Opinie o Macrosoft J.Guzek w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Macrosoft J.Guzek. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Macrosoft J.Guzek o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Macrosoft J.Guzek w Katowice

Inny

Obiektywnie stwierdzam , że zachowanie Pani Ani z sekretariatu nie jest spowodowane jej ZŁOŚLIWOŚCIĄ tylko tym , że ma kobieta taki pochmurny charakter !! A szef co mu się dziwić jak ludzie mają pracę w poważaniu! Firma się facetowi sypie to musi porządku pilnować!! Uczciwy jest płaci ma tyle na ile ktoś zasługuje.

Kropeczka
@Inny

Ludzie nie maja pracy w powazaniu bo pracowalam tam i było w miarę O.K. to ze Pani Ania jest taka jaka jest cóż zrobić jak to kobieta ma lepsze i gorsze dni. A co do pracy ludzi to z tym różnie bywa są tacy co się starają i im nie wychodzi a sa tacy co się o(usunięte przez administratora)i tez im nie wychodzi jedynie co można powiedzieć to brak jest podstawowego narzędzia jakim jest baza kliencka skoro jest ta sama 1800 raz powielana to może być problem . Może szef wychodzi z założenia ze jak ktoś nie sprzeda to drugą osoba sprzeda. Poza tym jeśli człowiek przez cały dzień słyszy przez słuchawkę nie chce emeryt rencista zamyka firmę to uwiezcie można dostać spazmow i awersji na przychodzenie do pracy.

@Inny

Skoro Ania jak twierdzisz ma taki charakter to niech poszuka sobie pracy gdzie nie ma styczności w pracy z ludźmi. Są zakłady pogrzebowowe gdzie tam nikomu nie będzie przeszkadzać jej ponury charakter, może w ochronie na noc pracować, jako cięć czy jeszcze inna praca gdzie nie musi mieć humoru. Niestety pracując z ludźmi trzeba się umieć zachować a ona od samego rana do końca dnia zawsze jest obrażona, zmęczona, bez humoru. Wchodząc do firmy i widząc jej minę to człowiekowi się odechciewa tam przychodzić a do pracy się powinno przychodzić z pozytywnym nastawieniem ale patrząc na nią nie ma takiej opcji. W ciągu pracy idąc do niej że służbową sprawa też jest zawsze nie zadowolona i wygląda jak by tam siedział za karę. Gdyby poszła do innej pracy i była by tak nie miała dla ludzi to nikt by jej nie trzymał. A swoje drogą jak ta firma splajtuje to ciekawe co ona zrobi idąc do normalnej pracy ? :)))

@Kropeczka

Ona ma same gorsze dni, codziennie wstaje lewą nogą i jak to mówi z niczym się wyrobić nie może. Szczerze mówiąc to lepiej się rozmawia z szefem niż z Ania.

Yyuuuu

Nie wiem czy jeszcze pracuje tzn. Firma jest pod wodza Jacka G. Ale był jeszcze w firmie drugi Jacek szkoda ze to nie on był właścicielem lub wspólnikiem tej firmy było by napewno o niebo lepiej . Dzięki niemu chyba i jego sprzedaży gdy pracowalam ta firma jeszcze się trzymała, ale sądząc po komentarzach to chyba juz go nie ma skoro firma upada. Był bajkopisarzem ale był chłopem z jajami powinien przez szefa być pozłacany a tylko był opierdzielany.

Abc
@Yyuuuu

Cos takiego, to co firma się rozwiazala? Nic nie wiem, Na Modelarskiej był szef i było trzech Jacków i faktycznie jeden więcej zarabiał, bo brał pieniądze za bubel, dlaczego go zwolnili? Odszedłem parę lat temu, nawet trochę żałuję, ale nie wiedziałem, że takie zmiany, tak jest źle?

