Opinie o Autoart Jaremko Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Autoart Jaremko Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Autoart Jaremko Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Autoart Jaremko Sp. z o.o. w Wrocław

Antonina

Pragnę podziękować pracownikowi Salonu Panu Szymonowi za rzeczową, profesjonalną obsługę podczas zakupu samochodu. hyundai Kona. Serdeczność i kultura osobista Pana Szymona sprawiła, że oswojenie się z moim nowym samochodem było miłe i niestresujące. Jeszcze raz bardzo dziękuję .

Jakie są mocne strony pracodawcy Autoart Jaremko Sp. z o.o.?

Wierny fan firmy

Żadne ta firma się zaraz sama rozpadnie. Nikt nie umie docenić pracownika, pracownik w tej firmie jest jak pachołek tylko do przestawiania pozdrawiam

Pełnomocnik zarządu

Do mocnych stron tego pracodawcy można zaliczyć napewno bliskość do Factory Outlet i McDonald's. To sprawia, że dla co niektórych jest to firma marzeń.

xyz

Nie polecam!, zwolniono mnie, po czym za dwa dni wystawiono ogłoszenie o poszukiwaniu nowego pracownika, kpina!, niby kryzys..., wypłaty często opóźnione o kilka dni, kierownictwo to kompletne nieporozumienie włącznie z pseudo dyrektorem, lepiej firma prosperowała, gdy nie było dyrektorów, kierowników nad kierownikami, każdy pilnuje swojej (usunięte przez administratora) zero docenienia pracownika, czekam aż tylko ta firma się rozpadnie, bo dużo jej nie brakuje do upadku, było wielu pracowników ze sporym stażem od początku tej firmy i wszyscy odeszli, samo świadczy za siebie

Człek

Ewentualnie to aneks do Umowy i obniżenie pensji

Magda

Jak często są robione inwentaryzacje w firmie?

Leon zawodowiec
@Magda

Przeważnie inwentaryzacje są raz w roku.

Aneta
@Leon zawodowiec

W porządku - dzięki za informację. Jedno jednak mnie zastanawia. Próbowałam sama szukać informacji o Autoart Jaremko w Internecie no i wygląda na to, że firma została zamknięta na stałe. Wiesz może, co było bezpośrednią przyczyną jej zamknięcia? Jestem tego ciekawa.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Autoart Jaremko Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Doradca / Specjalista ds. sprzedaży samochodów marki Hyundai? Podziel się swoimi doświadczeniami.
ToJużZaNami

Ludzie, obudźcie się!!! Czasy panowania Pana Janusza już dawno za nami. W tej chwili nie liczy się pracownik. Pani prezes proponuję zainteresowanie pracownikiem, bo niebawem przyjdzie do pustej firmy bez pracowników.

Wielki Fan Pani Andzi
@ToJużZaNami

Święta prawda! Takiej opieszałości z brakiem zaineresowania pracownikiem nie ma chyba w żadnym wrocławskim dealerstwie. W zasadzie zastanawiam się po co Pani prezes przyjeżdża do firmy skoro i tak w sumie jakby jej nie było... Szkoda miejsca a przedewszystkim ludzi, którzy od podstaw tworzyli tę firmę z Śp. Panem Januszem, a którzy z różnych przyczyn musieli się zwolnić lub zostali zwolnieni bez godnego pożegnania, podziękowania ani dobrego słowa z góry. Z szacunku do zmarłego męża powinna Pani zejść ze sceny Pani Prezes i pozwolić się tej firmie samej uratować... O ile jest jeszcze co ratować.

Jaki dress code obowiązuje w Autoart Jaremko Sp. z o.o.?

Szybki PIT

Sztywniutki - Przynajmniej jakbyś sprzedawał Mercedesa, koszule firmowe są zbyt dużym obciążeniem finansowym dla tej "firmy".

Artur
@Szybki PIT

Czyli pracodawca nie zapewnia stroju służbowego, tylko pracownik sam musi się zaopatrzyć w wymagane części garderoby?

