Opinie o Autoart Jaremko Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Autoart Jaremko Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Autoart Jaremko Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Autoart Jaremko Sp. z o.o. w Wrocław

Paula Nowy wpis

Czy wiecie, po co jest wymagana prawo jazdy kat B na stanowisku doradca / specjalista ds. sprzedaży samochodów marki Hyundai?? Chodzi tu o jazdy testowe z klientami, czy o cos innego? Bo na liście z wymaganiami nie ma obowiązku, który oznacza jazdę autem. No to po co to jest? Pytam, bo ja nie mam, a chciałabym się zatrudnić.

Iwona i Roman 22.07.2023 Nowy wpis

Serdecznie dziękujemy pani Julii specjaliście ds. sprzedaży, za polecenie nam i sprzedaż pięknego auta Hyundai Kona.Zakupione auto spełnia nasze oczekiwania. Pani Julia poświęciła nam bardzo dużo czasu i swojego zaangażowania , aby przygotować nam auto. Wszystkie sprawy o jakie prosiliśmy, zostały szybko i sprawnie załatwione.Dlatego z wielką przyjemnością polecamy wszystkim kupującym panią Julię, która jest szalenie miła i prezentuje wysoki poziom kultury, wiedzy i profesjonalizmu. Wystawiamy pani Julii najwyższą ocenę. Iwona i Roman

Administrator Nowy wpis

W Autoart Jaremko Sp. z o.o. trwa rekrutacja na stanowisko Kierownik Sprzedaży. Brałeś w niej udział? Napisz, jak według Ciebie wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Twoja opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Justyna Nowy wpis

Witam wszystkich, mąż z zawodu jest mechanikiem teoretycznie też elektromechanikiem i rozgląda się za pracą. Powie nam ktoś jak wygląda zatrudnienie od strony finansowej na tych stanowiskach w tej firmie? Jaka umowa i czy przysługują pracownikom jakieś dodatki z tytułu zatrudnienia?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Autoart Jaremko Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Doradca / Specjalista ds. sprzedaży samochodów marki Hyundai? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Jan

Jak teraz oceniacie pracę w tej firmie i jakie są zarobki?

Krzysiu
@Jan

Bardzo zle, jak nie będzie wchodzić Panu P. w (usunięte przez administratora) to nie licz na dobre traktowanie. Pan dyrektor chodzi ale tak naprawdę nie wie co się dzieje na salonie, ważne wykresy. Nie polecam.

Iwona i Dariusz

Bardzo serdeczne podziękowania dla Pana Mariusza C. z działu sprzedaży samochodów używanych za profesjonalną obsługę oraz pomoc przy wyborze naszego auta. Zakupiona przez nas Mazda CX3 to strzał w dziesiątkę. Mazda jest piękna i spełnia nasze oczekiwania. Pan Mariusz to bardzo sprawny, konkretny i profesjonalny sprzedawca samochodów, jego poświęcony dla nas czas i zaangażowanie w przygotowaniu auta zasługuje na pochwałę. Transakcje z Panem Mariuszem to sama przyjemność a salon Autoart Jaremko jest godny POLECENIA.

Kamila

Zauważyłam, ze szukają mechanika do siebie tylko nie podali w ogłoszeniu ostatecznej stawki. wiadomo dlaczego? to ile na dzień dzisiejszy mogą tu potencjalnie płacić i za jaką konkretnie pracę?

P.

Tak, umowa o pracę jest od razu.

Izabela
@P.

A na jaki czas? 3 miesiące czy inaczej?

@Izabela

Tak, umowa na okres próbny jest na 3 miesiące.

Kamila

I później już na nieokreślony czy na rok?

Aurelia

Bardzo dziękuję panu Mariuszowi C. z działu sprzedaży samochodów używanych za profesjonalną obsługę oraz pomoc przy wyborze auta. Zakupiona przeze mnie Mazda 3 spełnia moje oczekiwania, a przygotowane przez pana Mariusza auto do odbioru to sama przyjemność. Bardzo sprawnie przeprowadzona transakcja i profesjonalne podejście do klienta, w obecnych czasach to rzadkość.

Tadeusz
@Aurelia

Potwierdzam w 100%, również kupiłem od tego Pana samochód używany. Wszystko grzecznie , w szczególności duża wiedza motoryzacyjna.

Malgorzata Sz.