Yyyy

Od lat w firmie nie było żadnej Moniki Marka ani innych zmyslonych pracowników którzy wystawiają te pozytywne opinie . Pewnie osoby z sekretariatu sami te niby pozytywne opinie piszą

grrrr
@Yyyy

Była i zarówno Pani Monika wraz z mama jak rowniez Pan Marek ;)

@grrrr

Pani Monika może była ale x lat temu bo ostatnie lata żadnej Moniki tak nie było a Marek sam się zwolnił i to też sporo czasu minelo

Mi się pracuje dobrze, polecam

@Ania

Kompletna bzdura. Jak sie komus dobrze pracuje to nie jest od rana ofuczaly, nie przyjemny i wiecznie obrażony

Wypłata na czas i tyle ile było umówione. Szef kulturalny, da się porozmawiać, jeśli są jakieś wątpliwości. Pani w sekretariacie kompetentna i wielokrotnie dobrze doradziła mi , nawet w moich prywatnych sprawach. Pracuję ponad 7 lat i to mi odpowiada.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Macrosoft J.Guzek odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Anonimowa

Nie polecam! Szef nielojalny wobec swoich pracowników. Atmosfera taka, że można kroić nożem. Księgowa niekompetentna i wiecznie obrażona. Programy nic nie warte! Gratuluję inteligencji temu, kto pozytywne komentarze dodawał jeden po drugim. Niestety oszukiwać też trzeba umieć :).

Nie ważne jak ważne co!!

(usunięte przez administratora) Pracowałam w firmie Net system następnie Makrosoft ładnych parę lat i nie znam żadnego Marka co wyjechał za granicę nie było też tam żadnej Moniki czy innych wymyślonych imion !!Praca ok jeśli lubisz pracę na słuchawce i umiesz dobrze bajerować! Produkty beznadziejne (usunięte przez administratora)Czego nie mogę powiedzieć kasa była zawsze na czas ! Ż urlopami bez problemu !! Ale słuchy chodzą ze bardzo źle się w tej firmie dzieje !!

Zbigniew

Firma nierzetelna działająca wbrew swojemu regulaminowi,usiłująca klientom oferować "Niderlandy" w postaci nic nie wartych certyfikatów "rzetelności" gdzie jedynum kryterium uzyskania certyfikatu jest stosowna opłata.Dla istniejących klientów nie dostarcza faktur w terminie a następnie wbrew regulaminowi zawiesza stronę informując iż jej dalsze funkcjonowanie uzależnione jest od "opłaty administracyjnej" o której nie ma mowy w jej regulaminie świadczenia usług. Pani z sekretariatu miła do czasu zakupu przez klienta usług,póżniej swoje obowiązki ignoruje uważając że wysłanie przez nią wiadomości sms na nieaktualny numer telefonu jest równoznaczne z dostarczeniem faktur.

Karina z Katowic

Dodam jeszcze że firma już parę lat nie działa pod taką nazwa Net System..tylko Macrosoft...co niektórzy słyszą..że dzwoni Microsoft i dają się naciągnąć ....

Kaśka

Na czym polega to naciąganie na certyfikaty? Czy tu chodzi o call center czy jakąś inną formę zdobywania klientów? Na czym ta praca polega?

Kaśka
@Kaśka

Ponawiam pytanie. Czy ktoś mógłby powiedzieć na czym polega pozyskiwanie klientów certyfikatów? O co w tym chodzi?

@Kaśka

..bo wciskasz klientom że...zostali wyróżnieni za ugruntowaną pozycję na rynku...A w rzeczywistości dzwonisz do bylekogo i mysi zapłacić 400zl min za takie ...!!!!

Radosław

Współpracuje z firmą na zasadach freelancer od ponad 8 lat, kontakt mega pozytywny, polecam

Stefan
@Radosław

@Radosław widzę, że jesteś zadowolony z zatrudnienia. Czy mógłbyś doprecyzować co takiego sprawia, że poleciłbyś Net System jako pracodawcę? Chętnie dowiedziałbym się też na jakie wynagrodzenie można liczyć i czy wypłaty są na czas? Z góry dziękuje.