Szybki PIT
@Artur

Zależy od piastowanego stanowiska, rotacja jest duża więc być może w tym leży przyczyna.

gość.

Jeśli chcesz być częścią historii to bardzo dobrze trafiłeś. Salonu za rok może dwa już nie będzie. Nie polecam pracy w Autoart Jaremko ze względu na złe traktowanie pracowników. Według Pani Prezes każdy za dużo zarabia. Zaczynają się oszczędności na ludziach, a to zawsze kończy się bardzo źle dla firm. Ilość osób, która się zwalnia jest bardzo duża.

Pracuś

Jeżeli zastanawiasz się nad podjęciem pracy w tej pseudo firmie dobrze się zastanów. Atmosfera tego miejsca padła pół roku po śmierci Pana Jaremko, który stworzył tą firmę od zera! Po przejęciu przez wdowę całego majątku, zaczęła się jatka. Pozbyła się pracowników, którzy nie dopuścili do upadku i zadbali o to, żeby cały biznes przetrwał kiedy właściciel odszedł. Jej zdaniem ci "starzy" pracownicy to (usunięte przez administratora) i krętacze i tak zaczęli być traktowani. Nastąpiły zmiany:/ Pani Jaremko zaczęła rządzić nie ogarniając niczego i bez świadomości, że jak tylko "starzy by zechcieli to by ją wykiwali, a ona nawet by o tym nie mała pojęcia. Nikt tego nie zrobił ze względu na pamięć o Panu Jaremko !!!! Zielona jak trawa otoczyla się nowymi, a odkąd oni nastali z firmy odeszło ponad 30 osób. Zdarzało się po kilka wypowiedzeń na raz. Degradowanie stanowisk oraz obniżanie pensji jak i przesunięcie dnia wypłaty wynagrodzeń to tylko część nowych metod w prowadzeniu biznesu. Nie wypłacanie wynagrodzeń na czas to dzień powszedni w tej firmie. Dużo można pisać, kto był ten wie, a kto będzie nich się trzyma.

Aleksander
@Pracuś

Jak odbywało się obniżenie pensji? Dostaliście nową umowę z mniejszym wynagrodzeniem? Jakoś ciężko mi sobie wyobrazić, że pracownik dostaje mniejszą pensje niż ma w umowie.

Nutella
@Aleksander

Nie wchodząc w szczegóły: aneks zmieniający sposób naliczania wynagrodzeń. Jak masz podstawę to najpierw pracujesz na to, aby zarobić na nią. Dla przykładu masz 2000 zł podstawy, wypracujesz 3000 zł prowizji - tak więc z tych 3000 zł do swojej podstawy dolicz sobie 1000 ekstra (bo 2000 najpierw pracowałeś na swoją podstawe) , więc przelewu dostajesz 4000zl.

Nutella
@Nutella

Przelew w wysokości 3000 zł oczywiście a nie 4000.

Wanda
@Nutella

Ok, dzięki za wyjaśnienie. A jaka to umowa? Jestem ciekawa, czy w Autoart oferują umowę o pracę czy zlecenie i czy jest jakiś okres próbny. Daj znać, jeśli możesz.

Marcel

Byłoby fajnie gdyby ktoś napisał jak pracuje się w firmie? Czy warto aplikować?

Były
@Marcel

Jeżeli chcesz wdepnac w(usunięte przez administratora) to aplikuj. To już nie jest ta sama firma z prestiżem, nie pakuj się jak masz inną alternatywę. Tutaj pracownik to zło konieczne, któremu ucina się wszystko co tylko możliwe z wynagrodzenia, a do tego nie wypłaca na czas.

Bolec
@Marcel

Rada dla osób chcących w tej firmie robić karierę - Jeśli chcesz zostać pracownikiem, który nie otrzymuje wynagrodzenia na czas, z każdej strony szukane są możliwości uszczuplenia Twojej wypracowanej prowizji - bo wg Pani Prezes masz się cieszyć że możesz u Niej pracować - najlepiej za najniższą krajową - to stanowcze odradzam. Jestem ciekaw tylko, co się zadzieje jak płaca minimalna wzrośnie do 4000 zł :) Pani "Prezes" chyba sama zacznie pracować, bo ludziom tyle nie da zarobić

Swifts

Po otrzymaniu oferty na nową CX5 zapytałem czy to jest cena ostateczna. Pan mi odpowiedział że w jego mniemaniu osob które pytają o rabat porostu nie stać na takie auto! Poszedłem więc do Wróbla.

