Opinie o Balcerzak Sp. z o.o. w Wróblów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Balcerzak Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Balcerzak Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Balcerzak Sp. z o.o. w Wróblów

Jak szefostwo w Desperate White House Balcerzak i Spółka? Spoko traktują ludzi?

Elton

No to ile można wyciągnąć za cały miesiąc w takim razie?

@Elton

Wszystkiego zależy od działu i wykonywanej pracy, stanowiska. Minimum bez nadgodzin czyli po 8 godzin 5 dni w tygodniu to ok 2100-2200 na rękę + nadgodziny wypłacane raz na 3 miesiące. Dodatkowo bogaty pakiet socjalny.

Bogacz

Zajrzyj do słownika i zobacz co znaczy BOGATY. Ok 2100-2200 na rękę? A wszyscy pracownicy mają po dwie, więc gdzie reszta pieniędzy z naszych wypłat?. Chyba ktoś z HR pisał ten komentarz . Dobrze że już znalazłem prace w normalnych warunkach i wśród ludzi pełnych szacunku.

Pracuję w tej firmie od roku. Jedyny plus jaki tu można zauważyć to socjal -paczki, bony, wycieczki i to na tyle z plusów. Nie jestem pracownikiem fizycznym więc teoretycznie nie mam męczącej pracy, pensja też nie jest najniższa +premia 400zl brutto. Ale co to jest w porównaniu z atmosferą na zakładzie czy to produkcja czy vacum ludzie są nieżyczliwi, każdy próbuje tylko kogoś pod**bać, zero jakiejkolwiek współpracy,każdy się boi swojego kierownika, jeden wielki mobbing, mówienie pracownikom że ma się na ich miejsce dziesięciu raczej nie jest na miejscu, bardzo dużo ludzi się zwalnia, większość na ten moment to Ukraińcy, wchodzisz na halę a tu jeden brygadzista (Polak) a obok sama Ukraina. Nie ma możliwości awansu, chyba że ma się jakieś układy wtedy wszystko jest możliwe. Faworyzują pojedynczych pracowników. Pracownicy pracujący po wiele lat, którym zostało nie wiele do emerytury, mówią że już lepiej tu nie będzie, większość ludzi pracuję tu przez zasiedzenie (20-pare lat - boją się zmienić pracę w tym wieku bo jak to mówią "gdzie pójdą") kierownicy i dyrektor tylko to wykorzystuje bo wiedząc że pracownik się nie zwolni strasznie go traktują. Pomijając że kierownicy mimo jakiś szkoleń odnośnie komunikowania się są opryskliwi, nie potrafią w normalny sposób przekazać informacji tylko obrażają - większość ma wrażenie że im wszystko wolno - bo tak w sumie jest. Podsumowując: nie polecam nikomu, brak szacunku, firma dno. Atmosfera fatalna. Mobbing ze strony kierowników. Młodzi, ambitni ludzie odchodzą. Cały czas też szukam innej pracy jednak bez rezultatów ????

szkot

Jest tak jak piszesz a może jest gorzej.

Ariello

Atmosfera nie zależy od pracodawcy,tylko od pracowników czyli Nas Polaków.Niestety Polacy są jacy są.Kazdy każdemu zazdrości."Nikt nie może mieć lepiej ode mnie"Zero jedności,ale to tylko i wyłącznie nasza zasługa.Pracuje tez w niemieckiej firmie, dlatego wiem jak jest.

Pracuś

Tak Tobie źle A rok czasu szukasz innej pracy.... to chyba nie jest tak źle bo pracy na rynku jest dużo tylko lepszą ciężko znaleźć. A najgorsze jest to że sporo osób chce zarabiać A nie Pracować. Bo jak ktoś chce pracować to pracę znajdzie taką jaką chce i lubi.

@Ariello

Co Ty opowiadasz??? W dużej mierze atmosfera zależy właśnie od pracodawcy bo to on decyduje o warunkach pracy i tym czy jesteśmy doceniani. Współpracownicy to tylko część tego!

Pytanko

Witam. Czy jest możliwość zarobienia w tej firmie na rękę chociaż 3000?

były
@Pytanko

jako pracownik fizyczny? zapomnij!

Jak się pracuje z ludźmi z Desperate White House Balcerzak i Spółka?

Wszystko zależy od działu i funkcji, oraz oczekiwań bo nie zawsze wszyscy mają takie same poglądy i podejście do pracy.

Firma Balcerzak Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Pracownik Magazynu Przypraw. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Desperate White House Balcerzak i Spółka?

Pracuś

Premia jest dla każdego na starcie 400zl /m-c ja można tylko stracić jak się popadnie lub z automatu przy chorobowym a zależy od działu bo na jednych łatwo stracić na innych stanowiskach rzadko się zdarza.