Kupiłam u Państwa w salonie MAZDĘ CX5. Przyjechałam z Warszawy. Specjaliści od sprzedaży Pan Piotr i Pan Mariusz to najwyższy poziom kompetencji, empatii i wyrozumiałości. Zadawałam masę pytań i zawsze potrafili odpowiedzieć na nie w sposób niezwykle rzetelny i cierpliwy. Nie zauważyłam, ani trochę zniecierpliwienia, czy zakłopotania. Odniosłam wrażenie, że motoryzacja to ich wielka pasja i ogromna wiedza, a w kontakcie z klientem tę wiedzą dzielą się odpowiadając na wszelkie wątpliwości. Dziękuję, że AUTOART JAREMKO sp. z o.o. we Wrocławiu zatrudnia tak wspaniałych pracowników. Z pewnością wrócę to Państwa, gdy będę zmieniać samochód:) Z wyrazami szacunku Małgorzata Sz.

Maniek

Nie polecam oddziału pomocy drogowej. Pan Z już dawno się wypalił..... Wyzysk i brak kompetencji.

@Maniek

Co to znaczy, że się wypalił, chodzi o ten wspomniany brak kompetencji? W czym konkretnie to się przejawia? :(

Rafał

Ktoś powie na ile jest ta pierwsza umowa o pracę podpisywana? Zależy mi na tej informacji!

Imiennik-,Maciek

(usunięte przez administratora) P. to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu, rzeczowy, kontaktowy, zaangażowany w swoją pracę, godny polecenia.

HYUNDAI I20 - 22.11.2021 r.

Składam serdeczne podziękowania na ręce Pana Macieja P. - Specjalisty ds. sprzedaży - za w pełni profesjonalną, rzetelną oraz rzeczową i uczciwą obsługę. Życzę, aby każdy z klientów AUTOART JAREMKO SP. Z O.O. miał okazję poznać oraz być obsługiwanym przez Pana Macieja P. z uwagi na jego bardzo wysoką kulturę osobistą i zaangażowanie w wykonywaną pracę. HYUNDAI I20 - 22.11.2021 r.

Sylwia
@HYUNDAI I20 - 22.11.2021 r.

a wspomniany pan (usunięte przez administratora) to właściciel czy pracownik? Czy reszta ekipy była równie uprzejma?

bez homologacji

Bez homologacji nowe hyundaje. Poważnie??

Aurelia

W drugiej połowie sierpnia na drugim przeglądzie auta, obsługa w serwisie przez pana Macieja przeprowadzona bez zarzutu, w sposób prosty i dokładny udzielił mi wszelkich informacji na temat zakresu wykonywanego przeglądu. Bardzo dziekuję.

Jak się pracuje z ludźmi z Autoart Jaremko Sp. z o.o.?

Zadowolony2532345

Pracuś, możesz napisać coś więcej ? (usunięte przez administratora)

Klient

Fatalnie. Kupiłam auto w tym salonie za ponad 150 tyś. zł. Problemy już po odebraniu dowodu twardego z urzędu. Auto nie zgodne z umową o rok starsze. Później problem z serwisem. Samochód ma problemy techniczne, poważne. Serwis przez dwa lata nie poradził sobie z usterką a teraz twierdzi że ona nie istnieje. Zgłoszenia z dwóch lat wyparowały!!! Jestem załamana. Sprawa oprze się o sąd. Odradzam!!!!! Nie ta marka a już napewno nie ten salon! Przykra prawda

Aneta
@Klient

Ale jestem zaskoczona tym, co napisałaś. Wiele osób wcześniej w samych superlatywach pisało tu o firmie Autoart Jaremko. Jesteś w stanie powiedzieć, czy duży zespół pracuje w firmie? Skoro dwa lata trwała naprawa, to może jest dużo zleceń, a mniej pracowników?

XXX
@Aneta

@Aneta ta pani wszędzie pisze te opinie, a raczej wylewa żale. Sprawa nie wygląda na oczywistą, raczej to jakieś próby wywarcia wpływu na firmę. Ja tam z serwisy Jaremko jestem zadowolony i nigdy żadnych problemów nie było.

Ewa K. i Piotr J.

Do mocnych stron Autoart Jaremko Sp. z o.o. - Wrocław można zaliczyć kompetentnych i bardzo zaangażowanych pracowników. Do takich należy P. Szymon K., który poświęcił nam przy zakupie samochodu bardzo dużo czasu, wszystko na czas przygotował do odbioru samochodu, dokładnie wytłumaczył i zaprezentował wszystkie jego możliwości. Wyjątkowa kultura. Pracodawca powinien doceniać takich pracowników.

ANNA M

Bardzo dziękuję p. Radosławowi Ch. za profesjonalizm i pomoc w rozwiązaniu problemu. Sprawdza się powiedzenie, że każda firma to ludzie, którzy w niej pracują. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

Frano

Firma nie działa już?

Zostaw merytoryczną opinię o Autoart Jaremko Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Autoart Jaremko Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Autoart Jaremko Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Autoart Jaremko Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Mińska 41A
    54-610 Wrocław
  • NIP: 8943095834 REGON: 366501810 KRS: 0000661935

Autoart Jaremko Sp. z o.o.