Opinie o Macrosoft J.Guzek w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Macrosoft J.Guzek. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Macrosoft J.Guzek o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Macrosoft J.Guzek w Katowice

Fałszywa Norma

Jestem kolejną osobą oszukaną na program "Norma". Niestety, prawo mamy takie, że jak kupiłem na firmę nie mogę zwrócić i ta firma to perfidnie wykorzystuje. Dlatego proponuję aby uzbierać minimum 10 osób do pozwu zbiorowego. Prawnik chętnie się zajmie tematem. Ponadto możemy wtedy wysłać zbiorowe pismo do prawdziwego Producenta "Normy" do wszystkich Izb Okręgowych i do Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa. Nagłośnijmy ten temat.

bzdura
@Fałszywa Norma

A nie prawda. Można program zwrócić, a onie co prawda nie mogą wycofać/anulować faktury ale muszą wystawić fakturę-korektę. Wiele tranzakcji jest tak wycofywanych, widać firma (usunięte przez administratora) i jeszcze (usunięte przez administratora) Jak nie chcą anulować zakupu to ich do prokuratora i do urzędu skarbowego.

Iwan

Do Irena- To nie jest sugerowane oszustwo ponieważ najpierw był telefon rzekomo z Urzędu Marszałkowskiego z wydziału środowiska ,że musze wpłacić 300 zł opłaty środowiskowej. I następnego dnia przyszła przesyłka z danej firmy na kwotę 300zł. Ja jednak zadzwoniłem do Urzędu Marszałkowskiego ,gdzie poinformowano mnie ,że oni nie dzwonią do klientów że ktoś się pod nich podszywa. i to urząd mi zasugerował aby sprawę zgłosić na policję Nie mogła to byc pomyłka pracownika -tylko zwykłe oszustwo pod przykrywką Urzędu Marszałkowskiego. Pewnie ,że dobrze ,że nie odebrałem bo byłem w firmie,ale jak by mnie nie było to pracownik zapłaciłby za przesyłke i szukaj wiatru w polu bo nikt nie odbiera telefonu w danej firmie ,która nadała przesyłke Jestś pracownikiem danej firmy ,że ich bronisz?

@Iwan

Nie wiem czy ona pracuje tam czy nie, ale się zastanawiam nad dwoma rzeczami, po pierwsze czy oni serio sądzą, że ludzie są tak naiwni, że zapłacą tak o kurierowi za nie wiadomo co taką kwotę? A dwa, jakby przyjąć scenariusz, że ktoś jednak to opłaci to już nie miałby możliwości jakiegokolwiek zwrotu, firma kurierska niczego nie gwarantuje w tym przypadku?

EWA_ELEONORA Nowy wpis
@Iwan

13.09.23 dostałam telefon z info ze urzędy marszalkoskie udzielają firmom dotacje 20 tys. Pan miał mi przysłać szczegółowa ofertę na maila i dane kontaktowe. Nie zrobił tego. Po 2 blach przybył kurier z inpost z przesyłką pobrań. Za 300 zł . Zrobiłam zdjecie nalepki i omówiłam zapłaty. Nadawca była Microsoft. J.Guzek z Katowic , zawartość druki dotacje + sztuczna inteligencja. Chorror i bezczelność i wyłudzanie pieniędzy.nie polecam!!!!

Czy jest możliwość pracy w Macrosoft J.Guzek na część etatu?

Fałszywa Norma

piotr
@Fałszywa Norma

jak będzie pozew to jestem zainteresowany

@Fałszywa Norma

Firma Athenosoft ma sprawę w poważaniu. Informowałem ich o fałszywej dystrybucji programu to mi powiedzili że to (usunięte przez administratora) i nic nie zrobili. Do mnie kilka razy dzwonili, jak im udowadniałem że są oszustami to ów pan próbował mnie zaciekle przekonywać o swoich racjach. Tylko w tym kraju (usunięte przez administratora) czują się dobrze, organy ścigania ich nie ruszają bo są zbyt leniwe i głupie.