@Stefan

Tak wypłaty są na czas..obecnie nowym pracownikom daje się 3 tyś brutto..szkoda że Ci z kilkuletnim starzem mogą tylko o tym pomarzyć...przyjęłam się tylko pół roku wcześniej A podstawa 2200 brutto....nie ładnie Panie.. Jacku..co myślał Pan że o tym nie wiemy...wstyd żeby tak traktować ludzi!!!

Karina

W skrócie 8 na 10....jest OK, moge polecic

Stefan
@Karina

A rozwiniesz swoją wypowiedź, bo niestety nie pomaga ona innym użytkownikom. Napisz np. jakie wynagrodzenie tam jest, rodzaj umowy, atmosfera w pracy.

@Karina

Nie wiem kto tu się pode mnie podszywa..Ale innej Kariny ostatnio nie było w firmie...dla sprostowania..na pewno to nie moja opinia...gdyby tak było nie poszlabym z stamtąd..czyżby p.J. musiał dopuszczać się aż takich rozwiązań żeby w ten sposób przyciągnąć kogoś do pracy...3 3tys już nie działają...????? Pozdrawiam obecnych pracowników..no i p.J. ..????

anoim

Początkowo wszystko super, Pan (usunięte przez administratora)z firmy Net System, obecnie Macrosoft sprawa świetne wrażenie i jest bardzo przekonujący. Niestety, ale jak przejdzie się do konkretów okazuje się, że praca u niego polega na naciąganiu mniej obeznanych właścicieli małych firm na oprogramowanie i różne certyfikaty, których nie potrzebują oraz są zupełnie bezwartościowe. Firma dla ludzi bez moralności, ja szybko zrezygnowałem

LADY
@anoim

BUUAHA!!! TA CO MA MORALNOŚĆ

Oszukany

Zamówiłem program na pendrive ,konsultantka nie poinformowała mnie że ich program pracuje tylko na windows-ie , program otrzymałem na płycie zupełnie bezużytecznej przy MacBooku.Pani z infolinii twierdzi ,że napewno mi mówiła o systemie tylko nie usłyszałem i tak powtarzała kilka razy bo każdemu tak mówi i zostałem z programem , którego nie mogę używać. Może niedługo będą mieli dofinansowania na laptopy na windowsie. Sory mogę zareklamować , ale wiadomo ,żę nic z tego nie będzie .

Wanda

Zakończyłam karierę u Pana Jacka przechodząc na emeryturę, młodym osobom mogę go polecić jako pracodawcę, wymagający ale na uczciwych i przejrzystych zasadach.

Piotr Miczka

Jestem programistą deskopowym i współpracuje od ponad 5 lat w zakresie rozwoju i optymalizacji kodów. W dzisiejszych czasach ciężko znaleźć tak otwartego i rzetelnego pracodawcy.

Bożydar

Tworzyłem jako freelancer grafiki dla (usunięte przez administratora). Mega super kontakt

Proste zasady, skrocony czas pracy...wszystko elo

Pracuje w firmie od 3 miesiecy, wszystko na czas i jasne zasady

Przed wyjazdem za granicę pracowałem ponad 6 lat u Pana Jacka. Co mogę powiedzieć? Konkretny facet stawiający sprawy jasno. Ja osobiście sobie chwaliłem, serce nie sługa i wyjechałem.

Pracuje od ponad 12 lat, wszystko jest na jak najwyższym poziomie. Polecam osobom odpowiedzialnym, które szukają stabilnej pracy u stabilnego pracodawcy

Zostaw merytoryczną opinię o Macrosoft J.Guzek - Katowice

• Jak się pracuje w Macrosoft J.Guzek?

Zobacz opinie na temat firmy Macrosoft J.Guzek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Macrosoft J.Guzek?

Macrosoft J.Guzek
3.3/5 Na podstawie 58 ocen.
  • Mieczysława Karłowicza 11 lok. 5
    40-145 Katowice