Opinie o Excellent Office w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Excellent Office. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Excellent Office o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Excellent Office w Warszawa

Nie polecam. Pracodawca nie jest wypłacalny, od 3 miesięcy nie można odzyskać swoich pieniędzy.

Osoba
@Małgosia

Długo zwlekają z zapłatą?

Była pracownica

U mnie długo było OK, a pracowałam w firmie dłuższy czas. Jednak w pewnym momencie pojawiły się problemy z wypłatami - co miesiąc były opóźnienia np. dwutygodniowe. Obecnie szef zalega mi znaczną sumę pieniędzy. Wiele razy z nim rozmawiałam - bez skutku. Mam nadzieję, że je odzyskam.

do DC

Problemy z uzyskaniem wynagrodzeń na tamten moment dotyczyły większej liczby osób.

Jak często w Excellent Office odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 23 stycznia na Pracuj.pl, obiecują bogaty rozwój.

Agatka

A to został już tylko sklep w Lublinie i reszta zamknięta? Weszłam na ich zakładkę z listą sklepów detalicznych i tylko tam to zostało na mapce. Mnie interesowała praca w innym mieście akurat i myślałam, że może źle patrzę czy coś. Jeśli chodzi o pracę w centrali, w biurze, to jeszcze jest jakaś szansa?

Super Pytanie ????????

Przecież pracodawca zamyka sklepy... Pytanie sądzi, że to na poczet szkoleń pracowników? ????

@Super Pytanie ????????

W sieci nie widać żadnych informacji o zamykaniu sklepów, dlatego zainteresowani wpadają dopytywać o stanowiska. Z jakiego powodu sklepy się zamykają? Czytałem, że opóźnienia w wynagrodzeniach, czyli problemy finansowe? Co z pracownikami? Tracą stanowiska? Jakieś odprawy są przewidziane?

do GX Nowy wpis

Nie :D Zamykają się sklepy, a ludzie awansują i są szkoleni :D Właściciel jest nawróconym dobroczyńcą i zamyka sklepy, aby zacząć inwestować w pracowników :D

Agatka Nowy wpis

Była pracownica

@Była pracownica

Mi tez, od 5 miesiący nie mogę doprosić się moich pieniędzy. Radzę zgłaszać odrazu chociaż do państwowej inspekcji pracy, w żadnym innym przypadku nie uda się odzyskać pieniędzy „polubownie”.

do Były Pracownik

Zadzwoń sobie do Urzędu Miasta i poproś o bezpłatną poradę prawną w tej sprawie. Pieniądze odzyskasz w szybkim czasie korzystając z instytucji e-sąd w Lublinie.

@do Były Pracownik

Ty tak zrobiłeś może? Ja zanim tu wszedłem to nawet nie miałem pojęcia, że tak się tam dzieje, chciałem tylko o firmie poczytać, jak się pracuje. A coś się zmieniło już? Czy zalegają jeszcze, w ogóle mówią coś na ten temat? Jakieś wyjaśnienia, o to mi chodzi.

do yo

Nie, robię w branży prawnej

@do yo

A z tą firmą masz jakieś doświadczenia, jako pracownik? W jakiej jest ona kondycji finansowej i czy problemy z uzyskaniem zarobionych pieniędzy dotyczą większej liczby osób?

do DC Nowy wpis

Ex pracownik

Do pewnego czasu praca była bardzo przyjemna, kontakt z regionalną bardzo dobry, częste dostawy z nowościami. Mniej więcej od czasu lockdownu wszystko zaczęło się sypać - brak podstawowych rzeczy w sklepie papierniczym (np. papier xero), proszenie się o dostawy, aby zakryć puste półki w gablotach nie pomagały,bo i tak nic nie docierało. Sklepy zamykane jeden po drugim - człowiek się dowiaduje że z dnia na dzień nie ma pracy. Trzeba pilnować każdej wypłaty, bo jeśli już coś wpłynie to nie zawsze prawidłowa kwota. Szkoda, bo był potencjał w tej firmie...

Łucja
@Ex pracownik

A co z pracownikami z tych zamkniętych sklepów? Czy oni sa zwalniani, czy jest opcja przejścia do pracy w innej lokalizacji? Dostają ci odchodzący odprawy?

@Łucja

Najczęściej bez odprawy i po prostu utrata pracy bez możliwości przejścia do innego oddziału, w zasadzie już nie ma za bardzo oddziałów, więc nawet nie ma gdzie pójść

Jak to?

A ktokolwiek dostał tam odprawę poza osobami, które sprawę przekazały do sądu?

Hanna

Dalej pracujecie pomimo braku wypłat? Jak to technicznie wygląda? Jaka kwotę tobie mieli wypłacić? Dużo osób czeka na pieniądze?