Zawiedziony

Jestem klientem AJ od kilku lat. Od jakiegoś czasu zobaczyłem że zaczęły znikać osoby z bardzo dużym doświadczeniem i wiedzą a co najważniejsze ukierunkowanie na relacje z klientem. Podczas wizyt w salonie zawsze mogłem porozmawiać z działem sprzedaży na piętrze i wypić dobrą kawę. Ostatnio natomiast trafiłem na Pana Przemysława (nie pamiętam nazwiska) jak tylko powiedziałem że zostawiłem auto w serwisie i chcę tylko odbyć jazdę nowym modelem, to oznajmił że jezdzi tylko ze swoimi klientami, po czym wziął wstał i odszedł. Coś niebywalego w obecnych czasach! To nie jest ten sam salon co kiedyś, nie polecam.

Rozwiedziony
@Zawiedziony

Szef powiedz mi jedno ile ten (usunięte przez administratora) będzie czekał na decyzje!

Bogdan

Do AutoArt Jaremko Dealer i ASO marki Mazda poszukiwana jest osoba na stanowisko: Recepcjonista/tka. Wymagane jest zaangażowanie, inicjatywa oraz proaktywność w działaniu, a także czynne prawo jazdy kategorii B i dobra znajomość MS Office. Jeżeli kogoś zainteresowała ta oferta lub chciałby wiedzieć coś więcej o rekrutacji do firmy, to dodaję link do strony internetowej: https://jaremko.mazda-dealer.pl/strony/praca

Mafioso
@Bogdan

Chyba powinniście poszukać nowej...bo obecna siedzi tam chyba za karę.

lenny

konkretni sprzedawcy, polecam Salon Mazda Jaremko. Dali nam dobrą cenę na wymarzony samochód i kredyt dostosowany do moich możliwosci finansowych Moje sugestie dla AutoArt Jaremko Dealer i ASO marki Mazda: brfak

wojtek89022

Ja jestem bardzo zadowolony z odwiedzin w tym miejscy. Przedstawiciel Mateusz Domerecki bardzo mi pomógł i odpowiedział bez problemu na najważniejsze pytania. Na pewno wrócę, gdy się zdecyduję. Jeśli jesteście ciekawi, to polecam sprawdzić samemu.

kuku

@kleszczów_cat to doskonale świadczy o firmie jeśli można się targować. ciekawe tylko jakie sprzedawcy od mazd mają prowizje

kleszczów_cat

Moja rada dla kupujących nowe autka, śmiało targujcie się o upust 40%. Jak by co to że wszystko wiecie o nas , że te auta u nas chłopaki lakierują. pozdrawiam asia

gość

Ludzie, o czym Wy tu piszecie? Tu się wyraża opinie o pracodawcy, a nie o samochodach. Do tego służą inne fora, nie zaśmiecajcie forum.

mechanik

mazda to rdzewiejący niby japoński szajs a do tego oparty na technice gównianego forda, auta bardzo przeciętne, blacha cienka, a lakier jeszcze cieńszy, do Audi to nie ma startu w żadnym wypadku, a cena bardzo podobna. Jakość Mazdy skończyła się w roku 2000, wtedy mechanika tych aut była nie do zajechania, ale blachy też się sypały.

ella

Najgorszy dealer jekiego spotkałam w swojej motoryzacyjnej karirze(35lat)!!! Nie kupujcie Mazdy,bo to wróży dalsze kłopoty!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Autoart Jaremko Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Autoart Jaremko Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Autoart Jaremko Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Autoart Jaremko Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Mińska 41A
    54-610 Wrocław
  • NIP: 8943095834 REGON: 366501810 KRS: 0000661935

Autoart Jaremko Sp. z o.o.