację z życia prywatnego! Człowiek staje się (usunięte przez administratora) pracodawcy, który dysponuje całym twoim dniem. Grafiki tygodniowe modyfikowane kilka razy w tygodniu! Dziewczyny skaczą z popołudniówki na dniówkę. Praca często od poniedziałku do soboty bez wolnego! Przerwa to szybkie przegryzanie czegokolwiek pomiędzy odbieraniem towaru a jego wykładaniem. Klienci często narzekają na obsługę ale czy ktoś się zastanowił czy te panie nie są przypadkiem przemęczone ?! Praca w takich warunkach jest ciężka i fizyczne i psychiczne. Z wolnego potrafią ściągać o 12 żeby przyjść na 14! Wiem co mówię przepracowałam tam kilka lat i zawsze jest mi żal dziewczyn, które tam zostały. Szacunek to podstawa!!! Nikt nie jest robotem! A kobiety tam pracujące też mają rodziny i dzieci z którymi czasem chciałyby spędzić normalnie czas!!!

Benek Nowy wpis

@Do Rzeczy To pewnie trzeba zmienić pracę skoro jest tak ciężko. Ja jednak nie mam zamiaru zmieniać dobrego pracodawcy bo to dla mnie fajne miejsce i polecam!

Do Reczy Nowy wpis
@Benek

Każdy swoje chwali i każdy wysuwa swoje wnioski.Mieliśmy już p. Komorowskiego,który radził aby zmienić pracę,ja nikomu tego nie proponuję i nie sugeruje,ale uważam że nie tylko trzeba pracodawcę wychwalać pod niebiosa lecz można zwrócić uwagę na niektóre rzeczy.Nie użyłam w moim wpisie, że" jest ciężko" tylko napisałam o rzeczach, które mnie jako pracownika bardzo irytują i wydaje mi się że powinno się coś zmienić aby pracownicy byli bardziej zadowoleni ze swojej pracy.Nie wiem jak niektórzy ale ja idąc do pracy chcę być wynagradzana sprawiedliwie czy pracuję za gotówkę czy otrzymuję za ta samą pracę wynagrodzenie w bonie.A co do kierownika na sklepie to nie powinien dzielić załogi na lepszą i gorszą zmianę tylko motywować do wspólnego działania bo tylko wtedy daje to efekty i sklep funkcjonuje dobrze.Jest też kilka plusów np. wypłata w terminie,towar na półkach w przystępnej cenie itp.itd.No to się rozpisałam. Benek dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Do Rzeczy Nowy wpis

Pracodawca zorientowany tylko i wyłącznie na swój zysk, pracownik to zło konieczne. Kierownik,brak podstawowej wiedzy na temat kodeksu pracy i praw pracowniczych, uprawia mobbing(tak jest na sklepie w którym pracuje)pracownik wiecznie czymś zastraszany Załoga wyobcinana do minimum, wynagrodzenie minimalne premia wg. uznania pracodawcy czyli znikoma. Za towar który się przeterminuje płaci przeważnie pracownik choć nie ma podpisanej odpowiedzialności finansowej. Za pracę w sobotę wynagrodzenie w gotówce mniejsze niż w bonie, grafiki tygodniowe, zaplecze socjalne to cukier kawa, herbata i papier toaletowy. Personel sklepu traktowany jak prawdopodobny (usunięte przez administratora) Tyle w temacie, pewnie by się coś jeszcze znalazło. Jedynym pozytywem to personel fajne kobiety tam pracują ????

Jak ten sklep podzielony jest na działy ? Czy kasjerki są także na sklepie?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Sklepy PLUSIK spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
Kamil

Na GoWork.pl wypowiadamy się z punktu widzenia pracownika/byłego pracownika o warunkach zatrudnienia, nie opisujemy naszych doświadczeń z perspektywy klienta, pamiętajcie proszę o tym. Czy osoby zatrudnione w tych sklepach w Oświęcimiu mogłyby napisać co sądzą o tym pracodawcy? Na co można liczyć i jakie są największe zalety pracy w sklepach PLUSIK?