Bobo

Mam pytanie jakimi autami poruszają się pH i jaka kaskę mniej więcej można wyciągnąć bo niewiem czy aplikować na to stanowisko

pracus
@Bobo

zarobki nie wiem, a auta to ostatnia flota to fiesty

Waldi

@Pracownik Firma z opinią dobrego pracodawcy zapracowała na taką ocenę!

Jaja jak berety, przychodzę rano do pracy a ochroniarz gra sobie na konsoli. Tam im brakuje jeszcze tapczanu na nocnej zmianie. Referent zakładowy ma chyba z nim układy, razem grają.

bond
@pracownik

a co.....?????? ma przed tobą stać na baczność????.........może nie wiesz ......ale im jako osobą niepelnosprawnym należy się dodatkowa przerwa w pracy ........to co miał się tlumaczyć j.w.p hrabiemu .......że ma przerwę ??????!!!!!!! bylo się uczyć ........to do pracy by cię przywozili........niekoniecznie rano !!!!!

@bond

Uaktywniłeś się w tym wątku, dlatego chciałbym wiedzieć, czy pracujesz, bądź pracowałeś w firmie Desperate White House? Jeżeli tak, to na jakim stanowisku? W wątku brakuje informacji o tym, czy pracując w tej firmie są szanse po jakimś czasie na podwyżkę wynagrodzenia? Odpowiedz proszę, jak to wygląda.

b......jak Bond
@Aleksander

Jeżeli książkę piszesz...............opuść stronę ! A jak to jest być trollem?

@b......jak Bond

Informację na ten temat będą niezwykle pomocne dla osób, które odwiedzają ten wątek. Dzięki wszystkim informacjom, które się w nim pojawiają, użytkownicy mogą ocenić, czy praca w firmie Desperate White House Balcerzak i Spółka jest dla nich odpowiednia. Zachęcam Cię do podzielenia się opinią na ten temat. Może więc zechcesz podzielić się informacją, czy każdy może liczyć na umowę o pracę, czy na start otrzymuje się umowę na okres próbny?

15 lat stażu
@Aleksander

jak wszędzie najpierw próbna 3 miesiące i stawka zależna od kwalifikacji(bez kwalifikacji minimalnie wyższa od najniższej krajowej) + 400zł premii. + dojazdy płatne powyżej 13 km. następna umowa może być na stałe lub rok i mała podwyżka jak się sprawdzasz to co roku nawet stówkę lub dwie możesz dostać. praca zależy od człowieka czego oczekuje i na jakim stanowisku. jak to mówią wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Duży atut socjal dość bogaty.

hipara

Witam....mam pytanie....o firmie różne są opinie ale np.czy ze względu na fakt że jest to obecnie niemiecka firma w dniu 1 listopada zakład jest czynny i do pracy trzeba iść czy szanowane są święta które w Polsce są ważne...pozdrawiam

@hipara

Jakie dokładnie opinie słyszałeś o pracy w firmie Desperate White House Balcerzak i Spółka? Wiesz może również, czy firma poszukuje obecnie pracowników? Są szansę, aby otrzymać zatrudnienie?

@Mały, możesz bardziej zrozumiale napisać swój post? Rozumiem, że jesteś osobą zatrudnioną na stanowisku kierowcy w firmie Desperate White House Balcerzak i Spółka? Czy jesteś kierowcą innej firmy, która odbiera towar z firmy, której dotyczy wątek główny forum? Sprecyzuj swoją wypowiedź.

Mały

Jako kierowca to uważam że jedna z gorszych firm zamawiaja auto na dana godz i stoisz i tak po 4 godziny za towarem nikt nie jest w stanie tego wyjaśnić wiecznie opóźnienia firma do bani

@@były, a czy upomnienia, które wskazujesz w swoim komentarzu zdarzają się pracując w firmie Desperate White House Balcerzak i Spółka? Jeżeli tak to, czego wynikiem są te upomnienia? Jakieś błędy w pracy bądź skargi innych osób? Opisz, jak to wygląda szczegółowo.

@@były, czy otrzymanie premii za pracę w firmie Desperate White House Balcerzak i Spółka jest uzależnione od jakiś konkretnych warunków, które nakreśliło szefostwo firmy? Możesz bliżej opisać na jakich zasadach odbywa się ten przydział dodatkowego wynagrodzenia?

@były
@Karolina

2Karolina premię teoretycznie otrzymuje każdy pracownik, jeśli nie był na chorobowym, opiece nad zdrowym lub chorym dzieckiem i jeśli w ciągu danego miesiąca nie otrzymasz upomnienia za jakieś przewinienie

@pracownik, wiesz może, dlaczego brak jest osób z Polski, które zainteresowane są pracą w firmie Desperate White House Balcerzak i Spółka? Z tego co napisałeś firma oferuje całkiem przyzwoite warunki zatrudnienia, więc trudno mi zrozumieć, czemu akurat pracownicy z Polski nie są aktywnie zainteresowani pracą w tej firmie? Masz jakieś informacje na ten temat?