PIOTR
@piotr

Do tego ta strona nie służy

Darek Nowy wpis
@piotr

ja również zostałem (usunięte przez administratora) proszę o namiary gdzie mozemy porozmawiać o zbiorowym pozwie

bzdura Nowy wpis

Arek

Uwaga! (usunięte przez administratora)! Pan dzwoni proponując oprogramowanie w promocyjnej cenie. Produkt wysyła kurierem za pobraniem. W paczce znajduje się inne oprogramowanie, którego nie można zwrócić.(usunięte przez administratora)

@Arek

A z jakiego powodu w pana przypadku nie można było? udało się jeszcze z tamtym poprzednim panem skontaktować? co mówił? Swoją drogą ciekawe ile osób tutaj w tej obsłudze pracuje i jakie warunki zatrudnienia mogliby mieć odnośnie tego co tutaj o nich piszecie jako klienci. widziałam jakąś wzmiankę o pozwie zbiorowym... czy pracownicy z tego tytułu również mogą mieć jakiś problem?

padłem
@Natalia

Widzę pani tu pracuje i nie wie jak (usunięte przez administratora) się klientów? Skoro pracownik jawnie nagina prawo i sprzedaje niezgodne towary, a potem brak możliwości kontaktu, to jest takim samym przestępcą jak pracodawca tej firmy. Nie wstyd wam przed rodziną, przed ludźmi? Czy pani ma jeszcze lustra w domu?

@padłem

Jeszcze się nie zatrudniam, na razie tylko się rozglądam. Tylko wobec tego zastanawia mnie teraz atmosfera w miejscu pracy, jeśli klienci faktycznie w ten sposób postrzegają zatrudnione tu osoby... Któryś z pracowników ma jakieś odniesienie?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Macrosoft J.Guzek odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Witam. Jak z tym zbiorowym pozwem. Działamy . jestem na tak i widzę , że kilka jeszcze osób będzie. Piszcie na ten temat i proponuję na fejsie się zgrać lub jakieś pomysły ktoś będzie miał to proszę. Jestem otwarty aby zniszczyć takich (usunięte przez administratora)

jonn

firma nieuczciwa wysłała program którego nie chcę, ponieważ miała być to NORMA nie taki został przysłany, a gdy zadzwoniłem kilka razy na jeden odzew wymijająca rozmowa, gość sie rozłączył pod pretekstem wyjaśnienia a w dodtku chciał mi drugi raz wysłać ten program

@jonn

No dobra ale mimo wszystko udało się go zwrócić? Bo raczej wątpię żeby dało radę go wcisnąć komuś kto serio go nie chce. Ciekawe ilu klientów z takim nastawieniem zyskali a ilu stracili

prawie jeleń
@Natalia

Wciskają, kłamią, do mnie ze 4 razy dzwonili w ciągu kilu miesięcy wciskając niby pełny pakiet, niby aktualizację programu NORMA, no i niestety pan w telefonie kłamie. Jak zadzwoniłem do firmy dystrybutora NORMy, to się ładnie dziwili że taki przekręt ta firma robi.

@prawie jeleń

Jeśli to byłaby prawda to ta druga firma w żaden sposób na to nie reaguje? Bo poniekąd jakby nie patrzeć wpływa to negatywnie na ich renomę

prawie jeleń
@Natalia

A co ma tamta firma robić, skoro nie przedają jej produktu a nazwa "norma" nie jest zastrzeżona patentem bo to słowo ma ogólne zasosowanie? To klient zawsze musi być świadomy, w końcu program ma personalną licencję, przy odsprzedaży trzeba zrobić cesję u dystrybutora i tp. i td. A ci kłamią że niby pełny pakiet sprzedają za 500zł, gdzie pełny pakiet z koniecznością rejestracji kosztuje ponad 4000,-zł. Bez sensy tłumaczyć - jak cie tak ciekawość zżera to zadzonię do AthenaSoft zamiast tu piesać bezsensowne pytania.