Klient Sklepu

Sklep Lewiatan na Starych Stawach to jest po prostu żenada. Pani kierowniczka wdziera się po swojej podwładnej że się obija w pracy a dziewczyna pracuje ile ma sił. Wczoraj ja widziałem jak pracowała popołudniu pewnie od godz 14 do 22 a dzisiaj widzę ze jest na rano o 6. Gdzie tutaj jest przerwa która obowiązuje 11 godz. To jest po prostu hańba. W tym sklepie cały czas jest rotacja pracowników. Porobi ktoś trochę i zaraz się zwalnia i przychodzi za chwilę nowy pracownik. Żeby pracodawca się nie zdziwił jak wpadnie Państwowa Inspekcja Pracy oraz Sanepid

Stev

To prawda te baby są tępe rabia mieso już o 6 rano nie zwarzają źe nad nimi ludzie śpią. Po kilku grzecznych interwencjach nic nie pomogło. Niech zapierniczaja na okrągło nie żal mi ich.

Hhdetujuuu44677

Tragedia rabia mięso już o 6 rano nieda się spać te baby są tępe

zosia samosia

Panie Mirek czas aby przyglądnąć się pracy stoiska mięsnego w ..."Galerii Luna" W pańskim sklepie ekspedientka jest ważniejsza od klienta(tak uważa sama o sobie pani(?)

maniek

PLUSIK (usunięte przez administratora) ul.Matejki-TRAGEDIA!!!!!! Obsługa bardzo fajna ale mega zmęczona.Czy one mają w ogóle wolne? Najgorsza chyba jest ta kierowniczka wysoka krótko obcięta pani Dominika.Czy ona jest normalna??? Nawet nie patrzy na to,że klienci są w sklepie tylko krzyczy na cały za przeproszeniem''pysk'' na podwładne.Ja na miejscu tych pań nagrał bym ją i oddał do sądu bo to nie jest normalne w tych czasach.Powinny sobie zmienić prace i zgłosić to wszystko do PIP i innych instytucji.Pozdrawiam i czekam na zmiany jakieś w zachowaniu tej pani.

NIE POLECAM PRACY W SKLEPACH PLUSIK LEWIATAN .HARMONOGRAM PRACY WYSTAWIANY JEST NA TYDZIEN,TAKZE MOZNA ZAPOMNIEC O ZYCIU PRYWATNYM .NIKT Z TOBA NIE KONSULTUJE WOLNEGO ZA SOBOTE I NIEDZIELE,A POZA TYM TEGO WOLNEGO JEST TAK MALO BO PRACOWNICY PRACUJA BEZ WOLNEGO .

kristoff

Lewiatan-dawny Plusik na ul.11 Listopada w Oświęcimu-opinia Jeśli chodzi o plusy to to,że towar jest świeży i poukładany, obsługa w większości miła. Niestety minusów jest więcej: mięso w ogóle niedostępne po godzinie 20.00, towar droższy niż w innych sklepach, więc robię tam zakupy rzadko niestety.

kaszatan
@kristoff

A po co ci mięso człowieku po 20 ?

Władysław

Jestem stałym klientem waszego sklepu przy ulicy Dąbrowskiego, sklep jest dobrze zaopatrzony w towary a sprzedające w nim panie bardzo miłe .Jednak zakupy na dziale mięsnym to horror czeka się długo w kolejce .Z moich obserwacji wynika że za mało jest pan obsługujących zwłaszcza po popołudniu w piątki i soboty.Bardzo bym chciał aby ta sytuacja się zmieniła od kogo to zależy....?

eri

Mobing zakazy mobing zakazy... w oswieciu nie wiem jak jest ale bielsko masakra... ogloszenie wisi non stop nikt nie chce pracowac. Zakaz rozmow zakaz uzywania telefonu i palenia nawet na przerwie. Tysiace zakazow zero przywilejow... krzyk grozby i nic wiecej

Zostaw merytoryczną opinię o Sklepy PLUSIK - Oświęcim

• Jak się pracuje w Sklepy PLUSIK?

Zobacz opinie na temat firmy Sklepy PLUSIK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sklepy PLUSIK?

Sklepy PLUSIK