@były
@Karolina

najniższa krajowa + premia, którą możesz mieć zabraną nie wiedząc nawet za co, to raczej nie są atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Wiki

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Mają jakieś wymagania na starcie?

@pracownik, a na podstawie jakiej umowy pracuje się w Desperate White House Balcerzak i Spółka? Nie ma problemów z uzyskaniem umowy o pracę oraz na przykład z wzięciem kilkudniowego urlopu? Co jeszcze możecie powiedzieć o pracy w Desperate White House Balcerzak i Spółka? Polecacie aplikować do pracy w tym miejscu?

@Karolina

umowa pierwsza na 3 miesiące później z reguły rok i na stałe. wszystko zależy od oczekiwań i zaangażowania. Wymagania spore lecz realne. Niestety coraz większa liczba obcokrajowców bo brak naszych do pracy.

@pracownik, myślę, że to nie jest odpowiednie miejsce do pisania tego typu informacji. Rozumiem, że pracujesz w Desperate White House Balcerzak i Spółka, tak? Na stronie internetowej firmy nie znalazłam aktualnych ofert pracy, ale może któryś z obecnych pracowników firmy wie coś o nowych, nieopublikowanych jeszcze ofertach?

@Karolina

praca jak wszędzie plusy i minusy każdy musi ocenić sam. Oferty słabo są widoczne a pracowników cały czas brak , jak szukasz stałej stabilnej pracy i nie masz wygórowanych wymagań to polecam podejść z CV lub przez kogoś kto pracuje z polecenia. Aktualnie dopłata za dojazdy wiec dojeżdżający dobrze na tym wychodzą jeśli jeszcze się z kimś dojeżdża.

kierowca

Firma we Wróblowie jest w miarę spoko. Ciekawi mnie za co płacą tym portierom, którzy poruszają się jak żułwie, gdy przyjedzie się z trasy, to nieraz trzeba czeka po kilka ładnych minut, aż przyjmą palety.

szkot
@kierowca

To na portierni polepszy się, bo na emeryturę odszedł fuks.

kierowca

No, to jest jasne, że portierów będzie bronił ich szef, bo to i on jest taki sam pracuś jak i oni pilnuje i patroluje parkingu i swojego samochodu. Portierzy zamiast ważyć samochód, który przyjechał na załadunek, to idą sobie gdzieś do apteki a kierowcy czekają po kilkanaście minut.

Ktoś
@kierowca

No coż widać po polsku ciężko niektorym zrozumieć....... zgloś sie na ochotnika na portiernie na tydzień ........zobacz jaki to miód....." idą sobie gdzieś do apteki "......- do magazynu częsci bo magazyniera nie ma .......i portier ma to obslużyć.........a jest to bardzo często....... Nie wiesz ! Nie rozumiesz - dlaczego tak jest ! Nie znasz zakresu czynnosci portiera ! Nie pie..... głupot......bo ........poza klapami na oczach nic wiecej nie widzisz.......Nie podoba sie organizacja pracy w tej firmie........zgloś swojemu pracodawcy........moze i portierom sie poprawi........./ np. wyjscia do apteki- magazynu czesci

@Ktoś

Ciekawe, czy o tej chorej organizacji pracy w tym zakładzie wie boss. Gdyby Lans wiedział o tej organizacji pracy, którą prowadzą nie dyrektorzy zakładu, bo nad nimi czuwa Lans ale kierownicy na zakładzie wprowadzają własne prywatne postulaty, które szkodzą firmie.

@Ktoś

Jak portierom dołożą jeszcze funkcje zastępowania dyrektora, to będziemy czekać na zważenie samochodu po kilka godzin, ha, ha, ha. Portierzy są obciążeni innymi czynnościami nie związanymi z ich obowiązkami.

andzrej

....Jezu co wypisujecie, to tam aż tak źle............. ??????????

kicia

jak by placili za kazdom nadgodzine to by polacy wchodzili w kazdom sobote ale jak nie placom to majom to gdzies bo co im potym jak nazbierajom 40 nadgodzin to nas wyzucajom na wolne zeby tylko nie zaplacic nad godzin

Ktoś
@kicia

Rozumię, że do kręcenia " kichy" jak to Boczek mówi / serial Kiepscy / nie trzeba szkół.........ale tyle błędów w tak krótkim tekscie to jeszcze nie widzialem.......... Odpowiem jak były prezydent........" niechcem ale muszem"

Zostaw merytoryczną opinię o Balcerzak Sp. z o.o. - Wróblów

• Jak się pracuje w Balcerzak Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Balcerzak Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Balcerzak Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Balcerzak Sp. z o.o.