Małgosia

Niestety zrobili u nas zakupy i nie uregulowali Płatności... Nie odpisują na meile nie odbierają telefonu, ignorują Brak słów Nie polecam

Osoba
@Małgosia

Długo zwlekają z zapłatą?

Sprzedawca

Rozmowa o pracę odbyła się w przyjemnych warunkach. Na samym początku przedstawiono mi ogólne informację o firmie, o tym, jak funkcjonuję, jakie są zasady, kogo szukają, co należałoby do moich obowiązków. Fajnie, że była to rozmowa, w której mogłam coś powiedzieć, czy zadać pytanie, a nie mówiła tylko storna rekrutująca. Dostałam odpowiedzi na moje pytania, wszystko zostało mi fajnie wytłumaczone.

Dotyczyły tego, czy pracowałam kiedyś w handlu, dyspozycyjności do pracy, pogodzenia studiów z pracą, ilości godzin, jakie chciałbym wyrabiać.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
Ciekawa

Jak obecnie wygląda sytuacja? Któryś sklep w ogóle funkcjonuje? Ile osób tam pracuje? Czy coś się zmieniło- zaczął wypłacać zaległe wynagrodzenia?

Mira
@Ciekawa

No ciekawe właśnie, bo dużo osób tutaj pisało o tych wypłatach. A Ciebie jakie stanowisko interesuje? Ja tu weszłam po jakąś informację, czy nie zatrudnia na takie szeregowe stanowiska. Umowy ludzie mają ogółem? To też ważna kwestia dla mnie obok terminowości.

Bez zmian, tez czekam na pieniądze od kilku miesięcy. Zgłosiłam do inspekcji pracy i na dniach będę składać tez pozew do sądu pracy. Polubownie nie ma możliwości odzyskać pieniędzy.

Xyz

Nie polecam, obecnie mamy 27 lipca, a ja nie mogę doprosić się mojej wypłaty za MAJ. Opóźnienie wypłaty wynagrodzenia wynosi już półtorej miesiąca. Oczywiście szef nic z tym nie robi mimo wielokrotnych telefonów. Za każdy razem słyszę ,, jutro”,, w czwartek” itd. Jak chcecie pracować za darmo to składajcie CV, a jak chcecie otrzymywać normalne wynagrodzenie za swoją pracę to radzę trzymać się daleko od tego miejsca.

Wolontariusz EO
@Xyz

Muszę jednak pochwalić za zmianę podejścia, przynajmniej w stosunku do mnie. Przestał podawać terminy rozliczeń, których i tak by nie dotrzymał. Po prostu powiedział szczerze, że nie ma dla mnie pieniędzy. Jedynie pozostaje czekać, na to, że ktoś z wierzycieli zgłosi wniosek o niewypłacalność EO. I pensję przejmie fundusz gwarancyjny. Bo na rozliczenie z EO nie ma co liczyć.

Doma

Weszłam na ich stronę, żeby zobaczyć czy jest dla mnie coś, jeśli chodzi o pracę. No jest ogłoszenie na pracownika magazynowego, może ktoś mi powiedzieć, czy to jest jakaś ciężka praca? Co dokładnie się robi, bo już różne rzeczy robiłam na magazynach? Najbardziej mi pasuje pakowanie.

Wolontariusz EO
@Doma

Praca jak praca, ale musisz być przygotowana, że robisz to charytatywnie. Jeśli odpowiada tobie brak wynagrodzenia, to jest to oferta dla ciebie.

Firma Excellent Office poszukiwała osób na stanowisko Magazynier. Ktoś brał udział w rozmowie rekrutacyjnej? Jaki rodzaj umowy zaproponowano?

XYZ

Pożegnanie z tą firmą to jedna z najlepszych decyzji. Naprawdę radzę omijać z daleka takich pracodawców. Spóźniające się wypłaty, obietnice rzucane na wiatr. Ale czego się spodziewać jak pracodawca nie był w stanie zapewnić nawet podstawowych rzeczy do obsługi klienta- brak tuszu w drukarce i papieru xero do drukowania faktur, brak internetu. Wieczne narzekania klientów na brak towaru i tłumaczenie się za szefa. Pracownicy dowiadują się z dnia na dzień, że zostają bez pracy, bo sklepy są zamykane jak leci. Wieczny problem z załatwieniem jakiejkolwiek sprawy z kadrową, bo albo urlop albo zwolnienie, w dodatku nie raz wykazała się brakiem profesjonalizmu.