Hanna
@jonn

To chyba nie miejsce dla sfrustrowanych ,,klientów,,

DOzy

Polecam. Praca zgodna z warunkami ustalonymi podczas zatrudnienia. Wypłaty zawsze na czas do tego miła atmosfera

Zakład Mechaniki Precyzyjnej

Mamy u nich stronę w raz z domeną. Strona została zawieszona bo firma Macrosoft raczej zaliczyła bankructwo. Zerowym kontakt przez telefon czy email. Chcemy odzyskac pliki naszej strony i przenieść ja do kogos innego. Raczej zakonczy się postępowaniem sądowym jeżeli nadal będziecie olewać kontakt od nas.

Dominika
@Zakład Mechaniki Precyzyjnej

stronna firmy macrost widze ze dziala, wiec skad ci przyszlo ze zaliczyla bankructwo? moze maja jakies problemy techniczne ?

Sylwia

Dużo tutaj opinii od klientów (niestety niezadowlonych) a może dla odmiany wypowiedza sie pracownicy firmy? Jak tam wam się pracuje? Warto podesłać swoje cv? :D Ktoś pisał o braku pieniędzy

Firma kantuje na lewo i prawo. Dzwonią proponując oprogramowania dla firm i nie wiadomo co przysyłają tylko za pobraniem. A jak się okazuje to wprowadzają klienta w bład gdzie sam oficjalny dystrybutor programu się dziwi że aż takich promocji i cen to od wielu lat nie było. A po kontakcie i naciągnięciu człowieka firma ucina kontakt i wymigują się od telefonów. Brawo (usunięte przez administratora) Nie dać się naciągnąć, a przy takim podejściu wstyd tam pracować.

Prawie klient

Ta firma to (usunięte przez administratora) Jak można tak istnieć na rynku. Zadzwonił do mnie pracownik a może szef (nie zrozumiałem nazwiska ale imię to samo) i wciskał mi aktualizację programu inżynierskiego na takich warunkach że hoho, nawet firma właściciel programu się dziwili i od razu zasugerowali że to (usunięte przez administratora) Miała być przesyłka pobraniowa i faktura wewnątrz z oprogramowaniem. Jak napisałem maila z pytaniem czy są firmą (usunięte przez administratora) albo czy może ktoś się podszywa przedstawiając dowody - bo oczywiście pomimo prób telefonu z którego chcieli mnie oszukać nikt nie odbierał - w powiadomieniu aplikacji przesyłka zmieniła status na anulowaną. CZYLI FIRMA (usunięte przez administratora) CELOWO TAK DZIAŁAJĄCA OCHRONIĄCA PRACOWNIKÓW (usunięte przez administratora). Unikać szerokim łukiem jako pracownicy i klienci. Cikawe że też żaden prokurator się tym jeszcze nie zajął.

Szymon

Dzień dobry. Wypowiem opinie jako klient. Firma namawia na spoty reklamowe, które nie zostają przesyłane pomimo dokonanych przedpłat. Wygląda to jak wyłudzanie. Od dwóch miesięcy czekam na spot reklamowy pomimo opłacenia faktury.

Hanna
@Szymon

To słabo jeśli tak to wygląda. Może warto to gdzieś zgłosić?

czuje sie (usunięte przez administratora) od trzech miesiecy czekam na pieniadze BARDZO NIE POLECAM tej firmy. Proszę unikać jak ognia

wasz wrzód

Z moich obserwacji wynika tylko tyle że olewają klienta na maxa , co chwilę jakaś nowa dopłata , opłata albo dla nich wypłata . Jakaś masakra . Tylko pani dzwoni co parę miesięcy z propozycja sprzedaży medalików , koralików ,różańca lub innych atlasów tatr i paciorków którymi przekupili Indian . Pomocy zaś żadnej nie uzyskasz nawet w najprostrzych sprawach , mimo że kiedyś pomagali w ciągu godziny bezproblemowo i bezpłatnie .