Co to za trudna sytuacja, chodzi o wspomniane zamykanie sklepów i zwalnianie? Dużo osób pożegnało się już z firmą i jakie są zaległości szefostwa z wypłatami? Wg. KRS firma funkcjonuje...

były (na szczęście) pracownik

Na początku praca w firmie była świetna. Super współpracownicy, jakoś dużo do roboty nie było. Po pewnym czasie jednak zaczęły się problemy z wypłacaniem wynagrodzeń przez szefa. Umowy są do konkretnej daty, kilka dni po umówionej dacie pieniędzy na koncie nie było. To jaki stres przeżywałam w trakcie wydzwaniania do szefa i upominania się o ciężko zarobone przeze mnie pieniądze, ponieważ mam swoje wydatki i potrzebuję wypłaty co miesiąc, nie co półtora. Sze za każdym razem kręcił, że pieniądze alb zostały wysłane albo zostaną wysłane. Nie chciał wysłać potwierdzeń przelewu, "BO ON WIE, ŻE TO WYSŁAŁ I NIE BĘDZIE MI ŻADNYCH POTWIERDZEŃ WYSYŁAŁ". Na szczęście jakiś czas temu się zwolniłam, jednak został dalej problem z pieniędzmi. Nie dostałam ostatniej wypłaty, a kontakt z właścicielem firmy jest tak naprawdę ŻADEN. W trakcie dzwonienia i upominania się o pieniądze, usłyszałam, że mam go "NIE NĘKAĆ". Nie polecam pracy w firmie, chyba że lubcie robić za nic i by.c tak zwanym i GOBLINAMI :)))

Hanna
@były (na szczęście) pracownik

Myślisz że uda ci się odzyskać tą ostatnią wypłate? Zgłaszałeś to już gdzieś? Wiesz może czy ten problem z wypłatami dotyczył wszystkich pracowników? Dużo w ogóle osób jest zatrudnionych?

Jeśli chcecie otrzymać wynagrodzenie za swoją pracę wynikającą z umowy to nie podejmujcie zatrudnienia w tej Firmie. Zmarnujecie tylko swój czas. Pracodawca ma problem z wypłacalnością, każdy sklep po kolei sie zamyka.

Była zatrudniona

Byłam pracownikiem biurowym przez okres kilku lat. Teraz już wiem że to czas stracony, Głównym problemem tej firmy jest właściciel , który nie szanuje pracownika ( może nie potrafi ) . Wynagrodzenia , umowy , warunki pracy to kpina , kto pracował ten wie. Najniższa krajowa , śmieciowe umowy , wypłaty wynagrodzeń z bardzo dużym opóźnieniem to są standardy . Właściciel to człowiek który nie dotrzymuję słowa , mami obietnicami . Praca w tej firmie to podjęcie gigantycznego ryzyka . Zdecydowanie nie polecam . K.....

Grażyna
@Była zatrudniona

Ale udało ci się już otrzymać wszystkie wypłaty? Powiedz, czy wszystko się udało jakoś rozwiązać. A jakie kwoty w ogóle proponuje osobom na twoim stanowisku?

Pracowita

Szef to (usunięte przez administratora) Zaleganie z wypłatami, kręcenie, ze dziś zostaną wysłane. Firma to jeden smieszny żart. Nic nie działa tu jak powinno. Nie polecam.

Agnieszka
@Pracowita

parę osób przed toba już o tym ostrzegało, tobie za jaki okres zalegaja ? czy bedziesz cos z tym robic ( zgloszenie do pip itp?) ?

Pracowita
@Agnieszka

Chyba nie jest ważne za jaki okres, a ze w ogóle jest jakieś zaleganie z pieniędzmi. Co do pip-mysle, ze niejedna osoba już zgłaszała i pozostaje czekanie czy w ogóle zostanie coś z tym zrobione.

X
@Pracowita

PiP jest instytucją tak samo poważna jak EO. Możesz sobie zgłaszać. Ludzie w firmie są w porządku i tylko dlatego jeszcze działa. Pracodawca spóźni się z wypłatą raz, drugi, trzeci i co? Gucio. Kara to jest śmiech. Ludzie za złe parkowanie dostają większą.

Emilia
@X

mimo tego są tu osoby, którym to kompletnie nie wadzi? po ile pracują ci o dłuższym stażu? i też sugerujesz, że inspekcja to już nawet tu nie zagląda?

X
@Emilia

Inspekcja zagląda jak ktoś sfrustrowany sytuacją to zgłosi. Kary są śmieszne, bo za wykroczenie drogowe są większe. Zostają pracownicy z długim stażem, bo po prostu żal im opuścić miłych współpracowników. Ale chyba każdy chce coś więcej.

Praca jest przyjemna, nie jest zbyt wymagająca, dla studenta myślę, że w sam raz. Klienci wiadomo jacy są, bardziej atmosferę tworzą współpracownicy, trafiłam akurat na świetnych ludzi ale wiadomo, że to się będzie różnić, w zależności od zespołu. Po 2 latach pracy to niestety jedyny plus, jaki mogę wymienić. Ucinanie godzin na polecenie szefa, tak że już w pewnym momencie nie opłacało się wydawać pieniędzy na paliwo, żeby do pracy dojechać. Co za tym idzie- zmiany w sklepie pojedynczo, bez pomocy, czasem się zdarzały samotne zmiany po 12h np w soboty!! Zwlekanie z wypłatami- istny cyrk, można przez tydzień dobijać się do szefa z pytaniem kiedy będzie przelew, i być przez tydzień oszukiwanym że już wyszedł i powinien być na koncie na następny dzień. Brak komunikacji między kierownikiem a pracownikami, sklepy stacjonarne zamykają się jedne po drugich, stąd obawa czy zaraz nie zamkną sklepu w którym pracujesz i nie zostaniesz na lodzie.. można samemu sobie ocenić czy warto tutaj pracować :)

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Excellent Office?

Nie XD

Emilia

widzę, że mocno Cię to rozbawiło. ;) A w zasadzie to czemu? Ludzie nawet sami ze sobą się nie integrują bez udziału firmy?

@Emilia

To co pracownicy robią to jedno, a to co firma organizuje to drugie. Firma nie organizuje żadnych integracji.

Pracuś

Nie polecam pracy w tej firmie. Zatrudniają studentów na śmieciówki żeby uniknąć wypłaty wynagrodzenia za wykonaną pracę. Jak najdalej od takich firm jak ta.

@Pracuś

Studenci już w momencie aplikowania są informowani o formie umowy (zlecenie), na którą się decydują, bądź nie. Każdy dorosły człowiek świadomie podejmuje decyzję.

D2
@pracownik

Owszem, studenci są informowani o formie umowy, ale to, że nie wypłacają pieniędzy na czas już nie.

do pracownik
@pracownik

I czy uczestniczą w łamaniu praw bezbronnych ludzi i poniosą tego konsekwencje - wcześniej, czy później.

Izabela
@do pracownik

A w jaki sposób te prawa są łamane ogólnie? Rozwineisz?

Kochani, zmiana w przepisach

Na mocy art. 26a Ordynacji podatkowej pracownik nie ponosi odpowiedzialności za tę część podatku za wypłacone wynagrodzenie pod stołem, od której pracodawca nie pobrał zaliczki na podatek. Wysokość odpowiedzialności pracodawcy jest tutaj limitowana wysokością tych niepobranych zaliczek. https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-wynagrodzenie-pod-stolem-konsekwencje-podatkowe Nie jesteście sami, pomocy udzieli Wam wielu wyspecjalizowanych prawników. Kontaktując się z Urzędem Miasta otrzymacie poradę w zakresie prawa pracy nieodpłatnie. W razie komplikacji piszcie również tutaj. Monitorujemy sprawę na bieżąco.

Robert
@Kochani, zmiana w przepisach

A o co chodzi z tym płaceniem pod stołem że przytaczasz paragrafy? Zdarzały się tu takie sytuacje? Teraz już płacą wszystko na legalu? Wiesz coś?

do Robert
@Robert

To bezcenna informacja dla osób na nierównej pozycji, które jej potrzebują. Jak chcesz wiedzieć, czy się zdarzyły, to poczytaj formum tu na GoWork (również pośród potencjalnie usuniętych), podobno też na innych stronach poświęconych tematyce pracodawców.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Excellent Office?

najlepiej bez umowy

Wanda
@były pracownik

Ale jak ktoś chce umowę to dostanie ?

Ja pracuje w EO już długo . Pamiętam czasy z koordynatorem i bez. Teraz jest bardzo duży problem na rynku z pracownikami - wiem bo wielu przeszło przez „mój” sklep. W dzisiejszych czasach najlepiej nie wymagać nic od pracownika i mu płacić - wtedy jest zadowolony. Jak się zaczyna wymagać- zaczynają się schody. Tu jest bardzo rodzinna i miła atmosfera, obie koordynatorki bardzo pomagają, jak tylko mogą i potrafią. Szef fajny, pensja ok i na czas. Prawda jest taka, że w sklepie się nie posiedzi, trzeba pracować- a niewielu teraz chce .

To ja

Najniższa krajowa jest ok?! XD

do To ja :)

"Nic za nic" ! XD :D

myślę, że przy zdrowym rozsądku nawet osoba, która pisała ten "zdopingowany" komentarz już nie wypowie się w ten sposón ;)

@black brak slow? Napisz ile, mniej więcej ,w firmie da się zarobić ?

@Monika

Do ręki najniższą krajową.

Zostaw merytoryczną opinię o Excellent Office - Warszawa

• Jak się pracuje w Excellent Office?

Zobacz opinie na temat firmy Excellent Office tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Excellent Office?

Kandydaci do pracy w Excellent Office napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Excellent Office