Klient
@wasz wrzód

Chyba pomylil Pan firmy ????

wasz wrzód
@Klient

Nie pomyliłem - firma zakłada również strony www.ns48. nazwa firmy.pl

Iwan

Bardzo sprytne oszustwo i naciąganie-firma bez żadnego zamówienia przysłała mi pakiet (nie wiem czego ) płatny u kuriera na kwotę 300zł. Oczywiście nie pobrałem przesyłki, a sprawę o naciąganie zgłaszam na Policje . Ktoś musi wreszcie przerwać tryb oszukańczy firmy. Próbowałem przez okres paru dni dodzwonić się do firmy z zapytaniem kto w moim imieniu złożył zamówienie -(ale myślę ze nikt) i oczywiście nikt nie odbiera. Milczenie ,,naciągaczy" nic nie pomoże ,Sprawa na policji.

Irena
@Iwan

A może to po prostu pomyłka, może jakiś nowy pracownik zrobił błąd, skoro nie było do tej pory żadnych wyjaśnień to tak samo prawdopodobne jak sugerowane oszustwo. Dobrze, że nie odebrałeś i tyle :)

SM Kociewie

Witam zakupiliśmy w firmie Microsoft Jacek Guzek oprogramowanie KOSZTBUD.EXPERT 2022 CD-Rom płyta jest uszkodzona, zgłoszono reklamację na e-mail zero odzewu. Proszę o uwzględnienie reklamacji, korektę faktury i zwrot pieniędzy. Nie jesteście bezkarni w tym swoim milczeniu.

lidia

dzisiaj otrzymaliśmy płytę z nowym ładem ktora nie działą pomimo gwarancji Firmy ,ze będzie przydatna do nowych przeliczeń .Nie polecam po raz kolejny dałam się wpuścić.......

Rysiek

Firma nie warta polecenia brak możliwości kontaktu telefonicznego dzwonię od kilku dni , faktura wystawiona nie tak jak podawałem dane na spółkę błędny nip ( na osobę ) dałem się namówić po raz drugi ten sam problem nie mogę rozliczyć faktury

Sylwia
@Rysiek

Hej a mi ta firma wysłała paczkę za pobraniem bez wcześniejszego ustalenia tego ze mną pobranie w wysokości 300zl to już mówi mi wszystko banda naciągaczy szukająca głupców

Czy rozmowa rekrutacyjna w Macrosoft J.Guzek odbywa się również w języku angielskim?

etan

Jeżeli jesteś z UP rozmowa odbywa się tylko i wyłącznie e języku Etruskim.

Manga

Firma Net System, obecnie Macrosoft j.Guzek, skonstruowała mi przed 10 laty (za niemałe pieniądze) i hostingowała stronę internetową. Na przestrzeni tego czasu uzyskałem od nich pomoc może ze dwa-trzy razy. Chociaż było w czym pomagać. Największe problemy były ze skrzynką e-mailową. Ani Net System ani tym bardziej Macrosoft nie dbały o mnie wcale. Zapytania mailowe były ignorowane, telefony głuche, odzew żaden. Nie mam więcej czasu na opisywanie historii relacji z tą firmą. Na pewno oszczędzają na wszystkim, zwłaszcza na etatach i doskonaleniu podejścia do klienta. Jedyny zawsze dostępny kontakt był z osobą od faktur. Później już cisza. Zapewniam, że warto zapłacić 2 x więcej i trafić tam, gdzie o nas właściwie zadbają. TO NIE JEST TEN ADRES!

webmentor
@Manga

Firma wykonuje strony zgodnie z umową klient otrzymuje pełny dostęp do panelu administracyjnego co oznacza, że może prawie wszystko robić na tej stronie. No ale jak się nie umie to później powstają takie opinie. Zapraszam do z powrotem do szkoły lub na YT OBSŁUGA stron Joomla.

Zostaw merytoryczną opinię o Macrosoft J.Guzek - Katowice

• Jak się pracuje w Macrosoft J.Guzek?

Zobacz opinie na temat firmy Macrosoft J.Guzek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Macrosoft J.Guzek?

Macrosoft J.Guzek
3.3/5 Na podstawie 58 ocen.
  • Mieczysława Karłowicza 11 lok. 5
    40-145 Katowice